Loading
post image

ЛЬВІВ-ЛІДЕР - 2016

Кубок України і рейтингові змагання
Бусь Ірена
Львів / Україна
13.02.2016

 

 

Українська Рада Танцю

                        ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ»

Клуб спортивного та сучасного танцю «ЛІДЕР» 

ЗАПРОШУЮТЬ

 

       Кубок України і рейтингові змагання з disco, Slow, disco freestyle, disco show

Рейтингові змагання з Open class з джазу, модерну (контемп),

танцювального шоу, народного танцю, народного стилізованого танцю, балету,

акробатичного танцю, латин біту, парних танців, синхро данс,

                       фестиваль серед колективів ВІЛЬНОГО СТИЛЮ (довільний напрямок хореографії)

«ЛЬВІВ-ЛІДЕР - 2016»

13 лютого 2016 року, субота

 

м. Львів, спорткомплекс «Грація», вул. Щирецька 36,

(на території торгівельно-розважального комплексу «Південний»)

Web-підтримка:

Офіційний сайт УРТ/УФСТ: www.ua-dance.com.ua

Національний танцювальний портал www.udance.com.ua

Наші сторінки у фейсбуці: http://www.facebook.com/groups/ido.ua/

В контактах http://vk.com/ua_dance

 

Мета рейтингових змагань: розвиток та популяризація танців в Україні, покращення майстерності танцюристів, визначення найкращих в кожній номінації, набір необхідних балів для переходу у наступну лігу;

Мета Кубку України:

- визначення володарів Кубку України 2016 року - відбір танцюристів у збірну команду України з disco, Slow, disco freestyle на чемпіонати Європи та світу IDO

(http://www.ido-dance.com/ceis/ido/competitions/calendar/2016.html)

 • отримання подвійних рейтингових балів в OPEN classi

______________________________________________________________________________________________________________________

Мета змагань: розвиток та популяризація танців в Україні, покращення майстерності танцюристів, визначення найкращих в кожній номінації;

Мета Рейтингових змагань :

- визначення переможців змагань 2016 року - відбір танцюристів у збірну команду України з джазу, акробатичного танцю, модерну та танцювального шоу на чемпіонати Європи та світу IDO

(http://www.ido-dance.com/ceis/ido/competitions/calendar/2016.html)

 

Мета ФЕСТИВАЛЮ: перегляд композицій, що не відповідають вимогам IDO довільних напрямків сучасної хореографії (включно концертних номерів бальних танців), визначаючи найкращих і вручення спеціальних нагород колективам і керівникам. Правила з латин-біт: соло, дуети/пари, малі групи (3-7 чол) у вікових категоріях діти до 7; діти 8-11; юніори 12-15; дорослі старші 16 в номінаціях beginners (Cha, J), middle (Sa, Cha,J ), Pro (Sa, Cha, Ru, J).

 

Вікові категорії: ДІТИ до 5 р (2011 р.н. і молодші), ДІТИ до 7 р (2009-2010), ДІТИ до 11 р (2005-2008), ЮНІОРИ (2001-2004р.н.), ДОРОСЛІ (2000 р.н. і старші).

Тривалість композиції: соло і дуети – 1.45-2.15, малі групи (3-7 чол) – 2.30-3.00, формейшини (8-24 чол) – 2.30-4.00 (дитячий – до 3 хв), продакшини (від 25 чол різного віку) – 5.00 – 8.00. Для фестивалю – без обмежень по часу.

В категорії продакшн (більше 25 чоловік усіх вікових категорій) змагаються всі стилі разом.

______________________________________________________________________________________________________________________

Всі вікові категорії та номінації в он-лайн реєстрації: http://reg-sw.com/udb логін і пароль: guest

 

У малій групі і формейшині допускається не більше половини учасників молодшої категорії, за умови різниці у віці від межі вікової категорії не більше 2 років.

В юніорському дуеті наприклад одному 13 років, другому 10. Але 9-ти річний не може танцювати в юніорському дуеті, так як дитяча категорія до 12 років. У дорослому формейшині з 20 учасників може бути 9 юніорів 15-14 років.

