Loading
post image

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА КИЄВА

Відкриті міські змагання зі спортивних танців. Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс»
Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
23 - 24.02.2019

Conformance with the schedule

4.90 /5

Dressing rooms

3.90 /5

Design and comfort of the hall

4.31 /5

Lighting

4.45 /5

Music

4.24 /5

Average value

4.36 /5

Evaluation done with   29   user(s)
Last feedback date   23.02.2019 23:05

 

 

         

Status 22.01.2019 р.

 

Відкриті міські змагання зі спортивних танців

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА КИЄВА 2019

 Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс» зі спортивних танців  

Ритми Києва 2019

 

23-24 лютого 2019 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

Судді: 

23 лютого - Запрошені українські судді та судді, що мають дійсну ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance!!!!!!!!!!!

24 лютогоЗапрошені судді: Мальований Кирило - Дніпро, Косович Юрій - Івано-Франківськ, Малишевський Вадим - Луцьк, Лаптєва Олександра - Львів, Руденко Вікторія - Миколаїв, Гоцуляк Олексій - Одеса, Палій Віктор - Одеса, Росенко Дмитро - Полтава, Путілін Петро – Сімферополь, Марюк Ірина - Стрий, Карнас Тарас - Тернопіль, Муляр Катерина - Тернопіль, Забєлін Олександр - Харків, Скаськів Антон - Харків, Шапіро Олег - Харків, Бідюк Дмитро - Хмельницький, Великголова Богдан - Чернівці, Гордієнко Алла – Чернігів; Балла Олексій, Буланий Максим, Васютяк Юрій, Владикіна Анна, Влох Дмитро, Галай Ярослав, Григорович Вероніка, Кобюк Ігор, Мартинюк Олена, Огійчук Ігор, Олєх Євген, Переводчик Антон, Позовний Дмитро, Река Денис, Рибак Сергій, Рожкова Тетяна, Руденко Віталій, Федорчук Валентина, Шумаєв Олег, Яременко Ігор – Київ

 

Заявки:  

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.dance не пізніше 21-го лютого

Прохання зареєструватися завчасно! Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!     

Реєстрація учасників згідно класифікаційних книжок, дійсних на 2019 рік!

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 22-го лютого 2019 р. з 10.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 100 грн!!!

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

Учасники категорій «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 13-43 нагороджуються дипломами, медалями й кубками, всі фіналісти змагань нагороджуються цінними призами від партнерів та сертифікатами.

 

Внески:

  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 12;
  • 350 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 13 по 26;
  • 400 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 27 по 42.
  • 900 грн. з учасника за програму у ГРУПІ 43.

 

Вхідні КВИТКИ: 

150 грн. – вхідний для глядачів на одне відділення.

200-250 грн. –  місце за столиком на одне відділення.

Бронювання столиків: 099-133-77-29 Юля.

 

Організатори:

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

E-mail: soronovych@ukr.netwww.supadance.com.ua

 

