Loading
post image

Парад Надій 2020

XXXI-й ТРАДИЦІЙНІ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ
Федорчук Валентина, Лемішко Альона
Київ / Україна
07 - 08.03.2020

Conformance with the schedule

4.82 /5

Dressing rooms

4.31 /5

Design and comfort of the hall

4.52 /5

Lighting

4.80 /5

Music

4.79 /5

Average value

4.65 /5

Evaluation done with   61   user(s)
Last feedback date   07.03.2020 17:16

 

XXXI ТРАДИЦІЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ 

PARAD NADIY 2020

та Кубок ФОКСТРОТУ

7-8 березня  2020

Виставковий Центр “АККО Інтернешнл»  просп. Перемоги, 40б

 

СУДДІ /JUDGES :

Joanna Leunis (England), Graham Oswick (England), Alex Ivanets (England), Emanuele Soldi (Italy), Eliza Nasato(Italy), Stefan Ossenkop (Germany), Harald Frahm (Germany), Serhii Kobylkin (Poland), Svetlana Kasianova (Moldova), Janusz Bialy (Poland), Ivan Krylov (Russia), Denis Donskoy (Russia), list will be continue. Запрошені Українські судді.

Головний суддя: Ігор Полигач (Україна).

Спортивний комісар: Дмитро Білуха (Україна)

 

Благодійні ВНЕСКИ/ FEE:

Група \ Group

З УЧАСНИКА за одну програму-

( one person for one program)

# 1 - 11

        500  грн

#12

        450  грн

# 13

        350  грн

# 14- 24

        400  грн           

# 25-29

       350  грн

 

ВХІДНІ КВИТКИ/ENTRYTICKETS:                    

200 грн на одне відділення

 

БРОНЮВАННЯ СТОЛИКІВ\bookingtable:   

300 грн   на одне відділення з місцем за столиком

(067) 458 -06 -10Любов Григорівна

 

ЗАЯВКИ/ENTRIES:                                                        

on-line registration  WWW.FLYMARK.COM.UA

 

Не пізніше 4 Березня  2020 /                      Closing  date for  Entries : 4 ofMarch  2020

 

ПРИЗОВИЙ ФОНД / PRIZEMONEY:              Дорослі \Adult St, Lat , подарунки для всіх фіналістів

 

ІНДИВІДУАЛЬНІ  та ГРУПОВІ  УРОКИ / private ,group lessons:           

5-6  Березня  2020.

 

Організатори/Organizers

Валентина Федорчук  (067) 247 03 00,  Альона Лемішко (067) 442 03 84

sportdans@ ukr.net, www.fedorchuk.org

 

ГРУПОВІ ЛЕКЦІЇ:   5-6  березня

ІНДИВІДУАЛЬНІ УРОКИ:  5-6  березня .\Private lessons  5-6 of March :

Joanna Leunis, Graham Oswick,   Alex IvanetsEmanuele SoldiEliza NasatoIvan KrylovMariya Galtceva .

Бронювання уроків \Booking lessons:  + 38(067 )24 7 03 00

                     

Для гарного настрою і шаленого  успіху ми підготували для Вас:

  • Красивий , затишній  зал та роздягальні  , де буде тепло та зручно.
  • Забажаєте придбати фотографії?  –      для вас буде працювати фотограф
  • Мрієте виглядати на змаганнях як зірка? -     для вас будуть працювати візажисти та майстри по зачіскам
  • Плануєте смачно перекусити , або відсвяткувати Свято 8 березня? – для вас буде працювати кафе зі смачними стравами.
  • Забажаєте придбати необхідне для змагань?- Танцювальний магазин виконає всі ваші бажання

 

 Всіх учасників чекає Старт –Приз! Найсмачніші соки «Садочок»

 

 А фіналістів змагань чекають шалені подарунки від незмінних партнерів «Параду Надій « - ТМ «Фокстрот»,  ТМ «Секунда», ТМ«DANCEME», і обов’язково, дипломи, медалі, статуетки та кубки.

 

Приємні  та корисні подарунки ми підготували на фіналістів танцю «Фокстрот» від наших постійних партнерів «Фокстрот –техніка для дому».

 

Маленькі зірочки категорії «Школа»,»Соло», «Дебют» будуть поділені на «бронзовий», «срібний» та « золотий « фінал і обов’язково  нагороджені медалями та дипломами.