У вільному стилі вікова категорія визначається за більшістю вікової категорії танцюристів. Напр. в дитячому формейшині з 20 чол може бути до 9 чол юніорів.

Площадка: велика баскетбольна площадка, покриття - паркет, професійне світло та звук

 

Учасники змагань - ВСІ БАЖАЮЧІ. Обов'язкова умова - попередня он-лайн реєстрація.

Для нових колективів, хто не претендує на участь в чемпіонатах Європи та світу – спрощена система (заповнити гугл форму, яку отримати у Буся Віктора.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ в системі он-лайн:

Для нових колективів надіслати в офіс на е-майл info@ua-dance.com.ua заявку, в якій вказати дані колективу (Назва, місто, керівник, тренер, е-мейл та моб. телефон), після чого логін та пароль надсилаються на вказаний номер моб телефону або емайл.

Консультації по он-лайн реєстрації: тільки!!! з 13 до 17 год. за тел.+38 050 - 599 43 37 – адміністратор он-лайн реєстрації Бусь Віктор або через його e-mail:   bousvictor@gmail.com

Тільки у вівторок-четвер! з 11.00 в любий час – Бусь Ірена Василівна +38 050 506 00 11

 

Останній день реєстрації – неділя, 7 лютого до 24 год. Для нових колективів – 5 лютого.

Можлива участь без попередньої реєстрації – внесок за участь збільшується на 50 грн і рейтингові бали учасникам не нараховуються.

Отримання стартових номерів, контрольних браслетів та іншої конкурсної документації буде проводитись тільки керівником колективу 13 лютого зранку або за 2 год до свого відділення. Керівник повинен підтвердити свою заявку в телефонному режимі - Мікуліч Катерина тел +380505994331 у вівторок, 8 лютого, і узгодити суму сплати стартових внесків.

______________________________________________________________________________________________________________________

 Отримання стартових номерів, контрольних браслетів та іншої конкурсної документації буде проводитись тільки керівником колективу 13 лютого зранку. Керівник повинен підтвердити свою заявку в телефонному режимі у вівторок, 9 лютого, і узгодити суму сплати стартових внесків. Реєструє Мікуліч Катерина тел +380505994331.

______________________________________________________________________________________________________________________

 Члени УРТ/УФСТ зобов*язані надати стартову книжку танцюриста. Не члени УРТ/УФСТ зобов'язані надати ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження або паспорта.

 • Погодинна ПРОГРАМА змагання буде складена після отримання організаторами всіх заявок, не раніше 10 лютого. Організатор приймає побажання від колективів, що залежать від часу приїзду і від»їзду поїздів.
 • Витрати на відрядження – за рахунок відряджуючих організацій.
 • Обов’язково: всім учасникам змагань мати діючу медичну спортивну страхівку, яка може бути оформлена через офіс УРТ/УФСТ за спеціальними зниженими корпоративними тарифами.

______________________________________________________________________________________________________________________

 •  Обов’язково: всім учасникам змагань в стилі джаз, модерн, танцювальне шоу, вільний стиль та акробатичний танець мати діючу медичну спортивну страхівку, яка може бути оформлена через офіс УРТ/УФСТ за спеціальними зниженими корпоративними тарифами.

______________________________________________________________________________________________________________________

 •  Музика організатора: DJ УРТ/УФСТ – Назар Бойко (Тернопіль).
 • Фонограми disco show: Фонограми лише на USB - флеш носіях (перевірити на віруси!). Файл аудіо треку повинен бути підписаний (напр.Оріон, Іванова). Аудіо треки не будуть прийматися на CD, телефонах і інших пристроях. Відповідальність за якість звучання, дотримання авторських прав на композицію несуть керівники колективів.
 • Права на професійну відеозйомку згідно рішенню президії належать УФСТ та організаторам. Професійна відеозйомка - 100 грн. на весь день з однієї камери. Для ЗМІ необхідно пройти акредитацію.

