Loading
post image

UKRAINIAN OPEN CHAMPIONSHIP 2019

FREEDOM TO DANCE
Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
13 - 14.04.2019

Conformance with the schedule

4.79 /5

Dressing rooms

4.50 /5

Design and comfort of the hall

4.82 /5

Lighting

4.82 /5

Music

4.42 /5

Average value

4.67 /5

Evaluation done with   38   user(s)
Last feedback date   14.04.2019 20:48

 

Status 03.03.2019

FREEDOM TO DANCE

UKRAINIAN OPEN CHAMPIONSHIP 2019

 

ДАТА/DATE:  13-14 квітня 2019 /  13-14 April 2019

МІСЦЕ/PLACE:  Ігрова зала, корпус №5, НУФВСУ, вул. Фізкультури, 1, Київ, Україна     National University of Physical Education and Sports of Ukraine,   Sports Hall, korpus 5, vul. Fizkultury 1, Kyiv, Ukraine

 

INTERNATIONAL PANEL OF ADJUDICATORS МІЖНАРОДНА СУДДІВСЬКА КОЛЕГІЯ:

Andrea Ghigiarelli, Italy, Andrej Skufca, Slovenia, Dmytro Vlokh, Ukraine, Elena Kazyro, Belarus’, Graham Oswick, Great Britain, Harald Frahm, Germany, Jakub Rybicki, Poland, Joanna Leunis, Great Britain, Jukka Haapalainen, Finland, Luca Tonello, Italy, Przemysław Łowicki, Poland, Slavik Kryklyvyy, Ukraine, Svetlana Karmaz’, Spain, Vytautas Duknauskas, Lithuania, William Pino, Italy, Zlatin Kostov, Bulgaria

Chairman of Adjudicators: Vitaliy GRYGOROVYCH (Ukraine)

Sports Inspector: Yuriy ZYRIANOV (Ukraine)


ENTRIES / ЗАЯВКИ:

www.flymark.com.ua not later than 9th of April 2019!

 

HOTEL / ГОТЕЛЬ:

 We can offer special prices for hotel accommodation in Park Inn Hotel Kyiv Troyitska****.

Please contact to organizer Mr. Igor Soronovych – soronovych@ukr.net!

Спеціальна ціна для учасників змагань для поселення у готелі Park Inn Hotel Kyiv Troyitska**** (поряд з місцем проведення!). Для отримання спеціальної ціни звертайтеся до організатора Ігоря Сороновича  - soronovych@ukr.net 

 

FEE / ВНЕСКИ:    

For couple for one program / з пари за одну програму:         

  • Group 1-13 / Група 1-13 – EURO 40 per couple;                 Українські пари сплачують внесок 500 грн. з учасника.
  • Groups 14-25 / Групи 14-25 – EURO 30 per couple;           Українські пари сплачують внесок 350 грн. з учасника.
  • Groups 26-43 / Групи 26-43 – EURO 35 per couple;           Українські пари сплачують внесок 400 грн. з учасника.
  • Group 44 / Група 44 – EURO 80 per couple;                        Українські пари сплачують внесок 900 грн. з учасника

 

СУДДІ: 

В суботу 13 квітня змагання судитимуть запрошені міжнародні судді. В неділю 14 квітня змагання судитимуть запрошені українські судді та судді, що мають дійсну на 2019 р. ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Заявку на суддівство 14.04.2019 р. необхідно подати не пізніше 10.04.19р. на сайті www.flymark.com.ua!!!

 

ЗАЯВКИ/ENTRY:

Заявки прохання подавати не пізніше 9-го квітня!!!

Please send your Entry not later than 9th of April 2019! www.flymark.com.ua

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 12-го квітня 2019 р. з 10.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу№5 НУФВСУ.

Реєстрація пар згідно класифікаційних книжок (крім «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА»), дійсних на 2019 рік!!!

Всі іногородні пари також запрошуються на реєстрацію в п’ятницю!!!

Реєстрація київських пар в день змагань можлива тільки за умови сплати додаткового внеску 100 грн.!!!

 

ВХІДНІ КВИТКИ:         

- 250 грн. вхідний на одне відділення на суботу 13.04.2019,

- 200 грн. вхідний на одне відділення на неділю 14.04.2019,

- 300 грн. вхідний на одне відділення з місцем за столиком на суботу 13.04.2019,

- 250 грн. вхідний на одне відділення з місцем за столиком на неділю 14.04.2019.

Вхід до зали змагань за контрольними браслетами. В день змагань контрольні браслети слід отримувати в фойє другого поверху. Бронювання місць за столики та на трибуні: 099-133-77-29 Юля (прохання телефонувати з 01.04.2019 з 10:00 до 19:00!!!).

