Loading
post image

StarLight “Grand Prix” Cup 2020

Міжнародні змагання UDSC, WDC AL Ukraine
Миркін Роман, Буланий Максим
Київ / Україна
08 - 09.02.2020

Conformance with the schedule

4.27 /5

Dressing rooms

4.08 /5

Design and comfort of the hall

4.05 /5

Lighting

4.58 /5

Music

4.68 /5

Evaluation done with   110   user(s)
Last feedback date   08.02.2020 15:36

 

                                

 Київ, Україна

8-9.02.2020

 

Назва:  Міжнародні змагання UDSC, WDC AL Ukraine,  STAR LIGHT “Grand Prix” Cup 2020

Дата:  8 та 9 лютого 2020 року

Місце:  “Mercure” конгрес-хол, готель «Mercure», ТЦ «Більшовик»

За адресою:     Україна, м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»).

 

Судді/Adjudicators:

Robin Short (England), Slava Kryklyvyy (Ukraine), Vibeke Toft (USA), Jonathan Wilkins (England), Christopher Hawkins (England), Lyn Marriner (England), Christopher Short (England), Evgeny Ryupin (Russia), Kristi Boyce (England), Andrej Mosejcuk (Poland), Karin Karamat Ali (Netherlands), Maxim Condratiev (Romania), Hannes Emrich (Austria), Laura O’Brien (England), Andy Liang (China), Svetlana Afanasyeva (Russia), Baidukova Olga (Russia), Dmitry Syzrantsev (Russia), Valeriya Aidaeva (Russia) Та Українські судді

 

Стартові внески/ Fee:  

  • Група 1.3, 4, 6, 11, 15 / Group 1.3, 4, 6, 11, 15                                                - 500 грн. з учасника/ 20 Euro per person
  • Група 2, 5, 7, 12 / Group 2, 5, 7, 12                                                                  - 450 грн. з учасника.
  • Група 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18  / Group 8, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18             - 400 грн. з учасника.
  • Група 19, 21, 22  / Group 19, 21, 22                                                                 - 350 грн. з учасника.
  • Група 20, 23, 24, 25, 26, 27 / Group 20, 23, 24, 25, 26, 27                              - 300 грн. з учасника.
  • Група 32 – без стартового внеску, парам з інших міст України 1 доба у готелі, за рахунок організаторів                                                                              

ProAm інформація/ information – Валерія /Valeria: +380-093-209-86-86, e-mail: BIGProAmDance@gmail.com

 

Вхідні квитки/ Entry tickets:

200 грн. на 1 відділення, 200 грн. на 2 відділення та 250 грн. на 3 відділення .

 

Бронювання столиків / Booking table : www.flymark.dance.

 

Реєстрація/ Entries:

online registration via www.flymark.dance.

Не пізніше – 6.02.20Closing date of Entries - 6.02.20

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 7-го лютого 2020 р. з 11.00 до 20.00 у м. Київ, вул. В.Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»), ТЦ «Космополіт », 5 поверх.

 

Правила / Rules:

Згідно правил  WDC/ According to WDC                     

 

Інформація http://starlight.net.ua

 

Організатори:

Буланий Максим

тел. моб.: (050) 473 00 66e-mailkatyamail@ukr.net

Миркін Роман

тел. моб.: (050) 334 5487, e-mail: wdcalukraine@ukr.net

 

 
Тренувальні збори та уроки 6-7.02.2020
Training camp and lessons 6-7 of February 
 

Hannes Emrich (Austria), Evgeny Ryupin (Russia), Jonathan Wilkins (USA), Lyn Marriner (England), Christopher Short(England), Cristopher Hawkins(England), Slava Kryklyvyy (Ukraine), Vibeke Toft(USA)

 

Бронювання уроків/ Booking lessons:

+38063 702-69-94 Юлия  zhelevska10@ukr.net

  

Групові лекції 6-7 лютого 4 години/день (всього 8) - 4 латина та 4 стандарт.

