Loading
post image

UKRAINIAN CUP 2019

Чемпіонат України UDSC
Францен Сергій, Францен Марія, Васютяк Юрій, Васютяк Яна
Київ / Україна
02 - 03.02.2019

Conformance with the schedule

2.30 /5

Dressing rooms

2.28 /5

Design and comfort of the hall

3.06 /5

Lighting

4.00 /5

Music

3.81 /5

Evaluation done with   47   user(s)
Last feedback date   02.02.2019 18:03

 

UKRAINIAN CUP 2019

 

Українська Рада Спортивного Танцю

Змагання проводяться за підтримки: Київської міської ради

Українського державного центра позашкільної освіти

Колонна зала Київської міської державної адміністраціі

 

м. Київ, вул. Хрещатик, 36, КМДА

2-3 лютого 2019 

 

Змагання проводяться згідно Правил Української Ради Спортивного Танцю (ГС "УРСТ")

            

Судді/ Adjudicators:

Sergey Surkov (Great Britain), Kenny Welsh (Great Britain), Melia (Poland), Janysh Byliy (Poland), Eldar Djafarov (Azerbadjan), Hannes Emrich (Austria), Luca Tonello (Italia), Meksim Kondratiev (Moldova), Viktoria Suhoruchko (Greece), Warren Boyce (Great Britain) та запрошенні судді України.

Головний суддя змагань - Полигач Ігор

Спортивний інспектор - Соловйов Ігор

Суддя інформатор - Шеремета Василь

Ведуча – Melia

Естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом Миколи Лисенка

 

Фінансові умови:

змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати для організації та проведення змагань здійснюються за рахунок благодійних, стартових та спонсорських внесків.

  • Група 1-5 - 900 грн
  • Група 6-20 - 400 грн
  • Група 21-32 - 350 грн
  • Група 33-38 - 300 грн
  • Група 39-55 - 250 грн

Благодійні внески для супроводжуючих осіб:

02.02.2019 1,2,3 відділення - 150 грн, 4 відділення - 300 грн (ГалаВечір)

03.02.2019 150 грн на одне відділення

Місце за столиком на одне відділення 150 грн. Бронювання місць за столиками +38098-342-82-20 Інна

 

Обов’язкова On-line реєстрація

для пар та судей до 31 січня 2019 року www.flymark.dance

 

 

Реєстрація здіснюється тільки згідно діючих класифікаційних книжок (картки) будь-яких танцювальних організацій (категорія "Дебют" та "Школа" - свідоцтв про народження) за датою народження та списків попередніх заявок.

 

Реєстрація для пар м.Києва здійснюється 01 лютого 2019 року за адресою м.Київ вул.Кловський узвіз,8, аудиторія 407 з 13.00 до 21.00

 

 

Тренувальні збори та уроки

31 січня 2019 – 01 лютого 2019 року

 

Hanness Emrich, Sergey Surkov, Melia, Eldar Djafarov, Kenny Welsh, Damir Haluzan, Anna Mashchits

Бронювання уроків +38066790-14-26 Юрій, 067-572-06-40 Сергій

 

01 лютого 2019 року - Всеукраїнський суддівський конгрес. Лектори Hanness Emrich (Great Britain), Kenny Welsh (Great Britain)

 

Організатори змагань:

Францен Сергій (067-572-06-40) та Васютяк Юрій (066-790-14-26)

