Loading
post image

КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ 2015

Кузнєчихін Станіслав & Віщик Софія
Володимир-Волинський / Україна
17.10.2015

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ “СТАНІСЛАВ”

Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного танцю

"КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ - 2015"

ПІД ПАТРОНАТОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТА ЗА ПІДТРИМКИ ГО ”МОЛОДА УКРАЇНА”

17 ЖОВТНЯ 2015 року

СПОРТКОМПЛЕКС (біля стадіону ОЛІМП)

ВУЛ. Драгоманова 20, Володимир-Волинський, Україна

Змагання проводяться з метою популяризації бального танцю у Волинській області та ЗБОРУ КОШТІВ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Танцювальний майданчик : 350 м2

Умови проведення :

  • усі учасники допускаються до змагань тільки в спеціальному взутті. Наявність накаблучників у дівчат обов’язкова.

Суддівство турніру :

  • суддівство буде проводитися за планшетами;
  • тренерам пар, котрі бажають судити перше відділення, обов’язково, з пред’явленням суддівської книжки, повідомити головного суддю за 40 хв. до початку змагань;

Починаючи з «Н» класу судитиме незалежна суддівська бригада з України, Польщі, Румунії, Молдови, Білорусії, Росії, Грузії.

  • Головний суддя змагань – Прочко Юрій (Львів);

Реєстрація пар :

  • реєстрація пар категорії «Дебют» та «Школа» можлива за свідоцтвами про народження;
  • попередня заявка обов’язкова до 15.10. 2015р. на http://flymark.com.ua до 23:00.
  • реєстрація закінчується за 40 хвилин до початку відділення ;

Фінансові умови : змагання проводяться з благодійною метою. Добровільні пожертвування для учасників та глядачів становлять :

  1. категорії «Дебют», «Ш»   – 100 грн. з особи за програму;
  2. категорії «Н», «Е» класу – 110 грн. з особи за програму;
  3. категорії «Д», «С» класу – 120 грн. з особи за програму;
  4. категоріі OPEN – 150 грн. З особи за программу;
  5. катнгорії PRO-AM – 200 грн. з особи за программу;
  6. категорія «Дорослі» - БЕЗКОШТОВНО;
  7. 7. категорія «Кубок одного танцю» - 50 грн. з особи за програму;
  8. організатори мають право об’єднувати категорії, в яких зареєструвалось 1-2 пари.
  • вхідний квиток для супроводжуючих та глядачів на день змагань – 70 грн;
  • столик – 100 грн. на одне відділення. Бронювання столиків за телефоном (+380939979955 –Віталій)

ПРОЖИВАННЯ: оргкомітет розміщує учасників та тренерів згідно попередніх заявок, в іншому випадку – поселення проводиться самостійно.

ЗАЯВКИ НА ПРОЖИВАННЯ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ДО 10 жовтня 2015р.

Звертайтеся за тел..: 093 997 99 55 Віталій

Нагородження :

  • Кубки, медалі, дипломи, переможці категорії «Дорослі» - грошовими преміями від міського голови ( 1 – 2000; 2,3 – 1000, 4-6 – 500).

З питаннями та пропозиціями звертайтесь до організатора конкурсу:

