Loading
post image

Кубок Бару -2018

Традиційний класифікаційний конкурс зі спортивного танцю
Назарова Любов, Антонюк Наталія
Бар / Україна
29.04.2018

Conformance with the schedule

5.00/5

Dressing rooms

4.00/5

Design and comfort of the hall

4.00/5

Lighting

5.00/5

Music

5.00/5

Average value

4.60/5

Evaluation done with  2  user(s)
Last feedback date  08.05.2018 04:30

 

Всеукраїнська Громадська Організація «Україна танцювальна»

Асоціація спортивного танцю Вінницької області

Відділ у справах молоді та спорту Барської райдержадміністрації

Мерія міста Бару та клуб спортивного танцю «Денс - стиль»

Запрошують Вас на

 

Традиційний класифікаційний  конкурс зі спортивного  танцю

«Кубок Бару -2018»

 

29 квітня 2018 року

м. Бар, вул. Героїв Майдану 7, Авто - дорожній технікум

 

Костюми та фігури згідно правил IDSF.

Реєстрація:

категорія «Дебют», «Школа» по свідоцтвах про народження, в інших категоріях – по класифікаційних книжках будь-якої з всеукраїнських організацій спортивного танцю.

 

Суддівство:

тренери представлених клубів.

 

Благодійні внески для учасників змагань :

  • Школа,соло, дебют - 180 грн.,
  • «Н», «E» -*200 грн,
  • «D», «С»- 250 грн.

Вхід для глядачів – 50 грн.

 

Нагородження:

дипломи, медалі, кубки.

 

Реєстрація  учасників до 28 квітня на Flymark.

 

Організатори

тел. дом  0434123068 , моб. 0677187065 - Любов Назарова,

моб. 0978230040 - Наталія Антонюк

 

До зустрічі на турнірі!

 

Couples / Entries  167 / 270
Categories29 April, Sunday
10:0014:00
1 Baby Debut (4-5 years) W-C
2 Baby Solo Debut (4-5 years) W-C
3 Children Debut (6-7 years) W-C
4 Children Solo Debut (6-7 years) W-C
5 Children School (6-7 years) W-C-J
6 Children Solo School (6-7 years) W-C-J
7 Juveniles 1 Debut W-C
8 Juveniles 1+2 Solo Debut W-C
9 Juveniles 2 Debut W-C
10 Juveniles 1 School W-C-J
11 Juveniles 1+2 Solo School W-C-J
12 Juveniles 2 School W-C-J
13 Juniors 1+2 School W-C-J
14 Juniors 1+2 Solo School W-C-J
15 Children N (6-7 years) W-Q-C-J
16 Juveniles 1 N W-Q-C-J
17 Juveniles 2 N W-Q-C-J
18 Juveniles 1+2 Solo N W-Q-C-J
19 Juniors 1 N W-Q-C-J
20 Juniors 2 N W-Q-C-J
21 Juniors 1+2 Solo N W-Q-C-J
22 Juveniles 1 E ST, LA
23 Juveniles 2 E ST, LA
24 Juveniles 1+2 Solo E ST, LA
25 Juniors 1+2 Solo E ST, LA
26 Juniors 1 E ST, LA
27 Juniors 2 E ST, LA
28 Juveniles 1+2 D ST, LA
29 Juveniles 1+2 Solo D ST, LA
30 Juniors 1 D ST, LA
31 Juniors 1+2 Solo D ST, LA
32 Juniors 2 D ST, LA
33 Juniors 1+2 C ST, LA
34 Youth+Adult С ST, LA
Total by section00
Couples / Entries  167 / 270
JudgesCity / Country
Антонюк Наталія Бар
Боднар Богдан Нова Ушиця
Казько Дмитро Могилів-Подільський
Коваль Людмила Бар
Кордюкевич Володимир Тернопіль
Резніченко Олексій Біла Церква / Україна
Савчук Олександр Кам'янець-Подільський
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Сойфер Аліна Вінниця
Філіппов Олег Вінниця
ClubCity / CountryPairs / Participation
Dens-stilBar / Ukraine70/109
Gloriya-DansBar / Ukraine18/25
VivaTBila Tserkva / Ukraine9/16
UspihKamenec-Podilskiy / Ukraine2/2
ОлімпіяMohyliv-Podilsky / Ukraine13/27
AlemanaVinnitsa / Ukraine11/26
Alfa-densVinnitsa / Ukraine12/24
PerlinaVolochysk / Ukraine3/4
BandanaНова Ушиця / Ukraine23/25
ArsТернопіль / Ukraine6/12