Loading
post image

Royal Dance Festival

WDC AL World Cup
Гоцуляк Олексій
Одеса / Україна
09 - 10.06.2018

Conformance with the schedule

4.49/5

Dressing rooms

4.27/5

Design and comfort of the hall

4.51/5

Lighting

4.79/5

Music

4.88/5

Average value

4.59/5

Evaluation done with  105  user(s)
Last feedback date  10.06.2018 19:53

 

Royal Dance Festival

WDC AL World Cup

 

Date: 09-10 June

Place: Odessa sity, Mayachnyi provulok 8 "Grande Pettine"

 

Правила / Rules :

Згідно правил WDC / According to WDC

 

Вхідні квитки / Entry tickets :

100 грн. - 1-ше відділення

150 грн. - 2,3 відділення

200 грн. - 4 відділення

 

Бронювання столиків / Booking table : +380939408309 Юлия

 

PRO AM інформація / information - +380501665844 Ігор igorkobyuk@mail.ru

 

Бдагодійний внесок / Fee : з участника за програму / per person for program

  • Група 1-6 - 400 грн / 25 euro
  • Група 7-13 - 350 грн / 20 euro
  • Група 14-17 21-23 29-30 - 300 грн / 15 euro
  • Група 24-25 31-32 - 250 грн / 10 euro
  • Група 26-28 33-37 - 200 грн / 10 euro

 

Заявки / Entry :

Flymark.com.ua

 

Заявки подавати не пізніше 5-ого червня !!! Please send your entry not later than 5 June !!!

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску !!!

 

PRIZE MONEY for Adults St La

1 place – 1250 euro

2 place – 1050 euro

3 place – 850 euro

4 place – 600 euro

5 place – 400 euro

6 place – 250 euro

7-12 place – 100 euro

 

Обов'язкова попередня реєстрація для одеських пар ! Відбуватиметься тільки у п'ятницю 8-ого червня 2018 року З 11.00 до 20.00 за адресою : м.Одеса Маячний провулок 8 <Grande Pettine>

 

SHOWCASE :

10 червня в вечірньому відділенні шоу світових зірок Dorin Frecautanu Marina Sergeeva

 

Оркестр :

09-10 червня вечірні відділення у супроводі Boris Myagkov Band

 

Cудді:

Незалежне суддівство , міжнародний склад суддів та запрошені українські арбітри

 

After Party:

По закінченню фестивалю для всіх бажаючих вечірка all inclusive !!!

Фіналісти категорії Дорослі отримують безкоштовні запрошення , а для всіх бажаючих придбати квиток на вечірку за тел: +380939408309 Юлія

 

До зустрічі на нашому фестивалі

 

Організатор

Гоцуляк Олексій

 