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

Фіналісти всіх змагань нагороджуються почесними дипломами та цінними подарунками від партнерів змагань. Призери нагороджуються медалями та кубками. Учасники категорій «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів.

 

РОБОТА ПРОФЕСІЙНИХ ФОТОГРАФІВ ТА СТИЛІСТІВ МОЖЛИВА ЛИШЕ ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ АКРЕДИТАЦІЇ НЕ ПІЗНІШЕ 08.04.2019р.!!!

 

ORGANIZERS / ОРГАНІЗАТОРИ:

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Mobil: +38 (066) 283 7860 (Ігор), Mobil: +38 (066) 424 1822 (Оксана)

E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

 

 

11-12 квітня – 11&12 of April 2018

ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ****Training Camp

 

Запрошуємо на тренувальні збори з ТОП тренерами-чемпіонами (групові заняття - ТІЛЬКИ ЛАТИНА та індивідуальні заняття)

ТРЕНЕРИ СТАНДАРТ / TEACHERS STANDARD  WilliamPINO, Andrea GHIGIARELLI

ТРЕНЕРИ ЛАТИНА / TEACHERS LATIN:   Andrej SCUFCA, Jukka HAAPALAINEN, Joanna LEUNIS, Graham OSWICK, Slavik KRYKLYVYY

 

Time/Date

 Час/Дата

11th of April

12th of April

Plan of Group Lectures

18.15-19.00

 Samba

Cha-cha-cha

19.00-19.45

Paso Double

Jive

19:45-20:00

Special subject!

Rumba

 

 Вартість тренувальних зборів (два дні по три групові лекції ЛАТИНА):

– 90 євро з персони за два дні.

Fee for Training Camp (2 days, 3 group lectures LATIN):

– 90 Euro per person for two days.

Entry for Training Camp and booking lessons please send via E-mail with names of dancers and trainers not later of Monday 8th of April: soronovych@ukr.net

Заявки на збори та бронювання уроків не пізніше 8-го квітня: soronovych@ukr.net

Для участі у тренувальних зборах необхідно надіслати листа електронною поштою з вказанням прізвищ та імен танцюристів та тренерів й контактного телефону пари не пізніше 8-го квітня. Після отримання заявки організаторами буде надіслано підтвердження участі у зборах. Бронювання індивідуальних уроків можливе після отримання заявки на збори. Участь тренерів пар у зборах – безкоштовно.

 

