Статус на 15.11
Федерація Національна Танцювальна Ліга
Відкритий чемпіонат FNDL 2018
зі спортивного танцю
Дата проведення: 19-20 січня 2019 року
Місце проведення: м. Дніпро, МЕНОРА
Судді:
Запрошена суддівська колегія із різних Всеукраїнських федерацій, які займаються розвитком спортивного танцю в Україні!!!
А також всі судді згідно своєї категорії, що мають дійсну ліцензію, які подали заявку до 29.11.18.
Реєстрація:
За класифікаційними книжками танцювальних організацій України (крім Бебі, Школа, Дебют)
Костюми та фігури:
Згідно правил FNDL (див. на сайті www.fndl.dance )
Online реєстрація:
До 17 січня 23:00 на flymark.dance
Без попередньої рестрація участь можлива при додатковій оплаті 200 грн з особи.
Фінансові умови:
Змагання проводяться за рахунок добровільних внесків; Благодійний внесок з участника за одну программу:
280 грн. Дебют, Школа
300 грн. Н, Е, Д, С
350 грн. Загальний залік (6т, 8т, 10т), Rising Star, Open
200 грн. Формейшн, Show ансамбль
При участі в 2-х програмах - на наступні знижка 50%!!!
Вхід для супроводжуючих та глядачів 150 грн. за 1 день змагань
VIP-зона: столик на 4 персони
300 грн. За 1, 2 відділення;
400 грн. За 3, 4 відділення.
Нагородження:
Кубки та Медалі за 1, 2, 3 місце у всіх класифікаційних та рейтингових категоріях;
Дипломи всім фіналістам та учасникам категорії Дебют, Школа та Бебі, а також медалі бронзового, срібного та золотого фінала;
А також традиційні пам’ятні призи від організатора!!!
Умови для учасників та глядачів:
З повагою, організатор:
Президент Відокремленого підрозділу
ГО «ФНТЛ» по Дніпропетровській області
Віталій Штельмах моб. 050 361 73 26
e-mail: feeriya_dnepr@ua.fm
Judges | City / Country |
Єременко Наталія | Запоріжжя |
Ivashko Andrey | Kryvy Rig / Ukraine |
Ільїнов Максим | Львів |
Ishkina Nataliya | Dnipro / Ukraine |
Aleksandrova Tetyana | Dnipro / Ukraine |
Baydelyuk Snezhana | Vinnitsa / Ukraine |
Baranovskiy Aleksandr | Kryvy Rig / Ukraine |
Bezdushnaya Irina | Brovary / Ukraine |
Bugayov Oleksandr | Novomoskovsk / Ukraine |
Bulenko Nina | Mariupol / Ukraine |
Burtov David | Odesa / Ukraine |
Буртова Марина | Одеса |
Bilous Dar'ya | Dnipro / Ukraine |
Васюк Кирило | Харків |
Veselyy Sergiy | Kharkiv / Ukraine |
Vlasov Aleksandr | Kryvy Rig / Ukraine |
Gamal Andriy | Dnipro / Ukraine |
Gladka Karina | Vinnitsa / Ukraine |
Gladkiy Denis | Vinnitsa / Ukraine |
Glovatska Svitlana | Dnipro / Ukraine |
Грузинцева Ольга | Дніпро |
Hubar Denys | Dnipro / Ukraine |
Gukova Alesya | Dnipro / Ukraine |
Гулій Олег | Івано-Франківськ |
Данильченко Марина | Кам'янське |