Couples / Entries  681 / 1340
Categories09 June, Saturday10 June, Sunday
09:0013:0017:0020:0009:0013:0017:0020:00
1 Seniors (7) ST - 7, LA - 2
2 Adults WDC AL World Cup (45) ST - 14 LA - 31
3 Youth 2 WDC AL World Cup (16) LA - 13 ST - 4
4 Youth 1 WDC AL World Cup (33) LA - 22 ST - 11
5 Juniors 2 WDC AL World Cup (37) ST - 16 LA - 28
6 Juniors 1 WDC AL World Cup (31) ST - 16 LA - 24
7 Juveniles 1+2 WDC AL World Cup (27) LA - 23 ST - 14
8 Adult Rising Stars (15) ST - 6 LA - 10
9 Youth 1+2 Rising Stars (38) LA - 29 ST - 11
10 Juniors 2 Rising Stars (38) ST - 21 LA - 26
11 Juniors 1 Rising Star (31) ST - 15 LA - 28
12 Juveniles 1+2 Rising Stars (25) LA - 18 ST - 15
13 Pro-Am Single dance (14) CH - 7, SA - 6, RU - 7, PA - 6, J - 6 SW - 7, TA - 6, VW - 7, F - 6, Q - 4
14 Pro-Am Multi dance Challenge ST, LA
15 Pro-Am Scholarship (11) LA - 8 ST - 3
16 Pro-Am Showcase (1) Showcase LA Showcase ST - 1
17 Juniors 2 C (38) ST - 25 LA - 27
18 Juniors 1 C (38) ST - 21 LA - 33
19 Juniors 2 D (24) LA - 19 ST - 13
20 Juniors 1 D (33) LA - 27 ST - 22
21 Juveniles 2 D (30) ST - 20 LA - 26
22 Juveniles 1 D (11) ST - 8 LA - 7
23 Juniors 1+2 E (26) ST - 24, LA - 24
24 Juveniles 2 E (28) ST - 23, LA - 24
25 Juveniles 1 E (29) ST - 23, LA - 29
26 Juveniles 2 N (23) W-Q-C-J - 23
27 Juveniles 1 N (34) W-Q-C-J - 34
28 Children N (7) W-Q-C-J - 7
29 Juveniles 2 School (10) W-C-J - 10
30 Juveniles 1 School (19) W-C-J - 19
31 Juveniles 1+2 Debut (11) W-C - 11
32 Super Baby (3-6 years) (5) W-C - 5
33 Juniors 1+2 D Solo (16) LA - 16
34 Juveniles 1+2 D Solo (17) LA - 17
35 Juveniles 1+2 E Solo (29) ST - 17, LA - 23
36 Juveniles 2 N Solo (20) W-Q-C-J - 20
37 Juveniles 1 N Solo (46) W-Q-C-J - 46
38 Juveniles 1+2 School Solo (70) W-C-J - 70
39 Juveniles 1+2 Debut Solo (30) W-C - 30
40 Children School Solo (6-7 years) (47) W-C-J - 47
41 Children Debut Solo (6-7 years) (29) W-C - 29
42 Super Baby Solo (3-6 years) (24) W-C - 24
43 Children Debut (6-7 years) (8) W-C - 8
44 Children School (6-7 years) (11) W-C-J - 11
Total by section270181164223391542064
Couples / Entries  681 / 1340
JudgesCity / Country
Aidaev Ruslan Bryansk
Gavrilenco Igor Tiraspol / Moldova
Giorgiani Massimo Italy
Graur Daniel Chisinau / Moldova
Kazachenko Polina Санкт-Петербург
Lovitskiy Pshemek Poland
Mosejcuk Andrej Warsaw
Nigro Monika Italy
Syzrantsev Dmitry Москва / Россия
Valerio Colantoni Italy
Vytautas Duknauskas Литва
Антоненко Віктор Харків / Україна
Балла Олексій Київ
Белоруков Кирил Москва
Белоусова Олена Одеса / Україна
Беспалов Никита Tiraspol / Moldova
Бобрусь Костянтин Харків / Україна
Богуславський Віктор Миколаїв / Україна
Бондаренко Дмитро Харків / Україна
Буланий Максим Київ
Булейко Руслан Полтава / Україна
Бурдейная Ольга Рыбница
Буряк Костянтин Білгород-Дністровський
Васюк Кирило Харків
Великголова Богдан Чернівці
Влох Дмитро Київ / Україна
Вышегородцев Егор Moscov
Гайдаш Олександр Харків
Гаражун Максим Черкаси
Гарус Ирина Москва
Гладкий Денис Вінниця / Україна
Голяненко Константин Миколаїв / Україна
Гончарова Ксенія Чорноморськ
Грек Олена Одеса / Україна
Губар Денис Дніпро / Україна
Гусаков Роман Миколаїв
Дiдур Оксана Одеса / Україна
Дементьева Елена Вінниця / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Долгополов Констянтин Дніпро / Україна
Донской Денис Москва
Дрізо Ірина Одеса
Забєлін Олександр Харків
Кабарухіна Галина Харків / Україна
Кириченко Максим Молдова
Кізіль Віталій Бровари
Кісіль Світлана Одеса / Україна
Кобзар Сергій Харків / Україна
Коваль Виталий Bendery / Moldova
Кожаринова Валерия Росія
Косович Юрій Івано-Франківськ
Костилева Наталія Київ / Україна
Кравчук Віктор Харків
Круковський Микита Дніпро / Україна
Кузьменко Ігор Одеса
Кузьмінський Олександр Чорноморськ / Україна
