Loading
post image

Перлина Одеси - 2016

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту
Кравченко Оксана
Одеса / Україна
11 - 12.06.2016

 

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ВСЕСВІТНЯ ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (WDSF)

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (ВФТС)

ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВФТС

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «ЕЛІТ ДАНС»

 

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту

 

ПЕРЛИНА ОДЕСИ 2016

 

Дата проведення: 11 – 12 червня 2016 р.

Місце проведення: м. Одеса, вул. Новоберегова, 94, Спортивно–оздоровчий комплекс «Університет» ( район 8-й ст. Великого Фонтану)

 

Змагання проводяться згідно правил ВФТС.

До участі на змагання допускаються всі спортсмени України.

On-line реєстрація на сайті https://flymark.dance/ до 10 червня 2016 року

 

Без попередньої заявки УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ НЕМОЖЛИВА!!!

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЗА 30 ХВИЛИН ДО ПОЧАТКУ ЗМАГАНЬ.

                                               

Благодійні внески для учасників:

  • Дебют , Школа, Соло – 150 грн. з учасника за програму
  • Н, Е, Д класи - 180 грн. з учасника за програму
  • Відкритий клас - 200 грн. з учасника за програму

 

Вхідний квиток для супроводжуючих осіб – 120 грн за цілий день.

Мiсце за столиком додатково 100 грн до вхiдного квитка за одне вiддiлення.

 

БРОНЮВАННЯ МІСЦЬ ЗА СТОЛИКАМИ МОЖЛИВО ДО 10 ЧЕРВНЯ ВКЛЮЧНО ЗА ТЕЛЕФОНОМ 098-591-01-50 ( Ірина )

 

Костюми:  згідно Правил WDSF

 

Нагородження:  

В категорії Діти та Дебют медалями нагороджуються всі учасники!

Для наймолодших учасників чудові подарунки , для всіх учасників подарунок-сюрприз!!!

 

НА ВАС ЧЕКАЄ СОНЯЧНЕ МІСТО ОДЕСА……

НАЙТЕПЛІШЕ ЧОРНЕ МОРЕ…..

ЯСКРАВІ ВРАЖЕННЯ ТА ЕМОЦІЇ!

 

З ПОВАГОЮ ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ Оксана Кравченко, тел. (093)420-56-85

 

 

