Loading
post image

Лазурний берег - 2016

Всеукраїнські класифікаційні та рейтингові змагання з танцювального спорту
Кузьмінський Олександр
Чорноморськ / Україна
04 - 05.06.2016

 

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ВСЕСВІТНЯ ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (WDSF)

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ (ВФТС)

ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК ВФТС

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «ЛАЗУРИТ»

 

Всеукраїнські класифікаційні та рейтингові

змагання з танцювального спорту

"Лазурний берег 2016"

 

Дата проведення:     4-5 червня 2016 року

Місце проведення: м. Чорноморськ, Палац спорту «Юність», (вул. Леніна, 20)

 

Змагання проводяться згідно правил WDSF.

 

Судді: Запрошені судді та судді відповідних категорій будь-якої танцювальної організації.

 

Нагородження: В категоріях з 1 по 14 (”Бебі” ,”Діти” та ”Школа”) медалями нагороджуються всі учасники.

 

Реєстрація: до 01 червня 2016 р. на сайті www.flymark.com.ua

 

Інформація щодо розміщення за тел.(099) 17-000-98 Тетяна

 

Організатор змагань:

Олександр Кузьмінський, тел. (099) 17-22-100, e-mail: lazuritdss78@mail.ru

 

Фінансові умови

 

Призовий фонд!!!

Молодь Латина: 1 місце - 1500 грн., 2 місце - 1000 грн., 3 місце - 800 грн.

Дорослі Латина: 1 місце - 1500 грн., 2 місце - 1000 грн., 3 місце - 800 грн.

 

Благодійний внесок за участь у змаганнях:

”Бебі” ,”Діти” та ”Школа”   - 150 грн. з учасника за програму.

”Н”, ”Е”, ” Д” клас                 - 180 грн. з учасника за програму.

”С” та відкритий клас          - 200 грн. з учасника за програму.

 

Вхідний квиток для супроводжуючих та глядачів на день змагань - 100 грн.

 

 

