Loading
post image

Зірки Олімпу

Крамар Ольга
Київ / Україна
12.05.2019

Conformance with the schedule

4.54 /5

Dressing rooms

3.54 /5

Design and comfort of the hall

3.81 /5

Lighting

4.54 /5

Music

4.69 /5

Evaluation done with   26   user(s)
Last feedback date   12.05.2019 10:55

 

ЗІРКИ ОЛІМПУ

12 травня

м. Київ, вул. Німецька, 1/32, Метро Палац Україна

 

Умови участі

Для участі у змаганнях запрошуються спортсмени будь-яких танцювальних організацій

 

Заявка

Спортсмени повинні зареєструватися до 9 травня 2019 року до 24:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: www.flymark.dance

 

Реєстрація

Здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (карток) будь-яких танцювальних організацій, у категоріях «Дебют» та «Школа» за оригіналом свідоцтва про народження.

Реєстрація спортсменів завершується за 30 хвилин до початку кожного відділення змагань. По закінченню реєстрації кожного відділення – дореєстрація неможлива! В день змагань реєстрація учасників з міста Київ можлива за умови сплати додаткового внеску 50 грн.з особи.

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 10-го травня 2019 р. з 10.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу№5 НУФВСУ.

 

Суддівство

Запрошені судді та судді будь-яких всеукраїнських організацій.

Участь у змаганнях у якості судді можлива лише відповідно суддівській категорії за умови дійсної ліцензії будь-якої танцювальної організації на 2019 рік.

 

Фінансові умови участі

Благодійний внесок за участь у змаганнях:

  • «Дебют», «Школа» - 250 грн. з учасника за програму;
  • Н, Е, D – 300 грн. з учасника за програму;
  • С, Rising Stars (RS) – 350 грн. з учасника за програму.

 

Вхідні квитки

Для глядачів та супроводжуючих осіб – 200 грн. з особи на день змагань.

Додатково оплачуються місця за столиком – 150 грн. місце за кожне відділення (можливе придбання тільки парної кількості місць).

Бронювання місць за столиками здійснюється за телефоном: +38(050)5353480

 

Нагородження

Дипломи, медалі, кубки з Н класу.

Всі учасники категорій «Дебют» і «Школа» будуть розділені на «Золотий», «Срібний» та «Бронзовий» фінали, а також відповідно нагороджені.

 

За додатковою інформацією звертатись за тел.: +38(0680223303), +38(050)5353480

 

Організатор

Ольга Крамар

 До зустрічі на паркеті!!!

 

