Loading
post image

ПАРАД НАДІЙ 2019

XXX ЮВІЛЕЙНІ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ
Федорчук Валентина, Лемішко Альона
Київ / Україна
09 - 10.03.2019

Conformance with the schedule

4.97 /5

Dressing rooms

4.32 /5

Design and comfort of the hall

4.67 /5

Lighting

4.86 /5

Music

4.70 /5

Average value

4.70 /5

Evaluation done with   76   user(s)
Last feedback date   09.03.2019 12:59

 

XXX-й ЮВІЛЕЙНИЙ   МІЖНАРОДНИЙ  ФЕСТИВАЛЬ

 «PARAD NADIY 2019»

 9 - 10 березня 2019

Виставковий Центр "АККО Інтернешнл"  просп. Перемоги, 40 б

 

СУДДІ /JUDGES :

Jonathan Wilkins (USA), Nicola Nordin (England),Alex Ivanets (England), Emanuele Soldi (Italy), Eliza Nasato(Italy),Dirk Bastart  (Germany),Nunzio Mariano (Italy) ,David Yin ( China),  Jerry Abrate (Italy),  Andrey Andronik( Moldova), Vladimir Smirnow ( Poland), Ivan Krylov (Russia)  Denis Donskoi (Russia), list will be continue , запрошені Українські судді.

Головний суддя : Андрій Оксененко ( Україна)

 

 

Благодійні ВНЕСКИ/ FEE  :                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Група \ Group

З УЧАСНИКА за одну програму-

( one person for one program)

# 1 - 10

450 грн                    

# 11

300 грн

# 12- 21

350 грн

# 22-26

250 грн

 

ProAm Information:

Валерія \Valeria : +38 ( 093) 209 -86-86 , по всім питанням    звертатись  в BIG ProAm Community,  Bigproamdance@gmail.com

 

ВХІДНІ КВИТКИ/ ENTRY TICKETS:

I відділення – 150 грн; II відділення – 200 грн; III відділення – 200 грн

 

БРОНЮВАННЯ СТОЛИКІВ\booking table :

I відділення - 250 грн\місце;  II  – 250 грн \місце ; III – 300 грн\місце

Кількість столиків обмежена! (067) 458 -06 -10  Любов Григорівна                                                                                                                                                                                              

ЗАЯВКИ/ ENTRIES :

on-line registration via  WWW.FLYMARK.COM.UA

 Не пізніше 7 Березня  2019 /Closing date for Entries :  7 of March  2019                                                                                       

 

ПРИЗОВИЙ ФОНД / PRIZE MONEY

Дорослі \Adult  St, Lat - подарунки для всіх фіналістів 

 

ІНДИВІДУАЛЬНІ УРОКИ / PRIVAT LESSONS: 7- 8 Березня 2019 

 

Організатори /Organizers

Валентина Федорчук  (067 247 03 00)

Альона Лемішко (067 442 03 84)

sportdans@ ukr.net, www.fedorchuk.org

                                                          

ДЛЯ ВАС, ШАНОВНІ  ДРУЗІ !!!

ІНДИВІДУАЛЬНІ УРОКИ   7-8 березня .\Private lessons  7-8 of March :

Jonathan Wilkins, Nicola Nordin, Alex Ivanets, Emanuele Soldi, Eliza Nasato, Jerry Abrate, Ivan Krylov, Irina Garus

Бронювання уроків \Booking lessons:  + 38(067 )24 7 03 00

 

           9 березня у вечірньому відділенні  

Показові виступи  восьмиразових Чемпіонів Італії серед

Професіоналів в латиноамериканській програмі

Фіналістів Чемпіонату Європи та Світу

Фіналістів Blackpool та UK open Championship

EMANUELE SOLDI – ELISA NASATO

 

Спеціальні   нагороди  від учасників проекту «Танці з зірками», а також  багато сюрпризів  та  подарунків від партнерів Ювілейного «Параду Надій»

Змагання буде висвітлювати 1-й Національний Канал.

Фіналісти нагороджуються  кубками, медалями та дипломами, а також, подарунками від партнерів : ТМ «Фокстрот»,  ТМ «Секунда», ТМ«DANCE ME».

                    

 Фіналісти танцю «ФОКСТРОТ»- нагороджуються цінними подарунками від ТМ «Фокстрот. Техніка для дома.

В категорії «Школа» та « Соло»  всі учасники будуть поділені на «бронзовий»,  срібний  та  золотий« фінал  і нагороджені дипломами та   медалями

В приміщенні «Акко Інтернешнл» будуть працювати:

  • Гардероб,
  • Кафе,
  • Фотограф,
  • Танцювальний магазин,
  • Візажисти,
  • Майстри по зачіскам.

Обовязкова реєстрація для київських пар: 7 березня  2019 ( четвер)  з 11.00 до 21.00  за адресою : пр-т Перемоги 38, ПК «Більшовик»  

Запрошуємо всіх разом відсвяткувати наш ювілей в дружній, теплій атмосфері!

