Loading
post image

Кубок Абсолюта

Всеукраїнські змагання
Груша Максим, Пахомова Олена
Київ / Україна
09.04.2016

 

УКРАЇНСЬКА ТАНЦЮВАЛЬНА РАДА

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ "ДАНС-СФЕРА"

 

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ

"КУБОК АБСОЛЮТА"

 

9 квітня перший турнір
з призовим фондом у
50 000 грн. для класифікації!

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 11В, Спорткомплекс "МЕРИДІАН"

 

У вечірньому відділенні показові виступи

Антона Нестерко та Дарини Марющенко

 

ЗАЯВКИ для участі в змаганнях приймаються до 8.04.2016 р. до 23:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: https://flymark.dance

Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!!

 

РЕЄСТРАЦІЯ здійснюється тільки згідно з дійсними класифікаційними книжками (картками) будь-яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» свідоцтв про народження) за датою народження та списків попередніх заявок. Реєстрація закінчується за 1 годину до початку відділення. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.


Реєстрація київських пар обов’язкова 8.04.2016 р. в офісі УТР з 10:00 до 18:00 (вул. Анрі Барбюса, 5 В).


СУДДІВСЬКА БРИГАДА: змагання обслуговують п’ять суддів вищої або міжнародної категорії та судді відповідної категорії будь-яких всеукраїнських танцювальних організацій


УВАГА! На змаганнях діють обмеження по фігурах та костюмах! Згідно з новими об’єднаними правилами.


НАГОРОДЖЕННЯ:

Вперше пизовий фонд у класифікаційних категоріях:

  • фіналісти – дипломами;
  • призери, переможці – дипломами, медалями та кубками, призами;
  • категорії «Дебют» і «Школа» буде поділено на золотий, срібний та бронзовий фінали. Всі учасники категорії «Школа» будуть відповідно нагороджені медалями, дипломами та призами від спонсорів.

Найкраща пара, солістка за спортивною системою буде нагороджена КУБКОМ.

Клуб, який представить найбільшу кількість учасників, отримає ексклюзивний кубок Абсолюту.

 

ВХІДНІ КВИТКИ для глядачів і супроводжуючих осіб – 150 грн. на весь день змагань (додатково одне місце за столиком – 75 грн.).

Бронювання місць за столиками та довідки (067) 915-84-00 – Олена.

 

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК:

  1. «Дебют», «Школа» – 150 грн. з особи за програму;
  2. «Н», «Е», «Д», – 180 грн. з особи за програму;
  3. «С», Rising star – 200 грн. з особи за програму.

 

ОГРКОМІТЕТ

+38-050-376-59-31, +38-097-969-14-12  -  МАКСИМ ГРУША

+38-063-581-71-24, +38-067-915-84-00  -  ОЛЕНА ПАХОМОВА

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!