Dancers / Couples / Entries:   1475 / 951 / 1451
Categories02 February, Saturday03 February, Sunday
10:0013:0019:0010:0013:0016:0018:00
1 Pro-Am Scholarship A (17-35) (8) ST - 4, LA - 4
2 Pro-Am Scholarship B (36+) (9) ST - 5, LA - 4
3 Pro-Am Single dance A (17-35) (1) W, T, V, F, Q, C - 1, S - 1, R - 1, P - 1, J - 1
4 Pro-Am 5 Dance Challenge (3) ST, LA - 3
5 Pro-Am Single dance B (36+) (3) W - 1, T - 1, V, F - 1, Q - 1, C - 2, S - 2, R - 2, P - 2, J - 2
6 Pro-Am Showcase (1) Show ST - 1, Show LA
7 Adults (23) LA - 17, ST - 6
8 Youth 2 (10) ST - 6, LA - 4
9 Youth 1 (29) ST - 17, LA - 18
10 Juniors 2 (24) ST - 14, LA - 17
11 Juniors 1 (8) ST - 6, LA - 5
12 Juveniles 2 (23) ST - 18, LA - 14
13 Juveniles 1 (5) ST - 4, LA - 5
14 Youth 2+Adult Rising Star (20) ST - 10, LA - 13
15 Youth 1 Rising Star (39) ST - 19, LA - 30
16 Juniors 2 Rising Star (30) ST - 19, LA - 24
17 Juniors 1 Rising Star (18) ST - 14, LA - 14
18 Youth+Adult C (23) ST - 10, LA - 17
19 Hobby (5) ST - 2, LA - 3
20 Juniors 2 C (29) ST - 20, LA - 21
21 Juniors 1 C (26) ST - 14, LA - 20
22 Seniors (3) ST - 3, LA
23Youth+Adult DST, LA
24 Juniors 2 D (33) ST - 18, LA - 26
25 Juniors 1 D (37) ST - 25, LA - 31
26 Juveniles 2 D (30) ST - 25, LA - 29
27 Juniors 2 E (5) ST - 3, LA - 3
28 Juniors 1 E (12) ST - 12, LA - 9
29 Juveniles 2 E (29) ST - 23, LA - 27
30 Juveniles 1 E (17) ST - 15, LA - 16
31 Juniors 1+2 Solo E (20) ST - 16, LA - 15
32 Juveniles 1+2 Solo E (42) ST - 34, LA - 35
33 Juveniles 1+2 Solo D (11) ST - 8, LA - 9
34 Juniors 1+2 N (9) W-Q-C-J - 9
35 Juveniles 2 N (50) W-Q-C-J - 50
36 Juveniles 1 N (38) W-Q-C-J - 38
37 Children N (10) W-Q-C-J - 10
38 Juveniles 2 Solo N (36) W-Q-C-J - 36
39 Juveniles 1 Solo N (61) W-Q-C-J - 61
40 Juniors 1+2 School (3) W-C-J - 3
41 Juveniles 2 School (25) W-C-J - 25
42 Juveniles 1 School (36) W-C-J - 36
43 Children School (6-7 years) (9) W-C-J - 9
44Children School (4-5 years)W-C
45 Juveniles 2 Solo School (24) W-C-J - 24
46 Juveniles 1 Solo School (57) W-C-J - 57
47 Children Solo School (6-7 years) (52) W-C-J - 52
48 Children Solo School (4-5 years) (2) W-C - 2
49 Debut 10-11 years (6) W-C - 6
50 Debut 8-9 years (18) W-C - 18
51 Debut 6-7 years (30) W-C - 30
52 Debut 4-5 years (10) W-C - 10
53 Debut Solo 10-11 years (14) W-C - 14
54 Debut Solo 8-9 years (41) W-C - 41
55 Debut Solo 6-7 years (52) W-C - 52
56 Debut Solo 4-5 years (28) W-C - 28
57 Cup Galexa Debut Solo (6-7 years) (9) W-C - 9
58Cup Galexa Debut Solo (4-5 years)W-C
59 Cup Galexa Debut (6-7 years) (8) W-C - 8
60Cup Galexa Debut (4-5 years)W-C
61Ensemble (12-13 years)Freestyle
Total by section175176264221183315117
Dancers / Couples / Entries:   1475 / 951 / 1451
JudgesCity / Country
Boyce Warren Great Britain
Condratiev Maxim Romania
Condratieva Irina Chisinau
Djafarov EldarAzerbaijan
Emrich Hannes Austria
Poretskaya OlgaBelarus
Surkov SergeyGreat Britain
Tomasz Reindl Poland
Tonello Luca Italy
Welsh KennyGreat Britain
Andrusenko Marina Kyiv / Ukraine
Astremska Lyudmila Kyiv / Ukraine
Балла Олексій Київ
