Loading
post image

Танцювальний марафон

Всеукраїнські класифікаційні змагання
Белуха Дмитро, Мачулка Володимир
Київ / Україна
28.04.2018

Conformance with the schedule

4.10/5

Dressing rooms

4.70/5

Design and comfort of the hall

4.70/5

Lighting

4.80/5

Music

4.60/5

Average value

4.58/5

Evaluation done with  10  user(s)
Last feedback date  30.04.2018 08:06

 

Міжнародна танцювальна спілка

Спілка громадських організацій спортивного танцю України

 

Всеукраїнські класифікаційні змагання  

Танцювальний марафон

 

Дата: 28 квітня 2018 р.

Місце проведення: м. КиЇв, вул. Іжевська, 2. станція метро «Осокорки»

 

ЗАЯВКИ:

на участь у змаганнях приймаються до 26.04.18 до 23:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації:  https://danceservice.net та https://flymark.com.ua/Competition/Details/1300


Участь у змаганнях без попередньої заявки неможлива! Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є у списку учасників на сайті.

Заявки, подані у довільному стилі, не розглядатимуться!!!

 

РЕЄСТРАЦІЯ:

тільки по спискам попередніх заявок. Закінчення реєстрації за 1 годину до початку відділення.

Без попередньої заявки та по закінченню реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі у змаганнях.

Реєстрація київських пар обов'язкова 27 квітня 2018 р. з 12:00 до 20:00 в кім.407, корпусу №5 НУФВСУ!

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

формується з запрошених суддів и суддів відповідної категорії будь-яких танцювальних організацій. Змагання з «С» класу і вище обслуговують п’ять суддів вищої або міжнародної категорії, номіновані Радою СГОСТУ та запрошені судді відповідної категорії будь-яких всеукраїнських танцювальних організацій.

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

категорії «дебют» та «школа» будуть поділені на золотий, срібний та бронзовий фінали та відповідно нагороджені. З “N” класу фіналісти - дипломами, призери – дипломами, медалями та кубками (з 1-го по 3-тє місце).

Призовий фонд для наймасовішого клуба участника змагань: 1 місце — 3000 грн., 2 місце — 2000 грн., 3 місце — 1000 грн (організатори участі не приймають).

 

ВХІДНІ КВИТКИ:

для глядачів та супроводжуючих: – 150 гривень,

додатково одне місце за столиком – 100 грн. на одне відділення.

Бронювання місць за столиками та довідки до 27 квітня (включно) по тел.: +380506625693 Анна

 

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК:

  • «дебют», «школа» - 200 грн.;
  • «N», «Е» - 250 грн., D, C, RS — 300 грн. з персони за програму.

 

ОРГКОМІТЕТ:

+38050 745 00 46 – Дмитро Белуха
+38066 906 07 23 – Володимир Мачулка

До зустрічі на паркеті !!!

 