Couples / Entries  432 / 729
Categories11 June, Saturday12 June, Sunday
11:0015:0019:0011:0015:00
1 Juveniles 1 (2) LA - 2 ST - 1
2 Juveniles 2 (10) LA - 10 ST - 7
3 Juniors 1 (13) LA - 11 ST - 7
4 Juniors 2 (7) ST - 3 LA - 6
5 Youth (9) ST - 6 LA - 6
6 Juniors 1 Rising Star (14) LA - 11 ST - 8
7 Juniors 2 Rising Star (4) ST - 3 LA - 3
8 Youth Rising Star (8) ST - 4 LA - 4
9 Juveniles 1 D (5) ST - 4, LA - 4
10 Juveniles 2 D (13) ST - 11, LA - 13
11 Juniors 1 D (10) ST - 10, LA - 8
12 Juniors 2 D (4) ST - 2, LA - 3
13 Juveniles 1 E (9) ST - 9, LA - 8
14 Juveniles 2 E (13) ST - 10, LA - 13
15 Juniors 1 E (11) ST - 10, LA - 9
16 Juniors 2 E (1) ST - 1, LA - 1
17 Children 1 (under 5) (6) W-C - 6
18 Children 1 Solo Debut (17) W-C - 17
19 Children 2 Debut (6-7 years) (33) W-C - 33
20 Children 2 School (6-7 years) (15) W-C-J - 15
21 Children 2 N (6-7 years) (4) W-Q-C-J - 4
22 Children 2 Solo Debut (6-7 years) (59) W-C - 59
23 Children 2 Solo School (6-7 years) (43) W-C-J - 43
24 Children 2 Solo N (6-7 years) (6) W-Q-C-J - 6
25 Children 2 Solo E (6-7 years)) (3) ST - 3, LA - 2
26 Juveniles 1 Debut (30) W-C - 30
27 Juveniles 1 School (32) W-C-J - 32
28 Juveniles 1 N (15) W-Q-C-J - 15
29 Juveniles 1 Solo Debut (30) W-C - 30
30 Juveniles 1 Solo School (31) W-C-J - 31
31 Juveniles 1 Solo N (20) W-Q-C-J - 20
32 Juveniles 1 Solo E (10) ST - 7, LA - 8
33 Juveniles 2 Debut (16) W-C - 16
34 Juveniles 2 School (17) W-C-J - 17
35 Juveniles 2 N (17) W-Q-C-J - 17
36 Juveniles 2 Solo Debut (8) W-C - 8
37 Juveniles 2 Solo School (18) W-C-J - 18
38 Juveniles 2 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
39 Juveniles 2 Solo E (10) ST - 6, LA - 9
40 Juniors 1+2 Debut (8) W-C - 8
41 Juniors 1+2 School (13) W-C-J - 13
42 Juniors 1 N (12) W-Q-C-J - 12
43 Juniors 2 N (2) W-Q-C-J - 2
44 Juniors 1+2 Solo School (6) W-C-J - 6
45 Juniors 1+2 Solo N (7) W-Q-C-J - 7
46 Juniors 1+2 Solo E (8) LA - 8
47 Juniors 1+2 Solo D (4) LA - 4
Total by section1165065366132
Couples / Entries  432 / 729
JudgesCity / Country
KRAVCHUK S Одеса / Україна
Артамонов Денис Одеса
Афанасьева Валентина Чорноморськ
Афонін Андрій Бровари / Україна
Базела Дмитро Київ
Бевзюк Олександр Одеса
Болтоматіс Руслан Одеса / Україна
Бреус Вікторія Бровари
Гафонов Артем Київ / Україна
Гончарова Тетяна Сміла
Даньков Сергій Чернівці / Україна
Дібров Віталій Одеса / Україна
Додонча Юрій Одеса
Дрізо Ірина Одеса
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Залізнюк Максим Київ / Україна
Земляний Дмитро Подільск / Україна
Капитан Александр Гайсын
Капустинський Дмитро Одеса / Україна
Карлюченко Руслана Одеса / Україна
Князь Святослав Одеса
Костина Сергій Одеса / Україна
Кочнева Светлана Одеса / Україна
Кравченко Оксана Одеса
Кравчук Сергій Одеса
Кривенко Ганна Одеса / Україна
Крючков Дмитро Суми / Україна
Кузина Надежда Одеса
Кузьмінський Георгій Одеса / Україна
Литвак Лина Одеса / Україна
Марiнеску Вячеслав Одеса
Мочаліна Юлія Одеса / Україна
Отливанов Владислав Одеса
Паращенко Ірина Одеса / Україна
Паровик Альона Балта / Україна
Попович Павло Одеса
Радіонов Валерій Одеса / Україна
Речицкая Ольга Одеса / Україна
Самойлов Дмитро Одеса / Україна
Сікорська Євгенія Одеса / Україна
Слободян Сергей Одеса / Україна
Советченко Вадим Київ
Советченко Світлана Київ / Україна
Товмасян Арарат Одеса / Україна
Федотова Лілія Одеса / Україна
Цвігун Олександр Одеса / Україна
Цыганок Николай Білгород-Дністровський / Україна
Чібішев Ігор Київ / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
Чудина Марта Одеса / Україна
Яровенко Олександра Одеса
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Balta / Ukraine1/4 1/4
OvatsiyaBilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine16/17 15/16
ABSOLUTBrovary / Ukraine4/4 4/4
GarmoniyaDnipro / Ukraine1/4 1/3
DiamondGajsyn / Ukraine4/4 3/3
Maximum DanceKyiv / Ukraine35/43 35/43
Slavutich StarKyiv / Ukraine2/4 2/4
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine5/5 5/5
AlinaOdesa / Ukraine4/9 4/4
AllyurOdesa / Ukraine6/18 5/15
Arkadiya Odesa / Ukraine5/10 3/6
BrizOdesa / Ukraine7/10 7/10
Dance-HistoryOdesa / Ukraine4/6 4/6
Dens-studiya Tetyani PoznyakovoyiOdesa / Ukraine7/9 6/7
DiamantOdesa / Ukraine1/2 1/1
Diamond DanceOdesa / Ukraine5/5 5/5
Elit DansOdesa / Ukraine53/121 52/120
FavoritOdesa / Ukraine1/2 1/2
FemidaOdesa / Ukraine7/14 5/8
GloriyaOdesa / Ukraine5/6 5/6
GratsiyaOdesa / Ukraine3/3 3/3
ImyeraviyaOdesa / Ukraine4/6 4/6
KristallOdesa / Ukraine6/8 5/6
KrylYaOdesa / Ukraine1/3 0/0
LeoraOdesa / Ukraine15/22 14/17
LiliiaOdesa / Ukraine26/46 25/45
MaestroOdesa / Ukraine12/32 10/23
Mega DanceOdesa / Ukraine30/52 30/49
Number OneOdesa / Ukraine10/16 10/16
OtradaOdesa / Ukraine8/9 8/8
PIRUETOdesa / Ukraine4/13 3/8
PrestizhOdesa / Ukraine22/45 22/45
SlavaOdesa / Ukraine5/18 5/14
SozvezdieOdesa / Ukraine7/8 7/8
Step by stepOdesa / Ukraine5/5 4/4
TAN-GOOdesa / Ukraine8/16 8/16
TriumfOdesa / Ukraine11/17 10/16
VIZAVIOdesa / Ukraine6/9 5/8
СTSER VizaviOdesa / Ukraine13/14 12/12
YunostPodilsk / Ukraine9/21 9/21
VeresenНесваткове / Ukraine3/6 3/6
DinamoОвідіополь / Ukraine21/25 19/23
FantaziyaСамбір / Ukraine1/4 1/4
VeresenСміла / Ukraine3/5 3/5
MaestroСуми / Ukraine7/16 3/4
SharmУмань / Ukraine12/14 11/13
KrokХмельницький / Ukraine9/31 8/24
DiamondХристинівка / Ukraine8/8 8/8
GrandЧернівці / Ukraine13/31 13/31
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine5/15 5/14