 

Лектори латини:

Slava Kryklyvyy (Ukraine), Vibeke Toft(USA), Еvgeny Ryupin (Russia), Valeriya Aidaeva (Russia)

 

Лектори стандарт:

Jonathan Wilkins (USA), Lyn Marriner (England), Christopher Short(England), Cristopher Hawkins(England

 

Збори проходитимуть за адресою: м. Київ, вул. В.Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»), ТЦ «Космополіт », 5 поверх

 

 

  Evgeny Ryupin (Russia)                

Evgeny Ryupin (Russia), Jonathan Wilkins (USA), Lyn Marriner (England), Christopher Short(England), Cristopher Hawkins(England), Slava Kryklyvyy (Ukraine), Vibeke Toft(USA), Valeriya Aidaeva (Russia), Hannes Emrich (Austria)

 

       

 

www.starlight.net.ua

 

Dancers / Couples / Entries:   1488 / 821 / 1486
Categories08 February, Saturday09 February, Sunday
09:0013:0018:0009:0013:0018:00
1 Adults (49) ST - 14 LA - 36
2 Adult Rising Star (28) ST - 3 LA - 27
3 Youth 2 (35) LA - 23 ST - 12
4 Youth 1 (67) ST - 31 LA - 44
5 Youth 1+2 Rising Star (71) ST - 31 LA - 48
6 Juniors 2 (49) LA - 36 ST - 25
7 Juniors 2 Rising Star (64) LA - 50 ST - 24
8 Juniors 2 C (51) LA - 36 ST - 28
9 Juniors 2 D (35) ST - 21 LA - 25
10 Juniors 1+2 E (36) ST - 23, LA - 34
11 Juniors 1 (43) ST - 24 LA - 29
12 Juniors 1 Rising Star (55) ST - 26 LA - 37
13 Juniors 1 C (41) ST - 21 LA - 28
14 Juniors 1 D (44) ST - 26 LA - 38
15 Juveniles 1+2 (48) LA - 38 ST - 29
16 Juveniles 2 D (52) ST - 37 LA - 48
17 Juveniles 1 E (36) ST - 32, LA - 33
18 Juveniles 2 E (39) ST - 31, LA - 34
19 Juveniles 2 Beginners (17) W-Q-C-J - 17
20 Juveniles 1+2 School (34) W-C-J - 34
21 Juveniles 1 Beginners (38) W-Q-C-J - 38
22 Juveniles 1+2 Solo N (51) W-Q-C-J - 51
23 Juveniles 1+2 Solo School (41) W-C-J - 41
24 Kids Solo School (under 8) (43) W-C-J - 43
25 Kids Solo Debut (under 8) (46) W-C - 46
26 Kids School (under 8) (19) W-C-J - 19
27 Kids Debut (under 8) (13) W-C - 13
28 Big Dance ProAm Cup Scholarship A (10) ST - 1 LA - 9
29 Big Dance ProAm Cup Scholarship B (10) ST - 5 LA - 5
30 Big Dance ProAm Cup Single Dance A (10) W - 1, T, VW - 1, F, Q C - 9, S - 9, R - 9, PD - 8, J - 8
31 Big Dance ProAm Cup Single Dance B (7) W - 3, T - 2, VW - 2, F - 3, Q - 2 C - 4, S - 4, R - 4, PD - 4, J - 4
32 Professional (5) ST - 5
Total by section144266166367363180
Dancers / Couples / Entries:   1488 / 821 / 1486
JudgesCity / Country
Aidaeva Valeria Bryansk / Russia
Aphanasieva SvetlanaRussia
Boyce Kristi BOURNEMOUTH / United Kingdom
Castravet Eugeniu Alba Iulia / Romania
Condratiev Maxim Romania
Emrich Hannes Linz / Austria
Gavrilenco Igor Tiraspol / Moldova
Graur Daniel Chisinau / Moldova
Hawkins ChristoferEngland
Karamat Ali Karin Maastricht / Netherlands
Karin Karamat AliHolland
Kryklyvyy Slavik Moscow / Russia
Marriner Lyn London / United Kingdom
Mosejcuk Andrej Zaslavl / Belorus
Mosejcuk Andrej Poland
O'Brien Laura Dublin / Ireland
Robin ShortEngland
Ryupin Evgeniy Moscow / Russia
Birmingham / United Kingdom
Syzrantsev Dmitry Moscow / Russia
