Loading
post image

Winter Dance Cup 2019

Festival
Руденко Віталій, Левіт Ірина, Журавський Сергій, Журавська Анна
Хмельницький / Україна
02.02.2019

Conformance with the schedule

4.13 /5

Dressing rooms

4.06 /5

Design and comfort of the hall

4.81 /5

Lighting

4.88 /5

Music

5.00 /5

Average value

4.58 /5

Evaluation done with   16   user(s)
Last feedback date   03.02.2019 07:53

 

 Українська Рада Спортивного Танцю

«Winter Dance cup»

Дата проведення: 2 лютого 2019 р.

Місце проведення: м. Хмельницький, вул. Свободи, 1А, СВ-клуб

  

Заявки: необхідно надіслати до 1 лютого 2019 року на електронну адресу flymark.dance

Реєстрація: 

до участі у змагання допускаються всі танцювальні пари. Реєстрація пар здійснюється за свідоцтвом про народження та класифікаційними книжками.

Категорії «Дебют» і «Школа А, Б, В» - діти 1 рік навчання.

 

Розминка: 30 хв до початку відділення!!!

 

Благодійний внесок:

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок благодійних і спонсорських внесків.

  • Категорії 1-25 – 200 грн з учасника,
  • Категорії 26-39 - 250 грн з учасника за програму.

Вхід для глядачів на цілий день – 150 грн, додатково місце за столиком на одне відділення – 70 грн

Номер для бронювання столиків: 063-58-58-58-8

 

Суддівська бригада:

Судді, ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією. Наявність суддівської книжки обов’язкова. Суддівство здійснюється на планшетах.

 

Призи: дипломи, медалі, кубки.

 

Умови для глядачів та танцюристів:

  • Танцмайданчик – ламінат 240 м2
  • Танцювальний магазин;
  • Професійне озвучення;
  • Професійне фото та відео від ARDAN
  • Професійне освітлення;
  • Пригощає кафетерій.

 

Організатори змагань:

Руденко Віталій, Левіт Ірина, Журавський Сергій, Журавська Анна

Тел. Моб. 063-718-00-23, 050-445-62-90, 093-746-72-78, 097-105-01-04

 

Dancers / Couples / Entries:   469 / 309 / 481
Categories02 February, Saturday
10:0012:0015:0018:00
1 Children 1 (under 6) (8) W-C - 8
2 Children 2 (under 8) (33) W-C - 33
3 Children 3 (under 10) (15) W-C - 15
4 School A (under 8) (10) W-C-J - 10
5 School B (under 10) (23) W-C-J - 23
6 School V (under 12) (11) W-C-J - 11
7 Solo Children Debut (under 6) (16) W-C - 16
8 Solo Children Debut (under 8) (33) W-C - 33
9 Solo Debut 1 (under 10) (27) W-C - 27
10 Solo Debut 2 (under 14) (4) W-C - 4
11 School 1 (under 8) (1) W-Q-C-J - 1
12 School 2 (under 10) (12) W-Q-C-J - 12
13 School 3 (under 12) (13) W-Q-C-J - 13
14 Solo School 1 (under 10) (23) W-Q-C-J - 23
15 Solo School 2 (under 14) (5) W-Q-C-J - 5
16 Children N (under 8) (2) W-Q-C-J - 2
17 Juveniles 1 N (17) W-Q-C-J - 17
18 Juveniles 2 N (23) W-Q-C-J - 23
19 Juniors 1+2 N (8) W-Q-C-J - 8
20 Solo Juveniles 1+2 N (26) W-Q-C-J - 26
21 Solo Juveniles 1+2 (15) W-C-J - 15
22 Solo Juniors 1+2 N (3) W-Q-C-J - 3
23 Juveniles 1 E (6) ST - 4, LA - 5
24 Juveniles 2 E (16) ST - 15, LA - 11
25 Juniors 1 E (9) ST - 9, LA - 8
26 Juniors 2 E (4) ST - 3, LA - 2
27 Solo Juveniles 1+2 E (10) ST - 5, LA - 10
28 Solo Juniors 1+2 D (5) ST - 1, LA - 5
29 Solo Juniors 1+2 E (4) ST - 1, LA - 4
30 Juveniles 1+2 D (9) ST - 6, LA - 6
31 Juniors 1 D (8) ST - 4, LA - 8
32 Juniors 2 D (8) ST - 3, LA - 6
33 Juveniles 1 Rising Star (2) ST - 2, LA - 1
34 Juniors 1 Rising Star (2) ST - 1 LA - 1
35 Juniors 2 Rising Star (7) ST - 4 LA - 5
36 Youth 1+2 Rising Star (4) ST - 2 LA - 3
37 Juveniles 1+2 Open (2) ST - 1, LA - 1
38 Juniors 1 Open (1) ST - 1 LA - 1
39 Juniors 2 Open (6) ST - 2 LA - 4
40 Youth 1 Open (7) ST - 2 LA - 6
41Youth 2 OpenSTLA
Total by section16214412253
Dancers / Couples / Entries:   469 / 309 / 481
JudgesCity / Country
Mikhaylov Oleksandr Хмельницький / Україна
Буднікова Юлія Славута
Венгер Аліна Хмельницький
Гаврилов Юрій Хмельницький / Україна
Гончарук Василь Нетішин
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Микола Хмельницький
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Городніченко Вадим Рівне
Гулеватий Дмитро Хмельницький / Україна
Журавська Анна Старокостянтинів
Казько Дмитро Могилів-Подільський
Козловський Дмитро Хмельницький / Україна
Котоній Олена Хмельницький / Україна
Кучер Діана Шепетівка
Левіт Світлана Київ
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Мулляр Олександр Тернопіль
Ніколенко Ірина Нововолинськ / Україна
Оксененко Андрій Харків
Орєшина Тетяна Старокостянтинів
Панасюк Максим Хмельницький / Україна
Пастух Едуард Тернопіль / Україна
Пастух Ольга Тернопіль / Україна
Пашинін Андрій Вінниця / Україна
Сокольников Денис Київ
Фурман Володимир Хмельницький / Україна
Фурман Олена Хмельницький / Україна
Черняк Олена Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine28/4527/41
Dream Khmelnytskyy / Ukraine10/2610/22
Edelveys Khmelnytskyy / Ukraine4/63/5
Fresh stream Khmelnytskyy / Ukraine4/54/4
Impres Khmelnytskyy / Ukraine16/2316/23
J-Star Khmelnytskyy / Ukraine19/2818/27
KASKAD Khmelnytskyy / Ukraine11/2710/21
Krok Khmelnytskyy / Ukraine7/137/13
MAKS Khmelnytskyy / Ukraine20/4320/36
Triumf Khmelnytskyy / Ukraine15/2415/23
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine56/9649/73
Dans-stil Kyiv / Ukraine5/125/10
Олімпія Mohyliv-Podilsky / Ukraine6/176/17
REVERSE Netishyn / Ukraine17/1815/15
Perlina Novovolynsk / Ukraine7/126/11
Revers Ostrog / Ukraine2/52/4
Vega-Dance Rivne / Ukraine6/124/6
Emotion Slavuta / Ukraine3/53/5
Tvist Starokonstjantyniv / Ukraine33/6628/41
Alemana Vinnitsa / Ukraine7/117/10
Olimpia Vinnitsa / Ukraine7/137/11
Grande Тернопіль / Ukraine15/2215/22
World Dance Тернопіль / Ukraine6/115/7
Bravo Шепетівка / Ukraine28/3727/34