JudgesCity / Country
Андрусенко Марина Київ
Астремська Людмила Київ / Україна
Буряк Костянтин Білгород-Дністровський
Гамарец Сергей Вишневе
Гафонов Артем Київ
Городецкий Андрей Київ
Гречкосій Аліна Київ
Дибань Олена Київ
Дмитрієв Олександр Київ
Дудник Руслан Київ
Євлашевський Констянтин Боярка
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Єрмалаєва Марія Кропивницький
Зарицька Ольга Боярка
Зирянова Тетяна Київ
Калістов Михайло Київ
Кізіль Віталій Бровари
Кравченко Даниил Київ
Куксинський максим Прилуки
Ліщинська Галина Умань
Луцкая Ксения Васильків
Макода Світлана Київ / Україна
Матченко Ольга Київ / Україна
Москальчук Микита Київ / Україна
Москальчук Софiя Київ / Україна
Москалюк Егор Київ / Україна
Нечитайло Катерина Київ / Україна
Новікова Ольга Київ / Україна
Оздємир Ела Київ
Омельяненко Захар Ромни / Україна
Русенюк Яна Київ
Тарасюк Олександр Київ
Тарасюк Сергiй Київ / Україна
Филинюк Назар Біла Церква
Христюк Маргарита Київ / Україна
Шевчук Олександр Старокостянтинів
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBila Tserkva / Ukraine3/5 3/4
GoldenclubBila Tserkva / Ukraine26/43 18/26
kurazh-densBilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine9/22 8/18
AsgardBoyarka / Ukraine16/39 7/17
RitmiBoyarka / Ukraine21/25 14/15
AlexDanceBrovary / Ukraine17/28 13/18
NikaChernigiv / Ukraine2/6 2/5
LeGrandGostomel / Ukraine1/1 1/1
OlimpKropivnitskiy / Ukraine40/50 27/35
Triumf DansKryvy Rig / Ukraine1/2 1/2
AltaKyiv / Ukraine4/5 4/5
AntaresKyiv / Ukraine26/32 17/20
ART OF DANCEKyiv / Ukraine6/6 6/6
AurumKyiv / Ukraine20/21 20/21
BerezilKyiv / Ukraine6/6 6/6
Bodi FitKyiv / Ukraine11/16 9/10
charivnistKyiv / Ukraine8/8 7/7
ChempionKyiv / Ukraine32/33 32/33
Dance InsightKyiv / Ukraine3/3 2/2
Dance OlympKyiv / Ukraine8/13 2/2
Dance UpKyiv / Ukraine19/19 19/19
Dans MaysterKyiv / Ukraine17/22 15/19
DC-75Kyiv / Ukraine23/28 19/22
Diamant-ElitKyiv / Ukraine18/21 15/18
DiantaKyiv / Ukraine8/8 8/8
Dior-danceKyiv / Ukraine4/5 4/5
DREAMSKyiv / Ukraine9/13 9/13
EleganceKyiv / Ukraine23/23 18/18
ElidanceKyiv / Ukraine6/6 4/4
EliseDanceKyiv / Ukraine15/17 9/9
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine14/26 14/26
FENIKSKyiv / Ukraine43/53 31/35
ForumKyiv / Ukraine1/1 1/1
GalateyaKyiv / Ukraine12/14 10/11
Grand-DuetKyiv / Ukraine10/12 9/11
LibertaKyiv / Ukraine3/3 3/3
MiDiYaKyiv / Ukraine15/22 10/10
MifKyiv / Ukraine12/22 6/10
PrestigeKyiv / Ukraine6/6 3/3
Professional DanceKyiv / Ukraine1/2 1/2
ReveransKyiv / Ukraine1/2 1/2
RONDOKyiv / Ukraine13/29 11/24
SerpantinKyiv / Ukraine15/15 15/15
ShmuDanceKyiv / Ukraine4/6 3/5
StarWayKyiv / Ukraine1/2 0/0
Strim-DansKyiv / Ukraine5/6 2/3
studiya tanca M.KKyiv / Ukraine6/8 3/3
Team DanceKyiv / Ukraine14/20 14/20
UnisonKyiv / Ukraine14/16 14/16
YuventaKyiv / Ukraine4/5 3/4
ZoryaniyKyiv / Ukraine1/1 1/1
Линия ТанцаKyiv / Ukraine13/15 13/15
GraciyaPriluki / Ukraine15/20 15/19
RisingSunRomni / Ukraine9/13 9/13
MarsVasylkyv / Ukraine1/1 1/1
StarWayVasylkyv / Ukraine8/12 8/11
RenessansVyshneve / Ukraine43/46 29/31
Dans-StilОбухів / Ukraine12/14 12/13
DANS-LITsEYСтарокостянтинів / Ukraine8/18 8/16
Dinamo-SumyСуми / Ukraine14/24 12/20
M-StudioСуми / Ukraine17/36 12/25
VizaviСуми / Ukraine16/28 14/24
graciyaУмань / Ukraine9/20 9/17
CrystalЧеркаси / Ukraine10/17 9/14