Toft VibekeUSA
Wilkins Jonathan New York / USA
Andrusenko Marina Kyiv / Ukraine
Antonenko Viktor Kharkiv / Ukraine
Bezdushnaya Irina Brovary / Ukraine
Бисько Олексій Київ
Bobel Mikhaylo Lviv / Ukraine
Bobel Andriy Lviv / Ukraine
Булейко Руслан Полтава
Burbas Oksana Kherson / Ukraine
Burtov David Odesa / Ukraine
Буртова МаринаОдеса
Васін Олег Київ
Vasiuk Kyryl Kyiv / Ukraine
Velikgolova Bogdan Chernivchi / Ukraine
Vovchyna Ostap Stryj / Ukraine
Vovchyna Yuliya Stryj / Ukraine
Волков Дмитро Вишгород
Гайдаш Олександр Харків
Golovatenko Bogdan Kyiv / Ukraine
Голяненко Костянтин Миколаїв
Gorobec Viktoriya Khmelnytskyy / Ukraine
Gorobec Yuriy Khmelnytskyy / Ukraine
Gotsulyak Oleksiy Odesa / Ukraine
Grechkosiy Alina Kyiv / Ukraine
Гритчак Дмитро Київ
Demovskiy Denis Kremenchuk / Ukraine
Dzyuban Oksana Poltava / Ukraine
Дибань Олена Київ
Дмитренко Людмила Kharkiv / Ukraine
Eremenko Nataliia Zaporizhzhya / Ukraine
Zhyrov Оleksandr Poltava / Ukraine
Забєлін Олександр Харків
Kizil Vitaliy Brovary / Ukraine
Ковган Роман Київ
Kordyukevich Volodimir Ternopil / Ukraine
Kordyukevich Nadiya Ternopil / Ukraine
Коросташов Денис Київ
Mykolaiv / Ukraine
Кравчук Віктор Харків
Kremenchuckiy Oleksandr Zaporizhzhya / Ukraine
Kuzyeva Natalya Kherson / Ukraine
Kuzmenko Tatyana Odesa / Ukraine
Лаптєва Олександра Львів
Leshchyova Elizaveta Kyiv / Ukraine
Litvinov Daniil Izmayil / Ukraine
Макашев Анатолій Київ
Мальований Кирило Дніпро
Маркіна Наїра Одеса
Мартинюк Олена Київ
Maryuk Irina Stryj / Ukraine
Mihaylov Oleksandr Khmelnytskyy / Ukraine
Мулляр Катерина Тернопіль
Мулляр Олександр Тернопіль
Murzin Pavlo Kyiv / Ukraine
Novosolov Igor Melitopol / Ukraine
Nozdrina Tetyana Poltava / Ukraine
Олех Євгеній Київ
Омельченко ТетянаКиїв
Panasenko Dmitro Sjevjerodonetchk / Ukraine
Pastukh Olga Ternopil / Ukraine
Переводчик Антон Київ
Перепеча Ярослав Київ
Petrov Denis Kharkiv / Ukraine
Позовний Дмитро Київ
Попова Анна Суми
Poroshchay-Logvinchenko Liliya Kherson / Ukraine
Portanenko Stanislav Kyiv / Ukraine
Река Денис Київ
Rybak Serhiy Kyiv / Ukraine
Rozhkova Tetyana Kyiv / Ukraine
Росенко Дмитро Полтава
Руденко Вікторія Миколаїв
Skaskiv Anton Kharkiv / Ukraine
Skorova Yuliya Kyiv / Ukraine
Tolmacheva Natalya Mykolaiv / Ukraine
Trukhanov Sergiy Kryvy Rig / Ukraine
Федоров Денис Одеса
Федорчук Валентина Київ
Францен Сергій Київ
Khristyuk Margarita Kyiv / Ukraine
Chamata Anna Kyiv / Ukraine
Chernenko Timofiy Zaporizhzhya / Ukraine
Chmiga Viktoriya Izmayil / Ukraine
Шапіро Катерина Харків
Shevtsov Gennadiy Zaporizhzhya / Ukraine
Shevtsov Igor Zaporizhzhya / Ukraine
Shevchuk Oleksandr Starokonstjantyniv / Ukraine
Shokhin Valeriy Oleksandrija / Ukraine
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Allegro Bahmut / Ukraine1/41/4
Legend of Dance Balaklija / Ukraine7/136/12
Nika Bendery / Moldova2/60/0
Nathnennya Berdyansk / Ukraine3/93/6
Goldenclub Bila Tserkva / Ukraine2/32/3
Nice and easy BOURNEMOUTH / United Kingdom4/124/10
