Loading
post image

Grand Prix Dance 2016

Олег Шумаєв, Юрій Васютяк, Вадим Городніченко
Київ / Україна
16 - 17.04.2016

 

Grand Prix Dance 2016

 

Місце проведення: Україна, Київ, вул. Героїв Севастополя 11В, Спорткомплекс “Меридіан”

Судді: Alex Kolodkin (Russia), Anna Sazhina (Azerbaijan), Bryan Watson (Germany), Eldar Dzhafarov (Azerbaijan), Eugeniy Vaiman (Israel), Evgeniy Belorukov (Russia), Hannes Emrich (Austria), Ksenia Kasper (Germany),Melia (Poland), Morena Colagreco (Italy), Roberto Villa (Italy), Sergey Surkov (Russia) та судді України.

 

Призовий фонд 350 000 грн

 

1-е місце

2-е місце

3-є місце

4-е місце

5-е місце

6-е місце

7-12місце

Професіонали

12500

7500

5500

4000

3500

2500

 

Дорослі

12500

7500

3500

3000

2500

2000

700

Молодь 2

4500

3500

2500

2000

1500

1000

 

Молодь 1

4500

3500

2500

2000

1500

1000

 

Юніори 2

2000

1500

1000

750

500

300

 

 

В усіх категоріях призери нагороджуються цінними призами.

Загальна сума призів 170 000 грн.

 

Увага!!!

Пари, які пройшли у фінал відкритих категорій на попередніх турнірах Grand Prix Dance, участь в категоріях Rising Star забороненa!

 

14-15 квітня пройдуть тренувальні збори

Latina: Bryan Watson, Hannes Emrich, Ksenia Kasper, Sergey Surkov, Melia,

Standart: Roberto Villa, Morena Colagreco, Eldar Dzhafarov, Anna Sazhina.

 

Реєстрація: on-line на сайті www.flymark.com.ua. Заявки на участь приймаються до 13 квітня 2016р. до 23:00

Без попередньої заявки участь можлива за умови сплати подвійного внеску!

Реєстрація київських пар обов’язкова 14.04.2016р. з 10.00 до 20.00, за адресою: м. Київ, вул. Анрі Барбюса 5В, офіс УТР www.udc.co.ua

 

Правила: Відповідно до правил змагань WDC

 

Благодійний внесок:

  • Група 1 – 500 грн. з особи за програму
  • Групи 2-15 – 350 грн. з особи за програму
  • Групи 16-28 – 300 грн. з особи за програму

 

Благодійні внескі для глядачів та супроводжуючіх осіб:

  • 150 грн. місце на трибуні на весь день змагань
  • 1-2 відділення 100 грн. місце за столиком на одне відділення (не враховуючи вхідний квиток)
  • 3-е відділення 200 грн. місце за столиком (не враховуючи вхідний квиток)

 

Бронювання столиків: +380 (67) 725 98 36 – Татьяна

 

 

 

Організатори: Українська Танцювальна Рада: (044) 220-04-55, (099) 678-19-83, (073) 045-48-69, (068) 858-74-84

                           +380 (66) 790 14 26 - Юрій, +380 (50) 681 13 39 – Вадим

                           E-mail: office@udc.co.ua, grandprixdance@gmail.com

 

 

