Loading
post image

TRUSKAVETS CUP 2015

Президент КСТ "ЮВЕНТА ДЕНС" Юрій Задорожний
Трускавець / Україна
03.10.2015

 

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК АСТУ

КСТЮВЕНТА ДЕНС” (м. Трускавець)

ПІД ПАТРОНАТОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ РУСЛАНА КОЗИРА

Запрошують вас на Відкриті рейтингові та класифікаційні змагання зі спортивного танцю

TRUSKAVETS CUP 2015

Увага! Переможці категорії Молодь+Дорослі OPEN  будуть нагороджені Кубком міського голови Руслана Козира.

Призи:          дипломи, медалі, кубки.

Судді:            Судді, ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

                       Головний суддя змагань Прочко Юрій (м. Львів).

Правила:      Відповідно до Правил змагань зі спортивного танцю, затверджених Міністерством

                       України у справах сім’ї, молоді та спорту (дивись сайт АСТУ: www.udsa.com.ua ).

Заявки:         Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.com.ua до 1-го жовтня 2015 р.

Реєстрація:    Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2015 рік) будь-якої організації.

Внески:         Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

                       № 1-3      80 грн з учасника;

                       №  4-14   100 грн з учасника;

                       № 15-27  120 грн з учасника за програму;

                       № 28-30  150 грн з учаника за програму;

                       - 80 грн. вхідний для глядача на цілий день змагань.

                      - 150 грн. вхідний для глядача на одне відділення з місцем за столиком.

Організатор:     Президент КСТ «ЮВЕНТА ДЕНС» - Юрій Задорожний

                       E-mail: zadorozhnyi_yurii@ukr.net

Телефон мобільний: (098) 40 15115, (093) 63 66 735Юрій.

Організатор має право об’єднувати категорії.

За допомогою при поселенні в готелях Трускавця звертатися до організатора.

На змаганнях працюють професійні фотографи від ARDAN, буфет, танцювальний магазин.

Трускавець розташований у мальовничій долині з півночі від передгір'я Східних Карпат! Перебуваючи у Трускавці, ви зможете відвідати чарівні куточки Карпат, спробувати всесвітньовідому воду ”Нафтуся”. Ви дізнаєтесь про минуле курорту, про його досягнення та перспективи, оглянете джерела мінеральних вод, побуваєте в мальовничих околицях міста.

Будемо раді бачити вас у нас на турнірі!!!

Couples / Entries Hidden statistic
Categories03 October, Saturday
розм. 9:00, поч. 10:00розм. 13:00, поч. 14:00
1 Bebi 1 (up 6) SW-CH
2 Bebi 2 (up 8) SW-CH
3 Debut School Juveniles 1+2 SW-CH
4 School A (up 10) SW-CH-J
5 School B (up 12) SW-CH-J
6 School V (up 15) SW-CH-J
7 Solo 1 (up 10) SW-CH-J
8 Solo 2 (up 14) SW-CH-J
9 Solo Juveniles 1+2 N SW-Q-CH-J
10 Solo Juniors 1+2 N SW-Q-CH-J
11 Children N SW-Q-CH-J
12 School 1 (up 10) SW-Q-CH-J
13 School 2 (up 12) SW-Q-CH-J
14 School 3 (up 15) SW-Q-CH-J
15 Juveniles 1 N SW-Q-CH-J
16 Juveniles 2 N SW-Q-CH-J
17 Juniors 1 N SW-Q-CH-J
18 Juniors 2 N SW-Q-CH-J
19 Juveniles 1 E ST, LA
20 Juveniles 2 E ST, LA
21 Juniors 1 E ST, LA
22 Juniors 2 E ST, LA
23 Juveniles 1+2 D ST, LA
24 Juniors 1 D ST, LA
25 Juniors 2 D ST, LA
26 Youth+Adult D (Hobby) ST, LA
27 Juniors 1+2 C ST, LA
28 Juveniles 1+2 ST, LA
29 Juniors 1+2 ST, LA
30 Youth + Adults ST, LA
Couples / Entries Hidden statistic
JudgesCity / Country
Андрес Анна Львів / Україна
Бобель Андрій Львів
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Голенькова Анастасия Львов
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дмитришин Віта Самбір / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Зварич Мар'яна Тернопіль / Україна
Карпа Анна Львів
Коженевський Роман Львів / Україна
Левицький Олег Львів
Ленець Руслан Самбір / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Міщенко Анастасія Львів
Муж Маркіян Львів
Опаленик Тарас Львів / Україна
Подолинна Юлія Львів / Україна
Подолинна Юлія Львів
Прочко Юрій Львів
Ракевич Аліна Львів / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Судол Оксана Долина
Цибульська Юлія Львів
Штогрин Володимир Одеса / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
NatkhnennyaDolyna / Ukraine4/5 4/5
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine5/10 5/10
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine3/9 3/9
AdazhioLviv / Ukraine7/7 7/7
AelitaLviv / Ukraine6/8 6/8
AmatorLvivLviv / Ukraine10/11 9/9
AnDensLviv / Ukraine2/2 2/2
BronxLviv / Ukraine2/3 2/3
CrystalLviv / Ukraine7/16 5/12
DiademaLviv / Ukraine3/3 3/3
EdelveysLviv / Ukraine3/7 2/3
ElegantLviv / Ukraine5/10 5/10
EmpireLviv / Ukraine4/8 4/8
EstetLviv / Ukraine7/9 6/8
GrandLviv / Ukraine1/1 1/1
Dance WayOdesa / Ukraine3/9 3/8
FantaziyaСамбір / Ukraine10/12 10/12
ProlisokСтрий / Ukraine17/18 17/18
Royal DanceСтрий / Ukraine1/3 1/1
ЄvrodansТернопіль / Ukraine1/4 1/4
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine36/40 27/29