NICE n EASY Dance Studios BOURNEMOUTH / United Kingdom1/21/2
Starlight Dance Club Brjansk / Russia3/63/4
AlexDance Brovary / Ukraine1/41/4
Elerina Brovary / Ukraine9/189/14
ProArt Brovary / Ukraine3/52/2
Starlight Dance Club Bryansk / Russia7/206/10
Sapfir Bucha / Ukraine1/11/1
Art-dance Cherkasy / Ukraine1/10/0
Crystal Cherkasy / Ukraine5/103/6
Fiiesta Cherkasy / Ukraine1/20/0
Lileya Cherkasy / Ukraine2/22/2
Gloriya Chernigiv / Ukraine1/11/1
Level Up Chernigiv / Ukraine3/52/3
Nika Chernigiv / Ukraine1/11/1
Top Dance Chernigiv / Ukraine3/33/3
Dance Palace Chernivchi / Ukraine1/21/2
DanceLife Chernivchi / Ukraine6/126/12
Elegance Chisinau / Moldova1/21/2
Flagrant Chisinau / Moldova12/357/21
QuickStep Chisinau / Moldova6/216/21
Step Up Chisinau / Moldova6/176/17
Timush Club Chornomorsk / Ukraine4/63/5
Galateya Dnipro / Ukraine1/20/0
Gavana Dnipro / Ukraine2/82/4
Kapel Dnipro / Ukraine2/42/4
Platinum Dnipro / Ukraine3/63/6
Renesans Dnipro / Ukraine5/145/13
Triumf plus Dnipro / Ukraine1/11/1
England England / England1/21/2
Olen A Gorodnya / Ukraine2/41/2
Magic Gothenburg / Sweden1/11/1
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine3/53/5
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine1/10/0
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine1/21/1
Dream Dance Izmayil / Ukraine13/3913/38
Mechta Juzhne / Ukraine1/31/3
Graciya Kaliningrad / Russia1/40/0
Lileya Kamjanske / Ukraine1/20/0
Alyans Kharkiv / Ukraine1/11/1
Dance line Kharkiv / Ukraine2/42/3
Dance Studio Avangard Kharkiv / Ukraine2/31/2
FAVOR Kharkiv / Ukraine1/11/1
Imidzh Kharkiv / Ukraine2/22/2
Imperial Kharkiv / Ukraine3/62/4
Imperial Dance Kharkiv / Ukraine1/31/2
Kredo Kharkiv / Ukraine7/84/4
Legenda Kharkiv / Ukraine2/21/1
Legenda-Prem'ier Kharkiv / Ukraine15/2813/23
Lisabond Kharkiv / Ukraine2/32/3
Lotos Kharkiv / Ukraine5/54/4
Natkhnennya Kharkiv / Ukraine2/32/3
Prestizh Kharkiv / Ukraine1/61/4
ProDance Kharkiv / Ukraine6/76/7
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine14/2112/18
Sfera Kharkiv / Ukraine2/42/4
Siluet Dance Union Kharkiv / Ukraine2/32/3
StarDance Kharkiv / Ukraine7/147/14
Suzir'ya Kharkiv / Ukraine3/62/3
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine1/31/2
Силует Kharkiv / Ukraine1/10/0
Adeona kherson Kherson / Ukraine13/1912/15
Elita Kherson / Ukraine1/41/4
Latinos Kherson / Ukraine14/2814/28
Promenad Kherson / Ukraine20/4317/38
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine2/41/2
Dream Khmelnytskyy / Ukraine2/40/0
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine1/21/1
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine5/155/10
J.E.M Dance Hall Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine7/116/9
Astra Kremenchuk / Ukraine1/21/1
Demovskyy Dance Club Kremenchuk / Ukraine5/103/5
Viktoriya Kremenchuk / Ukraine1/21/1
Rakurs Kryvy Rig / Ukraine1/21/2
Victoria-Prestige Kryvy Rig / Ukraine1/10/0
Spektr Kupyansk / Ukraine6/125/10
-- Kyiv / Ukraine1/11/1