НАГОРОДЖЕННЯ:

 • Нагородження переможців змагань (після кожного відділення конкурсної програми): Всі фіналісти отримують дипломи, соло, дуети с 1-го по 3-є місце також нагороджуються медалями, малі групи, формейшини, продакшини, міні-продакшини - кубком за 1-3 місце.

 

УВАГАОБМЕЖЕННЯ !!!

 • У всіх номінаціях та категоріях учасники не можуть використовувати рідину або інші субстанції, а також інвентар та реквізити, які можуть забруднити або пошкодити паркет. При виявленні факту порушення даної умови, учасники будуть негайно зняті з участі у змаганні без повернення внесків за участь!
 • Колектив може бути знятий з участі в змаганні на будь-якому етапі за некоректну поведінкуії або висловлювання учасників фестивалю або їх керівників, які ображають інших учасників ), дії, які перешкоджають проведенню заходу, а також будь-які форми спілкування з суддями протягом усього дня.
 • Будь-яка реклама та інформаційна діяльність на змаганні без попередньої згоди з організаторами заборонена!
 • Організатори мають право об`єднувати номінації та категорії, якщо менше 6 танцюристів.
 • Організатори мають право змінювати тривалість та порядок проведення заходу.
 • Оргкомітет має право використовувати та розповсюджувати (без виплати гонорару учасникам та гостям змагання) аудіо- та відеозаписи, друковану та іншу продукцію, виготовлені під час проведення заходу.

 

Головна суддівська колегія змагань:

Головний суддя – Бойко Павло (Тернопіль). Технічний суддя – Коваленко Вікторія (Черкаси).

судді відповідних категорій УРТ/УФСТ та запрошені судді.

Критерії оцінювання:

з disco, Slow, disco freestyle – 3D ІDО система (техніка, композиція, імідж), програма-скейтинг. Disco show – 4D (техніка, композиція, імідж, шоу) – сумуються бали за новою системою.

Джаз, модерн, акробатичні танці, латин-біт, парні танці – 3D ІDО система (техніка, композиція, імідж), програма-скейтинг. Данс Шоу, продакшн, вільний стиль – 4D (техніка, композиція, імідж, шоу) – сумуються бали за новою системою.

Детально http://www.ua-dance.com.ua/judges/ Системи суддівства.

 

Фінансові умови участі в рейтингових змаганнях (для членів УФСТ знижка 40 грн):

 • Соло, дует 190 грн з особи за один виступ. За 190 грн в open class можна змагатися одночасно і в соло і в дуеті, і в соло 2 ліга і одночасно дует 2 ліга.
 • всі колективні номери: по 165 грн. з особи за танець. Внесок збільшився на 25 грн і всі переможці додатково нагороджуються медалями.

Фінансові умови участі в змаганні і фестивалі для членів УФСТ:

 • в соло і дуеті 150 грн з особи за танець.
 • всі колективні номери: по 120 грн. з особи за танець

Для не членів організації - всі внески збільшуються на 20 грн в колективних виступах, на 50 грн в соло і дуетах.

Фінансові умови для сальси, бачати, меренге, латин-біт, латинське шоу для всіх:

 • 150 грн з особи за один виступ, 180 грн - за два виступи, 250 грн - за три виступи, 300 грн - чотири виступи і більше).

Як оформити членство в УФСТ: http://www.ua-dance.com.ua/become_member/

Для учасників Змагань та керівників колективів-учасників – вхід безкоштовний.

Для керівників, тренерів, які мають посвідчення УРТ/УФСТ на 2016 рік вхід на змагання УРТ/УФСТ безкоштовно.

Керівникам попередити батьків, що вхід для них платний – 100 гривень на весь день. Глядачі-діти і студенти (пред»явити студентський квиток), пенсіонери згідно посвідчення – 50 гривень на весь день.

З повагою організатор змагань: Бусь Ірена Василівна +38050 5060011

e-mail: info@ua-dance.com.ua       https://www.facebook.com/irenabous

 

Це Положення є офіційним запрошенням на змагання

JudgesCity / Country