 

Обов’язкова реєстрація для київських клубів та пар : 5 березня (ЧЕТВЕР) З 10.00 до 20.00 за адресою;  Проспект Перемоги , 38 ( колишній ПК «Більшовик»)

  

Чекаємо вас на паркеті «Параду Надій», щоб разом відсвяткувати

свято Танцю на 8-го березня!!!

 

Dancers / Couples / Entries:   934 / 533 / 927
Categories07 March, Saturday08 March, Sunday
09:0014:0019:0009:0014:0019:00
1 Adults (24) ST - 11 LA - 14
2 Youth 2 (18) LA - 10 ST - 8
3 Youth 1 (26) LA - 14 ST - 14
4 Juniors 2 (30) ST - 13 LA - 19
5 Juniors 1 (20) ST - 8 LA - 14
6 Juveniles 1+2 (26) LA - 24 ST - 17
7 Adults Rising Stars (22) ST - 10 LA - 12
8 Youth 2 Rising Stars (15) LA - 12 ST - 4
9 Youth 1 Rising Stars (26) LA - 18 ST - 17
10 Juniors 2 Rising Stars (31) ST - 17 LA - 18
11 Juniors 1 Rising Stars (32) ST - 14 LA - 22
12 Seniors (10) ST - 7, LA - 3
13 Foxtrot Open Cup (14) F - 14
14 Youth+Adults C+B (34) ST - 21 LA - 18
15 Juniors 2 C (29) ST - 17 LA - 19
16 Juniors 2 D (15) ST - 10 LA - 7
17 Juniors 1 C (20) ST - 12 LA - 16
18 Juniors 1 D (30) LA - 25 ST - 14
19 Juniors 1+2 E (30) LA - 20 ST - 22
20 Juniors 1+2 E Solo (17) ST - 7, LA - 15
21 Juveniles 2 D (28) ST - 20 LA - 24
22 Juveniles 2 E (27) ST - 24, LA - 25
23 Juveniles 2 N (20) W-Q-C-J - 20
24 Juveniles 1+2 E Solo (18) ST - 16, LA - 18
25 Juveniles 1 E (14) ST - 11, LA - 13
26 Juveniles 1 N (23) W-Q-C-J - 23
27 Juveniles 1+2 School (15) W-C-J - 15
28 Juveniles 1+2 School Solo (27) W-C-J - 27
29 Juveniles 2 N Solo (39) W-Q-C-J - 39
30 Children Debut Solo (under 8) (22) W-C - 22
31 Children School Solo (under 8) (20) W-C-J - 20
32 Pro-Am (Scholarship) A (7) LA - 4 ST - 3
33 Pro-Am (Scholarship) B (3) LA - 3 ST
34 Pro-Am (Single dances) A+B (10) C - 5, S - 5, R - 5, PD - 5, J - 5 W - 5, T - 4, VW - 3, F - 3, Q - 3
Total by section191155102236143100
Dancers / Couples / Entries:   934 / 533 / 927
JudgesCity / Country
Alex IvanetsEngland
Denis SamsonHong Kong
Donskoy Denis Russia
Eliza NasatoItaly
Emanuele SoldiItaly
Graham OswickEngland
Graur Daniel Moldova
Harald FrahmGermany
Janusz BialyPoland
Joanna LeunisEngland
Kobylkin SergiyPoland
Krylov IvanRussia
Paliy Viktor Cyprus
Solome KachuaGeorgia
Stefan OssenkopGermany
Surmay Yana Romania
Андрусенко Марина Київ
Астремська Людмила Київ
Балла Тетяна Київ
Безпрозванний Сергій Одеса
Белуха Дмитро Київ
Васютяк Яна Київ
Владикіна Анна Київ
Влох Дмитро Київ
Влох Святослав Київ
Гайдаш Олександр Харків
Галай Ярослав Київ
Головатенко Богдан Київ
Григорович Віталій Київ
Дибань Людмила Київ
Дибань Олена Київ
Дібцев Артем Кривий Ріг
Zhurenko Nataliya Juzhne / Ukraine
Зощук Євген Київ
Ільїна Вікторія Київ
Караченцев Володимир Харків
Книш Олена Запоріжжя
Kovalskiy Vadim Odesa / Ukraine
Кочкарьов Юрій Запоріжжя
Крамар Ольга Київ
Кузьєва Наталя Херсон
Левандовська Оксана Київ
Лисенко Альберт Харків
Макаров Євген Одеса
Марюк Ірина Стрий
Мачулка Володимир Кропивницький
Машин Ігор Київ
Машина Лариса Київ
Медуниця Олексій Суми
Огійчук Ігор Київ
Олех Євгеній Київ
Панченко Євгеній Одеса
Переводчик Антон Київ