Alta Kyiv / Ukraine2/32/3
Art Dance Kyiv / Ukraine4/44/4
Art Motion Kyiv / Ukraine9/116/6
Astra Kyiv / Ukraine5/64/5
Balans Kyiv / Ukraine10/247/17
BIG Dance Kyiv / Ukraine8/278/27
Body Feet Kyiv / Ukraine5/105/10
Champion Kyiv / Ukraine9/149/14
Chempion Kyiv / Ukraine4/74/7
Crystal Kyiv / Ukraine1/20/0
Dance Art Academy Kyiv / Ukraine1/61/6
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine8/186/9
DANCE STAR Kyiv / Ukraine5/75/7
DanceLand Kyiv / Ukraine2/82/8
Dans-stil Kyiv / Ukraine4/44/4
Dans-stYale ( DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine2/32/3
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine5/215/20
DC-75 Kyiv / Ukraine2/41/2
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine7/186/16
DS FireFly Kyiv / Ukraine2/22/2
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine1/11/1
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine3/83/8
Euro Dance Team Kyiv / Ukraine2/31/2
Family Kyiv / Ukraine3/40/0
Favor Kyiv / Ukraine1/11/1
Favorit Kyiv / Ukraine1/11/1
FENIKS Kyiv / Ukraine6/154/8
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine30/4725/39
Grand-Duet Kyiv / Ukraine2/31/1
Imidzh Kyiv / Ukraine1/21/2
Inter-Dance Kyiv / Ukraine23/3821/31
Liniya tantsyu Kyiv / Ukraine3/53/4
Maksimum Kyiv / Ukraine38/6234/53
Mif Kyiv / Ukraine16/1816/18
MS Team Kyiv / Ukraine2/31/2
MStudio Kyiv / Ukraine16/2716/26
No club Kyiv / Ukraine2/72/7
Oltima Kyiv / Ukraine1/10/0
Original Dance School Kyiv / Ukraine3/63/6
Parfenon-Dens Kyiv / Ukraine2/32/3
Perfection Kyiv / Ukraine1/30/0
Pozitiv Dans Kyiv / Ukraine3/33/3
Prestige Kyiv / Ukraine1/11/1
Professional Dance Kyiv / Ukraine3/53/5
Reverse Kyiv / Ukraine1/11/1
Rick Rose Kyiv / Ukraine11/187/11
RONDO Kyiv / Ukraine1/21/2
Shans Kyiv / Ukraine19/2812/20
Shine dance academy Kyiv / Ukraine4/54/5
Sport-Dans Kyiv / Ukraine5/92/4
Sputnik dance Kyiv / Ukraine1/10/0
StarDance Kyiv / Ukraine19/3519/33
Starlight dance club Kyiv / Ukraine4/54/4
StarWay Kyiv / Ukraine17/2615/24
studiya tanca M.K Kyiv / Ukraine1/11/1
Sуnergу Kyiv / Ukraine1/20/0
Temp Kyiv / Ukraine1/21/1
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine1/21/2
TORNADO Kyiv / Ukraine1/31/3
Unique Style Kyiv / Ukraine1/21/2
Unison Kyiv / Ukraine8/136/8
United Dance Club Kyiv / Ukraine1/21/2
Victory Dance Kyiv / Ukraine2/21/1
Yuris Kyiv / Ukraine2/41/2
Yuventa Kyiv / Ukraine2/72/7
Megadance Lugansk / Ukraine3/52/3
Grand-Dance Lutsk / Ukraine1/21/2
Ritm Lutsk / Ukraine2/62/6
DFA Lviv / Ukraine11/2911/29
DUSH Lviv / Ukraine8/208/18
DUSH. Lviv / Ukraine10/208/15
Edelveys Lviv / Ukraine1/21/2
Empire Lviv / Ukraine2/72/7
Followway Lviv / Ukraine1/11/1
My style Lviv / Ukraine2/61/2
Vikadans Lviv / Ukraine2/50/0
YOUSTAR Lviv / Ukraine1/41/3
Feeriya Melitopol / Ukraine1/21/2
Viktoriya Prestizh Melitopol / Ukraine5/93/4
Dionis Merefa / Ukraine1/10/0
Rossiya Moscow / Russia1/10/0
Sokol Moscow / Russia6/126/11
SSSR Moscow / Russia2/31/2
Motus Studio Munchen / Germany1/31/2