Couples / Entries  373 / 679
Categories04 June, Saturday05 June, Sunday
10:0015:0010:0015:0018:00
1 Baby (under 5) (5) W-C - 5
2 Children 1 (6-7 years) (26) W-C - 26
3 Children 2 (8-9 years) (13) W-C - 13
4 Children 3 (over 10) (7) W-C - 7
5 School 1 (6-7 years) (18) W-C-J - 18
6 School 2 (8-9 years) (24) W-C-J - 24
7 School 3 (over 10) (17) W-C-J - 17
8 Baby Solo (under 5) (45) W-C - 45
9 Children 1 Solo (6-7 years) (45) W-C - 45
10 Children 2 Solo (8-9 years) (19) W-C - 19
11 Children 3 Solo (over 10) (8) W-C - 8
12 School 1 Solo (6-7 years) (43) W-C-J - 43
13 School 2 Solo (8-9 years) (25) W-C-J - 25
14 School 3 Solo (over 10) (11) W-C-J - 11
15 Lady 1 Solo N (6-7 years) (11) W-Q-C-J - 11
16 Lady 2 Solo N (8-9 years) (14) W-Q-C-J - 14
17 Lady 3 Solo N (over 10) (11) W-Q-C-J - 11
18 Lady Solo Juveniles 1 E (4) ST - 1, LA - 4
19 Lady Solo Juveniles 2 E (2) ST - 2, LA - 2
20 Lady Solo Juniors (6) S-C-R-J - 6
21 Children N (under 7) (7) W-C-J - 7
22 Juveniles 1 N (21) W-Q-C-J - 21
23 Juveniles 2 N (17) W-Q-C-J - 17
24 Juniors 1+2 N (5) W-Q-C-J - 5
25 Juveniles 1 E (16) ST - 15, LA - 14
26 Juveniles 2 E (18) ST - 15, LA - 16
27 Juniors 1+2 E (13) ST - 13, LA - 12
28 Juveniles 1+2 D (18) ST - 16 LA - 14
29 Juniors 1+2 D (21) ST - 16 LA - 20
30 Juniors 1 C (16) ST - 11 LA - 9
31 Juniors 2 C (12) ST - 8 LA - 10
32 Youth+Adult C (7) ST - 4 LA - 5
33 Juveniles (9) ST - 9 LA - 8
34 Juniors 1 (12) ST - 8 LA - 10
35 Juniors 2 (12) ST - 7 LA - 9
36 Youth (7) ST - 4 LA - 5
37 Adults (10) ST - 6 LA - 8
Total by section1552021358998
Couples / Entries  373 / 679
JudgesCity / Country
Varnacova Yana Moldova
Александрова Тетяна Дніпро / Україна
Афанасьева Валентина Чорноморськ
Афонина Полина Молдова
Банковська Світлана Южноукраїнськ
Бевзюк Олександр Одеса
Болтоматіс Руслан Одеса / Україна
Борисов Радіон Одеса / Україна
Гергієва Валерія Одеса
Горбань Ольга Благовіщенське / Україна
Гоцуляк Олексій Одеса
Громова Юлия Сергіївка / Україна
Димитраш Корнелия Бельцы
Дібров Віталій Одеса / Україна
Дмитрук Світлана Львів / Україна
Додонча Юрій Одеса
Журенко Наталія Южне / Україна
Капустинський Дмитро Одеса / Україна
Кісіль Світлана Одеса / Україна
Косман Иван Moldova
Кочнева Светлана Одеса
Кривенко Ганна Одеса / Україна
Крыжановский Юрий Миколаїв / Україна
Кузьмінский Олександр Чорноморськ
Кузьмінський Георгій Одеса / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Литвак Лина Одеса
Лотiшко Тeтяна Одеса / Україна
Марич Сергій Одеса
Негінська Карина Одеса / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Орловский Эдгар -
Осатаненко Віталіна Одеса / Україна
Попович Павло Одеса
Потапова Елена Одеса / Україна
Почтаренко Владимир Николаев
Радионов Артем Житомир
Радионов Валерий Одеса
Речицкая Ольга Одеса
Савицкая Ольга Житомир
Самарська Наталія Одеса / Україна
Самойлов Дмитро Одеса / Україна
Ситников Дмитрий Одеса
Сікорська Євгенія Одеса / Україна
Слєсаренко Сніжанна Южне
Слободян Сергей Одеса / Україна
Тимуш Антонина Чорноморськ
Федоров Денис Одеса
Федотова Лілія Одеса / Україна
Цвігун Олександр Одеса / Україна
Чепуржинський Октавіан Одеса
Яровенко Олександра Одеса / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Balta / Ukraine1/4 0/0
GratsiyaBalti / Moldova3/8 3/8
IndiGoBlagovishchenske / Ukraine17/36 15/32
AstraDnipro / Ukraine1/2 1/2
GarmoniyaDnipro / Ukraine4/16 3/11
KaskadDnipro / Ukraine5/15 5/13
MriyaKorosten / Ukraine1/2 1/2
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/1 1/1
EdelveysLviv / Ukraine1/2 1/2
KarmensLviv / Ukraine2/5 2/5
AFORMoldova / Moldova5/18 4/12
FlamingoMoldova / Moldova10/14 7/9
GloriaMoldova / Moldova13/36 11/26
AlinaOdesa / Ukraine9/19 2/2
AllyurOdesa / Ukraine11/28 11/28
Arkadiya Odesa / Ukraine4/9 3/6
Belaya AkatsiyaOdesa / Ukraine8/19 7/16
Dance-HistoryOdesa / Ukraine8/15 7/13
DansLayfOdesa / Ukraine12/17 11/15
DiamantOdesa / Ukraine10/24 7/17
DYuSSh №1Odesa / Ukraine21/42 19/38
FemidaOdesa / Ukraine3/6 2/3
FiyestaOdesa / Ukraine14/18 11/14
ImyeraviyaOdesa / Ukraine9/13 6/8
KristallOdesa / Ukraine2/5 1/2
KrylYaOdesa / Ukraine2/3 2/3
LeoraOdesa / Ukraine13/17 10/12
LiliiaOdesa / Ukraine24/49 23/45
MaestroOdesa / Ukraine16/37 15/33
MarichOdesa / Ukraine1/1 1/1
OlimpOdesa / Ukraine10/11 7/8
PIRUETOdesa / Ukraine2/5 1/3
PrestizhOdesa / Ukraine22/41 20/37
Royal DanceOdesa / Ukraine8/13 0/0
San-RemoOdesa / Ukraine1/2 1/2
SozvezdieOdesa / Ukraine2/3 2/3
TriumfOdesa / Ukraine12/15 9/12
VIZAVIOdesa / Ukraine9/14 7/11
СTSER VizaviOdesa / Ukraine4/4 2/2
Dans LayfZhytomyr / Ukraine4/9 4/9
Free StyleМиколаїв / Ukraine13/32 11/22
GratsiyaМиколаїв / Ukraine2/2 0/0
ProfiМиколаїв / Ukraine1/3 0/0
DinamoОвідіополь / Ukraine20/26 18/23
Yu-DensСергіївка / Ukraine10/16 9/14
LazuritЧорноморськ / Ukraine54/77 48/68
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine9/16 7/9
Timush ClubЧорноморськ / Ukraine2/4 2/4
LitseyЮжне / Ukraine7/16 7/16
MechtaЮжне / Ukraine9/21 8/19
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine19/47 18/38
Sunny-danceЮжноукраїнськ / Ukraine3/4 0/0