Dancers / Couples / Entries:   864 / 581 / 853
Categories13 April, Saturday14 April, Sunday
09:3018:0010:0014:0019:00
1 Seniors (4) ST - 2, LA - 3
2 Adults (29) ST - 6, LA - 23
3 Youth 2 (10) ST, LA - 10
4 Youth 1 (21) LA - 14 ST - 10
5 Juniors 2 (21) ST - 7 LA - 16
6 Juniors 1 (14) LA - 9 ST - 6
7 Juveniles 2 (19) ST - 12, LA - 14
8 Juveniles 1 (3) ST - 1, LA - 3
9 Youth+Adult Rising Stars (11) ST - 5, LA - 7
10 Youth 1 Rising Stars (14) LA - 12 ST - 3
11 Juniors 2 Rising Stars (23) ST - 13 LA - 19
12 Juniors 1 Rising Stars (22) LA - 18 ST - 12
13 Juveniles 2 Rising Stars (13) ST - 9, LA - 9
14 Baby Debut (under 6) (4) W-C - 4
15 Baby Debut Solo (under 6) (17) W-C - 17
16 Children Debut (under 8) (16) W-C - 16
17 Children Debut Solo (under 8) (63) W-C - 63
18 Children School (under 8) (6) W-C-J - 6
19 Children School Solo (under 8) (33) W-C-J - 33
20 Juveniles 1 Debut (10) W-C - 10
21 Juveniles 1 Debut Solo (32) W-C - 32
22 Juveniles 1 School (11) W-C-J - 11
23 Juveniles 1 School Solo (52) W-C-J - 52
24 Juveniles 2 School (11) W-C-J - 11
25 Juveniles 2 School Solo (25) W-C-J - 25
26 Children N (under 8) (4) W-Q-C-J - 4
27 Children N Solo (under 8) (18) W-Q-C-J - 18
28 Juveniles 1 N (16) W-Q-C-J - 16
29 Juveniles 1 N Solo (29) W-Q-C-J - 29
30 Juveniles 2 N (16) W-Q-C-J - 16
31 Juveniles 2 N Solo (24) W-Q-C-J - 24
32 Juniors 1+2 N (7) W-Q-C-J - 7
33 Juniors 1+2 N Solo (3) W-Q-C-J - 3
34 Juveniles 1 E (11) ST - 9, LA - 9
35 Juveniles 1 E Solo (17) ST - 12, LA - 15
36 Juveniles 2 E (28) ST - 25, LA - 20
37 Juveniles 2 E Solo (12) ST - 7, LA - 12
38 Juniors 1+2 E (16) ST - 15, LA - 11
39 Juniors 1+2 E Solo (7) ST - 7, LA - 6
40 Juveniles 1 D (5) ST - 3, LA - 4
41 Juveniles 2 D (16) ST - 13, LA - 14
42 Juniors 1 D (12) ST - 10, LA - 8
43 Juniors 2 D (4) ST - 3, LA - 4
44 PRO-AM Scholarship (6) ST - 4, LA - 2
Total by section107136347159104
Dancers / Couples / Entries:   864 / 581 / 853
JudgesCity / Country
Alena Kazyra Belarus’
Andrea Ghigiarelli Great Britain
Andrej Skufca Slovenia
Dmytro Vlokh Ukraine
Graham Oswick Great Britain
Harald Frahm Germany
Joanna LeunisGreat Britain
Jukka Haapalainen Finland
Przemysław ŁowickiPoland
Rybicki Jakub Warsaw / Poland
Svetlana Karmaz’Spain
Vytautas Duknauskas Lithuania
William Pino Italy
Zlatin Kostov Bulgaria
Боднар Максим Київ
Бреус Вікторія Київ
Васін Олег Київ / Україна
Галай Ярослав Київ
Гафонов Артем Київ
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Дейник Сергій Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Єрмакова Олександра Київ / Україна
Іванишин Антон Київ / Україна
Каліщук Валерія Одеса
Курлянд Аркадій Київ / Україна
Левіт Світлана Київ
Маркіна Наіра Одеса
Мітченко Марія Київ
Мурзін Павло Київ / Україна
Неловка Марк Київ / Україна
Овчаренко Ірина Черкаси / Україна
Огньов Юрій Київ
Онікієнко МаріяКиїв
Орел Сергій Київ / Україна
Русаченко Наталія Київ / Україна
Скоренко Ярослав Бровари / Україна
Терентьєв Вадим Київ / Україна
Тищенко Ігор Київ / Україна
Хом'яченко Олеся Київ
Христюк Маргарита Київ / Україна
Чернявський Іван Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Asgard Boyarka / Ukraine1/10/0
ProArt Brovary / Ukraine8/125/7
Gloriya Chernigiv / Ukraine2/31/1
Level Up Chernigiv / Ukraine2/42/3
Nyuans Chernigiv / Ukraine1/11/1
Gavana Dnipro / Ukraine4/124/8
Shkola Єzhovoyi Dnipro / Ukraine1/10/0
United Dance Club Donetsk / Ukraine1/20/0
TanssiDans Helsinki / Finland1/21/1
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine2/32/3
DANCE MASTERS Kharkiv / Ukraine3/50/0
Legenda-Prem'ier Kharkiv / Ukraine9/218/15
Lisabond Kharkiv / Ukraine2/62/4
Lotos Kharkiv / Ukraine1/31/2
Prestizh Kharkiv / Ukraine2/80/0
ProDance Kharkiv / Ukraine5/55/5
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine4/82/4
Shkola Tantsyu Morozovikh Kharkiv / Ukraine1/20/0
Sparta Kharkiv / Ukraine1/20/0
StarDance Kharkiv / Ukraine1/10/0
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine2/61/2
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine1/21/2
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine3/52/3