Dancers / Couples / Entries:   880 / 593 / 850
Categories23 February, Saturday24 February, Sunday
10:0015:0019:0010:0014:0019:00
1 Baby Debut (under 6) (2) W-C - 2
2 Baby Debut Solo (under 6) (24) W-C - 24
3 Children Debut (under 8) (21) W-C - 21
4 Children Debut Solo (under 8) (55) W-C - 55
5 Children School (under 8) (8) W-C-J - 8
6 Children School Solo (under 8) (31) W-C-J - 31
7 Juveniles 1 Debut (7) W-C - 7
8 Juveniles 1 Debut Solo (26) W-C - 26
9 Juveniles 1 School (12) W-C-J - 12
10 Juveniles 1 School Solo (51) W-C-J - 51
11 Juveniles 2 School (10) W-C-J - 10
12 Juveniles 2 School Solo (28) W-C-J - 28
13 Children N (under 8) (6) W-Q-C-J - 6
14 Children Solo N (under 8) (16) W-Q-C-J - 16
15 Juveniles 1 N (26) W-Q-C-J - 26
16 Juveniles 1 Solo N (21) W-Q-C-J - 21
17 Juveniles 2 N (22) W-Q-C-J - 22
18 Juveniles 2 Solo N (26) W-Q-C-J - 26
19 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
20 Juniors 1+2 Solo N (6) W-Q-C-J - 6
21 Juveniles 1 E (13) ST - 12, LA - 12
22 Juveniles 1 Solo E (11) ST - 9, LA - 10
23 Juveniles 2 E (19) ST - 18, LA - 17
24 Juveniles 2 Solo E (14) ST - 8, LA - 14
25 Juniors 1+2 E (17) ST - 16, LA - 13
26 Juniors 1+2 Solo E (10) ST - 10, LA - 7
27 Adults (3) ST - 2, LA - 1
28 Youth 2 (4) ST - 3, LA - 1
29 Youth 1 (16) ST - 9, LA - 7
30 Juniors 2 (25) ST - 12, LA - 14
31 Juniors 1 (13) ST - 6, LA - 9
32 Juveniles 2 (16) ST - 14, LA - 11
33 Juveniles 1 (5) ST - 4, LA - 3
34 Youth+Adults Rising Stars (8) ST - 7, LA - 2
35 Youth 1 Rising Stars (17) ST - 11, LA - 10
36 Juniors 2 Rising Stars (25) ST - 12, LA - 17
37 Juniors 1 Rising Stars (17) ST - 13, LA - 14
38 Juveniles 2 Rising Stars (7) ST - 5, LA - 5
39 Juniors 2 D (14) ST - 10, LA - 11
40 Juniors 1 D (25) ST - 14, LA - 20
41 Juveniles 2 D (26) ST - 19, LA - 23
42 Juveniles 1 D (7) ST - 5, LA - 6
43 Pro-Am Scholarship (2) ST - 2, LA
Total by section27512714611812064
Dancers / Couples / Entries:   880 / 593 / 850
JudgesCity / Country
Балла Олексій Київ
Бідюк Дмитро Хмельницький
Боднар Максим Київ
Вагін Олексій Київ / Україна
Василевський Іван Київ / Україна
Васін Олег Київ
Великголова Богдан Чернівці
Владикіна Анна Київ
Галай Ярослав Київ
Гордієнко Алла Чернігів
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Гоцуляк Олексій Одеса
Григорович Вероніка Київ
Джарагян Ліана Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Єрмакова Олександра Київ / Україна
Забєлін Олександр Харків
Зирянова Катерина Київ / Україна
Іванов Андрій Київ / Україна
Карнас Тарас Тернопіль
Кеба Крістіна Київ / Україна
Козлов Павло Київ / Україна
Косович Юрій Івано-Франківськ
Лаврушка Артем Київ / Україна
Лаптєва Олександра Львів
Ларін Артур Васильків / Україна
Ларін Едуард Васильків / Україна
Левіт Світлана Київ
Лєщова ЄлизаветаКиїв
Литвинов Даніїл Ізмаїл / Україна
Лоторєв Євген Львів
Мальований Кирило Дніпро / Україна
Мартинюк Олена Київ
Марюк Ірина Стрий / Україна
Мітченко Марія Київ
Мулляр Катерина Тернопіль
Мурзін Павло Київ / Україна
Огійчук Ігор Київ
Огньов Юрій Київ
Олех Євгеній Київ
Омельяненко Захар Ромни / Україна
Переводчик Антон Київ
Поботін Володимир Київ / Україна
Позовний Дмитро Київ
Пономаренко Владислав Київ / Україна
Путилин Петр Сімферополь
Река Денис Київ
Родіонова Інна Київ
Рожкова Тетяна Київ
Руденко Вікторія Миколаїв
Руденко Віталій Київ
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Столяров Андрій Київ / Україна
Торкот Валентин Львів
Федорчук Валентина Київ
Фурман Владина Луцьк / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Христюк Маргарита Київ
Цап Вікторія Київ / Україна
Цвєтков Олександр Київ
Чернявський Іван Київ / Україна
Шапіро Олег Харків
Шумаєв Олег Київ
