Loading
post image

Dance Experience 2019

Класифікаційні змагання зі спортивного бального танцю
Сіменчук Віталій, Бакалор Тимофій
Київ / Україна
10.11.2019

Conformance with the schedule

4.29 /5

Dressing rooms

4.71 /5

Design and comfort of the hall

4.65 /5

Lighting

4.65 /5

Music

4.65 /5

Average value

4.59 /5

Evaluation done with   17   user(s)
Last feedback date   10.11.2019 18:12

 

DANCE EXPERIENCE 2019

 

Дата проведення: 10 листопада 2019 р.     

Місце проведення: м. Київ, прос. С.Бандери, 23 (ТРЦ «GORODOK») 3 поверх, Pochayna Event Hall, метро «Почайна»  (колишня м.Петрівка)

 

Для участі у змаганнях запрошуються спортсмени будь-яких танцювальних організацій

 

ЗАЯВКА

Заявки для участі в змаганнях приймаються до 07.11.2019 р. до 23:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: www. flymark.com.ua

Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!!

 

РЕЄСТРАЦІЯ

  • здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (карток) будь яких танцювальних організацій, у категоріях Дебют та Школа (свідоцтво про народження).
  • Реєстрація закінчується за 30 хвилин до початку відділення.
  • Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Реєстрація київських пар обов’язкова 08.11.2019 року з 10:00 до 17:00 за адресою вул. Фізкультури 1, ігрова зала корпусу № 5 НУФВСУ

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 50 грн!!!

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА

Змагання обслуговують запрошені судді, а також судді, будь-якої організації.

УВАГА! на змаганнях діють обмеження з фігур та костюмів згідно з новими об’єднаними правилами.

 

НАГОРОДЖЕННЯ

  • фіналісти – дипломами ;
  • призери, переможці – дипломами, медалями та кубками;
  • клас «Школа» та «Дебют» буде поділено на золотий, срібний та бронзовий фінали та відповідно нагороджені.
  • Категорія Дебют та Школа змагатимуться у 2 тури. 1-й тур –Презентація, 2-й тур- Змагання
  • Спортивні категорії,починаючи з Н класу,будуть нагороджені кубками за I-III місця

Три клуби, які приведуть найбільшу кількість учасників, будуть нагорождені екслюзивними кубками та грошовими нагородами : I місце – 3000грн, II місце – 2000грн, III місце – 1000 грн

 

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК:

  • «Дебют», «Школа» - 250 грн з особи за програму;
  • «N», «Е», «D»  - 300 грн. з особи за програму;
  •  «С+ В», RS - 400 грн. з особи за программу

 

ВХІДНІ КВИТКИ

для глядачів і супроводжуючих осіб – 200 гривень на весь день змагань (додатково оплачуються місце за столиком – 100 гривень з особи).

Бронювання місць за столиком за номером : +38(099) 133-77-29 Юлія

 

Організатори Змагань:

Сіменчук Віталій 063-979-50-37; Бакалор Тимофій 063- 68-99-000

 

До зустрічі на паркеті!))

 