Danilyuk Anton | Kramatorsk / Ukraine |
Dnipro / Ukraine | |
Dolgopolov Konstantin | Dnipro / Ukraine |
Дончева Владислава | Кам'янське |
Жосан Віталій | Kamjanske / Ukraine |
Zincova Єlizaveta | Dnipro / Ukraine |
Kadayeva Alisa | Dnipro / Ukraine |
Kanonirova Inna | Dnipro / Ukraine |
Kolesnyk Roman | Zaporizhzhya / Ukraine |
Kompaniyets Ruslan | Kryvy Rig / Ukraine |
Косович Юрій | Івано-Франківськ |
Котенко Валентина | Дніпро |
Кравчук Віктор | Харків |
Krukovskiy Mikita | Dnipro / Ukraine |
Кузнєчихін Станіслав | Луцьк |
Kuzmina Olga | Dnipro / Ukraine |
Kurskaya Yuliya | Kherson / Ukraine |
Kukharchuk Lyudmila | Dnipro / Ukraine |
Kim Vyacheslav | Verhnyodniprovsk / Ukraine |
Leshchenko-Savchenko Irina | Dnipro / Ukraine |
Lisenko Zhanna | Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine |
Litvinov Daniil | Izmayil / Ukraine |
Мальований Кирило | Дніпро |
Matus Vadim | Dnipro / Ukraine |
Panasenko Dmitro | Sjevjerodonetchk / Ukraine |
Parfenyuk Yevgen | Kyiv / Ukraine |
Перепеча Ярослав | Київ |
Пивненко Василій | Оріхів |
Плодушев Олександр | Дніпро |
Плодущев Олександр | Дніпро |
Pozovniy Dmitro | Kyiv / Ukraine |
Poltavec Oksana | Novoukrainka / Ukraine |
Попова Анна | Суми |
Росенко Дмитро | Полтава |
Рубанович Анна | Запоріжжя |
Савицька Катерина | Нікополь |
Савицький Олександр | Нікополь |
Savchenko Yevgeniy | Konstantinivka / Ukraine |
Сагайдак Крістіна | Дніпро |
Dnipro / Ukraine | |
Sokovikov Roman | Lozova / Ukraine |
Sokil Sergiy | Kamjanske / Ukraine |
Степаненко Євген | Dnipro / Ukraine |
Степанов Дмитро | Запоріжжя |
Стукаленко Світлана | Олександрія |
Trukhanov Sergiy | Kryvy Rig / Ukraine |
Fedorov Ievgen | Dnipro / Ukraine |
Федоров Денис | Одеса |
Khavkin Gennadiy | Kharkiv / Ukraine |
Чепуржинський Октавіан | Одеса |
Chernysh Maksim | Dnipro / Ukraine |
Chmiga Viktoriya | Izmayil / Ukraine |
Шапіро Олег | Харків |
Шатов Олег | Дніпро |
Шевцов Ігор | Запоріжжя |
Shevchuk Oleksandr | Starokonstjantyniv / Ukraine |
Kamjanske / Ukraine | |
Юрчук Katarzhiniya | Dnipro / Ukraine |
Яременко Ігор | Київ |
Yacenko Sergiy | Pavlograd / Ukraine |
Club | City / Country | Pairs / Participation | Confirmed |
Elerina | Brovary / Ukraine | 3/9 | 2/7 |
STYLEDANCECLUB | Cherkasy / Ukraine | 1/4 | 1/4 |
Akademiya tantsyu | Dnipro / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Art'DANCE | Dnipro / Ukraine | 2/3 | 0/0 |
Astra | Dnipro / Ukraine | 14/16 | 10/12 |
Belissimo | Dnipro / Ukraine | 4/4 | 2/2 |
DKdance | Dnipro / Ukraine | 14/28 | 13/26 |
Favorit | Dnipro / Ukraine | 22/33 | 20/30 |