Балла Тетяна Київ
Berenshtein Oleksiy Bucha / Ukraine
Бобрусь Костянтин Харків
Богуславська Анастасія Київ
Богуславський Віктор Mykolaiv / Ukraine
Breus Viktoriya Kyiv / Ukraine
Булейко Руслан Полтава
Burtov David Odesa / Ukraine
Буртова МаринаОдеса
Варанкін Дмитро Київ
Vasylevskyi Ivan Kyiv / Ukraine
Vasin Oleg Kyiv / Ukraine
Васютяк Яна Київ
Gladka Karina Vinnitsa / Ukraine
Golovatenko Bogdan Kyiv / Ukraine
Golovnya Oleksandr Kherson / Ukraine
Гордієнко Алла Чернігів
Гоцуляк Олексій Одеса
Гриценюк Роман Рівне
Husakov Roman Mykolaiv / Ukraine
Dibtsev Artem Kryvy Rig / Ukraine
Dmitrenko Tetyana Rivne / Ukraine
Дудка Олена Київ
Zhyrov Оleksandr Poltava / Ukraine
Josan Jana Sumy / Ukraine
Kyiv / Ukraine
Застровський Сергій Луцьк
Ziryanov Yuriy Kyiv / Ukraine
Zozulya Natalya Vinnitsa / Ukraine
Zoshchuk Єvgen Kyiv / Ukraine
Ivanova Anna Kyiv / Ukraine
Ільїна Яна Київ
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Kachura Oleksiy Chernigiv / Ukraine
Keba Kristina Kyiv / Ukraine
Кірієнко Юлія Київ
Kislitsyna Olena Lviv / Ukraine
Kovalov Stanislav Kyiv / Ukraine
Kovtun Yuliya Volochysk / Ukraine
Kompaniyets Ruslan Kryvy Rig / Ukraine
Кочкарьов Юрій Запоріжжя
Кочнев Олег Харків
Mariupol / Ukraine
Кузьєва Наталя Херсон
Levandovska Oksana Kyiv / Ukraine
Лемішко Олена Київ
Майстер Леонід Черкаси
Макаров Євген Одеса
Makoviy Andriy Vinnitsa / Ukraine
Malovaniy Kirilo Dnipro / Ukraine
Мартинюк Олена Київ
Matchenko Olha Kyiv / Ukraine
Мацюк Павло Вінниця
Машина Лариса Київ
Мітченко Марія Київ
Moskovchenko Alona Bucha / Ukraine
Moskovchenko Oleksiy Bucha / Ukraine
Muzichenko Larisa Slavuta / Ukraine
Мулляр Катерина Тернопіль
Мурзін Павло Київ
Naumenko Maksim Kyiv / Ukraine
Ovcharenko Єvgeniya Mariupol / Ukraine
Olekh Єvgeniy Kyiv / Ukraine
Орел Павло Київ
Орел Сергій Київ
Орел Яна Київ
Павлова Олена Київ
Переводчик Антон Київ
Полигач Ольга Тернопіль
Popova Anna Sumy / Ukraine
Порохова Софія Київ
Prognimak Nataliya Kyiv / Ukraine
Prokayev Artur Rivne / Ukraine
Prokayeva Oksana Rivne / Ukraine
Рибак Сергій Київ
Рикалов Дмитро Вишгород
Ryabchuk Valerij Rahiv / Ukraine
Савков Сергій Київ
Savchuk Alla Chernigiv / Ukraine
Сенченко Тетяна Київ
Скорняков Олександр Київ
Соронович Ігор Київ
Staylovskaya Katerina Kyiv / Ukraine
Terentyev Vadym Kyiv / Ukraine
Toporets Nadezhda Mariupol / Ukraine
Тюткало Сергій Київ
Ushchuk Yakov Kyiv / Ukraine
Федоров Денис Одеса
Федорчук Валентина Київ
Himion Tetyana Slovjansk / Ukraine
Homenko Viktoriya Bucha / Ukraine
Chashechnikova Nataliya Ivano-Frankivsk / Ukraine
Чепуржинський Октавіан Одеса
Shapovalova-Zinenko Svitlana Kremenchuk / Ukraine
Shudra Olena Chernigiv / Ukraine
Yasinskiy Anton Kyiv / Ukraine
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Eridan Bila Tserkva / Ukraine2/21/1
Sky Dance Boguslav / Ukraine1/20/0
ExcellentDance Boryspil / Ukraine1/10/0
AlexDance Brovary / Ukraine4/82/4
New Life Bucha / Ukraine11/1110/10
Sapfir Bucha / Ukraine24/3123/27
Cherkasy / Ukraine1/21/1
Art-dance Cherkasy / Ukraine3/143/6
Crystal Cherkasy / Ukraine7/215/9