Яременко Ігор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Elerina Brovary / Ukraine3/83/5
Sapfir Bucha / Ukraine6/74/4
Gloriya Chernigiv / Ukraine6/136/10
Renesans Dnipro / Ukraine2/60/0
LeGrand Gostomel / Ukraine1/21/2
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine1/21/2
Dream Dance Izmayil / Ukraine20/6811/29
Legenda-Prem'ier Kharkiv / Ukraine2/51/2
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine2/51/2
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine4/103/7
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine2/52/5
Fiyesta Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine7/145/8
dance studio "Imperiya" Kramatorsk / Ukraine1/20/0
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine8/87/7
AllGoRhythm Kyiv / Ukraine1/11/1
Alta Kyiv / Ukraine4/94/8
Angel Kyiv / Ukraine5/105/10
Art Dance Kyiv / Ukraine11/1111/11
ART OF DANCE Kyiv / Ukraine6/96/9
ASKdance Kyiv / Ukraine23/2820/24
Astra Kyiv / Ukraine12/2011/16
Avrora Kyiv / Ukraine1/11/1
Balans Kyiv / Ukraine15/3314/25
BIG Jump Kyiv / Ukraine16/1611/11
Body Feet Kyiv / Ukraine12/2211/18
Concord Kyiv / Ukraine2/50/0
Dance Energy , SSBT Kyiv / Ukraine8/88/8
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine2/32/2
DANCE STAR Kyiv / Ukraine2/21/1
Dans-stil Kyiv / Ukraine11/168/12
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine8/156/8
Diamant Kyiv / Ukraine17/2116/19
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine7/147/12
Drim Dens Kyiv / Ukraine1/11/1
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine23/3622/31
EliseDance Kyiv / Ukraine1/21/2
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine2/22/2
Family Kyiv / Ukraine28/3218/20
Favor Kyiv / Ukraine2/31/2
Fire dance Kyiv / Ukraine5/55/5
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine39/5939/59
Forum Kyiv / Ukraine1/11/1
FREEDOM Kyiv / Ukraine1/11/1
Galateya Kyiv / Ukraine2/32/3
Golden Dance Kyiv / Ukraine2/20/0
Inter-Dance Kyiv / Ukraine5/84/5
JOY&Dance Kyiv / Ukraine5/64/5
Liberta Kyiv / Ukraine9/98/8
Lider-A Kyiv / Ukraine16/1616/16
Maksimum Kyiv / Ukraine18/3016/22
MS Team Kyiv / Ukraine3/43/4
MStudio Kyiv / Ukraine26/4118/25
Original Dance School Kyiv / Ukraine26/3626/36
Panda Plyus Kyiv / Ukraine12/145/5
Professional Dance Kyiv / Ukraine6/95/6
Reverse Kyiv / Ukraine4/44/4
Rick Rose Kyiv / Ukraine1/11/1
Serpantin Kyiv / Ukraine5/65/6
Shans Kyiv / Ukraine13/279/14
Special one Kyiv / Ukraine4/64/6
Sport Style Kyiv / Ukraine3/33/3
Sport-Dans Kyiv / Ukraine4/113/5
Sputnik dance Kyiv / Ukraine2/30/0
StarDance Kyiv / Ukraine25/4225/41
studiya tanca M.K Kyiv / Ukraine7/105/6
Supadans Kyiv / Ukraine4/44/4
Temp Kyiv / Ukraine5/85/8
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine24/2522/22
U&A Dance Kyiv / Ukraine8/88/8
Unique Style Kyiv / Ukraine2/42/4
Unison Kyiv / Ukraine4/53/4
Unison_IDS Kyiv / Ukraine1/21/2
Tandem Lubny / Ukraine1/30/0
Grand-Dance Lutsk / Ukraine10/227/15
Ritm Lutsk / Ukraine3/42/2
Crystal Lviv / Ukraine10/299/21
My style Lviv / Ukraine3/73/7
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine1/21/2
Profi Mykolaiv / Ukraine2/31/2
Vega-Dance Rivne / Ukraine2/42/4
RisingSun Romni / Ukraine24/3324/33
Alyans Simferopol / Ukraine1/30/0
Argos Simferopol / Ukraine2/82/6
Prolisok Stryj / Ukraine6/126/12
Mars Vasylkyv / Ukraine5/105/10
Vivat Vinnitsa / Ukraine7/97/8
Afina Vyshgorod / Ukraine5/55/5
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine12/1312/12
Love-Dance Vyshgorod / Ukraine1/11/1
WDC Wolverhampton / England1/11/1
New Wave Zhytomyr / Ukraine3/103/7
Lileya Кам'янське / Ukraine1/21/2
Grande Тернопіль / Ukraine1/21/2
Vivat Тернопіль / Ukraine2/40/0
STIL Черкаси / Ukraine1/11/1
DanceLife Чернівці / Ukraine9/219/21