Loading
post image

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА КИЄВА

Відкриті міські змагання зі спортивних танців. Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс»
Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
23 - 24.02.2019
21/02/2019

 

 

         

Status 22.01.2019 р.

 

Відкриті міські змагання зі спортивних танців

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА КИЄВА 2019

 Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс» зі спортивних танців  

Ритми Києва 2019

 

23-24 лютого 2019 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

Судді: 

23 лютого - Запрошені українські судді та судді, що мають дійсну ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance!!!!!!!!!!!

24 лютогоЗапрошені судді: Мальований Кирило - Дніпро, Косович Юрій - Івано-Франківськ, Малишевський Вадим - Луцьк, Лаптєва Олександра - Львів, Руденко Вікторія - Миколаїв, Гоцуляк Олексій - Одеса, Палій Віктор - Одеса, Росенко Дмитро - Полтава, Путілін Петро – Сімферополь, Марюк Ірина - Стрий, Карнас Тарас - Тернопіль, Муляр Катерина - Тернопіль, Забєлін Олександр - Харків, Скаськів Антон - Харків, Шапіро Олег - Харків, Бідюк Дмитро - Хмельницький, Великголова Богдан - Чернівці, Гордієнко Алла – Чернігів; Балла Олексій, Буланий Максим, Васютяк Юрій, Владикіна Анна, Влох Дмитро, Галай Ярослав, Григорович Вероніка, Кобюк Ігор, Мартинюк Олена, Огійчук Ігор, Олєх Євген, Переводчик Антон, Позовний Дмитро, Река Денис, Рибак Сергій, Рожкова Тетяна, Руденко Віталій, Федорчук Валентина, Шумаєв Олег, Яременко Ігор – Київ

 

Заявки:  

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.dance не пізніше 21-го лютого

Прохання зареєструватися завчасно! Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!     

Реєстрація учасників згідно класифікаційних книжок, дійсних на 2019 рік!

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 22-го лютого 2019 р. з 10.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 100 грн!!!

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

Учасники категорій «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 13-43 нагороджуються дипломами, медалями й кубками, всі фіналісти змагань нагороджуються цінними призами від партнерів та сертифікатами.

 

Внески:

  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 12;
  • 350 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 13 по 26;
  • 400 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 27 по 42.
  • 900 грн. з учасника за програму у ГРУПІ 43.

 

Вхідні КВИТКИ: 

150 грн. – вхідний для глядачів на одне відділення.

200-250 грн. –  місце за столиком на одне відділення.

Бронювання столиків: 099-133-77-29 Юля.

 

Організатори:

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

E-mail: soronovych@ukr.netwww.supadance.com.ua

 

Couples / Entries   255 / 424
Categories23 February, Saturday24 February, Sunday
10:0015:0019:0010:0014:0019:00
1 Baby Debut (under 6) (3) W-C - 3
2 Baby Debut Solo (under 6) (14) W-C - 14
3 Children Debut (under 8) (8) W-C - 8
4 Children Debut Solo (under 8) (25) W-C - 25
5 Children School (under 8) (5) W-C-J - 5
6 Children School Solo (under 8) (17) W-C-J - 17
7 Juveniles 1 Debut (1) W-C - 1
8 Juveniles 1 Debut Solo (11) W-C - 11
9 Juveniles 1 School (4) W-C-J - 4
10 Juveniles 1 School Solo (19) W-C-J - 19
11 Juveniles 2 School (9) W-C-J - 9
12 Juveniles 2 School Solo (10) W-C-J - 10
13 Children N (under 8) (3) W-Q-C-J - 3
14 Children Solo N (under 8) (3) W-Q-C-J - 3
15 Juveniles 1 N (7) W-Q-C-J - 7
16 Juveniles 1 Solo N (16) W-Q-C-J - 16
17 Juveniles 2 N (15) W-Q-C-J - 15
18 Juveniles 2 Solo N (18) W-Q-C-J - 18
19 Juniors 1+2 N (2) W-Q-C-J - 2
20 Juniors 1+2 Solo N (4) W-Q-C-J - 4
21 Juveniles 1 E (6) ST - 6, LA - 6
22 Juveniles 1 Solo E (3) ST - 2, LA - 3
23 Juveniles 2 E (14) ST - 14, LA - 12
24 Juveniles 2 Solo E (12) ST - 7, LA - 11
25 Juniors 1+2 E (7) ST - 6, LA - 5
26 Juniors 1+2 Solo E (6) ST - 6, LA - 2
27AdultsST, LA
28 Youth 2 (3) ST - 2, LA - 1
29 Youth 1 (9) ST - 5, LA - 4
30 Juniors 2 (9) ST - 3, LA - 6
31 Juniors 1 (7) ST - 2, LA - 6
32 Juveniles 2 (4) ST - 3, LA - 4
33 Juveniles 1 (2) ST - 1, LA - 2
34 Youth+Adults Rising Stars (6) ST - 4, LA - 4
35 Youth 1 Rising Stars (10) ST - 4, LA - 7
36 Juniors 2 Rising Stars (10) ST - 3, LA - 7
37 Juniors 1 Rising Stars (15) ST - 11, LA - 13
38 Juveniles 2 Rising Stars (3) ST - 3, LA - 2
39 Juniors 2 D (7) ST - 6, LA - 5
40 Juniors 1 D (11) ST - 8, LA - 10
41 Juveniles 2 D (10) ST - 7, LA - 10
42 Juveniles 1 D (4) ST - 3, LA - 4
43Pro-Am ScholarshipST, LA
Total by section1266880586329
Couples / Entries   255 / 424
JudgesCity / Country
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Іванов Андрій Київ / Україна
Литвинов Даніїл Ізмаїл / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Фурман Владина Луцьк / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Gloriya Chernigiv / Ukraine2/6
LeGrand Gostomel / Ukraine1/2
Dream Dance Izmayil / Ukraine15/52
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine4/10
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine2/5
Fiyesta Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine6/11
dance studio "Imperiya" Kramatorsk / Ukraine1/2
Alta Kyiv / Ukraine1/2
Art Dance Kyiv / Ukraine12/12
ASKdance Kyiv / Ukraine12/19
BIG Jump Kyiv / Ukraine15/15
Bodi Fit Kyiv / Ukraine6/12
Concord Kyiv / Ukraine2/5
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine1/2
Dans-stil Kyiv / Ukraine1/2
Diamant Kyiv / Ukraine17/20
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine15/24
EliseDance Kyiv / Ukraine1/2
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine2/2
Family Kyiv / Ukraine18/22
Maksimum Kyiv / Ukraine4/9
MS Team Kyiv / Ukraine1/1
Original Dance School Kyiv / Ukraine34/52
Panda Plyus Kyiv / Ukraine8/9
Shans Kyiv / Ukraine7/10
StarDance Kyiv / Ukraine19/36
Studiya Andreya Dikogo Kyiv / Ukraine1/1
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine20/20
Tandem Lubny / Ukraine1/3
Grand-Dance Lutsk / Ukraine10/21
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine1/2
Profi Mykolaiv / Ukraine2/3
Prolisok Стрий / Ukraine5/10
DanceLife Чернівці / Ukraine8/20