Gloriya Chernigiv / Ukraine5/115/9
Level Up Chernigiv / Ukraine2/40/0
Nyuans Chernigiv / Ukraine3/41/2
Top Dance Chernigiv / Ukraine5/75/7
Molodist Chernivchi / Ukraine1/11/1
Flagrant Chisinau / Moldova6/234/13
Timush Club Chornomorsk / Ukraine1/21/1
Favorit Dnipro / Ukraine1/20/0
Renesans Dnipro / Ukraine3/92/3
Shkola Єzhovoyi Dnipro / Ukraine1/30/0
Triumf plus Dnipro / Ukraine3/42/3
Ladushki Donetsk / Ukraine1/20/0
Centrum Trojmiasto Gdansk / Poland1/11/1
LeGrand Gostomel / Ukraine6/94/5
Diamant Ivano-Frankivsk / Ukraine2/71/3
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine3/63/5
Grand-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine1/21/2
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine1/20/0
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine4/123/8
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine5/145/11
Mechta Juzhne / Ukraine1/40/0
Natkhnennya Juzhnoukrainsk / Ukraine1/41/4
Dancebreeze Kharkiv / Ukraine1/11/1
Legenda Kharkiv / Ukraine1/10/0
LEL Kharkiv / Ukraine4/104/10
Profit Kharkiv / Ukraine3/33/3
Sparta Kharkiv / Ukraine1/41/1
StarDance Kharkiv / Ukraine2/40/0
Latinos Kherson / Ukraine2/70/0
Maksimum Kherson / Ukraine1/10/0
Promenad Kherson / Ukraine13/387/18
Yunist Kherson / Ukraine1/11/1
Edelveys Khmelnytskyy / Ukraine3/80/0
Krok Khmelnytskyy / Ukraine1/31/2
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine1/11/1
CARPE DIEM Konotop / Ukraine20/2019/19
Kolor Konstantinivka / Ukraine8/88/8
J.E.M Dance Hall Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine6/134/5
Astra Kremenchuk / Ukraine2/62/4
Garmoniya Kremenchuk / Ukraine10/1710/16
ARTICO Kryvy Rig / Ukraine9/159/14
Fokstrot Kryvy Rig / Ukraine10/1410/14
MASTERS Kryvy Rig / Ukraine2/41/2
-- Kyiv / Ukraine1/10/0
Alta Kyiv / Ukraine8/157/13
Astra Kyiv / Ukraine6/116/8
A-style Kyiv / Ukraine6/96/7
Balans Kyiv / Ukraine8/226/16
BIG Dance Kyiv / Ukraine5/165/16
Body Feet Kyiv / Ukraine12/229/16
Champion Kyiv / Ukraine10/167/11
Chempion Kyiv / Ukraine1/21/2
Crystal Kyiv / Ukraine1/20/0
Dance Art Academy Kyiv / Ukraine1/121/6
Dance Art Studio Kyiv / Ukraine4/54/5
Dance Center Kyiv / Ukraine2/52/3
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine1/21/2
Dance Olymp Kyiv / Ukraine13/2310/14
DANCE STAR Kyiv / Ukraine24/3611/14
Dance Studio LUNA Kyiv / Ukraine10/139/12
DanceHall Kyiv / Ukraine1/31/1
Dans Maister Kyiv / Ukraine12/1411/13
Dans-stil Kyiv / Ukraine1/21/2
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine33/6823/33
Diamant Kyiv / Ukraine1/11/1
Diamant Kyiv / Ukraine1/11/1
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine7/192/4
DIT_IDS Kyiv / Ukraine1/21/2
Drim Dens Kyiv / Ukraine1/21/2
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine4/114/11
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine13/2513/15
ENERGY Kyiv / Ukraine11/165/5
Energy Dance Kyiv / Ukraine1/21/2
Euro Dance Team Kyiv / Ukraine13/1613/16
Family Kyiv / Ukraine24/2719/21
Fantom Kyiv / Ukraine32/3829/35
Favor Kyiv / Ukraine1/21/2
Favorit Kyiv / Ukraine1/11/1