093 997 99 47, 097 665 19 09, 099 332 08 30 – Станіслав Кузнєчихін

Couples / Entries  342 / 542
Categories17 October, Saturday
9:3013:0016:3019:30
1 Baby Debut 3-5y. (8) W-C - 8
2 Children Debut 6-7y. (30) W-C - 30
3 Children Debut Solo 6-7y. (16) W-C - 16
4 Juveniles 1 Debut 8-9y. (16) W-C - 16
5 Juveniles 2 Debut 10-11y. (4) W-C - 4
6 Juveniles 1+2 Debut Solo 8-11y. (3) W-C - 3
7 Children School (30) W-C-J - 30
8 Children School Solo (23) W-C-J - 23
9 Juveniles 1 School (38) W-C-J - 38
10 Juveniles 2 School (18) W-C-J - 18
11 Juveniles 1+2 Solo School (37) W-C-J - 37
12 Juniors 1+2 School (1) W-C-J - 1
13 Juniors 1+2 Solo School W-C-J
14 Children N (7) W-Q-C-J - 7
15 Juveniles 1 N (26) W-Q-C-J - 26
16 Juveniles 2 N (15) W-Q-C-J - 15
17 Juniors 2 N (11) W-Q-C-J - 11
18 івавіаіва (13) W-Q-C-J - 13
19 Juniors 1+2 Solo N (2) W-Q-C-J - 2
20 Juveniles 2 Solo E ST, LA
21 Youth+Adult E ST, LA
22 Juveniles 1 E (4) ST - 4, LA - 2
23 Juveniles 2 E (14) ST - 10, LA - 10
24 Juniors 1 E (21) ST - 16, LA - 20
25 Juniors 2 E (15) ST - 12, LA - 13
26 Juveniles 1 D (2) ST - 2 LA
27 Juveniles 2 D (7) ST - 6 LA - 7
28 Juniors 1 D (12) ST - 7, LA - 10
29 Juniors 2 D (5) ST - 4 LA - 3
30 Youth+Adult D (6) LA - 3 ST - 5
31 Juveniles 1+2 C (3) ST - 2, LA - 3
32 Juniors 1 C (8) ST - 4 LA - 6
33 Juniors 2 C (8) ST - 6 LA - 6
34 Youth+Adults B+C (10) LA - 6 ST - 7
35 Juveniles 1 Open (1) ST - 1, LA - 1
36 Juveniles 2 Open (4) ST - 3, LA - 3
37 Juniors 1 Open (6) LA - 4 ST - 3
38 Juniors 2 Open (4) LA - 2 ST - 2
39 Youth 1 Open (6) LA - 3 ST - 4
40 Youth 2 Open (3) ST LA - 3
41 Adults Open (13) ST - 7 LA - 7
42 Hobby D (2) ST - 1 LA - 1
43 PRO-AM D ST, LA
44 PRO-AM Open ST, LA
45 Single dance (23) Cha-cha-cha - 16 Samba - 4 Tango - 2 Rumba - 3
Total by section2451686267
Couples / Entries  342 / 542
JudgesCity / Country
Алексєєва Віталія Рівне
Бешта Іванна Ковель / Україна
Божик Ірина Володимир-Волинський / Україна
Бородчук Галина Любомль
Бронніков Євгеній Полтава
Великголова Діана Чернівці / Україна
Віщик Софія Володимир-Волинський
Влох Дмитро Київ
Волошин Ірина Львів
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Галайко Андрій Ковель / Україна
Грицевич Андрій Нововолинськ
Гряник Вадим Харків
Дибань Людмила Київ / Україна
Желінський Стніслав Нововолинськ
Заваліна Юлія Рівне
Запорожець Ірина Луцьк
Ільїнова Вікторія Львів
Ісаханов Альберт Грузія
Карайван Олександр Львів
Кашковский Евгений Одесса
Квашук Артур Луцк
Климець Галина Рівне
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Крисанова Катерина Росія
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський
Куценко Галина Кременчук
Лис Наталія Володимир-Волинський
Малишевский Вадим Луцьк / Україна
Міщенко Анастасія Львів
Ніколенко Ірина Нововолинськ
Олійник Олена Рівне
Опаленик Тарас Львів
Піліпака Гліб Харків
Подопригора Ніна Рівне / Україна
Покідько Лілія Тернопіль
Прочко Юрій Львів / Україна
Саверська Анна Рівне
Ткаченко Анна Черкаси / Україна
Ткаченко Артем Черкаси / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Фурман Владіна Луцьк
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Яременко Ігор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
GoldenclubBila Tserkva / Ukraine1/1 0/0
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine3/6 3/6
LotosKharkiv / Ukraine1/1 1/1
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine2/3 2/3
ProfitKharkiv / Ukraine2/2 2/2
ModernKovel / Ukraine45/65 44/63
ElegiyaKremenchuk / Ukraine3/12 3/12
FavorKyiv / Ukraine1/1 1/1
Inter-DanceKyiv / Ukraine1/2 0/0
MifKyiv / Ukraine7/15 5/12
OltimaKyiv / Ukraine1/1 0/0
Grand DansLutsk / Ukraine8/29 6/20
KoronaLutsk / Ukraine2/4 2/4
RitmLutsk / Ukraine27/29 26/28
AelitaLviv / Ukraine9/17 7/12
BronxLviv / Ukraine2/3 1/1
CrystalLviv / Ukraine1/3 1/3
EmpireLviv / Ukraine3/5 2/4
SharmLviv / Ukraine3/4 3/4
VikadansLviv / Ukraine8/15 6/9
Belaya AkaciyaOdesa / Ukraine1/4 1/4
Rio-ritaOdesa / Ukraine2/8 2/6
GreysVolodymyr-Volynskyy / Ukraine19/19 18/18
KoloritVolodymyr-Volynskyy / Ukraine11/11 11/11
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine55/165 49/110
EdelveysЛюбомль / Ukraine12/12 10/10
Art-danceМошни / Ukraine15/19 14/17
A-DensНововолинськ / Ukraine9/13 9/13
Bogus Нововолинськ / Ukraine5/6 4/4
MilleniumНововолинськ / Ukraine9/10 9/10
PerlinaНововолинськ / Ukraine7/8 7/8
15Рівне / Ukraine11/13 11/13
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine8/10 8/9
AstraРівне / Ukraine7/13 7/13
FortunaРівне / Ukraine12/24 11/16
KarmenРівне / Ukraine8/8 8/8
LiniyaРівне / Ukraine33/63 31/53
ArsТернопіль / Ukraine3/8 3/6
VivatТернопіль / Ukraine4/8 3/5
Art-danceЧеркаси / Ukraine5/13 5/13
DanceLifeЧернівці / Ukraine6/11 6/10