Loading
post image

Кубок України 2016

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту
Київ / Україна
05 - 07.02.2016

 

Міністерство у справах сім’ї молоді та спорту України

Всесвітня Федерація Танцювального Спорту

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

Кубок України 2016

Відбіркові змагання з танцювального спорту згідно затвердженого порядку відбору спортсменів на:

Чемпіонат Європи з танцювального спорту серед дорослих 10 танців, Кубок Світу з танцювального спорту серед дорослих стандарт та латина,

Чемпіонат Європи з танцювального спорту серед молоді латина, Чемпіонат Європи з танцювального спорту серед молоді стандарт,

Чемпіонат Європи з танцювального спорту серед дорослих стандарт, Чемпіонат Європи з танцювального спорту серед дорослих латина,

Чемпіонат Європи з танцювального спорту серед молоді 10 танців, Чемпіонат Світу з танцювального спорту серед юніорів стандарт.

Рейтингові та класифікаційні змагання календаря ВФТС.

 

Дата проведення: 05-07 Лютого 2016 року.

Місце проведення: м. Київ, вул. Німецька (колишня Тельмана) 1/32, 5 поверх, метро «Палац Україна».

Всеукраїнські змагання затверджені у єдиному календарному плані спортивних заходів України за період від 01.01.2016 до 31.12.2016

Судді: У категоріях Кубок України суддять виключно судді Національної категорії ВФТС, затверджені рішенням Президії ВФТС за умови подання заявки на розгляд кандидатури до 24 січня 2016 року у Президію ВФТС.

            Суддівство у класифікаційних змаганнях здійснюється суддями відповідних категорій за умови подання заявки на суддівство до 03 лютого 2016 року на електронну адресу: audsf.office@gmail.com

Змагання проводяться у відповідності до правил ВФТС та WDSF.

Для участі необхідно зареєструвати пари on-line за посиланням: https://flymark.dance/Competition/Details/169

Оргкомітет змагань: Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту, audsf.office@gmail.com

Президент ВГО ВФТС Поливка Андрій Миронович, тел:+38 097 306 72 41,
 E-mail: audsf.president@gmail.com

Dancers / Couples / Entries: Hidden statistic
Categories05 February, Friday06 February, Saturday07 February, Sunday
12:0015:0018:0009:0012:0015:0019:0009:0012:0015:00
1Ukraine Cup, Adults10 dancesSTLA
2Ukraine Cup, Seniors 1STLA
3Ukraine Cup, Youth10 dancesSTLA
4Ukraine Cup, Juniors 210 dancesSTLA
5Ukraine Cup, Juniors 110 dancesSTLA
6Ukraine Cup, Juveniles 28 dancesSTLA
7Ukraine Cup, Juveniles 18 dancesSTLA
8Children 6-7 yearsW-Q-C-J
9Youth+Adults BSTLA
10Juniors 2 BSTLA
11Youth+Adult CSTLA
12Juniors 2 CSTLA
13Juniors 1 CSTLA
14Youth+Adult E+DSTLA
15Juniors 2 D8 dancesST, LA
16Juniors 1 D8 dancesST, LA
17Juveniles 2 D8 dancesST, LA
18Juveniles 1 D8 dancesST, LA
19Juniors 2 E6 dancesST, LA
20Juniors 1 E6 dancesST, LA
21Juveniles 2 E6 dancesST, LA
22Juveniles 1 E6 dancesST, LA
23Juniors 2 BeginnersW-Q-C-J
24Juniors 1 BeginnersW-Q-C-J
25Juveniles 2 BeginnersW-Q-C-J
26Juveniles 1 BeginnersW-Q-C-J
27Children BeginnersW-Q-C-J
28Juniors 2 SchoolW-C-J
29Juniors 1 SchoolW-C-J
30Juveniles 2 SchoolW-C-J
31Juveniles 1 SchoolW-C-J
32Children SchoolW-C-J
33Solo Juniors 1 SchoolW-C-J
34Solo Juveniles 2 SchoolW-C-J
35Solo Juveniles 1 SchoolW-C-J
36Juniors 2 PKW-C
37Juniors 1 PKW-C
38Juveniles 2 PKW-C
39Juveniles 1 PKW-C
40Children 6-7 years PKW-C
41Children 4-5 years PKW-C
42Solo Juveniles 2 PKW-C
43Solo Juveniles 1 PKW-C
Dancers / Couples / Entries: Hidden statistic
JudgesCity / Country
Базела Дмитро Київ
Банковська Світлана Южноукраїнськ / Україна
Белей Володимир Рівне / Україна
Богданов Ігор Харків
Бусь Ірена Львів
Вєтринська Анна Київ / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Висоцький Руслан Вінниця / Україна
Водолазька Поліна Львів / Україна
Гловацька Світлана Дніпропетровськ
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Микола Хмельницький / Україна
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Грибан Анастасія Житомир / Україна
Грибан Валентина Житомир / Україна
Данканич Мирослава Ужгород / Україна
Даньков Сергій Чернівці / Україна
Доманська Віта Ужгород / Україна
Загоруйко Олексій Чернігів / Україна
Загребіна Анна Львів / Україна
Залізнюк Максим Київ / Україна
Іліка Віталій Чернівці / Україна
Карапетян Карина Одеса / Україна
Кириєнко Дмитро Славутич / Україна
Ковальов Станіслав Київ / Україна
Ковальська Ірина Чернівці / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Кравчук Сергій Одеса / Україна
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Красківська Юлія Славутич / Україна
Крючков Дмитро Суми / Україна
Кузьмінський Олександр Чорноморськ / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Мишко Володимир Ужгород / Україна
Мороз Ольга Одеса / Україна
Муж Богдан Львів / Україна
Муж Маркіян Львів / Україна
Науменко Максим Київ / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Пивоварова Олена Львів / Україна
Піскарьов Андрій Чернівці / Україна
Прогнімак Наталія Київ / Україна
Радченко Олена Львів / Україна
Ривак Олег Львів / Україна
Салямон Віталій Ірпінь / Україна
Самойлов Дмитро Одеса / Україна
Сенченко Тетяна Київ / Україна
Сікорська Євгенія Одеса / Україна
Слєсаренко Сніжанна Южне / Україна
Советченко Вадим Славутич
Советченко Наталія Київ
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Фаринич Кароліна Ужгород / Україна
Федотов Максим Київ / Україна
Хіцяк Назар Львів / Україна
Цихановський Валерій Харків / Україна
Черниш Артем Київ / Україна
Черняк Олена Хмельницький / Україна
Чібішев Ігор Київ / Україна
Чолан Георгій Хмельницький / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
Чолан Оксана Хмельницький / Україна
Шелкова Олександра Чернігів / Україна
Штельмах Віталій Верхньодніпровськ / Україна
Шумбар Ірина Коростишів / Україна
Явдошик Алла Львів / Україна