Loading
post image

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА КИЄВА

Відкриті міські змагання зі спортивних танців. Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс»
Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
23 - 24.02.2019

Conformance with the schedule

4.90 /5

Dressing rooms

3.90 /5

Design and comfort of the hall

4.31 /5

Lighting

4.45 /5

Music

4.24 /5

Evaluation done with   29   user(s)
Last feedback date   23.02.2019 23:05

 

 

         

Status 22.01.2019 р.

 

Відкриті міські змагання зі спортивних танців

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА КИЄВА 2019

 Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс» зі спортивних танців  

Ритми Києва 2019

 

23-24 лютого 2019 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

Судді: 

23 лютого - Запрошені українські судді та судді, що мають дійсну ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance!!!!!!!!!!!

24 лютогоЗапрошені судді: Мальований Кирило - Дніпро, Косович Юрій - Івано-Франківськ, Малишевський Вадим - Луцьк, Лаптєва Олександра - Львів, Руденко Вікторія - Миколаїв, Гоцуляк Олексій - Одеса, Палій Віктор - Одеса, Росенко Дмитро - Полтава, Путілін Петро – Сімферополь, Марюк Ірина - Стрий, Карнас Тарас - Тернопіль, Муляр Катерина - Тернопіль, Забєлін Олександр - Харків, Скаськів Антон - Харків, Шапіро Олег - Харків, Бідюк Дмитро - Хмельницький, Великголова Богдан - Чернівці, Гордієнко Алла – Чернігів; Балла Олексій, Буланий Максим, Васютяк Юрій, Владикіна Анна, Влох Дмитро, Галай Ярослав, Григорович Вероніка, Кобюк Ігор, Мартинюк Олена, Огійчук Ігор, Олєх Євген, Переводчик Антон, Позовний Дмитро, Река Денис, Рибак Сергій, Рожкова Тетяна, Руденко Віталій, Федорчук Валентина, Шумаєв Олег, Яременко Ігор – Київ

 

Заявки:  

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.dance не пізніше 21-го лютого

Прохання зареєструватися завчасно! Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!     

Реєстрація учасників згідно класифікаційних книжок, дійсних на 2019 рік!

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 22-го лютого 2019 р. з 10.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 100 грн!!!

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

Учасники категорій «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 13-43 нагороджуються дипломами, медалями й кубками, всі фіналісти змагань нагороджуються цінними призами від партнерів та сертифікатами.

 

Внески:

  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 12;
  • 350 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 13 по 26;
  • 400 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 27 по 42.
  • 900 грн. з учасника за програму у ГРУПІ 43.

 

Вхідні КВИТКИ: 

150 грн. – вхідний для глядачів на одне відділення.

200-250 грн. –  місце за столиком на одне відділення.

Бронювання столиків: 099-133-77-29 Юля.

 

Організатори:

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

E-mail: soronovych@ukr.netwww.supadance.com.ua

 

