Loading
post image

Відкритий Чемпіонат FNDL зі спорт.танцю

Штельмах Віталій, команда FNDL
Дніпро / Україна
19 - 20.01.2019

 

Статус на 15.11

Федерація Національна Танцювальна Ліга

Відкритий чемпіонат FNDL 2018

зі спортивного танцю

 

Дата проведення: 19-20 січня 2019 року

Місце проведення: м. Дніпро, МЕНОРА

 

Судді:

Запрошена суддівська колегія  із різних  Всеукраїнських федерацій, які  займаються розвитком  спортивного танцю в Україні!!!

А також всі судді згідно своєї категорії, що  мають дійсну ліцензію, які подали заявку до 29.11.18.

 

Реєстрація:

За класифікаційними книжками танцювальних організацій України (крім Бебі, Школа, Дебют)

 

Костюми та фігури:

Згідно правил FNDL (див. на сайті www.fndl.dance )

 

Online реєстрація:

 До 17 січня 23:00 на flymark.dance

Без попередньої рестрація участь можлива при додатковій оплаті 200 грн з особи.

 

Фінансові умови:

Змагання проводяться за рахунок добровільних внесків; Благодійний внесок з участника  за одну программу:                                      

                                   280 грн.          Дебют, Школа                                                         

                                   300 грн.          Н, Е, Д, С                                         

                                   350 грн.          Загальний залік (6т, 8т, 10т), Rising Star, Open                                         

                                   200 грн.          Формейшн, Show ансамбль                                                         

При участі в 2-х програмах - на наступні знижка 50%!!!  

Вхід для супроводжуючих та глядачів 150 грн. за 1 день змагань               

VIP-зона: столик на 4 персони                                                                 

                                   300 грн.          За 1, 2 відділення;                                                  

                                   400 грн.          За 3, 4 відділення.                

 

Нагородження:

Кубки та Медалі за 1, 2, 3 місце у всіх класифікаційних та рейтингових категоріях;

Дипломи всім фіналістам та учасникам категорії Дебют, Школа та Бебі, а також медалі бронзового, срібного та золотого фінала;

А також традиційні пам’ятні призи від організатора!!!

 

Умови для учасників та глядачів:

  • Танцювальний майданчик 400м2 ламінат;                                 
  • ЛЕД Екран та ЛЕД панелі по периметру танцювального майданчика;                      
  • 15кВт професійного звука;                                                           
  • 30кВт професійного світла (Bim,Spot,Wosh…);                                                 
  • Пряма трансляція !!!                                                                     
  • Презентація (Solo dance) фіналістів категорії «Open»                                     
  • 2-фото зони, професійні фотографи;                                                                  
  • Роздягалки для кoжної вікової категорії;                                                            
  • Стилісти та візажисти;                                                                  
  • Професійні фотографи;                                                                
  • Танцювальний магазин;                                                               
  • 1000 посадочних місць на трибунах;                                                                 
  • VIP-зона: столики на 4 персони;                                                              
  • Кафе.                                                           

 

З повагою, організатор:

 

 

Президент Відокремленого підрозділу

ГО «ФНТЛ» по Дніпропетровській області

Віталій Штельмах моб. 050 361 73 26

e-mail: feeriya_dnepr@ua.fm

                                               

