Loading
post image

KYIV OPEN 2015

Соронович Ігор та Бойко Оксана
Київ / Україна
28 - 29.11.2015

                                            

XXth International Open Dance Sport Competitions

XX-ті міжнародні змагання зі спортивного танцю

KYIV OPEN 2015

28-29 November 2015 / 28-29 листопада 2015

Показові виступи: В’ячеслав КРИКЛИВИЙ та Каріна СМІРНОВ

ADJUDICATORS:

Allan FLETCHER (England), Hans GALKE (Germany), Bryan WATSON (Germany), Bianka ORSCHITT (Germany), Karina SMIRNOFF (USA), Slavik KRYKLYVYY (Ukraine), Massimo GIORGIANNI (Italy), Lynn MARRINER (England), Valerio COLLANTONI (Italy), Jonathan WILKINS (USA), Harald FRAHM (Germany), Stefan OSSENKOP (Germany), Mariano ANNUNZIATO (Italy), Aliaksandr KAZYRA (Belarus), Irina CONDRATIEVA (Moldova), Maksim CONDRATIEV(Moldova), Vladislav BORODINOV (Russia), Wojciech PRZEMIENIECKI (POLAND), Svyatoslav VLOKH (Ukraine)

PLACE / МІСЦЕ:     National University of Physical Education and Sports of Ukraine

                                     Sports Hall, korpus 5, vul. Fizkultury 1, Kyiv, Ukraine

                                    Ігрова зала, корпус №5, НУФВСУ, вул. Фізкультури, 1, Київ, Україна

Juniors 2 / Юніори 2 (under 16/ до 16 р.) і Juveniles 2 / Ювенали 2 (under 12/ до 12 р.) - ВІДБІРКОВІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ ДЛЯ УЧАСТІ В ЮНІОРСЬКОМУ БЛЕКПУЛЬСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ 2016

За результатами змагань в групі №8 (Ювенали 2) та групі №6 (Юніори 2) та у відповідності до вікових обмежень буде сформовано склад (основний, кандидати та резерв) збірної команди України для участі в командних змаганнях JUNIOR BLACKPOOL DANCE FESTIVAL 2016. Для участі у відборі потрібно додатково зареєструватися у відповідні групи 21 та 22 (реєстрація згідно дат народження дійсних для змагань JUNIOR BLACKPOOL DANCE FESTIVAL 2016 !!!).

Посилання для реєстрації пар для відбору до збірної команди України

 

FEE / ВНЕСКИ:          For couple for one program / з пари за одну програму:

Group 1-12 / Група 1-12 – EURO 40;       Українські пари сплачують внесок у розмірі 350 грн. з учасника.

Groups 13-19 / Групи 13-19 – EURO 35; Українські пари сплачують внесок у розмірі 300 грн. з учасника.

Group 20 / Група 20 - EURO 50;       Українські пари сплачують внесок у розмірі 500 грн. з учасника.

ВХІДНІ КВИТКИ:    

150-250 грн. на одне відділення. Бронювання столиків: 099-133-77-29 Юля.

Спеціальна ціна на 29.11.2015 на 18.00: 300 грн. (трибуна) – 550 грн. (місце за столиком).

Кількість місць обмежена!

RULES / ПРАВИЛА:   According to WDC and UDSA Rules / Згідно Правил змагань АСТУ та WDC

Професійна відео та фотозйомка дозволена тільки за умови попередньої акредитації: soronovych@ukr.net

ENTRIES/ЗАЯВКИ:     via http://www.udsa.com.ua/ or http://www.flymark.com.ua

                                    Closing date for Entries: 22nd of November 2015 / Не пізніше 22-го листопада 2015 р.

LIVE RESULTS / РЕЗУЛЬТАТИ НАЖИВО: http://www.flymark.com.ua

 

ORGANIZERS / ОРГАНІЗАТОРИ:

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Phone/fax: +38 (044) 251 8273, Mobil: +38 (066) 283 7860 (Ігор), Mobil: +38 (066) 424 1822 (Оксана)

E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

Training Camp

TRANING CAMP / ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ:  

25-26-27 листопада відбудуться тренувальні збори (індивідуальні та групові заняття + практика)

25-26-27 of November – Training Camp (group lectures, private lessons and practice sessions)    

Тренери/Teachers:  

LATIN: Allan FLETCHER (England), Bryan WATSON (Germany), Hans GALKE (Germany),

              Bianka ORSCHITT (Germany), Karina SMIRNOFF (USA), Slavik KRYKLYVYY (Ukraine)

BALLROOM: Massimo GIORGIANNI (Italy), Lyn MARRINER (England), Valerio COLANTONI (Italy),