Dancers / Couples / Entries:   880 / 586 / 850
Categories23 February, Saturday24 February, Sunday
10:0015:0019:0010:0014:0019:00
1 Baby Debut (under 6) (2) W-C - 2
2 Baby Debut Solo (under 6) (24) W-C - 24
3 Children Debut (under 8) (21) W-C - 21
4 Children Debut Solo (under 8) (55) W-C - 55
5 Children School (under 8) (8) W-C-J - 8
6 Children School Solo (under 8) (31) W-C-J - 31
7 Juveniles 1 Debut (7) W-C - 7
8 Juveniles 1 Debut Solo (26) W-C - 26
9 Juveniles 1 School (12) W-C-J - 12
10 Juveniles 1 School Solo (51) W-C-J - 51
11 Juveniles 2 School (10) W-C-J - 10
12 Juveniles 2 School Solo (28) W-C-J - 28
13 Children N (under 8) (6) W-Q-C-J - 6
14 Children Solo N (under 8) (16) W-Q-C-J - 16
15 Juveniles 1 N (26) W-Q-C-J - 26
16 Juveniles 1 Solo N (21) W-Q-C-J - 21
17 Juveniles 2 N (22) W-Q-C-J - 22
18 Juveniles 2 Solo N (26) W-Q-C-J - 26
19 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
20 Juniors 1+2 Solo N (6) W-Q-C-J - 6
21 Juveniles 1 E (13) ST - 12, LA - 12
22 Juveniles 1 Solo E (11) ST - 9, LA - 10
23 Juveniles 2 E (19) ST - 18, LA - 17
24 Juveniles 2 Solo E (14) ST - 8, LA - 14
25 Juniors 1+2 E (17) ST - 16, LA - 13
26 Juniors 1+2 Solo E (10) ST - 10, LA - 7
27 Adults (3) ST - 2, LA - 1
28 Youth 2 (4) ST - 3, LA - 1
29 Youth 1 (15) ST - 9, LA - 7
30 Juniors 2 (25) ST - 12, LA - 14
31 Juniors 1 (13) ST - 6, LA - 9
32 Juveniles 2 (15) ST - 14, LA - 11
33 Juveniles 1 (4) ST - 4, LA - 3
34 Youth+Adults Rising Stars (8) ST - 7, LA - 2
35 Youth 1 Rising Stars (17) ST - 11, LA - 10
36 Juniors 2 Rising Stars (25) ST - 12, LA - 17
37 Juniors 1 Rising Stars (17) ST - 13, LA - 14
38 Juveniles 2 Rising Stars (7) ST - 5, LA - 5
39 Juniors 2 D (14) ST - 10, LA - 11
40 Juniors 1 D (24) ST - 14, LA - 20
41 Juveniles 2 D (24) ST - 19, LA - 23
42 Juveniles 1 D (6) ST - 5, LA - 6
43 Pro-Am Scholarship (2) ST - 2, LA
Total by section27512714611812064
Dancers / Couples / Entries:   880 / 586 / 850
JudgesCity / Country
Балла Олексій Київ
Бідюк Дмитро Хмельницький
Боднар Максим Київ
Vahin Aleksey Kyiv / Ukraine
Vasylevskyi Ivan Kyiv / Ukraine
Васін Олег Київ
Великголова Богдан Чернівці
Владикіна Анна Київ
Галай Ярослав Київ
Гордієнко Алла Чернігів
Gorobec Yuriy Khmelnytskyy / Ukraine
Гоцуляк Олексій Одеса
Григорович Вероніка Київ
Dzharagyan Liana Kyiv / Ukraine
Єvtushenko Tetyana Kyiv / Ukraine
Kyiv / Ukraine
Забєлін Олександр Харків
Ziryanova Katerina Kyiv / Ukraine
Ivanov Andriy Kyiv / Ukraine
Карнас Тарас Тернопіль
Keba Kristina Kyiv / Ukraine
Kozlov Pavlo Kyiv / Ukraine
Косович Юрій Івано-Франківськ
Lavrushka Artem Kyiv / Ukraine
Лаптєва Олександра Львів
Larin Artur Vasylkyv / Ukraine
Larin Eduard Vasylkyv / Ukraine
Левіт Світлана Київ
Лєщова ЄлизаветаКиїв
Litvinov Daniil Izmayil / Ukraine
Лоторєв Євген Львів
Malovaniy Kirilo Dnipro / Ukraine
Мартинюк Олена Київ
Maryuk Irina Stryj / Ukraine
Мітченко Марія Київ
Мулляр Катерина Тернопіль
Murzin Pavlo Kyiv / Ukraine
Огійчук Ігор Київ
Огньов Юрій Київ
Олех Євгеній Київ
Omelyanenko Zahar Romni / Ukraine
Переводчик Антон Київ
Pobotin Volodimir Kyiv / Ukraine
Позовний Дмитро Київ
Ponomarenko Vladyslav Kyiv / Ukraine
Путилин Петр Сімферополь
Река Денис Київ
Родіонова Інна Київ
Рожкова Тетяна Київ
Руденко Вікторія Миколаїв
Руденко Віталій Київ
Sopit Tetyana Kyiv / Ukraine
Stolyarov Andriy Kyiv / Ukraine
Торкот Валентин Львів
Федорчук Валентина Київ
Furman Vladina Lutsk / Ukraine
Homenko Viktoriya Bucha / Ukraine
Khomiachenko Olesia Kyiv / Ukraine
Христюк Маргарита Київ
Tsap Viktoriya Kyiv / Ukraine
Цвєтков Олександр Київ
Chernyavskiy Ivan Kyiv / Ukraine
Шапіро Олег Харків
Шумаєв Олег Київ
Яременко Ігор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Elerina Brovary / Ukraine3/83/5
Sapfir Bucha / Ukraine6/74/4
STIL Cherkasy / Ukraine1/11/1
Gloriya Chernigiv / Ukraine6/136/10
DanceLife Chernivchi / Ukraine9/219/21
Renesans Dnipro / Ukraine2/60/0
LeGrand Gostomel / Ukraine1/21/2
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine1/21/2
Dream Dance Izmayil / Ukraine20/6811/29
Vida Dance Kalynyivka / Ukraine1/21/2
Lileya Kamjanske / Ukraine1/21/2
Legenda-Prem'ier Kharkiv / Ukraine2/51/2
