Loading
post image

Poltava Dance Festival

Всеукраїнський фестиваль зі спортивних танців
Дмитро та Наталія Росенко
Полтава / Україна
23 - 24.04.2016

 

Всеукраїнський фестиваль зі спортивних танців

 

Poltava Dance Festival

 

Місце проведення: м. Полтава, вул. м-н Незалежності, 5 (біля стадіону «Ворскла»), Виставкова зала міського Будинку культури.

 

23 квітня вечірнє відділення у супроводі бенду «Jazz Parnas»

 

Суддівська колегія: Антон Переводчик (Київ), Ігор Кобюк (Київ),Олександр Мулляр (Тернопіль), Віталій Руденко (Київ), Сергій Францен (Київ), Дмитро Бондаренко (Харків), Руслан Висоцький (Вінниця), Антон Скасків (Харків), Ігор Яременко (Київ), Сергій Полуляхов (Харків), Наталія Кузьева (Херсон), Елла Іванова (Харків), Юрій Васютяк (Київ), список суддів буде доповнюватися.

 

Взуття: обов’язкова наявність пластикових накаблучників.

 

Заявки для участі у змаганнях приймаються до 21 квітня 2016 р. до 23:00.

Адреса для on-line реєстрації: flymark.dance

Участь у змаганнях без on-line реєстрації + 50,00 грн.

Для клубів м. Полтави обов’язкова попередня реєстрація 22 квітня з 15:00 до 20:00 за адресою вул. Червоноармійська 5а (вхід з двору), 3 поверх.

Реєстрація в день змагань завершується за 40 хвилин до початку кожного відділення.

 

Благодійні внески для учасників:

  • «Супер-Бебі», «Дебют», «Школа» - 140,00 (з учасника за програму)
  • «Н», «Е» «Д» - 160,00 (з учасника за програму)
  • «С», «Rising star», «Open» - 210,00 (з учасника за програму)
  • Категорія «Pro-Am» - 420,00 (з учасника за програму)

 

Нагородження

В категоріях «Супер – бебі», «Дебют», «Школа» - нагородження проводиться за трьома фіналами «Золотий», «Срібний», «Бронзовий».

 

Вхід для глядачів:

  • 23 квітня 140,00 грн. на весь день змагань
  • 24 квітня 100,00 грн. на весь день змагань

 

Місця за столиками (додатково до вхідного внеску):

23 квітня:

  • І і ІІ відділення – 50,00 грн. з особи на одне відділення
  • ІІІ відділення – 140,00 грн. з особи на одне відділення

Столи у ІІІ відділенні сервіровані.

24 квітня:

  • І і ІІ відділення – 50,00 з особи на одне відділення

 

Замовлення столиків та інша інформація:

Тел. +380503040717 (Наталія)

Е-mail: poltava.dancefestival@gmail.com

 

Організатори фестивалю

Росенко Наталія +380503040717, Росенко Дмитро +380503052837.

 