                          Jonathan WILKINS (USA)            

           

Time/Date

Час/Дата

25th of November

26th of November

27th of November

Plan of Group Lectures and Practice Sessions:

16.30-17.15

Lyn Marriner

Lyn Marriner

Jonathan Wilkins

17.15-18.00

Valerio Colantoni

Massimo Giorgianni

Massimo Giorgianni

18.15-19.00

Bryan Watson

Allan Fletcher

Slavik Kryklyvyy

19.00-19.45

Hans Galke

Bianka Orschitt

Karina Smirnoff

20.00-21.00

Practice – STANDARD / Практика – СТАНДАРТ

21.00-22.00

Practice – LATIN / Практика – ЛАТИНА

 

Вартість тренувальних зборів (3 дні, групові лекції + практика) – 140 євро з особи за дві програми (стандарт + латина), або 80 євро з особи за одну програму (стандарт або латина). Fee for Training Camp (3 days, group lectures + practice) – 140 Euro per person for both program (Standard + Latin), or 80 Euro for one program (Standard or Latin).

Entry for Camp and booking lessons: soronovych@ukr.net – Igor Soronovych

Заявки на збори та бронювання уроків: soronovych@ukr.net - Ігор Соронович

 

НАШІ ПАРТНЕРИ / OUR PARTNERS:

 

   
     