Чекаємо на вас на паркеті «Параду Надій -2019»

 

JudgesCity / Country
Abrate Jerry Italy
Bastert Dirk Germany
David YinChina
Denis DonskoiRussia
Ivanets Alex England
Janusz Bialy Poland
Krylov Ivan Russia
Nasato Elisa Italy
Nordin Nicola England
Nunzio Mariano Italy
Soldi Emanuele Italy
Wilkins Jonhatan USA
Андроник Андрей Tiraspol
Андрусенко Марина Київ
Астремська Людмила Київ
Балла Олексій Київ
Безпрозванний Сергій Одеса
Босецький Сергій Київ
Буртов Давид Одеса
Буртова МаринаОдеса
Васютяк Юрій Київ
Влох Дмитро Київ
Влох Святослав Київ
Волкова Наталія Мирноград
Гайдаш Олександр Харків
Головатенко Богдан Київ
Горголь Петро Полтава
Григорович Віталій Київ
Давидова Діана Одеса
Дибань Олена Київ
Єременко Наталія Запоріжжя
Журенко Наталія Южне
Зирянова Катерина Київ
Зирянова Тетяна Київ
Зощук Євген Київ
Іліч Марко Харків
Ільїна Вікторія Київ
Костилева Наталія Київ
Лаптєва Олександра Львів
Литовченко Олена Харків
Мальований Кирило Дніпро
Марич Сергій Одеса
Маркіна Наіра Одеса
Мартинюк Олена Київ
Марюк Ірина Стрий
Машина Лариса Київ
Олех Євгеній Київ
Павлова Олена Київ
Палій Віктор Одеса
Переводчик Антон Київ
Перепеча Ярослав Київ
Прийма Марія Херсон
Прочко Юрій Львів
Река Денис Київ
Рибак Сергій Київ
Руденко Вікторія Миколаїв
Руденко Віталій Київ
Савков Сергій Київ
Скорова Юлія Київ
Стадников Володимир Київ
Сурмай Яна Одеса
Тарасов Кирило Дніпро
Тюткало Сергій Київ
Ущук Яков Київ
Фёдоров Денис Одеса
Чепуржинський Октавіан Одеса
Чернова Наталія Харків
Шапіро Олег Харків
Шевченко Руслан Київ
Шиманський Андрій Київ
Яременко Ігор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
---------------------- --- / Ukraine1/11/1
Oscar Baranovichi / Belarus1/31/3
Vdokhnovenie Berdyansk / Ukraine2/31/1
Eridan Bila Tserkva / Ukraine1/11/1
Elerina Brovary / Ukraine3/52/3
Sapfir Bucha / Ukraine7/114/5
iStyle Cherkasy / Ukraine1/41/4
Lileya Cherkasy / Ukraine6/232/4
Gloriya Chernigiv / Ukraine1/10/0
Level Up Chernigiv / Ukraine3/60/0
Timush Club Chornomorsk / Ukraine1/10/0
BRAVO Dnipro / Ukraine3/63/6
Kapel Dnipro / Ukraine3/63/6
Renesans Dnipro / Ukraine4/152/5
Tandem Dnipro / Ukraine9/159/15
Triumf plus Dnipro / Ukraine5/105/9
Olimp Fastiv / Ukraine3/43/4
Imperial Irpin / Ukraine3/32/2
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine1/21/2
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine3/53/5
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine2/62/6
Litsey Juzhne / Ukraine3/103/10
Mechta Juzhne / Ukraine3/120/0
leon Kalynyivka / Ukraine3/30/0
Alyans Kharkiv / Ukraine2/42/4
Art of Dance Kharkiv / Ukraine1/21/1
LEL Kharkiv / Ukraine8/158/13
Lotos Kharkiv / Ukraine1/21/1
Prestizh Kharkiv / Ukraine2/71/3
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine3/83/5
Siluet Dance Union Kharkiv / Ukraine2/42/4
Sparta Kharkiv / Ukraine13/2311/17
Star Dance Kharkiv / Ukraine1/21/1
StarDance Kharkiv / Ukraine10/208/14
Tango Kharkiv / Ukraine4/103/6
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine15/302/2
Latinskiy Kvartal Kherson / Ukraine6/146/14
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine2/32/3
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine1/10/0
J-Star Khmelnytskyy / Ukraine1/11/1
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine2/42/3
Elit Khust / Ukraine3/33/3
Idea Krakow / Poland3/83/7
Konfeti Krasnograd / Ukraine3/63/5
Olimp Kropivnitskiy / Ukraine1/11/1
MASTERS Kryvy Rig / Ukraine1/71/7
Shkola tantsa Vesty Brandt Kryvy Rig / Ukraine1/11/1
Spektr Kupyansk / Ukraine1/21/2
-- Kyiv / Ukraine1/60/0
Alta Kyiv / Ukraine7/196/17
Amerit Kyiv / Ukraine1/10/0
Art Motion Kyiv / Ukraine6/73/3
Astra Kyiv / Ukraine18/2914/20
Balans Kyiv / Ukraine6/166/12
BIG Dance Kyiv / Ukraine7/287/25
Body Feet Kyiv / Ukraine19/4016/29
Concord Kyiv / Ukraine1/11/1