Couples / Entries  340 / 533
Categories23 April, Saturday24 April, Sunday
09:0014:0019:0010:0014:00
1 Super Baby under 5 (1) W-C - 1, P-D-V - 1
2 Super Baby Solo under 5 (8) W-C - 8, P-D-V
3 Juveniles 1+2 D (6) ST - 5, LA - 6
4 Juniors 1 D (16) ST - 11, LA - 12
5 Juniors 2 D (12) ST - 8, LA - 8
6 Youth+Adult D (7) ST - 6, LA - 6
7 Juveniles 1+2 C (3) ST - 1, LA - 3
8 Juniors 1 Rising Star (12) ST - 5 LA - 11
9 Juniors 2 Rising Star (17) LA - 13 ST - 9
10 Youth+Adult Rising Star (19) ST - 2 LA - 17
11 Juveniles 1 Open (1) ST - 1, LA - 1
12 Juveniles 2 Open (3) ST - 3, LA - 3
13 Juniors 1 Open (15) LA - 12 ST - 9
14 Juniors 2 Open (17) ST - 6 LA - 12
15 Youth 1 Open (14) ST - 3, LA - 11
16 Youth 2 + Adult Open (25) ST - 7, LA - 18
17 Pro-Am ST, LA
18 Baby under 6 Debut (2) W-C - 2 P-D-V
19 Baby under 6 Solo Debut (12) W-C - 12 P-D-V
20 Baby under 6 School W-C-J
21 Baby under 6 Solo School (2) W-C-J - 2
22 Children under 8 Debut (22) W-C - 13 P-D-V - 9
23 Children under 8 Solo Debut (19) W-C - 19 P-D-V
24 Children under 8 N (7) W-Q-C-J - 7
25 Juveniles 1 N (18) W-Q-C-J - 18
26 Juveniles 2 N (15) W-Q-C-J - 15
27 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
28 Juveniles 1 E (7) ST - 4, LA - 6
29 Juveniles 2 E (24) ST - 18, LA - 20
30 Juniors 1 E (7) ST - 1, LA - 7
31 Juniors 2 E (6) ST - 4, LA - 5
32 Youth+Adult E (1) ST - 1, LA
33 Children under 8 School (12) W-C-J - 12
34 Children under 8 Solo School (19) W-C-J - 19
35 Children under 8 Solo N (7) W-C-J - 7
36 Juveniles 1 Debut (8) W-C - 8
37 Juveniles 1 Solo Debut (12) W-C - 12
38 Juveniles 1 School (17) W-C-J - 17
39 Juveniles 1 Solo School (16) W-C-J - 16
40 Juveniles 1+2 Solo N (16) W-Q-C-J - 16
41 Juveniles 1+2 Solo E (7) ST - 3, LA - 6
42 Juveniles 2 Debut (4) W-C - 4
43 Juveniles 2 Solo Debut (2) W-C - 2
44 Juveniles 2 School (7) W-C-J - 7
45 Juveniles 2 Solo School (5) W-C-J - 5
46 Juniors 1+2 School W-C-J
47 Juniors 1+2 Solo School (3) W-C-J - 3
48 Juniors 1+2 Solo N W-Q-C-J
49 Juniors 1+2 Solo E (9) ST - 2, LA - 8
Total by section826176158156
Couples / Entries  340 / 533
JudgesCity / Country
Балла Олексій Київ
Бацанова Людмила Полтава / Україна
Бондаренко Дмитро Харків
Бондарь Юрий Полтава
Брик Сергій Полтава / Україна
Бронніков Євген Полтава / Україна
Бубырь Дмитрий Полтава
Булейко Руслан Полтава / Україна
Васютяк Юрій Київ
Галай Ярослав Київ / Україна
Гуляєв Олексій Харків / Україна
Гусев Сергей Полтава
Дзюбан Оксана Полтава / Україна
Іванова Елла Харків
Карпенко Крiстiна Полтава / Україна
Катана Ігор Миколаїв
Кобюк Ігор Київ
Коросташов Денис Київ / Україна
Котляр Анна Дніпропетровськ
Кочнєв Олег Харків
Кузьєва Наталя Херсон
Курська Юлія Херсон / Україна
Литвинов Даніїл Ізмаїл / Україна
Літвінова Віра Олександрія / Україна
Панасюк Наталия Полтава / Україна
Пащенко Анжела Полтава
Переводчик Антон Київ
Пиварчук Вікторія Полтава
Полуляхов Сергій Харків
Руденко Віталій Київ
Седов Дмитрий Харків / Україна
Синько Дмитрий Дніпропетровськ
Скаскив Антон Харків
Сокол Сергій Кам'янське / Україна
Спасітель Катерина Київ
Тралков Дмитрий Харків / Україна
Францен Сергій Харків
Хомякова Олена Одеса
Хоришко Денис Полтава / Україна
Цирліна Олександра Київ / Україна
Чмига Вікторія Ізмаїл / Україна
ШИРОКОВСЬКА ОЛЕКСАНДРА Харків
Шохін Валерій Олександрія / Україна
Яременко Iгор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dian-DanceDnipro / Ukraine17/19 16/18
GarmoniyaDnipro / Ukraine1/4 0/0
GavanaDnipro / Ukraine1/6 0/0
Dream DanceIzmayil / Ukraine19/61 12/35
EtualKharkiv / Ukraine7/22 7/14
IdealKharkiv / Ukraine4/6 4/6
KharkivKharkiv / Ukraine3/5 0/0
KristalKharkiv / Ukraine1/2 1/2
KurazhKharkiv / Ukraine4/4 4/4
LegendaKharkiv / Ukraine5/7 0/0
OrfeyKharkiv / Ukraine13/17 13/17
ProfitKharkiv / Ukraine3/3 3/3
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine12/23 10/18
SiluetKharkiv / Ukraine1/2 0/0
Sputnik DanceKharkiv / Ukraine1/3 0/0
StolitsyaKharkiv / Ukraine1/1 0/0
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine3/12 1/5
Top -DansKharkiv / Ukraine5/5 3/3
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine1/2 1/2
SpektrKupyansk / Ukraine9/19 6/12
AltaKyiv / Ukraine9/19 2/5
Bodi FitKyiv / Ukraine9/18 3/6
Dans-stilKyiv / Ukraine4/5 3/4
Dans-TsentrKyiv / Ukraine3/5 3/5
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine6/15 4/11
FavorKyiv / Ukraine1/2 1/2
Inter-DanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
MaksimumKyiv / Ukraine11/18 8/14
ShansKyiv / Ukraine1/1 1/1
StarDanceKyiv / Ukraine15/35 15/34
Starlight dance clubKyiv / Ukraine1/2 0/0
YuventaKyiv / Ukraine1/1 1/1
TandemLubny / Ukraine1/2 1/2
No clubNo city Italy / Italy1/1 1/1
DansLayfOdesa / Ukraine8/23 8/22
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine8/17 5/11
Imperiya tantsyuZaporizhzhya / Ukraine1/3 0/0
SokolКам'янське / Ukraine2/3 2/3
GarmoniyaМиколаїв / Ukraine1/4 0/0
ModernМиколаїв / Ukraine3/6 3/6
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine11/26 10/20
AlyansПолтава / Ukraine9/9 8/8
Avia-DensПолтава / Ukraine3/6 2/4
Dance-gloryПолтава / Ukraine6/6 4/4
Dinamo PoltavaПолтава / Ukraine3/3 3/3
DuetПолтава / Ukraine8/12 6/8
EstadesПолтава / Ukraine8/13 7/11
FestivalПолтава / Ukraine15/20 14/18
Gold StarПолтава / Ukraine3/3 2/2
Mayster-DansПолтава / Ukraine11/16 7/9
NadezhdaПолтава / Ukraine16/22 14/18
ParadizПолтава / Ukraine11/12 10/11
RitmПолтава / Ukraine9/11 8/9
RondoПолтава / Ukraine5/9 5/8
TandemПолтава / Ukraine15/16 11/12
TRIUMFПолтава / Ukraine1/1 1/1
VdokhnovenieПолтава / Ukraine39/47 32/33
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine37/66 35/54
RITMСвiтловодськ / Ukraine6/17 4/8
SMAFTСуми / Ukraine2/5 0/0
Lider-DanceХерсон / Ukraine5/10 5/10
PromenadХерсон / Ukraine10/16 8/12
CrystalЧеркаси / Ukraine2/6 1/2