FENIKS Kyiv / Ukraine45/6137/47
Fire dance Kyiv / Ukraine3/43/3
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine64/10645/74
Grand-Duet Kyiv / Ukraine5/94/6
Imidzh Kyiv / Ukraine23/2422/23
Indigo style dance Kyiv / Ukraine4/44/4
Inter-Dance Kyiv / Ukraine2/30/0
Karmil Kyiv / Ukraine3/53/5
Lider-Dans Kyiv / Ukraine1/11/1
Maksimum Kyiv / Ukraine7/145/10
MS Team Kyiv / Ukraine3/61/2
MStudio Kyiv / Ukraine14/2014/17
Nika-Dans Kyiv / Ukraine3/61/1
No club Kyiv / Ukraine2/32/3
Oltima Kyiv / Ukraine19/2015/15
Original Dance School Kyiv / Ukraine18/2717/22
Panda Plyus Kyiv / Ukraine6/72/2
Parfenon-Dens Kyiv / Ukraine2/51/2
Perfection Kyiv / Ukraine3/73/5
Prestige Kyiv / Ukraine1/21/2
Professional Dance Kyiv / Ukraine8/156/11
Rick Rose Kyiv / Ukraine4/63/4
RONDO Kyiv / Ukraine33/6331/46
Royal Dance Studio Kyiv / Ukraine5/55/5
Serpantin Kyiv / Ukraine5/74/6
Shans Kyiv / Ukraine1/21/2
Special one Kyiv / Ukraine5/74/5
Sport-Dans Kyiv / Ukraine14/2514/25
Sputnik dance Kyiv / Ukraine7/116/10
Tandem1996 Kyiv / Ukraine1/21/2
Tantsyuvalna stolitsya Kyiv / Ukraine4/82/4
Temp Kyiv / Ukraine21/2520/24
TORNADO Kyiv / Ukraine6/106/7
Unique Style Kyiv / Ukraine6/85/5
Unison Kyiv / Ukraine5/95/9
Vidrodzhennya Kyiv / Ukraine6/106/6
Yupiter Kyiv / Ukraine15/2512/19
Yuris Kyiv / Ukraine18/3418/28
Yuventa Kyiv / Ukraine5/85/6
Zoryaniy Kyiv / Ukraine1/21/2
Ритми юності Kyiv / Ukraine2/32/3
Ritm Lutsk / Ukraine3/42/2
--- Lviv / Ukraine3/33/3
DUSH Lviv / Ukraine2/42/3
Empire Lviv / Ukraine4/84/5
Nika Lviv / Ukraine3/53/4
Vikadans Lviv / Ukraine2/50/0
Shkola Bulenko Mariupol / Ukraine13/349/18
Aurum Minsk / Belarus1/20/0
Gratsiya Mykolaiv / Ukraine9/137/10
Nyuans Mykolaiv / Ukraine7/147/12
No club No city Slovenia / Slovenia1/11/1
No club No city Ukraine / Ukraine1/20/0
Belaya Akatsiya Odesa / Ukraine7/187/18
Diamant Odesa / Ukraine10/186/10
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine2/31/1
Garmoniya Odesa / Ukraine7/187/18
Leora Odesa / Ukraine1/21/2
Royal Dance Team Odesa / Ukraine2/52/5
StarLight Ohtirka / Ukraine4/71/1
Alyans Poltava / Ukraine8/166/11
Duet Poltava / Ukraine8/106/7
Estades Poltava / Ukraine2/61/2
Mayster-Dans Poltava / Ukraine1/11/1
FAVORIT, RBDUT Rahiv / Ukraine3/43/4
Porshen Rahiv / Ukraine1/21/2
Art-Kvartal Rivne / Ukraine1/21/1
Astra Rivne / Ukraine3/102/6
Flesh Rivne / Ukraine21/3418/27
Liniya Rivne / Ukraine18/3117/29
ArenaDanceClub Sankt-Peterburg / Russia1/11/1
Emotion Slavuta / Ukraine2/62/3
Sheyk Slavuta / Ukraine7/147/10
four step Slovjansk / Ukraine14/2814/26
10Dance Sumy / Ukraine10/219/18
M-Studio Sumy / Ukraine31/6428/45
SMAFT Sumy / Ukraine14/3312/25
Visa Dance Sumy / Ukraine2/30/0
Alyans Ternopil / Ukraine5/185/13
Grande Ternopil / Ukraine1/20/0
Bolero Vinnitsa / Ukraine9/309/23
Debyut Vinnitsa / Ukraine1/40/0
Gratsiya Vinnitsa / Ukraine9/248/17
Natkhnennya Vinnitsa / Ukraine1/21/2
Viva dance Volochysk / Ukraine6/76/7
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine11/178/10
Love-Dance Vyshgorod / Ukraine1/11/1
New Wave Zhytomyr / Ukraine5/173/7