Loading
post image

Крок до зірок

Відкритий Чемпіонат Рівненської області, IV Традиційні змагання
Алєксєєва Віталія
Рівне / Україна
04.06.2016

 

 

Танцювальний колектив « Алєкса Спорт Данс»

Запрошують Вас взяти участь у        

 

IV Традиційних змаганнях

Відкритий Чемпіонат Рівненської області

 

«Крок до зірок 2016»

 

Дата: 4 червня 2016 року

Місце проведення: м .Рівне ,вул. Кн. Володимира 10, Міський Палац Дітей та Молоді

 

ЗАЯВКИ для участі в змаганнях приймаються до 2 червня до 23:00 через Інтернет.

Оn-line реєстрації: http://reg.tancmir.com та www.flymark.dance

Участь в змаганні без попередньої заявки неможлива!

 

РЕЄСТРАЦІЯ тільки згідно списків попередніх заявок. Реєстрація закінчується за 1 годину до початку відділення.

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

 

Для шановних рівнян реєстрація обов’язкова 3 червня з 10.00 до 17.00 години, за адресою: вул. Шухевича 4 а, танцювальна зала.

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА: формується із запрошених суддів відповідної категорії будь-яких всеукраїнських танцювальних організацій.

Головний суддя змагань: Оксененко Андрій

 

НАГОРОДЖЕННЯ: Учасники категорій «Дебют», «Школа» нагороджуються дипломами та медалями. Фіналісти інших категорій дипломами, призери – дипломами,медалями та кубками.

 

ВХІДНІ КВИТКИ для глядачів і супроводжуючих осіб –80 гривень.

 

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК:

  • «Дебют»,«Школа»–100грн.;
  • «Н»- 120 «Е»,«D»- 150 «Rising Star»-180. з учасника за програму.

 

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті www.FlyMark.dance

 

Також на вас чекають:

- Професійна фотостудія Ардан.

- Танцювальний магазин.

- Кафетерій.

- Показові виступи.

- подарунки від дитячого розважального комплекса «Sky up»

- багато приємних подарунків для тренерів та суддів.

- Призовий фонд в категорії

         Дорослі 1000 гривень за 1 місце

 

ОРГКОМІТЕТ

+38097-86-97-415 - ВіталіяАлєкєєва

e-mail: aleksasportdans@mail.ru

          

До зустрічі на паркеті!!!

 

JudgesCity / Country
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Артинюк Віталій Луцьк
Бабак Вікторія Рівне
Балагула Ірина Харків
Воловнік Вадим Рівне / Україна
Галій Олена Здолбунів / Україна
Головач Інна Шепетівка
Горобець Вікторія Хмельницький
Городніченко Вадим Рівне / Україна
Гриценюк Роман Рівне
Джум Олександр Рівне / Україна
Желінський Станіслав Нововолинськ
Заваліна Юлія Рівне
Застровський Сергій Луцьк
Зварич Мар'яна Тернопіль
Казатинський Олександр Донецьк / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Квашук Артур Луцьк
Корочанський Сергій Рівне
Кочнєв Олег Харків / Україна
Кравчук Сергій Луцьк
Куценко Людмила Рівне
Куцик Олег Луцьк / Україна
Куцик Аліна Луцьк / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Лічутіна Анна Здолбунів
Малютчик Максим Зоря
Музиченко Лариса Славута
Ніколенко Ірина Нововолинськ
Оксененко Андрій Харків / Україна
Олійник Олена Рівне
Осіпов Костянтин Здолбунів
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Полигач Ігор Тернопіль
Романкевич Іріна Рівне / Україна
Саверська Анна Рівне
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Хавкін Геннадій Харків
Черняк Олена Хмельницький / Україна
Чорчун Дмитро Рівне
Шаріфов Арсен Львів / Україна
Янчук Анатолій Луцьк / Україна
Янчук Юлія Луцьк / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
LadushkiDonetsk / Ukraine1/1 1/1
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine2/4 2/4
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine3/4 3/4
ModernKovel / Ukraine5/10 5/10
Energiya dobraLutsk / Ukraine9/13 9/10
FortunaLutsk / Ukraine2/2 2/2
Grand DansLutsk / Ukraine6/15 0/0
RitmLutsk / Ukraine44/59 38/47
TroyandaLutsk / Ukraine24/35 22/31
YunistLutsk / Ukraine21/25 19/23
DiademaLviv / Ukraine2/5 2/5
PiruetVarash / Ukraine6/8 6/8
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine1/2 0/0
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine16/18 16/18
Star-stepZdolbuniv / Ukraine22/29 22/28
GalateyaZhytomyr / Ukraine1/2 0/0
FleshZorya / Ukraine17/17 14/14
Dans MaysterМиронівка / Ukraine3/5 0/0
LanaМиронівка / Ukraine1/3 0/0
PrestizhМікашевічі / Belorus1/1 1/1
Star-stepНетішин / Ukraine2/4 2/4
MilleniumНововолинськ / Ukraine9/11 9/11
PerlinaНововолинськ / Ukraine1/1 1/1
ReversОстрог / Ukraine9/9 9/9
15Рівне / Ukraine14/17 14/14
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine71/90 69/82
Art-kvartalРівне / Ukraine14/15 10/10
AstraРівне / Ukraine15/28 14/24
FleshРівне / Ukraine56/65 52/57
FortunaРівне / Ukraine22/29 18/22
KarmenРівне / Ukraine24/27 22/22
LiniyaРівне / Ukraine40/66 34/51
RytmРівне / Ukraine2/2 2/2
Vega-DanceРівне / Ukraine20/23 20/23
VivaРівне / Ukraine9/10 8/8
SheykСлавута / Ukraine5/5 5/5
AlyansТернопіль / Ukraine6/17 5/14
ЄvrodansТернопіль / Ukraine8/11 8/8
USPIKhХмельницький / Ukraine5/12 5/11
IneshШепетівка / Ukraine24/24 19/19