Прокаєв Артур Рівне
Река Денис Київ
Руденко Віталій Київ
Савков Сергій Київ
Сінько Дмитро Дніпро
Скорова Юлія Київ
Соронович Ігор Київ
Стадников Володимир Київ
Строкач Анна Київ
Толмачева Наталія Миколаїв
Ущук Яків Київ
Черненко Тимофій Запоріжжя
Шевченко Руслан Київ
Шилов Дмитро Харків
Шиманський Андрій Київ
Яременко Ігор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
MAXIMUM Balti / Moldova4/140/0
Nathnennya Berdyansk / Ukraine1/41/2
Fantaziya Bila Tserkva / Ukraine1/21/2
Goldenclub Bila Tserkva / Ukraine1/21/1
ExcellentDance Boryspil / Ukraine3/43/4
Asgard Boyarka / Ukraine5/100/0
Elerina Brovary / Ukraine8/178/15
Lileya Cherkasy / Ukraine5/83/4
Gloriya Chernigiv / Ukraine1/11/1
Top Dance Chernigiv / Ukraine3/33/3
Step Up Chisinau / Moldova4/114/11
Aspire Dnipro / Ukraine1/31/3
Dian-Dance Dnipro / Ukraine3/62/4
Kapel Dnipro / Ukraine1/21/2
Renesans Dnipro / Ukraine2/22/2
Shkola Єzhovoyi Dnipro / Ukraine1/11/1
Triumf plus Dnipro / Ukraine2/22/2
Love-Dance Dymer / Ukraine9/99/9
Imperial Irpin / Ukraine6/94/6
Litsey Juzhne / Ukraine3/103/10
Alyans Kharkiv / Ukraine1/11/1
DANCE MASTERS Kharkiv / Ukraine3/72/4
Imperial Dance Kharkiv / Ukraine2/61/1
Kharkiv Kharkiv / Ukraine1/21/2
Legenda-Prem'ier Kharkiv / Ukraine7/115/6
LEL Kharkiv / Ukraine3/71/3
Lotos Kharkiv / Ukraine2/42/4
Mechta Kharkiv / Ukraine2/41/2
Prestizh Kharkiv / Ukraine1/51/3
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine5/81/1
Siluet Dance Union Kharkiv / Ukraine1/20/0
Standart (FSD Spartak) Kharkiv / Ukraine1/11/1
StarDance Kharkiv / Ukraine8/145/9
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine1/61/6
Силует Kharkiv / Ukraine1/10/0
Promenad Kherson / Ukraine20/4613/33
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine2/51/2
J.E.M Dance Hall Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine1/11/1
Royal-Dance Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine1/21/2
Astra Kremenchuk / Ukraine1/31/2
Olimp Kropivnitskiy / Ukraine5/82/3
ARTICO Kryvy Rig / Ukraine19/2519/21
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine1/10/0
4-us Kyiv / Ukraine1/11/1
Alta Kyiv / Ukraine6/164/10
Antares Kyiv / Ukraine10/121/1
Art Motion Kyiv / Ukraine10/115/6
ASKdance Kyiv / Ukraine10/149/13
Astra Kyiv / Ukraine10/188/13
Balans Kyiv / Ukraine10/207/15
Body Feet Kyiv / Ukraine13/219/16
Chempion Kyiv / Ukraine5/85/8
Dance Art Academy Kyiv / Ukraine1/11/1
Dance Avenue Kyiv / Ukraine1/11/1
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine9/138/11
Dance Olymp Kyiv / Ukraine4/81/2
DANCE STAR Kyiv / Ukraine11/176/10
DanceHall Kyiv / Ukraine11/1811/18
Dans-Art Kyiv / Ukraine1/30/0
Dans-stil Kyiv / Ukraine5/84/6
Dans-stYale ( DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine6/74/5
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine14/355/12
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine11/277/16
Dianta dance Club Kyiv / Ukraine4/43/3
DS FireFly Kyiv / Ukraine1/20/0
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine21/433/6