Couples / Entries   737 / 1436
Categories19 January, Saturday20 January, Sunday
17:3019:1509:0012:0016:0019:00
1 Juveniles 1 Championship FNDL (12) LA - 10 ST - 8
2 Juveniles 2 Championship FNDL (18) LA - 12 ST - 14
3 Juveniles 1+2 Championship (14) 10 dances - 14
4 Juniors 1 Championship FNDL (26) ST - 15 LA - 21
5 Juniors 2 Championship FNDL (42) ST - 24 LA - 27
6 Juniors 1+2 Championship (14) 10 dances - 14
7 Youth 1 Championship FNDL (37) LA - 23 ST - 22
8 Youth 2 Championship FNDL (14) LA - 6 ST - 9
9 Adults Championship FNDL (11) LA - 6 ST - 5
10 Seniors Championship FNDL (7) ST - 5 LA - 3
11 Juveniles Rising Star (20) LA - 10 ST - 17
12 Juniors 1 Rising Star (35) ST - 20 LA - 28
13 Juniors 2 Rising Star (46) ST - 27 LA - 31
14 Youth+Adult Rising Star (39) LA - 22 ST - 24
15 Juniors 1+2 C (59) ST - 36 LA - 43
16 Juveniles 1+2 D (32) ST - 29, LA - 30
17 Juniors 1 D (29) ST - 24, LA - 23
18 Juniors 2 D (28) ST - 20, LA - 27
19 Juveniles 1 E (19) ST - 16, LA - 19
20 Juveniles 2 E (35) ST - 31, LA - 33
21 Juniors 1 E (19) ST - 16, LA - 17
22 Juniors 2 E (10) ST - 8, LA - 9
23 Juveniles 1 N (38) W-Q-C-J - 38
24 Juveniles 2 N (46) W-Q-C-J - 46
25 Juniors 1+2 N (16) W-Q-C-J - 16
26 Juveniles 1 School (44) W-C-J - 44
27 Juveniles 2 School (23) W-C-J - 23
28 Baby (6 years and younger) (11) W-C - 11
29 Children Debut (7 years and younger) (15) W-C - 15
30 Juveniles 1+2 Debut (16) W-C - 16
31 Solo Baby Debut (6 years and younger) (57) W-C - 57
32 Solo Children Debut (7 years and younger) (36) W-C - 36
33 Solo Children School (7 years and younger) (36) W-C-J - 36
34 Solo Juveniles 1+2 Debut (35) W-C - 35
35 Solo Juveniles 1 School (52) W-C-J - 52
36 Solo Juveniles 2 School (37) W-C-J - 37
37 Solo Juveniles 1 N (38) W-Q-C-J - 38
38 Solo Juveniles 2 N (23) W-Q-C-J - 23
39 Solo Juveniles 1 E (15) ST - 11, LA - 15
40 Solo Juveniles 2 E (22) ST - 17, LA - 21
41 Solo Juniors 1+2 E (27) LA - 27
42 Solo Juniors 1+2 D (24) LA - 24
Total by section178137431282264144
Couples / Entries   737 / 1436
JudgesCity / Country
Александрова Тетяна Дніпро / Україна
Байделюк Сніжана Вінниця / Україна
Барановський Олександр Кривий Ріг / Україна
Бездушна Ірина Бровари / Україна
Белоус Дарья Дніпро / Україна
Бондар Єлизавета Дніпро / Україна
Бугайов Олександр Новомосковськ / Україна
Буленко Ніна Маріуполь / Україна
Буртов Давид Одеса / Україна
Васюк Кирило Харків
Веселый Сергей Харків / Україна
Власов Александр Кривий Ріг / Україна
Гамаль Андрій Дніпро / Україна
Гладка Каріна Вінниця / Україна
Гладкий Денис Вінниця / Україна
Гловацька Світлана Дніпро / Україна
Грузинцева Ольга Дніпро
Губар Денис Дніпро / Україна
Гукова Леся Дніпро / Україна
Данильченко Марина Кам'янське
Данилюк Антон Краматорськ / Україна
