Станом на 10.09.2018
Відкриті всеукраїнські розрядні змагання
«Школяр-студент-громадянин»
НALLOWEEN 2018
27-28 жовтня
Місце проведення: парк ПЕРЕМОГА, танцювальна зала «Ровесник» (М «Дарниця», нічний клуб «Hоmе», заїзд з вул. Генерала Жмаченко, 8)
Заявки: на участь та суддівство до 24 жовтня (ср) 2018 року on-line Flymark.dance.
Внесок спортсменів на організацію змагань становить:
Вхід – 150 грн на весь день змагань. Столик 200 грн на одне відділення. (Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).
Судді:
Судді відповідної категорії.
Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.
Судді та тренери мають дотримуватись дрес-коду. В костюмі бажана наявність атрибуту свята «Halloween».
Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).
Нормативи
Згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях ПК2, ПК3, ПК4, Н, Н6 – згідно переліку фігур Ліги танцю України http://ltu.org.ua/dokumenty/
На змаганнях працює спортивний комісар!
Привабливі умови
Додаткова інформація за телефонами:
(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав.
ОРГАНІЗАТОР:
ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський
(м.т 050 4405219, +380445665113, p.vlad.ltu@gmail.com)
ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !
№ | Categories | 27 October, Saturday | 28 October, Sunday | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 | 11:30 | 13:00 | 17:00 | 10:00 | 12:30 | 14:00 | 17:00 | ||
1 | Baby PK2 (4-5 years) | W-C | |||||||
2 | Children PK2 (6-7 years) | W-C | |||||||
3 | Children PK3 (6-7 years) | W-C-J | |||||||
4 | Children N (6-7 years) | W-Q-C-J | |||||||
5 | Children N6 (6-7 years) | W-T-Q-C-S-J | |||||||
6 | Baby Solo PK2 (4-5 years) | W-C | |||||||
7 | Children Solo PK2 (6 years) | W-C | |||||||
8 | Children Solo PK2 (7 years) | W-C | |||||||
9 | Children Solo PK3 (6-7 years) | W-C-J | |||||||
10 | Children Solo N (6-7 years) | W-Q-C-J | |||||||
11 | Juveniles 1 PK2 | W-C | |||||||
12 | Juveniles 1 PK3 | W-C-J | |||||||
13 | Juveniles 1 PK4 | W-Q-C-J | |||||||
14 | Juveniles 1 N | W-Q-C-J | |||||||
15 | Juveniles 1 N6 | W-T-Q-C-S-J | |||||||
16 | Juveniles 1 E | ST, LA | |||||||
17 | Juveniles 1 Rising Star | ST, LA | |||||||
18 | Juveniles 2 PK2 | W-C | |||||||
19 | Juveniles 2 PK3 | W-C-J | |||||||
20 | Juveniles 2 PK4 | W-Q-C-J | |||||||
21 | Juveniles 2 N | W-Q-C-J | |||||||
22 | Juveniles 2 N6 | W-T-Q-C-S-J | |||||||
23 | Juveniles 2 E | ST, LA | |||||||
24 | Juveniles 2 D | ST, LA | |||||||
25 | Juveniles | Show Dance | |||||||
26 | Juveniles 1 Solo PK2 (8 years) | W-C | |||||||
27 | Juveniles 1 Solo PK2 (9 years) | W-C | |||||||
28 | Juveniles 1 Solo PK3 (8 years) | W-C-J | |||||||
29 | Juveniles 1 Solo PK3 (9 years) | W-C-J | |||||||
30 | Juveniles 1 Solo PK4 | W-Q-C-J | |||||||
31 | Juveniles 1 Solo N | W-Q-C-J | |||||||
32 | Juveniles 1 Solo N6 | W-T-Q-C-S-J | |||||||
33 | Juveniles 1 Solo E | ST, LA | |||||||
34 | Juveniles 2 Solo PK2 | W-C | |||||||
35 | Juveniles 2 Solo PK3 | W-C-J | |||||||
36 | Juveniles 2 Solo PK4 | W-Q-C-J | |||||||
37 | Juveniles 2 Solo N | W-Q-C-J | |||||||
38 | Juveniles 2 Solo E | ST, LA | |||||||
39 | Juveniles 2 Solo D | ST, LA | |||||||
40 | Juniors Solo N | W-Q-C-J | |||||||
41 | Juniors Solo E | ST, LA | |||||||
42 | Juniors Solo D | ST, LA | |||||||
43 | Juveniles Trio N | LA | |||||||
44 | Juveniles Trio E | LA | |||||||
45 | Juniors Trio N | LA | |||||||
46 | Juniors Trio E | LA | |||||||