JudgesCity / Country
Annunziato Mariano Italy
Borodinov Vladislav Russia
Colantoni Valerio Italy
Condratiev Maksim Moldova
Condratieva Irina Moldova
Fletcher Alan England
Frahm Harald Germany
Galke Hans Germany
Giorgianni Massimo Italy
Kazyra Aliaxandr Belarus
Kryklyvyy Vyacheslav Ukraine
Marriner Lynn England
Orschitt Bianka Germany
Ossenkop Stefan Germany
Przemieniecki Wojciech Poland
Smirnoff Karina USA
Vlokh Svyatoslav Ukraine
Watson Bryan Germany
Wilkins Jonathan USA
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Annunziato Mariano teamAthens / Greece1/2 0/0
VdokhnovenieBerdyansk / Ukraine1/1 1/1
RoyaldansBila Tserkva / Ukraine1/1 1/1
AsgardBoyarka / Ukraine4/11 4/4
Pure ClassCannock / England2/4 2/3
ANNUNZIATO MARIANO TEAMCastellamare di Stabia / Italy4/6 4/6
FlagrantChisinau / Moldova6/20 6/15
GalateyaDnipro / Ukraine2/2 0/0
GarmoniyaDnipro / Ukraine1/2 0/0
GavanaDnipro / Ukraine4/12 4/8
Liniya TantsaDnipro / Ukraine1/2 1/1
RenesansDnipro / Ukraine11/27 7/16
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine2/3 2/3
Triumf plusDnipro / Ukraine5/11 5/10
LadushkiDonetsk / Ukraine1/1 1/1
MaestroDonetsk / Ukraine2/8 2/8
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine6/20 5/13
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine2/3 2/3
Dream DanceIzmayil / Ukraine5/20 2/5
PrestizhKahovka / Ukraine1/1 1/1
aleksKharkiv / Ukraine1/1 1/1
AlyansKharkiv / Ukraine2/3 2/2
IrbisKharkiv / Ukraine5/7 5/7
KoridaKharkiv / Ukraine3/6 2/4
KristalKharkiv / Ukraine2/4 2/2
KurazhKharkiv / Ukraine5/5 5/5
LegendaKharkiv / Ukraine5/9 4/6
LisabondKharkiv / Ukraine2/3 2/3
LotosKharkiv / Ukraine1/1 1/1
MechtaKharkiv / Ukraine3/4 2/2
MileniumKharkiv / Ukraine1/2 1/1
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine4/7 4/5
Prem'yerKharkiv / Ukraine4/6 3/4
PrestizhKharkiv / Ukraine3/8 0/0
ProfitKharkiv / Ukraine7/11 5/6
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine7/18 6/11
Shkola Tantsyu MorozovikhKharkiv / Ukraine4/10 4/8
SiluetKharkiv / Ukraine6/10 5/8
Sputnik DanceKharkiv / Ukraine5/14 5/11
StarDanceKharkiv / Ukraine11/27 11/21
Suzir'yaKharkiv / Ukraine5/10 5/9
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine5/15 2/2
TodosKharkiv / Ukraine1/2 1/2
Top -DansKharkiv / Ukraine5/7 5/7
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine11/26 11/22
VLA.DANCEKharkiv / Ukraine3/12 3/12
VoyazhKharkiv / Ukraine1/3 1/1
ShansKolomiya / Ukraine1/4 0/0
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine2/5 2/4
SerpantinKramatorsk / Ukraine2/4 2/2
StilKramatorsk / Ukraine1/2 1/2
AstraKremenchuk / Ukraine1/2 1/1
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine1/1 1/1
FavoritKropivnitskiy / Ukraine1/1 1/1
OlimpKropivnitskiy / Ukraine2/3 1/1
FokstrotKryvy Rig / Ukraine1/2 1/2
MASTERSKryvy Rig / Ukraine2/6 2/3
RakursKryvy Rig / Ukraine1/2 1/2
MaximumKupyansk / Ukraine1/4 0/0
SpektrKupyansk / Ukraine8/11 8/11
AltaKyiv / Ukraine12/24 12/24
AntaresKyiv / Ukraine1/3 0/0
AstraKyiv / Ukraine23/32 18/22
AvroraKyiv / Ukraine1/2 1/1
BalansKyiv / Ukraine4/11 4/9
BIG DanceKyiv / Ukraine6/6 5/5
Bodi FitKyiv / Ukraine8/12 5/6
Dance AvenueKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance MaximumKyiv / Ukraine3/5 2/3
Dance OlympKyiv / Ukraine2/6 0/0
DANCE STARKyiv / Ukraine7/23 2/3
DanceLandKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dans MaysterKyiv / Ukraine3/5 2/4
Dans-ArtKyiv / Ukraine2/4 1/1
Dans-stilKyiv / Ukraine8/9 8/9
Dans-TsentrKyiv / Ukraine21/29 16/18
DC-75Kyiv / Ukraine1/4 1/1
Denis Parfonov Dance StudioKyiv / Ukraine1/1 0/0
Diamant-ElitKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dinamo-KiyivKyiv / Ukraine5/5 5/5
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine9/13 8/12
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine2/4 2/2
ENERGYKyiv / Ukraine3/4 3/3
FavorKyiv / Ukraine15/23 11/14
Flesh-KristalKyiv / Ukraine7/12 2/2
Formula TantsyuKyiv / Ukraine1/1 1/1
Golden DanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
ImidzhKyiv / Ukraine4/4 3/3
Inter-DanceKyiv / Ukraine22/39 20/34
Latinskiy kvartalKyiv / Ukraine1/1 1/1
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine2/3 2/3
MaksimumKyiv / Ukraine17/29 15/24
MifKyiv / Ukraine12/23 8/13
Nika-DansKyiv / Ukraine1/2 0/0
No clubKyiv / Ukraine6/11 4/6