Дехтярев Сергей Дніпро / Україна
Долгополов Констянтин Дніпро / Україна
Дончева Владислава Кам'янське
Єременко Наталія Запоріжжя
Жосан Віталій Кам'янське / Україна
Ишкина Наталья Дніпро / Україна
Івашко Андрій Кривий Ріг / Україна
Ільїнов Максим Львів
Кадаєва Аліса Дніпро / Україна
Канонірова Інна Дніпро / Україна
Ким Вячеслав Верхньодніпровськ / Україна
Колесник Роман Запоріжжя / Україна
Компанієць Руслан Кривий Ріг / Україна
Косович Юрій Івано-Франківськ
Кравчук Віктор Харків
Круковський Микита Дніпро / Україна
Кузнєчихін Станіслав Луцьк
Кузьміна Ольга Дніпро / Україна
Курская Юлия Херсон / Україна
Курська Юлія Херсон / Україна
Кухарчук Людмила Дніпро / Україна
Лещенко Iрина Дніпро / Україна
Лисенко Жанна Корсунь-Шевченківський / Україна
Литвинов Даніїл Ізмаїл / Україна
Мальований Кирило Дніпро
Марина Щербина Кам'янське / Україна
Матус Вадим Дніпро / Україна
Панасенко Дмитро Сєвєродонецьк / Україна
Парфенюк Євген Київ / Україна
Перепеча Ярослав Київ
Пивненко Василій Оріхів
Плодушев ОлександрДніпро
Позовний Дмитро Київ / Україна
Полтавец Оксана Новоукраїнка / Україна
Полтавець Оксана Новоукраїнка / Україна
Попова Анна Суми
Росенко Дмитро Полтава
Рубанович Анна Запоріжжя
Савицький Олександр Нікополь
Савченко Євген Костянтинівка / Україна
Сагайдак Крістіна Дніпро
Слісаренко Володимир Дніпро / Україна
Соковиков Роман Лозова / Україна
Сокол Сергій Кам'янське / Україна
Степаненко Євген Дніпро / Україна
Степанов Дмитро Запоріжжя
Стукаленко Світлана Олександрія
Труханов Сергей Кривий Ріг / Україна
Федоров Денис Одеса
Федоров Евгений Дніпро / Україна
Федоров ЄвгенійДніпро
Хавкін Генадій Харків / Україна
Чепуржинський Октавіан Одеса
Черниш Максим Дніпро / Україна
Чмига Вікторія Ізмаїл / Україна
Шапіро Олег Харків
Шатов Олег Дніпро
Шевцов Ігор Запоріжжя
Шевчук Олександр Старокостянтинів / Україна
Щербина Марина Кам'янське
Юрчук Катаржінія Дніпро / Україна
Яременко Ігор Київ
Яценко Сергей Павлоград
Яценко Сергій Павлоград / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Elerina Brovary / Ukraine3/9
Art'DANCE Dnipro / Ukraine3/4
Aspire Dnipro / Ukraine7/9
Astra Dnipro / Ukraine14/16
Belissimo Dnipro / Ukraine4/4
Dance Academy Dnipro / Ukraine1/2
DKdance Dnipro / Ukraine16/28
Favorit Dnipro / Ukraine22/33
Fokus Dnipro / Ukraine2/2
Galateya Dnipro / Ukraine5/8
Garmoniya Dnipro / Ukraine56/97
Gavana Dnipro / Ukraine24/43
Golden Dance Club Dnipro / Ukraine7/7
Graciya Dnipro / Ukraine7/16
Gukovikh Dnipro / Ukraine8/12
Kapel Dnipro / Ukraine5/18
Kaskad Dnipro / Ukraine7/19
Lileya Dnipro / Ukraine1/1
MalVi Dnipro / Ukraine7/8
Platinum Dnipro / Ukraine7/10
ProDance Dnipro / Ukraine24/29
Renesans Dnipro / Ukraine22/46
Riv'yera Dnipro / Ukraine28/34
Shkola Єzhovoyi Dnipro / Ukraine2/3