47 | Juniors+Youth | Show Dance | |||||||
48 | Juniors 1+2 PK4 | W-Q-C-J | |||||||
49 | Juniors 1+2 N | W-Q-C-J | |||||||
50 | Juniors 1 E | ST, LA | |||||||
51 | Juniors 1 D | ST, LA | |||||||
52 | Juniors 1+2 C | ST, LA | |||||||
53 | Juniors 2+Youth E | ST, LA | |||||||
54 | Juniors 2+Youth D | ST, LA | |||||||
55 | Seniors | ST | |||||||
Total by section | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Judges | City / Country |
Egorov Dmitriy | Kyiv / Ukraine |
Ilyina Viktoriya | Kyiv / Ukraine |
Baydyuk Oksana | Irpin / Ukraine |
Barsukova Marina | Shostka / Ukraine |
Bogatov Andriy | Irpin / Ukraine |
Bondarenko Igor | Kherson / Ukraine |
Bondarenko Olga | Kherson / Ukraine |
Buynevich Nataliya | Kyiv / Ukraine |
Glushachenko Svitlana | Kyiv / Ukraine |
Grechkosiy Alina | Kyiv / Ukraine |
Grygorovych Veronika | Kyiv / Ukraine |
Deinyk Sergiy | Kyiv / Ukraine |
Ditkovska Anna | Kyiv / Ukraine |
Ditkovskiy Volodimir | Kyiv / Ukraine |
Zavhorodnia Olha | Kherson / Ukraine |
Kavetska Iryna | Kyiv / Ukraine |
Kotova Maryna | Kyiv / Ukraine |
Kuskova Anna | Kyiv / Ukraine |
Larin Ihor | Vasylkyv / Ukraine |
Larin Artur | Vasylkyv / Ukraine |
Larin Eduard | Vasylkyv / Ukraine |
Larina Anna | Kalynyivka / Ukraine |
Larina Mariya | Glevaha / Ukraine |
Naumenko Maksim | Kyiv / Ukraine |
Петровський Богдан | Kyiv / Ukraine |
Prognimak Nataliya | Kyiv / Ukraine |
Ribachuk Kseniya | Fastiv / Ukraine |
Rikichinska Valentina | Kyiv / Ukraine |
Fedina Vita | Irpin / Ukraine |
Harchenko Anastasiya | Kyiv / Ukraine |
Club | City / Country | Pairs / Participation |
VA-DANCE | Bucha / Ukraine | 1/1 |
Olimp | Fastiv / Ukraine | 17/18 |
DANATA-DENS | Glevaha / Ukraine | 12/12 |
Suzir'ya | Irpin / Ukraine | 8/10 |
Vida Dance | Kalynyivka / Ukraine | 14/16 |
Bravo | Kherson / Ukraine | 7/11 |
All stars | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Art Dance | Kyiv / Ukraine | 1/2 |
Astra | Kyiv / Ukraine | 13/17 |
charivnist | Kyiv / Ukraine | 14/14 |
Dance Avenue | Kyiv / Ukraine | 29/34 |
Dance Maximum | Kyiv / Ukraine | 29/31 |
DanceHall | Kyiv / Ukraine | 14/15 |
DDS | Kyiv / Ukraine | 12/24 |
Dialog | Kyiv / Ukraine | 4/4 |
DREAMS | Kyiv / Ukraine | 27/33 |
Encore | Kyiv / Ukraine | 2/2 |
ENERGY | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Energy Dance | Kyiv / Ukraine | 1/2 |
Fantom | Kyiv / Ukraine | 10/13 |
FENIX | Kyiv / Ukraine | 35/39 |
Garmoniya-Dans | Kyiv / Ukraine | 10/11 |
Imidzh | Kyiv / Ukraine | 15/17 |
Indigo style dance | Kyiv / Ukraine | 3/3 |
Karmil | Kyiv / Ukraine | 15/21 |
OLTEX | Kyiv / Ukraine | 7/13 |
Oltima | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Paradaiz | Kyiv / Ukraine | 14/15 |
Polonez | Kyiv / Ukraine | 2/2 |
Pulsar-Dans | Kyiv / Ukraine | 4/5 |
Royal Dance Studio | Kyiv / Ukraine | 6/6 |
SAPFIR | Kyiv / Ukraine | 5/5 |
Sуnergу Dance Family | Kyiv / Ukraine | 4/6 |
Tandem1996 | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Three steps | Kyiv / Ukraine | 4/4 |
TK Visochinoyi | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
TORNADO | Kyiv / Ukraine | 27/31 |
Vidrodzhennya | Kyiv / Ukraine | 6/6 |
Viktoriya A | Kyiv / Ukraine | 2/4 |
Ренесанс | Kyiv / Ukraine | 11/11 |
Ритми юності | Kyiv / Ukraine | 15/18 |
Сінергія | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
Reverans Shostka | Shostka / Ukraine | 4/4 |
Reverans Shostka | Shostka / Ukraine | 7/7 |
Mars | Vasylkyv / Ukraine | 24/36 |
Viktoriya | Zaporizhzhya / Ukraine | 1/1 |