Loading
post image

Ритми Печерська 2019

Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс»
Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
12.10.2019

Conformance with the schedule

4.80 /5

Dressing rooms

4.45 /5

Design and comfort of the hall

4.45 /5

Lighting

4.75 /5

Music

4.70 /5

Average value

4.63 /5

Evaluation done with   20   user(s)
Last feedback date   12.10.2019 20:55

 

Станом на 12.09.2019 р.

ВСЕУКРАЇНСЬКА РАДА СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ (ВРСТ)

Київська міська державна адміністрація

Департамент молоді та спорту міста Києва

Асоціація спортивних танців міста Києва (АСТМК)

Печерська у місті Києві районна державна адміністрація

Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»

запрошують Вас на

 

Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

   РИТМИ ПЕЧЕРСЬКА 2019

 

12 жовтня 2019 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

Судді:

Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.com.ua!!!!!!!!!!!

Участь у роботі суддівської колегії можлива за умови вчасно поданої заявки на суддівство!!!

 

Заявки:

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.com.ua не пізніше 9-го жовтня (СЕРЕДА, 23:59)!

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!

 

Реєстрація:

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2018 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивних танців в Україні.

Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 11-го жовтня 2019 р. з 10.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ!

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 100 грн!!!

 

Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 20;
  • 350 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 21 по 34;

 

Вхідні, столики:

- 200 грн. вхідний для глядачів

- 100 грн. місце за столиком без урахування вхідного на одне відділення змагань.

Вхід до зали змагань за контрольними браслетами. В день змагань контрольні браслети слід отримувати в фойє другого поверху. Бронювання місць за столики: 099-133-77-29 Юля.

 

Нагородження:

Учасники категорій «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 7-8 та 15-34 нагороджуються дипломами, медалями й кубками, фіналісти цінними призами і сертифікатами.

 

Професійні фотографи, стилісти зачісок та макіяжу повинні попередньо отримати акредитацію!
Заявки на акредитацію необхідно подати організаторам не пізніше 8-го жовтня 2019!
Після акредитації інформація буде розміщена на сторінці змагань сайту ФЛАЙМАРК.
БЕЗ АКРЕДИТАЦІЇ РОБОТА ПРОФЕСІЙНИХ ФОТОГРАФІВ ТА СТИЛІСТІВ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!

 

Організатори:

Оксана Бойко та Ігор Соронович

E-mail: soronovych@ukr.netwww.supadance.com.ua

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

 

JudgesCity / Country
Ауер Анастасія Київ / Україна
Бабич Анастасія Київ / Україна
Бисько Софія Київ / Україна
Боднар Максим Київ / Україна
Босецький Сергій Київ
Бреус Вікторія Київ / Україна
Василевський Іван Київ
Васін Олег Київ
Владикіна Анна Київ
Влох Дмитро Київ
Галай Ярослав Київ
Гаражун Максим Черкаси
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Глебов Мстислав Київ
Глущенко Александр Київ
Глущенко Олександр Київ / Україна
Гордієнко Алла Чернігів
Григорович Вероніка Київ
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Злиденко Вероніка Київ / Україна
Кізіль Віталій Бровари
Круть Катерина Київ
Левит Светлана Київ
Огійчук Ігор Київ / Україна
Огньов Юрій Київ
Пащенко Микола Бровари
Пономаренко Владислав Київ / Україна
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Савков Сергій Київ / Україна
Сікало Катерина Київ / Україна
Скаженик Григорий Краматорськ / Україна
Слюсар Анастасія Київ
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
Юрченко Олексій Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
ExcellentDance Boryspil / Ukraine1/10/0
Elerina Brovary / Ukraine5/95/9
Prestizh Brovary / Ukraine2/22/2
Sky Hill Brovary / Ukraine12/1512/15
Sapfir Bucha / Ukraine5/74/5
Gloriya Chernigiv / Ukraine4/63/4
Primakov Dance School Chernigiv / Ukraine7/136/11
LeGrand Gostomel / Ukraine1/10/0
Leader Dance Kherson / Ukraine1/21/2
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine1/51/4
Serpantin Kramatorsk / Ukraine1/41/2
Ailanto Kyiv / Ukraine2/31/2
All stars Kyiv / Ukraine1/10/0
Alta Kyiv / Ukraine5/85/8
Art Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Art Motion Kyiv / Ukraine5/55/5
ASKdance Kyiv / Ukraine8/157/12
Astra Kyiv / Ukraine13/2012/19
Body Feet Kyiv / Ukraine4/52/3
Dance style Kyiv / Ukraine1/10/0
DanceHall Kyiv / Ukraine11/1410/12
DanceLand Kyiv / Ukraine14/2914/28
Dans-stil Kyiv / Ukraine5/72/3
Dans-stYale ( DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine5/63/4
Diamant Kyiv / Ukraine7/77/7
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine1/20/0
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine29/5222/37
ENERGY Kyiv / Ukraine4/44/4
Family Kyiv / Ukraine9/135/8
Fire dance Kyiv / Ukraine7/137/13
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine20/2914/21
Inter-Dance Kyiv / Ukraine3/33/3
MS Team Kyiv / Ukraine4/44/4
MStudio Kyiv / Ukraine21/3414/22
OLTEX Kyiv / Ukraine1/20/0
Original Dance School Kyiv / Ukraine22/3020/27
Panda Plyus Kyiv / Ukraine9/133/3
Perfection Kyiv / Ukraine1/21/2
Professional Dance Kyiv / Ukraine11/206/10
Shans Kyiv / Ukraine7/137/13
Special one Kyiv / Ukraine7/87/8
Sport-Dans Kyiv / Ukraine6/126/12
StarDance Kyiv / Ukraine15/2414/23
StarWay Kyiv / Ukraine4/54/5
Studiya Andreya Dikogo Kyiv / Ukraine8/178/17
studiya tanca M.K Kyiv / Ukraine3/33/3
Supadans Kyiv / Ukraine1/10/0
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine20/2320/23
U&A Dance Kyiv / Ukraine9/108/9
Unique Style Kyiv / Ukraine5/64/5
Yuventa Kyiv / Ukraine4/84/8
Tandem Lubny / Ukraine1/31/2
Kolorit Smila / Ukraine7/126/10
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine7/87/8