Dancers / Couples / Entries:   715 / 561 / 799
Categories12 May, Sunday
09:3013:0016:0019:00
1 Children N (6-7 years) (7) W-Q-C-J - 7
2 Children Solo N (6-7 years) (14) W-Q-C-J - 14
3 Children Solo Debut (6-7 years) (92) W-C - 92
4 Children Solo School (6-7 years) (62) W-C-J - 62
5 Juveniles 1+2 Solo Debut (46) W-C - 46
6 Juveniles 1 Solo School (74) W-C-J - 74
7 Juveniles 2 Solo School (24) W-C-J - 24
8 Juveniles 1 Solo N (38) W-Q-C-J - 38
9 Juveniles 2 Solo N (29) W-Q-C-J - 29
10 Juniors 1+2 Solo N (22) W-Q-C-J - 22
11 Juniors 1+2 Solo School (4) W-C-J - 4
12 Juniors 1+2 School (1) W-C-J - 1
13 Juveniles 1+2 Solo E (19) ST - 14, LA - 14
14 Juniors 1+2 Solo E (21) ST - 14, LA - 16
15 Juveniles 1+2 Solo D (6) ST - 4, LA - 5
16 Juniors 1+2 Solo D (11) ST - 7, LA - 9
17 Juveniles 1 Debut (13) W-C - 13
18 Juveniles 2 Debut (1) W-C - 1
19 Juveniles 1 School (19) W-C-J - 19
20 Juveniles 2 School (6) W-C-J - 6
21 Children Debut (6-7 years) (22) W-C - 22
22 Children School (6-7 years) (9) W-C-J - 9
23 Juveniles 1 N (19) W-Q-C-J - 19
24 Juveniles 2 N (16) W-Q-C-J - 16
25 Juniors 1+2 N (10) W-Q-C-J - 10
26 Baby (3) W-C - 3
27 Baby Solo (29) W-C - 29
28 Juveniles 1 E (11) ST - 7, LA - 11
29 Juveniles 2 E (19) ST - 15, LA - 16
30 Juniors 1+2 E (16) ST - 11, LA - 13
31 Juniors 2 D (20) ST - 14, LA - 14
32 Juniors 1 D (14) ST - 8, LA - 14
33 Juveniles 1+2 D (12) ST - 8, LA - 8
34 Youth+Adults C (6) ST - 2, LA - 4
35 Juveniles1+2 Rising Star (3) ST - 3, LA - 1
36 Juniors 1+2 Rising Star (4) ST - 2, LA - 3
37 Youth 1 Rising Star (1) ST - 1, LA - 1
38Youth 2+Adults Rising StarST, LA
Total by section25231414291
Dancers / Couples / Entries:   715 / 561 / 799
JudgesCity / Country
Berenshtein Oleksiy Bucha / Ukraine
Beletskiy Anton Kyiv / Ukraine
Булейко Руслан Полтава
Владикіна Анна Київ
Gafonov Artem Kyiv / Ukraine
Гордієнко Алла Чернігів
Городецкий Андрей Київ
Гриценюк Роман Рівне
Gromova Yuliya Sergiivka / Ukraine
Дзима Оксана Київ
Kyiv / Ukraine
Зирянова Катерина Київ
Зирянова Тетяна Київ
Ivanov Oleksandr Kyiv / Ukraine
Ilnickaya Irina Kyiv / Ukraine
Kozlov Pavlo Kyiv / Ukraine
Компанієць Станіслав Білгород-Дністровський
Константинов Дмитро Коцюбинське
Кузьмина Мария Київ
Kuksinskiy Maksim Priluki / Ukraine
Lavrushka Artem Kyiv / Ukraine
Луцька Ксенія Васильків
Майстер Леонід Київ
Малютчик Максим Рівне
Mityay Oksana Kyiv / Ukraine
Митяй Оксана Ірпінь
Moskalyuk Egor Kyiv / Ukraine
Мотінов Кирило Бузова
Nechitaylo Katerina Kyiv / Ukraine
Ogiychuk Igor Kyiv / Ukraine
Оздэмир Эла Київ
Олех Євгеній Київ
Pashchenko Mikola Brovary / Ukraine
Rakhuba Oleksandr Kyiv / Ukraine
Rusachenko Natalya Kyiv / Ukraine
Савчук Алла Чернігів
Skorova Yuliya Kyiv / Ukraine
Terentyev Vadym Kyiv / Ukraine
Tkachenko Artem Cherkasy / Ukraine
Tomashevska Mariya Ukrainka / Ukraine
Усков Виталий Київ
Homenko Viktoriya Bucha / Ukraine
Tsvyachka Aleksandr Cherkasy / Ukraine
Chernyavskiy Ivan Kyiv / Ukraine
Якушева Анна Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Viktoriya Bila Tserkva / Ukraine8/86/6
kurazh-dens Bilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine10/2610/26
ExcellentDance Boryspil / Ukraine3/53/4
FENIX DANCE Boryspil / Ukraine5/55/5
Prestizh Brovary / Ukraine15/1810/11
New Life Bucha / Ukraine6/66/6
Sapfir Bucha / Ukraine14/1411/11
Desmodium Buzova / Ukraine2/22/2
Art-dance Cherkasy / Ukraine4/81/2
STIL Cherkasy / Ukraine11/129/9
Gloriya Chernigiv / Ukraine9/145/8
Gratsiya Chernigiv / Ukraine4/44/4
Level Up Chernigiv / Ukraine7/125/7
LeGrand Gostomel / Ukraine2/31/2
Imperial Irpin / Ukraine14/1613/15
Dans Maister Kaniv / Ukraine26/3724/34
Stil Kotsubinske / Ukraine7/77/7
Academy Dance Kyiv / Ukraine1/21/2
Alta Kyiv / Ukraine1/11/1
Antares Kyiv / Ukraine1/31/3
Art Dance Kyiv / Ukraine5/55/5
Art Motion Kyiv / Ukraine5/63/3
ASKdance Kyiv / Ukraine15/2011/15
Astra Kyiv / Ukraine1/10/0
A-style Kyiv / Ukraine6/75/6
Aurum Kyiv / Ukraine12/1411/13
Champion Kyiv / Ukraine17/3715/29
Crystal Kyiv / Ukraine1/21/2
Dance Energy , SSBT Kyiv / Ukraine6/76/7
Dance Olymp Kyiv / Ukraine33/6629/48
Dance Spirit Kyiv / Ukraine39/6739/67
Dance Studio LUNA Kyiv / Ukraine1/11/1
Dance Up Kyiv / Ukraine1/21/2
Dans Maister Kyiv / Ukraine45/5532/38
Dans Master Kyiv / Ukraine11/1411/14
Dior-dance Kyiv / Ukraine8/88/8
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine2/42/3
Elidance Kyiv / Ukraine11/118/8
Family Kyiv / Ukraine9/149/14
Fantom Kyiv / Ukraine1/21/1
Feyeriya Kyiv / Ukraine9/109/10
Fire dance Kyiv / Ukraine9/149/14
FLASH DANCE Kyiv / Ukraine2/42/2
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine1/21/2
Free Dance Kyiv / Ukraine5/95/9
Indigo style dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Irbis Kyiv / Ukraine15/1814/17
Karmil Kyiv / Ukraine8/158/15
Latinskiy kvartal Kyiv / Ukraine7/87/8
Liberta Kyiv / Ukraine1/21/2
Ligadance Kyiv / Ukraine14/1813/17
Luna Kyiv / Ukraine12/1312/13
Oltima Kyiv / Ukraine4/53/4
Original Dance School Kyiv / Ukraine1/21/2
Prestige Kyiv / Ukraine5/94/7
Reverans Kyiv / Ukraine1/11/1
Rick Rose Kyiv / Ukraine1/11/1
Serpantin Kyiv / Ukraine33/4531/41
Sport Style Kyiv / Ukraine3/32/2
Strim-Dans Kyiv / Ukraine16/2112/13
Team Dance Kyiv / Ukraine22/2811/13
Unison Kyiv / Ukraine7/97/9
Akcent Priluki / Ukraine1/21/2
Graciya Priluki / Ukraine10/109/9
Astra Rivne / Ukraine1/10/0
Flesh Rivne / Ukraine14/3214/32
Yu-Dens Sergiivka / Ukraine19/3919/39
Siluet Sumy / Ukraine1/20/0
Simpatiya Sumy / Ukraine1/21/2
Edelveys Ukrainka / Ukraine17/2616/25
Mars Vasylkyv / Ukraine9/209/20
Only one Vasylkyv / Ukraine1/21/2
StarWay Vasylkyv / Ukraine15/1913/16