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine2/51/2
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine4/103/7
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine2/52/5
J.E.M Dance Hall Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine7/145/8
dance studio "Imperiya" Kramatorsk / Ukraine1/20/0
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine3/33/3
All stars Kyiv / Ukraine1/31/2
AllGoRhythm Kyiv / Ukraine1/11/1
Alta Kyiv / Ukraine4/94/8
Angel Kyiv / Ukraine4/84/8
Art Dance Kyiv / Ukraine10/1010/10
ART OF DANCE Kyiv / Ukraine6/96/9
ASKdance Kyiv / Ukraine23/2820/24
Astra Kyiv / Ukraine12/2011/16
A-style Kyiv / Ukraine2/22/2
Aurora Kyiv / Ukraine1/11/1
Balans Kyiv / Ukraine16/3515/27
BIG Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
BIG Jump Kyiv / Ukraine16/1611/11
Body Feet Kyiv / Ukraine8/157/12
Chempion Kyiv / Ukraine1/21/2
Concord Kyiv / Ukraine2/50/0
Crystal Kyiv / Ukraine1/21/1
Dance Center Kyiv / Ukraine1/10/0
Dance Energy , SSBT Kyiv / Ukraine8/88/8
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine1/21/1
Dance Insight Kyiv / Ukraine1/21/1
Dance Olymp Kyiv / Ukraine1/11/1
DANCE STAR Kyiv / Ukraine2/21/1
Dans-stil Kyiv / Ukraine11/168/12
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine6/125/6
Dialog Kyiv / Ukraine1/11/1
Diamant Kyiv / Ukraine16/1916/19
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine8/168/14
DIT_IDS Kyiv / Ukraine1/21/2
Drim Dens Kyiv / Ukraine2/32/3
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine29/4127/35
EliseDance Kyiv / Ukraine1/21/2
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine2/22/2
Family Kyiv / Ukraine27/3017/19
Favor Kyiv / Ukraine1/21/2
FENIKS Kyiv / Ukraine1/11/1
Fire dance Kyiv / Ukraine5/55/5
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine40/6140/61
Forum Kyiv / Ukraine1/11/1
FREEDOM Kyiv / Ukraine1/11/1
Galateya Kyiv / Ukraine1/11/1
Golden Dance Kyiv / Ukraine2/20/0
Imidzh Kyiv / Ukraine1/11/1
Inter-Dance Kyiv / Ukraine5/73/3
JOY&Dance Kyiv / Ukraine4/53/4
Liberta Kyiv / Ukraine9/98/8
Lider-A Kyiv / Ukraine17/1717/17
Liga-A Kiyiv Kyiv / Ukraine1/21/2
Liniya tantsyu Kyiv / Ukraine2/42/4
Maksimum Kyiv / Ukraine11/229/15
Mif Kyiv / Ukraine2/52/3
MS Team Kyiv / Ukraine1/21/2
MStudio Kyiv / Ukraine23/3815/23
No club Kyiv / Ukraine1/10/0
Oltima Kyiv / Ukraine1/21/2
Original Dance School Kyiv / Ukraine25/3525/35
Panda Plyus Kyiv / Ukraine10/124/4
Parfenon-Dens Kyiv / Ukraine1/21/2
Professional Dance Kyiv / Ukraine6/115/7
Release Education Kyiv / Ukraine1/21/1
Reverse Kyiv / Ukraine4/44/4
Rick Rose Kyiv / Ukraine1/41/2
Serpantin Kyiv / Ukraine7/87/8
Shans Kyiv / Ukraine11/238/14
Special one Kyiv / Ukraine3/53/5
Sport Style Kyiv / Ukraine3/33/3
Sport-Dans Kyiv / Ukraine4/113/5
Sputnik dance Kyiv / Ukraine2/30/0
StarDance Kyiv / Ukraine21/3521/34
Start Kyiv / Ukraine1/11/1
Studiya Andreya Dikogo Kyiv / Ukraine1/11/1
studiya tanca M.K Kyiv / Ukraine7/105/6
Supadans Kyiv / Ukraine4/44/4
Temp Kyiv / Ukraine5/85/8
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine22/2220/20
Time Dance Kyiv / Ukraine1/10/0
TORNADO Kyiv / Ukraine1/21/2
U&A Dance Kyiv / Ukraine5/55/5
Unique Style Kyiv / Ukraine1/21/2
Unison Kyiv / Ukraine4/53/4
Tandem Lubny / Ukraine1/30/0
Grand-Dance Lutsk / Ukraine6/143/7
Ritm Lutsk / Ukraine7/126/10
DUSH Lviv / Ukraine9/258/17
Followway Lviv / Ukraine1/31/3
My style Lviv / Ukraine3/83/8
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine1/21/2
Profi Mykolaiv / Ukraine2/31/2
15 Rivne / Ukraine1/21/2
Vega-Dance Rivne / Ukraine1/21/2
RisingSun Romni / Ukraine24/3324/33
Alyans Simferopol / Ukraine1/30/0
Argos Simferopol / Ukraine2/82/6
Prolisok Stryj / Ukraine6/126/12
Grande Ternopil / Ukraine1/21/2
Vivat Ternopil / Ukraine2/40/0
Mars Vasylkyv / Ukraine4/84/8
Alemana Vinnitsa / Ukraine2/32/3
Randevu Vinnitsa / Ukraine2/32/2
Vivat Vinnitsa / Ukraine3/33/3
Afina Vyshgorod / Ukraine5/55/5
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine12/1312/12
Love-Dance Vyshgorod / Ukraine1/11/1
Renessans Vyshneve / Ukraine1/21/2
WDC Wolverhampton / England1/11/1
New Wave Zhytomyr / Ukraine3/103/7