Loading
post image

Kiev Spring festival

Дмитрук Михайло, Яременко Ігор
Київ / Україна
26.03.2016

 

Kiev Spring festival

26 березня 2016 року

 

Місце проведення: м. Київ, Проспект 40-річчя Жовтня(Голосіївський Проспект),6. Станція метро Деміївська, Голосіївський район, будинок заводу «Київ Гума», 2 поверх.

                 

  • Натуральний паркет - 250 м2.
  • Професійне звукове та освітлювальне супроводження всього турніру.
  • Зручні місця для глядачів.

 

Судді: Запрошені судді, а також ліцензовані будь-якою танцювальною організацією, яка займається розвитком спортивного танцю.

 

Заявки та реєстрація:

Приймаються до 22 березня 2016 до 23:00, за інтернет адресою http://flymark.com.ua

Попередня реєстрація київських пар обов'язкова 25 березня 11:00 до 19:00 за адресою проведення змагання

 

Нагородження:

У категоріях 1-20 «Школа та Дебют» нагородження з принципу «золотий, срібний та бронзовий» фінали (усі учасники цих категорій нагороджуються призами, дипломами та медалями).

У категоріях 21-43 нагородження проходить по спортивній системі танцювальних змагань (фіналісти цих категорій нагороджуються дипломами, призами, призери – медалями та призами).

 

Благодійні внески для участників:

- 140 грн. з одного учасника за одну програму змагань – в категоріях №1-20;

- 150 грн. з одного учасника за одну програму змагань – в категоріях21-42;

- 180 грн. з одного учасника за одну програму змагань – в категорії43

КОЖНА ЧЕТВЕРТА УЧАСТЬ ДЛЯ УЧАСТНИКА - БЕЗКОШТОВНА

 

Благодійні внески для глядачів:

- 80 грн. за одне відділення з гарантованим місцем

- 120 грн. за одне відділення з гарантованим місцем за VIP-столиком (в облаштованій VIP зоні з персональним обслуговуванням)

- 130 грн. з гарантованим місцем на весь день змагань.

 

Додаткова інформація за тел.: (097)391-64-65 , (066) 350-68-68

Бронювання квитків: з 15 березня, щодня з 15 до 18:00 по тел: (097)391-64-65 - Михайло

 

До зустрічі на змаганнях!

Couples / Entries  236 / 291
Categories26 March, Saturday
10:0014:0018:00
1 Baby 1 Debut (under 5) W-C
2 Baby 1 Solo Debut (under 5) (2) W-C - 2
3 Baby 2 Debut (under 6) (5) W-C - 5
4 Baby 2 Solo Debut (under 6) (12) W-C - 12
5 Children 1 Debut (under 7) (5) W-C - 5
6 Children 1 Solo Debut (under 7) (17) W-C - 17
7 Children 2 Debut (under 8) (9) W-C - 9
8 Children 2 Solo Debut (under 8) (21) W-C - 21
9 Children 1 School (under 7) W-C-J
10 Children 1 Solo School (under 7) (6) W-C-J - 6
11 Children 2 School (under 8) (2) W-C-J - 2
12 Children 2 Solo School (under 8) (11) W-C-J - 11
13 Juveniles 1 Debut (16) W-C - 16
14 Juveniles 1 Solo Debut (35) W-C - 35
15 Juveniles 2 Debut (2) W-C - 2
16 Juveniles 2 Solo Debut (7) W-C - 7
17 Juveniles 1 School (11) W-C-J - 11
18 Juveniles 1 Solo School (13) W-C-J - 13
19 Juveniles 2 School (9) W-C-J - 9
20 Juveniles 2 Solo School (9) W-C-J - 9
21 Children 1 N (under 7) W-Q-C-J
22 Children 1 Solo N (under 7) (3) W-Q-C-J - 3
23 Children 2 N (under 8) (2) W-Q-C-J - 2
24 Children 2 Solo N (under 8) (4) W-Q-C-J - 4
25 Juveniles 1 N (4) W-Q-C-J - 4
26 Juveniles 1 Solo N (7) W-Q-C-J - 7
27 Juveniles 2 N (13) W-Q-C-J - 13
28 Juveniles 2 Solo N (5) W-Q-C-J - 5
29 Juniors 1 N (3) W-Q-C-J - 3
30 Juniors 1 Solo N (4) W-Q-C-J - 4
31 Juniors 2 N (1) W-Q-C-J - 1
32 Juniors 2 Solo N W-Q-C-J
33 Juveniles 1 E (1) ST - 1, LA - 1
34 Juveniles 2 E (10) ST - 10, LA - 9
35 Juveniles 1+2 Solo E (3) ST - 1, LA - 3
36 Juniors 1+2 E (9) ST - 6, LA - 7
37 Juniors 1+2 Solo E (3) ST, LA - 3
38 Juveniles 1+2 D (3) ST, LA - 3
39 Juveniles 1+2 Solo D ST, LA
40 Juniors 1 D (1) ST, LA - 1
41 Juniors 2 D (5) ST - 2, LA - 4
42 Juniors 1+2 Solo D (1) ST, LA - 1
43 PRO-AM (1) ST - 1, LA
Total by section9011190
Couples / Entries  236 / 291
JudgesCity / Country
0 0 Київ / Україна
Беляєва Галина Київ / Україна
Богатов Андрій Ірпінь / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Галай Ярослав Київ / Україна
Камінська Юлія Велика Димерка / Україна
Козлов Павло Київ / Україна
Коросташов Денис Київ / Україна
Кривенко Ганна Одеса / Україна
Лоторев Евгений Київ / Україна
Огійчук Ігор Київ / Україна
Парфенюк Євген Київ / Україна
Савенко Ольга Київ / Україна
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Федина Віта Ірпінь / Україна
Черненко Нікіта Київ / Україна
Юношев Олексій Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
VA-DANCEBucha / Ukraine9/12 9/12
Suzir'yaIrpin / Ukraine12/15 12/15
AmeliyaKolonshchyna / Ukraine5/5 4/4
All starsKyiv / Ukraine11/20 6/7
BIG DanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
Bodi FitKyiv / Ukraine13/25 9/15
Bous Dance ClubKyiv / Ukraine2/6 0/0
DanceHallKyiv / Ukraine5/5 5/5
Dans-stilKyiv / Ukraine4/4 4/4
Dans-TsentrKyiv / Ukraine2/3 2/3
DezhavyuKyiv / Ukraine10/12 6/6
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine16/25 15/23
ENERGYKyiv / Ukraine6/6 6/6
FamilyKyiv / Ukraine16/27 14/24
FantaziyaKyiv / Ukraine19/19 16/16
JeTKyiv / Ukraine4/4 3/3
LiderKyiv / Ukraine2/2 2/2
Lider-AKyiv / Ukraine35/38 31/32
No clubKyiv / Ukraine1/2 1/2
Original Dance School,Kyiv / Ukraine9/11 0/0
Parfenon-DensKyiv / Ukraine5/5 5/5
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine10/10 10/10
Sport StyleKyiv / Ukraine10/12 10/12
StarDanceKyiv / Ukraine28/36 28/35
StarWayKyiv / Ukraine2/2 2/2
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine9/9 9/9
YupiterKyiv / Ukraine12/12 11/11
Arkadiya Odesa / Ukraine4/10 4/8
FemidaOdesa / Ukraine4/10 4/9
Sputnik DanceVelyka Dymerka / Ukraine7/10 7/10
LaDensСміла / Ukraine1/4 0/0