Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту
Всесвітня федерація танцювального спорту (WDSF)
Всеукраїнська федерація танцювального спорту (ВФТС)
Миколаївський обласний осередок ВФТС
Клуб спортивного танцю «НАТХНЕННЯ»
Всеукраїнські змагання з танцювального спорту
Кубок Южно-Української АЕС
Дата проведення: 14 травня 2016 р.
Місце проведення: м. Южноукраїнськ, ПК «Енергетик», пр. Леніна 10.
Стартовий внесок згідно положення п.№3
До участі в змаганнях допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом (примітка в правилах проведення змагань ВФТС).
Реєстрація учасників змагань триває до 13.05.2016р. на Flymark.com.ua
В день змагань реєстрація закінчується за 30 хв.до початку відділення
Організатор змагання:
КСТ «Натхнення» Людмила Самчинська, тел: + 380677803336
Світлана Банковська, тел: +380675146566
Е-mail: samchinska@ukr.net
Костюми: згідно правил ВФТС
Розминка: за 30 хв. до початку відділення!!!
Благодійний внесок:
Вхідні квитки для глядачів:
Призи: дипломи, медалі та кубки
З повагою та найкращими побажаннями організатор турніру:
Самчинська Людмила 0677803336, Банковська Світлана 0675146566
№ | Categories | 14 May, Saturday | ||
---|---|---|---|---|
10:00 | 14:30 | 19:00 | ||
1 | Children (11) | W-C-J - 11 | ||
2 | Juveniles 1 School (24) | W-C-J - 24 | ||
3 | Juveniles 2 School (10) | W-C-J - 10 | ||
4 | Juveniles 1 Beginners (18) | W-Q-C-J - 18 | ||
5 | Juveniles 2 Beginners (14) | W-Q-C-J - 14 | ||
6 | Juniors 1+2 Beginners (5) | W-Q-C-J - 5 | ||
7 | Juveniles 1 E (7) | 6 dances - 7 | ||
8 | Juveniles 2 E (11) | 6 dances - 11 | ||
9 | Juniors 1+2 E (6) | 6 dances - 6 | ||
10 | Juveniles 1+2 D (8) | 8 dances - 8 | ||
11 | Juniors 1 D (12) | ST - 11, LA - 10 | 8 dances - 6 | |
12 | Juniors 2 D (5) | 8 dances - 4 | ST - 4, LA - 4 | |
13 | Juniors 1 C (8) | LA - 4 | ST - 6 | |
14 | Juniors 2 C (4) | ST - 4 | LA - 2 | |
15 | Youth+Adults C+B (3) | ST - 1 | LA - 3 | |
16 | Juveniles 1+2 (9) | LA - 8 | ST - 8 | |
17 | Juniors 1 (5) | LA - 4 | ST - 4 | |
18 | Juniors 2 (3) | ST - 1 | LA - 3 | |
19 | Youth (4) | ST - 1 | LA - 4 | |
20 | Adults (6) | ST - 3 | LA - 5 | |
Total by section | 107 | 66 | 41 |
Judges | City / Country |
Gorban Olga | Blagovishchenske / Ukraine |
Kanonirova Inna | Dnipro / Ukraine |
Kravchuk Sergiy | Odesa / Ukraine |
Kuzminskiy Oleksandr | Chornomorsk / Ukraine |
Lemeshko Olga | Mykolaiv / Ukraine |
Savchenko Yevgeniy | Konstantinivka / Ukraine |
Club | City / Country | Pairs / Participation | Confirmed |
Royaldans | Berdychiv / Ukraine | 2/2 | 2/2 |
IndiGo | Blagovishchenske / Ukraine | 8/15 | 8/15 |
Lazurit | Chornomorsk / Ukraine | 4/7 | 3/6 |
Astra | Dnipro / Ukraine | 2/5 | 2/5 |
Galateya | Dnipro / Ukraine | 3/4 | 3/4 |
Garmoniya | Dnipro / Ukraine | 3/16 | 3/10 |
Natkhnennya | Juzhnoukrainsk / Ukraine | 60/136 | 58/127 |
Sunny-dance | Juzhnoukrainsk / Ukraine | 4/6 | 4/6 |
Sovremennye ritmy | Konstantinivka / Ukraine | 2/3 | 2/3 |
Konvaliya | Kropivnitskiy / Ukraine | 10/20 | 8/15 |
Amator-sport-dans | Kyiv / Ukraine | 3/6 | 1/2 |
Dans-Art | Kyiv / Ukraine | 2/7 | 1/1 |
Feyeriya Dance | Mariupol / Ukraine | 4/9 | 4/9 |
Garmoniya | Mykolaiv / Ukraine | 1/2 | 0/0 |
Sharm | Mykolaiv / Ukraine | 2/3 | 0/0 |
MDance | Odesa / Ukraine | 5/11 | 4/9 |