JudgesCity / Country
Belorukov Evgeniy Russia
Colagreco Morena Italy
Dzhafarov Eldar Azerbaijan
Kolodkin Alex Russia
Martynenko Nadiya Poland
Melia Melia Poland
Paretskaya Volha Belorus
Rubytskyy Yakub Poland
Sazhina Anna Azerbaijan
Surkov Sergey Russia
Vaiman Eugeniy Israel
Villa Roberto Italy
Watson Bryan Germany
Андрусенко Марина Київ
Аржевітіна Вероніка Київ
Бакалор Тимофій Київ
Билиневич Альона Вишгород
Бисько Олексій Київ / Україна
Вакуленко Александра Київ
Васютяк Юрій Київ
Гайдаш Олександр Харків
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Зирянова Тетяна Київ
Зощук Євген Київ
Квитка Евгений Корсунь-Шевченківський
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Кочнєв Олег Харків
Кузьєва Наталя Херсон
Лемішко Олена Київ
Літвінова Віра Олександрія / Україна
Літке Марина Харків
Маковій Андрій Вінниця
Мальований Кирило Дніпропетровськ
Марченко Владимир Київ / Україна
Михайлов Олександр Хмельницький
Мошенець Тетяна Київ
Огійчук Ігор Київ
Осовский Анатолий Київ
Осовська Любов Київ
Пасацька Поліна Черкаси / Україна
Поворознюк Илона Київ
Полигач Ольга Тернопіль
Постников Вадим Київ
Почтаренко Владимир Миколаїв
Прогнімак Наталія Київ / Україна
Рибак Сергій Київ / Україна
Скріпнічук Євген Чернівці / Україна
Сокол Сергій Кам'янське / Україна
Сокольніков Денис Ірпінь
Тюткало Сергій Київ
Уродлівченко Станіслав Київ / Україна
Федоров Денис Одеса
Шохін Валерій Олександрія / Україна
Юношев Олексій Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
TangueraBerdychiv / Ukraine1/1 0/0
RoyaldansBila Tserkva / Ukraine2/2 2/2
AsgardBoyarka / Ukraine1/1 1/1
GarmoniyaBrovary / Ukraine6/7 0/0
GavanaDnipro / Ukraine2/6 2/4
RenesansDnipro / Ukraine10/24 6/14
RitmyDonetsk / Ukraine1/1 0/0
SambaIrpin / Ukraine6/9 4/5
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine1/5 1/4
Dream DanceIzmayil / Ukraine1/2 1/1
DANCE MASTERSKharkiv / Ukraine1/1 0/0
KoridaKharkiv / Ukraine2/3 2/2
KredoKharkiv / Ukraine1/1 1/1
KristalKharkiv / Ukraine1/2 0/0
LotosKharkiv / Ukraine1/1 1/1
MechtaKharkiv / Ukraine1/1 1/1
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine1/2 0/0
ProfitKharkiv / Ukraine7/9 4/5
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine12/24 4/6
SferaKharkiv / Ukraine1/2 1/2
StarDanceKharkiv / Ukraine5/11 3/5
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine2/6 2/5
VoyazhKharkiv / Ukraine1/2 1/2
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine2/2 2/2
AvangardKropivnitskiy / Ukraine1/1 1/1
FavoritKropivnitskiy / Ukraine1/1 1/1
RakursKryvy Rig / Ukraine1/1 1/1
Shkola tantsa Vesty BrandtKryvy Rig / Ukraine1/1 1/1
SpektrKupyansk / Ukraine1/3 1/2
AltaKyiv / Ukraine12/25 7/11
AntaresKyiv / Ukraine1/2 0/0
AstraKyiv / Ukraine1/1 0/0
BalansKyiv / Ukraine4/12 3/5
Bodi FitKyiv / Ukraine5/5 4/4
Dance AvenueKyiv / Ukraine2/2 2/2
Dance OlympKyiv / Ukraine1/1 1/1
DANCE STARKyiv / Ukraine7/18 4/7
DanceLandKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dans-ArtKyiv / Ukraine1/4 1/2
Dans-SferaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dans-stilKyiv / Ukraine2/3 1/2
Dans-TsentrKyiv / Ukraine35/62 27/38
Dinamo-KiyivKyiv / Ukraine1/1 1/1
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine8/21 6/14
ENERGYKyiv / Ukraine1/1 0/0
Euro Dance TeamKyiv / Ukraine1/1 0/0
FamilyKyiv / Ukraine1/1 1/1
FavorKyiv / Ukraine14/26 9/11
Grand-DuetKyiv / Ukraine6/12 4/6
Inter-DanceKyiv / Ukraine17/24 17/22
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine1/2 1/2
Lucky Step ballroom dance studioKyiv / Ukraine1/1 1/1
MaksimumKyiv / Ukraine16/29 13/23
MifKyiv / Ukraine1/1 1/1
No clubKyiv / Ukraine4/4 4/4
OltimaKyiv / Ukraine6/10 3/4
Professional DanceKyiv / Ukraine3/4 0/0
ReveransKyiv / Ukraine2/2 2/2
Rick RoseKyiv / Ukraine3/7 3/5
SerpantinKyiv / Ukraine5/6 5/6
ShansKyiv / Ukraine9/16 4/6
Sport-DansKyiv / Ukraine9/13 6/7
Sputnik danceKyiv / Ukraine7/15 6/13
StarWayKyiv / Ukraine2/8 2/2
Strim-DansKyiv / Ukraine1/2 0/0
SupadansKyiv / Ukraine3/3 1/1
TandemKyiv / Ukraine1/1 0/0
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine2/2 2/2
YuventaKyiv / Ukraine23/31 13/18
ZoryaniyKyiv / Ukraine6/13 3/6
Ритми юностіKyiv / Ukraine1/2 1/2
RitmLutsk / Ukraine4/6 3/4
CrystalLviv / Ukraine1/3 1/2
AurumMinsk / Belorus1/2 1/2
No clubMoscow / Russia2/3 2/3
GarmoniyaMykolaiv / Ukraine1/6 0/0
GratsiyaMykolaiv / Ukraine1/2 1/2
ModernMykolaiv / Ukraine3/9 1/2
IsraelNo city Israel / Israel1/1 0/0
No clubNo city Israel / Israel1/1 1/1
No clubNo city Italy / Italy1/2 1/1
No clubNo city Poland / Poland3/10 1/2
DiamantOdesa / Ukraine5/15 4/10
DYuSSh №1Odesa / Ukraine3/5 1/1
Avia-DensPoltava / Ukraine1/3 0/0
FestivalPoltava / Ukraine1/2 1/1
Gold StarPoltava / Ukraine3/4 3/3
Time to dancePoltava / Ukraine8/14 7/11
PromenadVerhnyodniprovsk / Ukraine2/3 1/1
BoleroVinnitsa / Ukraine8/25 4/8
Love-DanceVyshgorod / Ukraine4/8 1/1
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine2/3 0/0
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine5/12 3/6
RitmZaporizhzhya / Ukraine4/9 3/5
LileyaКам'янське / Ukraine1/1 1/1
SokolКам'янське / Ukraine4/6 4/6
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine2/3 2/3
AstraРівне / Ukraine1/2 1/2
Vega-DanceРівне / Ukraine11/28 6/11
SMAFTСуми / Ukraine3/5 1/1
AlyansТернопіль / Ukraine5/14 2/4
PromenadХерсон / Ukraine10/24 4/7
Dans-TsentrХмельницький / Ukraine1/2 0/0
DreamХмельницький / Ukraine2/4 0/0
USPIKhХмельницький / Ukraine14/38 9/14
Art-danceЧеркаси / Ukraine6/16 3/6
CrystalЧеркаси / Ukraine1/2 1/1
LileyaЧеркаси / Ukraine3/21 3/6
LibidЧернівці / Ukraine11/25 7/16
GloriyaЧернігів / Ukraine4/17 0/0
NyuansЧернігів / Ukraine1/4 0/0
Top-DensЧугуїв / Ukraine1/1 0/0