OltimaKyiv / Ukraine8/13 7/10
Prem'yeraKyiv / Ukraine3/5 3/5
ReveransKyiv / Ukraine2/3 2/2
Rick RoseKyiv / Ukraine12/24 11/17
RONDOKyiv / Ukraine4/7 3/5
Royal DanceKyiv / Ukraine2/4 2/4
SerpantinKyiv / Ukraine1/2 1/2
ShansKyiv / Ukraine19/55 17/32
Slavutich StarKyiv / Ukraine1/2 1/1
Special oneKyiv / Ukraine1/2 1/2
Sport-DansKyiv / Ukraine5/9 5/8
Sputnik danceKyiv / Ukraine3/5 3/4
StarWayKyiv / Ukraine3/7 3/4
Strim-DansKyiv / Ukraine1/1 1/1
SupadansKyiv / Ukraine4/6 4/5
TandemKyiv / Ukraine2/2 2/2
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine5/5 3/3
TEMPKyiv / Ukraine1/1 1/1
TORNADOKyiv / Ukraine3/6 3/5
UnisonKyiv / Ukraine4/5 4/5
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine2/2 2/2
Viktoriya AKyiv / Ukraine8/27 5/8
YupiterKyiv / Ukraine2/2 2/2
YurisKyiv / Ukraine4/4 1/1
YuventaKyiv / Ukraine7/9 7/9
ZoryaniyKyiv / Ukraine6/10 4/5
GratsiyaLebedyn / Ukraine1/1 1/1
TandemLubny / Ukraine5/8 3/4
Grand DansLutsk / Ukraine1/2 0/0
AelitaLviv / Ukraine6/11 5/6
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine1/2 0/0
CrystalLviv / Ukraine8/23 7/18
DinamoLviv / Ukraine2/5 2/2
FokstrotLviv / Ukraine2/4 1/2
KarmensLviv / Ukraine1/1 0/0
ORIGINALLviv / Ukraine2/2 2/2
SharmLviv / Ukraine1/1 0/0
TalismanLviv / Ukraine3/4 3/3
VikadansLviv / Ukraine8/15 7/10
AurumMinsk / Belorus1/2 1/2
SigmaMinsk / Belorus3/7 2/5
TriumfMinsk / Belorus1/3 1/3
Dance optionsMoscow / Russia1/1 0/0
InfinityMoscow / Russia1/4 1/1
Star Dance ClubMoscow / Russia1/1 1/1
No clubNo city Italy / Italy1/1 1/1
Akh, OdessaOdesa / Ukraine1/2 1/2
AllyurOdesa / Ukraine1/1 1/1
Belaya AkatsiyaOdesa / Ukraine7/17 6/13
DiamantOdesa / Ukraine10/30 7/17
DYuSSh №1Odesa / Ukraine5/12 4/8
GarmoniyaOdesa / Ukraine1/4 1/4
Imperiya Odesa / Ukraine3/7 3/7
KrylYaOdesa / Ukraine1/1 0/0
OrkhideyaOdesa / Ukraine2/3 2/3
ViktoriyaOdesa / Ukraine1/2 1/2
School of the danceStock-on-Trent / England1/2 1/1
MarsVasylkyv / Ukraine1/1 1/1
FeyeriyaVerhnyodniprovsk / Ukraine5/13 1/1
BoleroVinnitsa / Ukraine5/13 1/1
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine3/8 1/2
OlimpiaVinnitsa / Ukraine1/1 1/1
DSFVyshgorod / Ukraine1/1 1/1
BravoZaporizhzhya / Ukraine5/14 4/9
Dinamo-ZaporizhzhyaZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/2
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine4/4 3/3
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine5/13 5/8
Imperiya tantsyuZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
Inter DansZaporizhzhya / Ukraine3/13 3/10
KhortitsyaZaporizhzhya / Ukraine1/2 0/0
L'DanceZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/1
SpartakZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/2
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine1/1 0/0
SokolКам'янське / Ukraine1/2 1/1
KarnavalМаріуполь / Ukraine3/5 3/5
FeeriyaМелітополь / Ukraine2/2 2/2
Step by stepМелітополь / Ukraine1/2 1/2
Viktoriya PrestizhМелітополь / Ukraine2/4 1/1
ArmidaМиколаїв / Ukraine2/2 2/2
Elite DanceМиколаїв / Ukraine2/2 1/1
Free StyleМиколаїв / Ukraine1/2 0/0
GarmoniyaМиколаїв / Ukraine3/9 2/6
GratsiyaМиколаїв / Ukraine2/4 2/4
ModernМиколаїв / Ukraine3/6 2/4
OlimpiyaМиколаїв / Ukraine4/6 2/2
SharmМиколаїв / Ukraine1/2 1/2
OlsiНетанія / Israel1/2 1/1
DinamoОвідіополь / Ukraine1/2 1/2
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine1/1 1/1
AlyansПолтава / Ukraine4/7 4/5
Dinamo PoltavaПолтава / Ukraine3/4 3/4
EstadesПолтава / Ukraine7/9 7/9
Lion-DanceПолтава / Ukraine4/13 1/2
Mayster-DansПолтава / Ukraine1/2 1/1
RitmПолтава / Ukraine1/1 1/1
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine3/5 2/4
FleshРівне / Ukraine2/4 1/2
LiniyaРівне / Ukraine3/6 2/2
M-StudioСуми / Ukraine3/4 3/4
SMAFTСуми / Ukraine7/13 6/10
AlyansТернопіль / Ukraine1/2 0/0
GrandeТернопіль / Ukraine4/5 3/3
VivatТернопіль / Ukraine2/3 2/3
EdelveysУкраїнка / Ukraine1/1 1/1
LatinosХерсон / Ukraine7/17 6/9
USPIKhХмельницький / Ukraine7/21 6/9
Art-danceЧеркаси / Ukraine3/4 0/0
CrystalЧеркаси / Ukraine6/14 3/6
iStyleЧеркаси / Ukraine3/4 0/0
LileyaЧеркаси / Ukraine2/16 2/4
STILЧеркаси / Ukraine4/6 2/2
DanceLifeЧернівці / Ukraine9/15 6/10
SoldanceЧернівці / Ukraine1/2 1/2
GloriyaЧернігів / Ukraine7/16 6/8
NikaЧернігів / Ukraine1/1 1/1
NyuansЧернігів / Ukraine1/1 1/1
LitseyЮжне / Ukraine1/2 1/2
MechtaЮжне / Ukraine1/2 1/2