J-Star Khmelnytskyy / Ukraine1/31/3
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine3/61/1
Mondo Klaipėda / Lithuania1/11/1
Fiyesta Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine4/92/6
Olimp Kropivnitskiy / Ukraine1/11/1
ARTICO Kryvy Rig / Ukraine1/21/1
Spektr Kupyansk / Ukraine1/21/2
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine4/50/0
"SPORT LEND DANZA" Kyiv / Ukraine8/118/11
AllGoRhythm Kyiv / Ukraine2/31/1
Alta Kyiv / Ukraine9/186/9
ASKdance Kyiv / Ukraine3/61/1
Astra Kyiv / Ukraine10/1410/13
Balans Kyiv / Ukraine11/182/4
Body Feet Kyiv / Ukraine15/2411/18
Champion Kyiv / Ukraine20/3415/22
Concord Kyiv / Ukraine2/20/0
Dance Art Academy Kyiv / Ukraine1/11/1
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine4/44/4
DANCE STAR Kyiv / Ukraine2/41/1
Dance Studio LUNA Kyiv / Ukraine1/10/0
DanceLand Kyiv / Ukraine3/81/3
Dans-stil Kyiv / Ukraine14/1711/13
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine13/2311/16
Diamant Kyiv / Ukraine12/1311/12
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine1/20/0
Drim Dens Kyiv / Ukraine2/22/2
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine42/7532/57
EliseDance Kyiv / Ukraine1/21/2
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine2/42/4
ENERGY Kyiv / Ukraine4/43/3
Favor Kyiv / Ukraine3/41/1
FENIKS Kyiv / Ukraine1/21/2
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine59/9943/70
Forsage dancehall Kyiv / Ukraine10/1010/10
Free Dance Kyiv / Ukraine8/187/10
FREEDOM Kyiv / Ukraine1/21/1
Golden Dance Kyiv / Ukraine9/97/7
Imidzh Kyiv / Ukraine17/1815/16
Insight Dance Studio Kyiv / Ukraine1/11/1
Inter-Dance Kyiv / Ukraine17/2515/20
Kievskaya Rus Kyiv / Ukraine5/74/5
Lider-A Kyiv / Ukraine18/1913/14
Ligadance Kyiv / Ukraine1/10/0
Liniya tantsyu Kyiv / Ukraine1/21/2
Maksimum Kyiv / Ukraine12/1710/13
MS Team Kyiv / Ukraine7/137/9
MStudio Kyiv / Ukraine21/3018/25
Nika-Dans Kyiv / Ukraine3/50/0
No club Kyiv / Ukraine1/11/1
Oltima Kyiv / Ukraine1/11/1
Original Dance School Kyiv / Ukraine36/5025/34
Panda Plyus Kyiv / Ukraine15/185/6
Professional Dance Kyiv / Ukraine19/4416/28
Rick Rose Kyiv / Ukraine2/41/2
Royal Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Serpantin Kyiv / Ukraine3/32/2
Shans Kyiv / Ukraine11/218/12
Special one Kyiv / Ukraine8/108/10
Sport-Dans Kyiv / Ukraine6/81/1
Sputnik dance Kyiv / Ukraine2/40/0
StarDance Kyiv / Ukraine30/4430/44
StarWay Kyiv / Ukraine2/31/2
studiya tanca M.K Kyiv / Ukraine10/116/7
Supadans Kyiv / Ukraine4/42/2
Tantsyuvalna stolitsya Kyiv / Ukraine2/52/5
Team Dance Kyiv / Ukraine6/76/6
TEMP Kyiv / Ukraine6/96/8
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine15/2015/20
U&A Dance Kyiv / Ukraine12/139/10
Unique Style Kyiv / Ukraine7/137/9
Unison Kyiv / Ukraine9/157/13
Unison_IDS Kyiv / Ukraine1/21/2
Yupiter Kyiv / Ukraine1/21/2
Yuventa Kyiv / Ukraine5/65/6
Zoryaniy Kyiv / Ukraine7/150/0
Ренесанс Kyiv / Ukraine23/2423/24
Grand-Dance Lutsk / Ukraine5/102/4
DUSH Lviv / Ukraine2/50/0
Empire Lviv / Ukraine2/50/0
Studio JustDance Lviv / Ukraine1/21/2
Vikadans Lviv / Ukraine1/21/2
Sigma Minsk / Belarus2/61/4
Long Island Ballroom Dance Club New York / USA1/11/1
TK Marendi No city / Czech Republic1/11/1
Belaya Akatsiya Odesa / Ukraine1/31/3
Diamant Odesa / Ukraine1/31/3
Imperiya Odesa / Ukraine2/62/6
Royal Dance Team Odesa / Ukraine3/73/6
VIVA Dance Sport Studio Oleksandrija / Ukraine1/21/2
Accent Poltava / Ukraine3/73/4
Alyans Poltava / Ukraine4/124/12
Estades Poltava / Ukraine1/40/0
Fortuna Rivne / Ukraine1/40/0
Prolisok Stryj / Ukraine1/21/2
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine4/82/4
CANTINERO Warsaw / Poland10/179/15
Feeriya Zaporizhzhya / Ukraine4/64/6
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Gorizont Zaporizhzhya / Ukraine3/72/3
Spartak Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
10Dance Суми / Ukraine6/124/8
SMAFT Суми / Ukraine8/207/17
Crystal Черкаси / Ukraine4/102/5
Forsage dancehall Черкаси / Ukraine1/21/2
Lileya Черкаси / Ukraine3/51/2
DanceLife Чернівці / Ukraine3/60/0