Crystal Kyiv / Ukraine3/40/0
Dance Art Academy Kyiv / Ukraine1/71/2
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine5/55/5
DANCE STAR Kyiv / Ukraine8/124/5
Dance Studio LUNA Kyiv / Ukraine3/33/3
Dans-stil Kyiv / Ukraine12/173/4
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine15/387/18
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine12/3012/26
DIT_IDS Kyiv / Ukraine1/21/1
Drim Dens Kyiv / Ukraine9/108/9
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine2/31/1
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine10/1710/16
ENERGY Kyiv / Ukraine1/11/1
Favor Kyiv / Ukraine7/116/8
Favorit Kyiv / Ukraine9/136/9
FENIKS Kyiv / Ukraine3/53/5
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine2/22/2
FREEDOM Kyiv / Ukraine1/11/1
Galateya Kyiv / Ukraine5/81/3
Garmoniya-Dans Kyiv / Ukraine5/65/6
Grand-Duet Kyiv / Ukraine5/64/4
Inter-Dance Kyiv / Ukraine14/2010/14
Maksimum Kyiv / Ukraine15/2510/12
Mif Kyiv / Ukraine23/3615/20
Nika-Dans Kyiv / Ukraine2/30/0
No club Kyiv / Ukraine2/72/7
OLTEX Kyiv / Ukraine4/54/5
Oltima Kyiv / Ukraine2/32/2
Original Dance School Kyiv / Ukraine9/176/12
Panda Plyus Kyiv / Ukraine13/166/7
Perfection Kyiv / Ukraine8/138/13
Premiera Kyiv / Ukraine8/100/0
Prestige Kyiv / Ukraine2/21/1
Professional Dance Kyiv / Ukraine5/73/3
Reverans Kyiv / Ukraine1/31/2
Rick Rose Kyiv / Ukraine6/112/4
RONDO Kyiv / Ukraine9/219/21
Serpantin Kyiv / Ukraine8/98/9
Shans Kyiv / Ukraine2/81/6
Special one Kyiv / Ukraine7/106/9
Sport-Dans Kyiv / Ukraine24/5221/47
Sputnik dance Kyiv / Ukraine2/31/1
StarDance Kyiv / Ukraine23/4423/41
Starlight dance club Kyiv / Ukraine1/11/1
Studiya Andreya Dikogo Kyiv / Ukraine11/1511/15
Tantsyuvalna stolitsya Kyiv / Ukraine1/21/2
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine3/32/2
TORNADO Kyiv / Ukraine5/114/5
Unison Kyiv / Ukraine11/178/12
Viktoriya A Kyiv / Ukraine5/155/11
Yuventa Kyiv / Ukraine6/136/13
Zoryaniy Kyiv / Ukraine3/103/7
DUSH Lviv / Ukraine9/229/19
DUSH. Lviv / Ukraine4/124/12
Empire Lviv / Ukraine1/20/0
Vikadans Lviv / Ukraine7/184/8
YOUSTAR Lviv / Ukraine1/41/4
Art Dance Makariv / Ukraine5/63/4
Viktoriya Prestizh Melitopol / Ukraine1/20/0
Sigma Minsk / Belarus1/41/4
Ad astra Mirnograd / Ukraine3/143/12
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine4/73/5
Olimpiya Mykolaiv / Ukraine1/41/1
Profi Mykolaiv / Ukraine5/103/5
DANCE TEAM CAMPANIA ONE Napoly / Italy2/31/2
3Dance Studio Odesa / Ukraine5/151/4
Allyur Odesa / Ukraine1/11/1
Belaya Akatsiya Odesa / Ukraine11/2911/29
Beliy Club Odesa / Ukraine3/63/6
Diamant Odesa / Ukraine5/123/8
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine13/4012/32
Imperiya Odesa / Ukraine5/111/2
Marich Odesa / Ukraine1/21/2
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i Tatyany Odesa / Ukraine1/31/2
Alyans Poltava / Ukraine6/123/6
Gold Team Poltava / Ukraine1/41/1
Argos Simferopol / Ukraine2/82/5
Gratsiya Slovjansk / Ukraine3/132/3
A&L Dance Academy Southampton / England1/11/1
Tvist Starokonstjantyniv / Ukraine1/11/1
Prolisok Stryj / Ukraine3/63/6
10Dance Sumy / Ukraine5/84/6
SMAFT Sumy / Ukraine8/186/12
ALLEGRO Svitlovodsk / Ukraine1/21/2
Expresia Tiraspol / Moldova12/3512/35
Sharm Uman / Ukraine2/20/0
StarLight Volodymyr-Volynskyy / Ukraine1/20/0
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine1/11/1
DanceLife Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
DINAMO-BRAVO Zaporizhzhya / Ukraine6/146/13
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine2/42/3
Garmoniya Zaporizhzhya / Ukraine6/115/7
Grand Zaporizhzhya / Ukraine5/94/5
Gratsiya Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Maximum Zaporizhzhya / Ukraine1/41/2
Ritm Zaporizhzhya / Ukraine1/41/2
Viktoriya Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1