Loading
post image

Proskuriv Open Championship

Відкриті всеукраїнські рейтингові змагання зі спортивного бального танцю
Каспрук Олександр, Гулеватий Дмитро
Хмельницький / Україна
05.06.2016

 

 

Асоціація спортивного танцю України

Управління молоді та спорту Хмельницької області

Хмельницька обласна асоціація спортивного танцю України

 

Відкриті всеукраїнські рейтингові змагання зі спортивного бального танцю

 

«Proskuriv Open Championship»

 

Дата проведення: 5 червня 2016р.

Місце проведення: м.Хмельницький, спорткомплекс «Епіцентр», вул.Чорновола, 88/2д

 

SHOW 5 червня

Oleksandr Kravchuk - Olessia Getsko

 

Дворазові чемпіони світу по 10 танцям;

майстри спорту України міжнародного классу;

неодноразові переможці та фіналісти наймасштабніших міжнародних змагань.

Групові та індивідуальні заняття 6 червня.

 

Обмеження:

  • фігури згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: udsa.com.ua.
  • усі учасники допускаються до змагань тільки в спеціальному взутті. Наявність накаблучників у дівчат обов’язкова.

 

Реєстрація пар:

  • реєстрація пар категорії «Дебют» та «Школа» можлива за свідоцтвами про народження;
  • попередня заявка обов’язкова до 03.06.2016р. на https://flymark.dance до 23:00;
  • реєстрація закінчується за 40 хвилин до початку відділення.

Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!! Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Організатори залишають за собою право об’єднувати категорії.

 

!!! Для пар м. Хмельницького реєстрація 4 червня о 19:00 - обов’язкова!!!

 

 Суддівство турніру:

  • суддівство буде проводитися за планшетами;
  • суддівська бригада формується із запрошених суддів і суддів відповідної категорії будь-яких танцювальних організацій;
  • головний суддя – Гурик Тарас (м.Івано-Франківськ).

 

Нагородження:

  • усі учасники – подарунками;
  • клас «Школа» та «Дебют» змагатимуться в 2 тури  і  будуть  поділені на золотий, срібний та бронзовий фінали; нагороджений медалями, дипломами;
  • фіналісти – дипломами, призери – медалями, переможці – кубками;
  • за результатами змагань кращі 3 клуба будуть нагороджені кубками.

 

 Фінансові умови:

змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески:

  • «Школа», «Дебют» – 120 грн. з особи за програму;
  • «Н», «Е», «D» – 150 грн. з особи за програму;
  • «С», «Open»  – 180 грн. з особи за програму.
  • Вхідні квитки для глядачів і супроводжуючих осіб – 100 гривень за цілий день змагань;
  • Місце за столиком – 50 грн. на кожне відділення.

 

ОРГКОМІТЕТ:   

Каспрук Олександр – 098 644 63 84; Гулеватий Дмитро – 097 934 53 52.

 

На змаганнях працюють танцювальний магазин, буфет та професійний фотограф.

 

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті https://flymark.dance 

За результатами змагань будуть присвоєні спортивні розряди!


Будемо раді зустрічі з Вами на наших змаганнях!!!

 

 

Dancers / Couples / Entries:   288 / 178 / 274
Categories05 June, Sunday
09:0012:3016:0019:00
1 Baby (4-5 years) (10) W-C - 10
2 Baby Solo (4-5 years) (6) W-C - 6
3 Children Debut (under 8) (20) W-C - 20
4 Children Solo Debut (under 8) (20) W-C - 20
5 Juveniles 1 Debut (14) W-C - 14
6 Juveniles 2 Debut (7) W-C - 7
7 Juveniles 1+2 Solo Debut (7) W-C - 7
8 Children School (under 8) (14) W-C-J - 14
9 Children Solo School (under 8) (9) W-C-J - 9
10 Juveniles 1 School (16) W-C-J - 16
11 Juveniles 2 School (13) W-C-J - 13
12 Juveniles 1+2 Solo School (11) W-C-J - 11
13 Juniors 1+2 School (5) W-C-J - 5
14 Children N (under 8) (5) W-Q-C-J - 5
15 Children Solo N (under 8) (1) W-Q-C-J - 1
16 Juveniles 1 N (11) W-Q-C-J - 11
17 Juveniles 2 N (8) W-Q-C-J - 8
18 Juveniles 1+2 Solo N (8) W-Q-C-J - 8
19 Juniors 1+2 N (2) W-Q-C-J - 2
20 Juniors 1+2 Solo N (1) W-Q-C-J - 1
21 Juveniles 1 E (5) ST - 2, LA - 5
22 Juveniles 2 E (6) ST - 4, LA - 5
23 Juveniles 1+2 Solo E (4) ST, LA - 4
24 Juniors 1+2 E (7) ST - 5, LA - 7
25 Juniors 1+2 Solo E (5) ST, LA - 5
26 Juniors 1+2 Solo D (5) LA - 5
27 Juveniles 1+2 D (5) ST - 4, LA - 4
28 Juniors 1 D (9) ST - 4, LA - 9
29 Juniors 2 D (8) ST - 3, LA - 6
30 Youth+Adult D (4) ST - 1, LA - 3
31Juniors 1 CST, LA
32 Juniors 2 C (1) ST, LA - 1
33Youth+Adult CST, LA
34 Juveniles 1+2 OPEN (1) ST - 1, LA - 1
35 Juniors 1 OPEN (1) ST, LA - 1
36 Juniors 2 OPEN (3) ST - 1, LA - 2
37 Youth 1 OPEN (1) ST, LA - 1
38 Youth 2 + Adult OPEN (2) ST - 1, LA - 1
Total by section117885910
Dancers / Couples / Entries:   288 / 178 / 274
JudgesCity / Country
Vedishchev Andrey Khmelnytskyy / Ukraine
Velikgolova Bogdan Chernivchi / Ukraine
Vishnevska Irina Khmelnytskyy / Ukraine
Gorobets Mikola Khmelnytskyy / Ukraine
Hulevata Yuliia Khmelnytskyy / Ukraine
Gulevatiy Dmitro Khmelnytskyy / Ukraine
Kaspruk Aleksandr Kamenec-Podilskiy / Ukraine
Kvasnitsya Vladislav Khmelnytskyy / Ukraine
Konovalenko Aleksandr Berdychiv / Ukraine
Panasyuk Maksim Khmelnytskyy / Ukraine
Cholan Georgiy Khmelnytskyy / Ukraine
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Tanguera Berdychiv / Ukraine9/149/14
DanceLife Chernivchi / Ukraine4/54/5
Gratsiya Kamenec-Podilskiy / Ukraine29/5220/34
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine62/8653/67
Dream Khmelnytskyy / Ukraine8/127/10
Edelveys Khmelnytskyy / Ukraine14/2311/15
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine12/1712/16
KASKAD Khmelnytskyy / Ukraine2/32/3
Krok Khmelnytskyy / Ukraine43/8243/80
MAKS Khmelnytskyy / Ukraine16/2916/29
Twist Starokonstjantyniv / Ukraine1/21/1