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine1/21/2
Eridan Kyiv / Ukraine5/84/6
Family Kyiv / Ukraine8/153/4
Favor Kyiv / Ukraine1/21/1
Favorit Kyiv / Ukraine11/175/6
FENIKS Kyiv / Ukraine6/136/13
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine17/2317/23
Free Dance Kyiv / Ukraine5/95/9
FREEDOM Kyiv / Ukraine1/21/1
Galateya Kyiv / Ukraine8/96/6
Garmoniya-Dans Kyiv / Ukraine4/53/4
Grand-Duet Kyiv / Ukraine3/53/3
Inter-Dance Kyiv / Ukraine12/209/12
Maksimum Kyiv / Ukraine16/2612/20
Mif Kyiv / Ukraine19/3017/23
MS Team Kyiv / Ukraine3/63/6
MStudio Kyiv / Ukraine13/2512/22
No club Kyiv / Ukraine3/182/10
OLTEX Kyiv / Ukraine1/11/1
Original Dance School Kyiv / Ukraine5/85/7
Perfection Kyiv / Ukraine4/54/5
Polonez Kyiv / Ukraine2/22/2
Prestige Kyiv / Ukraine1/11/1
ProDanceSportClub Kyiv / Ukraine1/31/3
Professional Dance Kyiv / Ukraine2/62/4
RONDO Kyiv / Ukraine6/106/10
SAPFIR Kyiv / Ukraine4/44/4
Shans Kyiv / Ukraine5/125/12
Shine dance academy Kyiv / Ukraine1/20/0
Special one Kyiv / Ukraine4/44/4
Sport-Dans Kyiv / Ukraine24/4719/40
StarDance Kyiv / Ukraine32/5930/52
Supadans Kyiv / Ukraine1/21/2
Tandem1996 Kyiv / Ukraine1/11/1
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine2/22/2
TopDance Kyiv / Ukraine1/20/0
TORNADO Kyiv / Ukraine4/44/4
Triumf Kyiv / Ukraine2/22/2
Unison Kyiv / Ukraine8/145/7
Victory Dance Kyiv / Ukraine2/32/3
Viktoriya A Kyiv / Ukraine6/264/9
Winner-club Kyiv / Ukraine1/11/1
Yuris Kyiv / Ukraine1/41/2
Yuventa Kyiv / Ukraine1/61/6
Zoryaniy Kyiv / Ukraine4/151/1
Starway Lisichansk / Ukraine1/31/3
DUSH Lviv / Ukraine3/93/7
Empire Lviv / Ukraine1/20/0
Sharm Mariupol / Ukraine3/82/2
No club Moscow / Russia1/21/2
Rossiya Moscow / Russia1/11/1
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine3/83/7
Assol Nikopol / Ukraine5/123/6
no No city / Russia1/31/3
No club No city Ukraine / Ukraine3/82/7
Allyur Odesa / Ukraine1/10/0
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine16/4312/31
Garmoniya Odesa / Ukraine7/227/22
Leora Odesa / Ukraine1/31/3
Marich Odesa / Ukraine1/21/2
Modern Odesa / Ukraine1/20/0
Rio-rita Odesa / Ukraine1/11/1
Ritm Odesa / Ukraine4/124/12
San-Remo Odesa / Ukraine1/31/3
Art-Kvartal Rivne / Ukraine4/83/3
Platinum Rivne / Ukraine1/40/0
TKS GASIEK RZESZÓW / Poland1/41/4
Karnaval Simferopol / Ukraine1/40/0
Prolisok Stryj / Ukraine3/62/4
M-Studio Sumy / Ukraine18/3113/18
Siluet Sumy / Ukraine1/21/1
Prime Dance Tbilisi / Georgia2/42/4
Alyans Ternopil / Ukraine4/121/2
Sharm Uman / Ukraine1/20/0
Mars Vasylkyv / Ukraine1/21/2
Renessans Vyshneve / Ukraine5/94/6
DINAMO-BRAVO Zaporizhzhya / Ukraine3/93/8
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine7/147/14
Garmoniya Zaporizhzhya / Ukraine7/126/8
Grand Zaporizhzhya / Ukraine4/81/2
Gratsiya Zaporizhzhya / Ukraine5/85/8
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
Tango Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
Vivat Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
INFINITY Dance School Zhytomyr / Ukraine2/42/4
StarDays Zhytomyr / Ukraine1/21/2