Spektr Dnipro / Ukraine9/16
Tandem Dnipro / Ukraine19/32
Triumf plus Dnipro / Ukraine32/47
Triumph Dnipro / Ukraine3/4
Astra Gorishny Plavni / Ukraine1/1
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine2/6
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine6/24
Dream Dance Izmayil / Ukraine8/31
Imidzh Kharkiv / Ukraine4/11
Legenda Kharkiv / Ukraine2/2
ProDance Kharkiv / Ukraine4/7
Siluet Dance Union Kharkiv / Ukraine2/2
Sparta Kharkiv / Ukraine13/22
StarDance Kharkiv / Ukraine3/7
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine17/31
Fiyesta Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine5/12
Alyans Kramatorsk / Ukraine3/10
ARTICO Kryvy Rig / Ukraine13/21
ELITE-DANCE Kryvy Rig / Ukraine2/3
Favorit Kryvy Rig / Ukraine8/10
Fokstrot Kryvy Rig / Ukraine8/23
Nika Kryvy Rig / Ukraine1/2
TALISMAN Kryvy Rig / Ukraine9/11
Victoria-Prestige Kryvy Rig / Ukraine2/4
Astra Kyiv / Ukraine1/2
Bodi Fit Kyiv / Ukraine1/2
Favor Kyiv / Ukraine1/1
Maksimum Kyiv / Ukraine3/7
MStudio Kyiv / Ukraine5/11
Parfenon-Dens Kyiv / Ukraine1/3
Rick Rose Kyiv / Ukraine3/7
Special one Kyiv / Ukraine1/2
Unison_IDS Kyiv / Ukraine1/2
Elit Lozova / Ukraine4/7
StarLight Lutsk / Ukraine3/8
Vikadans Lviv / Ukraine4/10
Ad astra Mirnograd / Ukraine1/3
Imperiа Mykolaiv / Ukraine1/2
Five steps Novomoskovsk / Ukraine5/12
Nova Novoukrainka / Ukraine3/10
Belaya Akatsiya Odesa / Ukraine6/18
Diamant Odesa / Ukraine2/7
StarLight Ohtirka / Ukraine1/2
Enigma Orihiv / Ukraine3/3
Vizavi Gold Ternivka / Ukraine6/10
Feyeriya Verhnyodniprovsk / Ukraine32/68
TenDance Vilnyansk / Ukraine11/19
Debyut Vinnitsa / Ukraine2/4
Gratsiya Vinnitsa / Ukraine10/33
Natkhnennya Vinnitsa / Ukraine4/8
StarLight Volodymyr-Volynskyy / Ukraine1/2
DanceLife Zaporizhzhya / Ukraine2/6
DINAMO-BRAVO Zaporizhzhya / Ukraine6/10
Favorit Zaporizhzhya / Ukraine8/10
Feeriya Zaporizhzhya / Ukraine1/1
Garmoniya Zaporizhzhya / Ukraine12/27
Grand Zaporizhzhya / Ukraine2/9
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine4/7
Maksimum Zaporizhzhya / Ukraine2/6
Olimp Zaporizhzhya / Ukraine3/9
Promin Zaporizhzhya / Ukraine1/1
Ritm Zaporizhzhya / Ukraine3/12
Spartak Zaporizhzhya / Ukraine14/32
Sharm Каменское / Ukraine2/3
Lileya Кам'янське / Ukraine38/68
Prestizh Кам'янське / Ukraine1/1
Sharm Кам'янське / Ukraine7/11
Sokol Кам'янське / Ukraine2/3
Impulse Маріуполь / Ukraine2/6
Shkola Bulenko Маріуполь / Ukraine3/6
Assol Нікополь / Ukraine12/25
Оleksandrit Олександрія / Ukraine1/2
Viktoriya Павлоград / Ukraine1/1
VIKTORIYa Павлоград / Ukraine3/3
Prestizh Сєвєродонецьк / Ukraine9/41
DANS-LITsEY Старокостянтинів / Ukraine4/16
10Dance Суми / Ukraine12/34
Sharm Умань / Ukraine2/5
Leader Dance Херсон / Ukraine5/17
iStyle Черкаси / Ukraine1/4