Fokus | Dnipro / Ukraine | 2/2 | 1/1 |
Galateya | Dnipro / Ukraine | 5/8 | 5/8 |
Garmoniya | Dnipro / Ukraine | 53/94 | 47/71 |
Gavana | Dnipro / Ukraine | 22/40 | 19/33 |
Golden Dance Club | Dnipro / Ukraine | 7/7 | 7/7 |
Gracia | Dnipro / Ukraine | 8/18 | 8/15 |
Gukovikh | Dnipro / Ukraine | 8/12 | 8/11 |
Kapel | Dnipro / Ukraine | 5/18 | 5/10 |
Kaskad | Dnipro / Ukraine | 7/19 | 2/5 |
MalVi | Dnipro / Ukraine | 7/8 | 7/8 |
Mova Tila | Dnipro / Ukraine | 7/9 | 6/8 |
Platinum | Dnipro / Ukraine | 7/10 | 6/8 |
ProDance | Dnipro / Ukraine | 24/29 | 19/21 |
Renesans | Dnipro / Ukraine | 21/46 | 19/37 |
Riv'yera | Dnipro / Ukraine | 28/34 | 21/25 |
Shkola Yezhovoyi | Dnipro / Ukraine | 2/3 | 2/2 |
Spektr | Dnipro / Ukraine | 10/17 | 9/11 |
Tandem | Dnipro / Ukraine | 19/32 | 17/27 |
Triumf plus | Dnipro / Ukraine | 34/50 | 26/39 |
Astra | Gorishny Plavni / Ukraine | 1/1 | 0/0 |
Feeriya | Irpin / Ukraine | 1/1 | 1/1 |
Diamant | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 1/7 | 1/4 |
Dinamo | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 1/4 | 1/4 |
IDS | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 4/15 | 2/5 |
Mriya | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Dream Dance | Izmayil / Ukraine | 8/31 | 7/21 |
Mechta | Juzhne / Ukraine | 1/5 | 1/5 |
Lileya | Kamjanske / Ukraine | 34/67 | 16/26 |
Prestizh | Kamjanske / Ukraine | 1/1 | 1/1 |
Sharm | Kamjanske / Ukraine | 9/14 | 5/8 |
Sokol | Kamjanske / Ukraine | 3/5 | 2/4 |
House of dance "VLA.DANCE" | Kharkiv / Ukraine | 1/2 | 0/0 |
Imidzh | Kharkiv / Ukraine | 4/11 | 2/4 |
Legenda | Kharkiv / Ukraine | 2/2 | 0/0 |
ProDance | Kharkiv / Ukraine | 4/7 | 4/7 |
Siluet Dance Union | Kharkiv / Ukraine | 2/2 | 1/1 |
Sparta | Kharkiv / Ukraine | 10/19 | 4/6 |
UkrDanceTeam | Kharkiv / Ukraine | 16/29 | 8/14 |
Leader Dance | Kherson / Ukraine | 5/17 | 2/6 |
Promenad | Kherson / Ukraine | 1/1 | 0/0 |
J.E.M Dance Hall | Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine | 5/12 | 5/10 |
Alyans | Kramatorsk / Ukraine | 3/10 | 2/7 |
Astra | Kremenchuk / Ukraine | 1/5 | 0/0 |
ARTICO | Kryvy Rig / Ukraine | 13/21 | 12/18 |
ELITE DANCE STUDIO | Kryvy Rig / Ukraine | 2/3 | 2/3 |
Favorit | Kryvy Rig / Ukraine | 8/10 | 8/10 |
Fokstrot | Kryvy Rig / Ukraine | 8/23 | 1/2 |
Nika | Kryvy Rig / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
TALISMAN | Kryvy Rig / Ukraine | 9/11 | 8/10 |
Victoria-Prestige | Kryvy Rig / Ukraine | 2/4 | 0/0 |
Astra | Kyiv / Ukraine | 1/2 | 1/1 |
DIT_IDS | Kyiv / Ukraine | 1/2 | 0/0 |
Elit | Kyiv / Ukraine | 4/7 | 4/7 |
Favor | Kyiv / Ukraine | 1/1 | 0/0 |