JudgesCity / Country
0 0 Київ / Україна
Абрамова Тетяна Київ / Україна
Бортяна Любов Київ / Україна
Босецький Сергій Київ / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Гамарец Сергей Вишневе / Україна
Гаражун Максим Черкаси / Україна
Глитень Віктор Київ / Україна
Гнездова Ольга Київ / Україна
Горовецький Олександр Київ / Україна
Городецкий Андрей Київ / Україна
Груша Максим Київ / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький / Україна
Ільїна Вікторія Київ / Україна
Костриця Тарас Житомир / Україна
Куцик Олексiй Київ / Україна
Ларін Артур Васильків / Україна
Лисенко Констянтин Київ / Україна
Литвиненко Вадим Київ / Україна
Максименко Ольга Київ / Україна
Мунтян Андрій Черкаси / Україна
Назаренко Екатерина Київ / Україна
Олех Євгеній Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Пахомова Олена Київ / Україна
Пекарев Володимир Київ / Україна
Пігулевський Владислав Київ / Україна
Поворознюк Ілона Київ / Україна
Рахуба Олександр Київ / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Сіменчук Альона Вишгород / Україна
Сіменчук Віталій Вишгород / Україна
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Стукаленко Наталія Київ / Україна
Юношев Олексій Київ / Україна
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
EridanBila Tserkva / Ukraine4/8 2/4
FantaziyaBila Tserkva / Ukraine3/4 0/0
ViktoriyaBila Tserkva / Ukraine1/1 1/1
AsgardBoyarka / Ukraine4/4 4/4
AlexDanceBrovary / Ukraine13/19 13/18
RitmyDonetsk / Ukraine1/1 0/0
SambaIrpin / Ukraine6/9 3/5
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine9/13 9/13
StilKotsubinske / Ukraine15/22 12/16
ELITE-DANCEKryvy Rig / Ukraine1/4 1/4
AdamantKyiv / Ukraine1/2 1/2
All starsKyiv / Ukraine13/19 9/11
AltaKyiv / Ukraine10/17 4/6
AlYansKyiv / Ukraine2/2 1/1
AntaresKyiv / Ukraine3/5 3/5
Ask danceKyiv / Ukraine23/25 21/22
AstraKyiv / Ukraine1/2 0/0
BalansKyiv / Ukraine1/2 1/2
BIG DanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
Bodi FitKyiv / Ukraine1/1 1/1
charivnistKyiv / Ukraine4/4 4/4
ConcordKyiv / Ukraine1/1 1/1
CrystalKyiv / Ukraine8/9 8/9
Dance AcademyKyiv / Ukraine3/4 1/1
Dance OlympKyiv / Ukraine3/3 3/3
DANCE STARKyiv / Ukraine12/14 12/14
Dance VictoryKyiv / Ukraine12/14 11/13
DanceHallKyiv / Ukraine8/9 8/9
Dans MaysterKyiv / Ukraine3/4 3/4
Dans-SferaKyiv / Ukraine19/25 15/20
Dans-stilKyiv / Ukraine12/16 10/11
Dans-TsentrKyiv / Ukraine5/8 4/6
DialogKyiv / Ukraine3/5 2/4
DiantaKyiv / Ukraine16/16 13/13
Dior-danceKyiv / Ukraine11/13 10/12
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine3/7 3/6
EliseDanceKyiv / Ukraine5/5 5/5
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
ENERGYKyiv / Ukraine3/6 3/5
Energy DanceKyiv / Ukraine9/10 8/9
FavorKyiv / Ukraine4/6 2/3
FavoritKyiv / Ukraine15/18 10/10
FENIKSKyiv / Ukraine27/27 23/23
FeyeriaKyiv / Ukraine1/2 1/2
FeyeriyaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Flesh-KristalKyiv / Ukraine4/5 4/5
GalateyaKyiv / Ukraine11/13 10/12
Grand-DuetKyiv / Ukraine3/5 2/3
IDSKyiv / Ukraine2/4 1/2
ImidzhKyiv / Ukraine8/10 7/9
KaleydoskopKyiv / Ukraine7/7 7/7
KarmilKyiv / Ukraine2/4 2/4
LibertaKyiv / Ukraine12/12 5/5
LigadanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine7/8 7/8
MaksimumKyiv / Ukraine2/2 2/2
MatadorKyiv / Ukraine13/13 13/13
MeridianKyiv / Ukraine15/22 14/21
MifKyiv / Ukraine25/32 21/28
Nika-DansKyiv / Ukraine3/9 3/8
No clubKyiv / Ukraine1/1 0/0
OLTEXKyiv / Ukraine1/1 1/1
OltimaKyiv / Ukraine37/40 35/37
Professional DanceKyiv / Ukraine1/3 0/0
Rick RoseKyiv / Ukraine12/25 12/23
SerpantinKyiv / Ukraine16/29 15/25
ShansKyiv / Ukraine2/4 1/1
Starlight dance clubKyiv / Ukraine5/7 3/5
StarWayKyiv / Ukraine9/9 8/8
Strim-DansKyiv / Ukraine14/22 12/17
SupadansKyiv / Ukraine1/1 1/1
TandemKyiv / Ukraine4/5 3/4
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine5/5 2/2
UnisonKyiv / Ukraine20/23 20/23
Viktoriya AKyiv / Ukraine7/23 7/14
Winner-clubKyiv / Ukraine5/5 4/4
YupiterKyiv / Ukraine3/5 1/2
ZoryaniyKyiv / Ukraine8/13 7/11
Ритми юностіKyiv / Ukraine26/29 26/29
TandemLubny / Ukraine7/12 6/10
AlyansPoltava / Ukraine1/1 1/1
Dance AcademyVasylkyv / Ukraine1/1 0/0
MarsVasylkyv / Ukraine2/3 1/2
AfinaVyshgorod / Ukraine1/1 0/0
DIAMONDVyshgorod / Ukraine3/3 3/3
Love-DanceVyshgorod / Ukraine16/28 16/28
RenessansVyshneve / Ukraine13/17 8/8
RitmZhytomyr / Ukraine7/14 7/14
Dans MaysterZolotonosha / Ukraine1/3 0/0
DancelifeПереяслав-Хмельницький / Ukraine3/4 1/1
Vega-DanceРівне / Ukraine5/10 0/0
TvistСтарокостянтинів / Ukraine1/1 1/1
AktsenTХмельницький / Ukraine7/13 5/8
EdelveysХмельницький / Ukraine4/8 1/2
Art-danceЧеркаси / Ukraine4/12 3/6
CrystalЧеркаси / Ukraine8/17 5/10
iStyleЧеркаси / Ukraine6/15 0/0
STILЧеркаси / Ukraine23/28 21/25
NikaЧернігів / Ukraine1/3 1/3
Sunlight dance sport clubШостка / Ukraine4/5 4/5