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine3/73/6
Imperiа Mykolaiv / Ukraine1/21/2
Nyuans Mykolaiv / Ukraine2/42/3
Profi Mykolaiv / Ukraine3/42/3
Sharm Mykolaiv / Ukraine1/11/1
Victoria Dance Mykolaiv / Ukraine21/3820/36
Dance Space Netanya / Israel1/21/2
OLSI Dance Studio Netanya / Israel1/31/2
Assol Nikopol / Ukraine1/41/2
no club No city Russia / Russia1/121/12
Allyur Odesa / Ukraine2/32/3
Belaya Akatsiya Odesa / Ukraine2/42/4
Diamant Odesa / Ukraine11/216/9
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine2/32/3
Imperiya Odesa / Ukraine6/114/6
Modern Odesa / Ukraine1/20/0
Rio-rita Odesa / Ukraine1/11/1
Royal Dance Team Odesa / Ukraine6/95/7
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i Tatyany Odesa / Ukraine8/134/8
VIVA Dance Sport Studio Oleksandrija / Ukraine6/116/11
Style Pivdenne / Ukraine7/135/8
Alyans Poltava / Ukraine8/116/9
Dinamo Poltava Poltava / Ukraine1/31/2
Duet Poltava / Ukraine13/2213/22
Estades Poltava / Ukraine3/143/9
Festival Poltava / Ukraine1/21/2
Gross-M club Poltava / Ukraine13/3010/20
Ritm Poltava / Ukraine1/21/2
Vdokhnovenie Poltava / Ukraine3/52/4
Vega-Dance Rivne / Ukraine1/30/0
Best Dance Rybnitsa / Moldova1/21/2
Fred Astaire Dance Studio of Scottsdale Scottsdale / USA1/11/1
Evrika Sjevjerodonetchk / Ukraine1/21/2
Prestizh Sjevjerodonetchk / Ukraine5/183/5
Gratsiya Slovjansk / Ukraine1/31/2
BC Dance st.paul's bay / malta1/40/0
DANS-LITsEY Starokonstjantyniv / Ukraine1/31/3
Tvist Starokonstjantyniv / Ukraine1/11/1
Prolisok Stryj / Ukraine7/127/12
Royal Dance Stryj / Ukraine12/1411/13
Sofiya Stryj / Ukraine1/21/2
10Dance Sumy / Ukraine14/2113/18
SMAFT Sumy / Ukraine2/62/6
Ars Ternopil / Ukraine2/62/6
Grande Ternopil / Ukraine11/209/15
World Dance Ternopil / Ukraine1/21/2
REVERANS Tiraspol / Moldova1/21/2
Sharm Uman / Ukraine1/21/2
Dance Zone Vilanova i la Geltru / Spain1/21/1
Afina Vyshgorod / Ukraine6/65/5
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine8/148/14
Renessans Vyshneve / Ukraine1/11/1
Brilliant DanceSport Studio Warminster / U.S. Minor Outlying Islands1/21/2
Classic Dancesport Warsaw / Poland1/21/2
Polish Club Warsaw / Poland2/32/3
Zorba Warsaw / Poland1/21/2
Adel Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
Alpha Zaporizhzhya / Ukraine1/10/0
Balance Zaporizhzhya / Ukraine2/42/4
DanceLife Zaporizhzhya / Ukraine3/63/4
DINAMO-BRAVO Zaporizhzhya / Ukraine3/62/4
Feeriya Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine4/72/3
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine1/21/1
LEADER Zaporizhzhya / Ukraine1/21/1
Maximum Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Natali-Dance Zaporizhzhya / Ukraine4/114/9
StarDance Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
Vivat Zaporizhzhya / Ukraine1/121/2
New Wave Zhytomyr / Ukraine2/82/3
Polissya Zhytomyr / Ukraine1/21/1
Ritm Zhytomyr / Ukraine1/11/1
StarDays Zhytomyr / Ukraine1/21/2
RYTM Żory / Poland1/21/2
TTZ, Maximum Zurich / Switzerland1/21/2