JudgesCity / Country
Бабич Анастасія Київ
Баршак Дмитро Київ / Україна
Береговий Мирослав Київ / Україна
Василевський Іван Київ / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Вовк МаріяКиїв
Вяхірєв Юрій Київ / Україна
Глушаченко Світлана Київ
Глушко Анжеліка Київ / Україна
Городецкий Андрей Київ / Україна
Григорович Віталій Київ / Україна
Дибань Любимила Київ
Дибань Олена Київ
Євлашеський Костянтин Боярка
Єгорова Ірина Київ / Україна
Зирянов Юрій Київ / Україна
Злиденко Вероніка Київ
Зощук Євген Київ / Україна
Іванов Олександр Київ / Україна
Калиновська Ярослава Київ
Кізіль Віталій Бровари
Кокорін ІлляКиїв
Корнiєнко Микита Київ
Красножон ВІкторІя Київ
Лапань Оксана Київ / Україна
Левандовська Оксана Київ / Україна
Миронець Олексій Київ / Україна
Огородник Анна Біла Церква
Орел Олена Київ
Орел Павел Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Пахомова Олена Київ
Пащенко Микола Бровари / Україна
Полевик Полина Київ / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Сенченко Тетяна Київ
Сенчило Ярослав Харків
Сіменчук Альона Вишгород
Сокольніков Денис Ірпінь / Україна
Стадников Володимир Київ
Стоян Олена Чернігів
Тракалюк Тетяна Київ / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Цвячка Олександр Черкаси / Україна
Чмига Вікторія Ізмаїл / Україна
Шмирьов Сергій Київ
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Fantaziya Bila Tserkva / Ukraine4/61/2
Life Dance Bila Tserkva / Ukraine10/109/9
Asgard Boyarka / Ukraine2/62/5
Prestizh Brovary / Ukraine19/2718/25
ProArt Brovary / Ukraine33/4117/21
Sky Hill Brovary / Ukraine6/104/8
Sapfir Bucha / Ukraine22/2722/26
STIL Cherkasy / Ukraine7/75/5
Nyuans Chernigiv / Ukraine2/42/4
Samba Irpin / Ukraine9/144/5
Dream Dance Izmayil / Ukraine12/3411/28
Stil Kotsubinske / Ukraine10/217/12
Astra Kremenchuk / Ukraine1/10/0
Viktoriya Kremenchuk / Ukraine1/41/3
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine15/1910/12
Art Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Astra Kyiv / Ukraine20/3319/31
Avrora Kyiv / Ukraine3/43/4
Balans Kyiv / Ukraine4/64/6
Body Feet Kyiv / Ukraine1/11/1
charivnist Kyiv / Ukraine1/21/2
Chempion Kyiv / Ukraine1/11/1
Concord Kyiv / Ukraine8/147/9
Crystal Kyiv / Ukraine7/127/12
Dance Academy Kyiv / Ukraine7/76/6
Dance Avenue Kyiv / Ukraine33/5233/52
Dance Victory Kyiv / Ukraine2/22/2
DanceHall Kyiv / Ukraine9/109/10
Dans-Sfera Kyiv / Ukraine9/139/13
DC-75 Kyiv / Ukraine17/2716/25
DiVi-Dance Kyiv / Ukraine9/108/9
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine5/155/15
EliseDance Kyiv / Ukraine14/1412/12
Eskadans Kyiv / Ukraine15/2114/19
Euro Dance Team Kyiv / Ukraine7/126/9
Family Kyiv / Ukraine15/215/7
Favorit Kyiv / Ukraine9/118/9
Fiesta Kyiv / Ukraine25/3225/31
Imidzh Kyiv / Ukraine16/2214/19
Inter-Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Konfetti Kyiv / Ukraine10/109/9
Latinskiy kvartal Kyiv / Ukraine7/77/7
Love-Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Meridian Kyiv / Ukraine10/1210/12
Mif Kyiv / Ukraine14/1911/14
Oltima Kyiv / Ukraine39/5537/52
Original Dance School Kyiv / Ukraine11/1610/15
Parfenon-Dens Kyiv / Ukraine5/125/12
Perfection Kyiv / Ukraine5/94/7
Premiera Kyiv / Ukraine10/127/8
Prestige Kyiv / Ukraine6/96/9
Reverans Kyiv / Ukraine8/88/8
SAPFIR Kyiv / Ukraine6/63/3
Serpantin Kyiv / Ukraine10/1410/14
Shine Dance Kyiv / Ukraine2/22/2
Sputnik dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Strim-Dans Kyiv / Ukraine12/216/11
Tendens Kyiv / Ukraine1/11/1
Unison Kyiv / Ukraine6/86/8
Yupiter Kyiv / Ukraine5/94/8
Yuris Kyiv / Ukraine2/62/6
Zoryaniy Kyiv / Ukraine32/4825/32
Bravo Novi Petrivchi / Ukraine3/32/2
Dance Academy Vasylkyv / Ukraine8/87/7
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine57/7654/69
Love-Dance Vyshgorod / Ukraine32/4930/42
Dans Layf Zhytomyr / Ukraine16/2016/19