Loading
post image

Кубок Кроку - 2016

Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання з танцювального спорту
Мар'ян та Оксана Чолан, Микола та Наталія Горобець
Хмельницький / Україна
03.04.2016

 

 

Всесвітня Федерація Танцювального Спорту

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту, Хмельницьке обласне відділення ВГО ВФТС

”Клуб спортивного танцю ”КРОК”

запрошують на

Всеукраїнські класифікаційні та рейтингові змагання з танцювального спорту

КУБОК КРОКУ - 2016

 

Дата:             3 квітня 2016

Місце:           м. Хмельницький, вул. Свободи 2/1, Палац творчості дітей та юнацтва

 

Змагання проводяться згідно правил ВФТС.  До участі на змагання допускаються всі спортсмени України.

 

Оn-line реєстрація на сайті www.flymark.com.ua   до 1 квітня 2016 року       

                                                     

Без попередньої заявки участь у змаганнях неможлива.

Реєстрацію учасників закінчується за 30 хвилин до початку змагань.

 

Організатор допомагає з поселенням при умові попередньої заявки на поселення до  1квітня 2016 року. E-mail: krok_mg@ukr.net

 

Організатори змагань: Мар’ян та Оксана Чолан - тел. +380 (67) 2642894

                                                Микола та Наталя Горобець - тел. +380 (98) 8063663

 

Благодійний внесок у категоріях:

Перші кроки, школа, бебі, соло - 150 грн з учасника за програму;

Початківці, Е, Д класи               - 180 грн з учасника за програму;

С, В та відкритий клас             - 200грн з учасника за програму.

Вхідний квиток для глядачів - 100 грн./день

Місце за столиком - 50 грн. за одне відділення + 100 грн./день вхідний квиток.

Couples / Entries   140 / 241
Categories03 April, Sunday
09:0012:3015:3018:00
1First steps (5-6 years)W-C
2First steps (6-7 years)W-C
3First steps (8-9 years)W-C
4Baby (5-6 years)W-C
5School 1 (6-7 years)W-C-J
6School 2 (8-9 years)W-C-J
7School 3 (10-11 years)W-C-J
8School 4 (12-13 years)W-C-J
9Lady 1 (6-7 years)W-C
10Lady 2 (8-9 years)W-C-J
11Lady 3 (10-11 years)W-C-J
12Juveniles 1 BeginnersW-Q-C-J
13Juveniles 2 BeginnersW-Q-C-J
14Juniors 1 BeginnersW-Q-C-J
15Juveniles 1 E6 dancesST, LA
16Juveniles 2 E6 dancesST, LA
17Juniors 1 E6 dancesST, LA
18Juniors 2 E6 dancesST, LA
19Juveniles 2 DST, LA8 dances
20Juniors 1 DST, LA8 dances
21Juniors 2 DST, LA8 dances
22Youth+Adult DST, LA
23Juniors 1 CLAST
24Juniors 2 C+BSTLA
25Youth+Adult CLAST
26Juveniles 2STLA
27Juniors 2STLA
28YouthLAST
Total by section0000
Couples / Entries   140 / 241
JudgesCity / Country
Белей Володимир Рівне
Бідюк Дмитро Хмельницький
Богданова Тетяна Чернівці / Україна
Ведіщєв Андрій Хмельницький / Україна
Венгер Аліна Хмельницький / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Микола Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Гулевата Юлія Хмельницький / Україна
Карапетян Карина Одеса / Україна
Карван Юлія Хмельницький
Каспрук Олександр Кам'янець-Подільський / Україна
Квасниця Владислав Хмельницький / Україна
Ковальська Ірина Чернівці / Україна
Кравченко Оксана Одеса
Левицький Олег Львів / Україна
Пивоварова Олена Львів / Україна
Сойфер Аліна Вінниця / Україна
Чолан Георгій Хмельницький / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Gratsiya Kamenec-Podilskiy / Ukraine5/7
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine14/18
Edelveys Khmelnytskyy / Ukraine20/34
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine8/8
Krok Khmelnytskyy / Ukraine64/116
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine5/13
Edelveys Lviv / Ukraine3/5
Fokstrot Lviv / Ukraine7/14
Elit Dans Odesa / Ukraine2/7
Alemana Vinnitsa / Ukraine5/6
Rytm Рівне / Ukraine2/3
Garmony Чернівці / Ukraine3/8
Molodist Чернівці / Ukraine2/2