Maksimum | Kyiv / Ukraine | 1/4 | 1/4 |
Mif | Kyiv / Ukraine | 2/8 | 2/7 |
MStudio | Kyiv / Ukraine | 2/4 | 0/0 |
Parfenon-Dens | Kyiv / Ukraine | 2/7 | 2/7 |
Rick Rose | Kyiv / Ukraine | 2/5 | 2/5 |
Special one | Kyiv / Ukraine | 1/4 | 1/3 |
Sputnik dance | Kyiv / Ukraine | 1/1 | 0/0 |
StarDance | Kyiv / Ukraine | 4/7 | 1/2 |
Ritm | Lutsk / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
StarLight | Lutsk / Ukraine | 2/6 | 1/2 |
Vikadans | Lviv / Ukraine | 4/10 | 2/3 |
DSF | Mariupol / Ukraine | 1/4 | 0/0 |
Impuls | Mariupol / Ukraine | 1/2 | 0/0 |
Shkola Bulenko | Mariupol / Ukraine | 3/6 | 3/5 |
DYYSH | Mirnograd / Ukraine | 1/3 | 1/3 |
Imperiа | Mykolaiv / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Assol | Nikopol / Ukraine | 11/24 | 11/23 |
Lider | Nikopol / Ukraine | 1/1 | 1/1 |
Five steps | Novomoskovsk / Ukraine | 5/12 | 5/12 |
Nova | Novoukrainka / Ukraine | 3/10 | 0/0 |
Belaja Acacia | Odesa / Ukraine | 5/13 | 4/9 |
Diamant | Odesa / Ukraine | 1/2 | 0/0 |
StarLight | Ohtirka / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Оleksandrit | Oleksandrija / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Enigma | Orihiv / Ukraine | 3/3 | 3/3 |
VIKTORIYa | Pavlograd / Ukraine | 4/4 | 3/3 |
Gold Star | Poltava / Ukraine | 1/2 | 0/0 |
Evrika | Sjevjerodonetchk / Ukraine | 1/9 | 1/5 |
Prestige | Sjevjerodonetchk / Ukraine | 8/32 | 1/4 |
DANS-LITsEY | Starokonstjantyniv / Ukraine | 4/16 | 4/16 |
10Dance | Sumy / Ukraine | 7/16 | 7/15 |
M-Studio | Sumy / Ukraine | 1/3 | 1/1 |
SMAFT | Sumy / Ukraine | 4/15 | 3/10 |
Vizavi Gold | Ternivka / Ukraine | 6/10 | 6/10 |
Sharm | Uman / Ukraine | 2/5 | 0/0 |
Feyeriya | Verhnyodniprovsk / Ukraine | 33/70 | 24/39 |
TenDance | Vilnyansk / Ukraine | 11/19 | 4/8 |
Gratsiya | Vinnitsa / Ukraine | 10/33 | 9/25 |
Liga-A | Vinnitsa / Ukraine | 1/1 | 1/1 |
Natkhnennya | Vinnitsa / Ukraine | 3/7 | 1/2 |
Synergy | Vinnitsa / Ukraine | 2/4 | 2/4 |
StarLight | Volodymyr-Volynskyy / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
DanceLife | Zaporizhzhya / Ukraine | 2/6 | 2/4 |
DINAMO-BRAVO | Zaporizhzhya / Ukraine | 6/10 | 6/8 |
Favorit | Zaporizhzhya / Ukraine | 8/10 | 3/3 |
Garmoniya | Zaporizhzhya / Ukraine | 12/27 | 8/14 |
Grand | Zaporizhzhya / Ukraine | 2/9 | 2/2 |
Imperiya tantsyu | Zaporizhzhya / Ukraine | 4/7 | 4/6 |
Maximum | Zaporizhzhya / Ukraine | 2/6 | 2/6 |
Olimp | Zaporizhzhya / Ukraine | 3/9 | 2/7 |
Promin | Zaporizhzhya / Ukraine | 1/1 | 0/0 |
Ritm | Zaporizhzhya / Ukraine | 3/12 | 3/8 |
Spartak | Zaporizhzhya / Ukraine | 14/32 | 8/18 |