Кулик Ольга Харків
Кушнир Сергей Рыбница
Левандовська Оксана Київ / Україна
Леонтьев Александр Minsk
Лисенко Альберт Харків / Україна
Литвинов Даніїл Ізмаїл / Україна
Мальований Кирило Дніпро
Мартинюк Олена Київ
Марюк Ірина Стрий / Україна
Мітченко Марія Київ / Україна
Мулляр Катерина Тернопіль
Мулляр Олександр Тернопіль
Новосьолов Iгор Мелітополь / Україна
Олех Вікторія Київ / Україна
Олех Євгеній Київ / Україна
Павлова Альона Київ
Панченко Євген Одеса
Паровик Альона Балта / Україна
Переводчик Антон Київ
Перепеча Ярослав Київ
Плетньов Леонід Москва
Позовний Дмитро Київ
Польских Владислав Павлодар
Польських Владислав Казахстан
Попова Анна Суми / Україна
Попян Размік Кривий Ріг
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Река Денис Київ
Рибак Сергій Київ / Україна
Росенко Дмитро Полтава
Руденко Вікторія Миколаїв
Руденко Віталій Київ
Скасків Антон Харків
Скорова Юлія Київ / Україна
Скріпнічук Євген Чернівці
Соронович Ігор Київ
Степанов Дмитро Запоріжжя / Україна
Тимуш Антоніна Чорноморськ / Україна
Тюткало Сергій Київ
Чмига Вікторія Ізмаїл / Україна
Шевцов Ігор Запоріжжя
Шевченко Руслан Київ
Шевчук Олександр Старокостянтинів / Україна
Шульга Володимир Кривий Ріг / Україна
Юрковський Денис Миколаїв / Україна
Яременко Ігор Київ
Яровенко Олександра Одеса / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
------- / Portugal1/1 1/1
Balta / Ukraine4/9 3/6
MAXIMUMBalti / Moldova3/6 3/6
FeeriyaBendery / Moldova46/106 27/58
VdokhnovenieBerdyansk / Ukraine1/3 1/2
kurazh-densBilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine4/10 4/10
TandemBogoduhov / Ukraine1/2 0/0
AlexDanceBrovary / Ukraine8/21 7/15
StarlightBryansk / Russia8/28 4/5
GloriyaChernigiv / Ukraine1/1 0/0
Level UpChernigiv / Ukraine1/2 1/1
Step upChisinau / Moldova6/16 5/13
BelissimoDnipro / Ukraine1/1 0/0
DKdanceDnipro / Ukraine4/9 3/6
GarmoniyaDnipro / Ukraine1/2 1/2
GavanaDnipro / Ukraine10/23 9/17
Liniya TantsaDnipro / Ukraine1/1 1/1
RenesansDnipro / Ukraine10/24 4/8
Riv'yeraDnipro / Ukraine8/13 8/13
Triumf plusDnipro / Ukraine19/31 17/28
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine3/8 3/6
Dream DanceIzmayil / Ukraine34/86 17/39
GraciyaKaliningrad / Russia1/6 1/4
EstrellaKharkiv / Ukraine3/18 2/7
FeyeriyaKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Harkovskiy Centr sportivnoy horeografii (HCSH)Kharkiv / Ukraine2/3 1/1
KredoKharkiv / Ukraine3/3 3/3
Legenda-Prem'ierKharkiv / Ukraine19/38 9/13
LEXAPROTEAMKharkiv / Ukraine1/3 0/0
Litvinoff DanceKharkiv / Ukraine3/4 0/0
MechtaKharkiv / Ukraine1/2 1/2
MilagroKharkiv / Ukraine1/2 1/2
ProfitKharkiv / Ukraine5/8 2/2
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine14/33 8/17
SferaKharkiv / Ukraine4/7 4/6
Shkola Tantsyu MorozovikhKharkiv / Ukraine2/5 0/0
Star DanceKharkiv / Ukraine1/1 1/1
StarDanceKharkiv / Ukraine24/59 10/13
Suzir'yaKharkiv / Ukraine4/9 4/9
TOP-DENCEKharkiv / Ukraine1/2 1/2
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine16/30 10/17
AktsenTKhmelnytskyy / Ukraine2/4 1/2
DreamKhmelnytskyy / Ukraine3/10 0/0
ImperialKhmelnytskyy / Ukraine1/2 1/2
ARTICOKryvy Rig / Ukraine1/2 1/1
MASTERSKryvy Rig / Ukraine6/21 2/5
TALISMANKryvy Rig / Ukraine6/8 6/8
SpektrKupyansk / Ukraine2/4 2/4
AltaKyiv / Ukraine6/12 4/7
Art MotionKyiv / Ukraine4/11 3/6
AstraKyiv / Ukraine3/4 3/4
BalansKyiv / Ukraine7/36 7/28
Bodi FitKyiv / Ukraine17/34 10/16
Dance Innovation TeamKyiv / Ukraine6/12 6/12
DANCE STARKyiv / Ukraine10/20 5/9
Dance Studio LUNAKyiv / Ukraine2/4 2/4
Dans-stilKyiv / Ukraine2/4 2/3
Dans-TsentrKyiv / Ukraine3/9 2/7
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine7/19 3/6
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine3/9 3/9
FavorKyiv / Ukraine1/2 0/0
Flesh-KristalKyiv / Ukraine27/52 10/22
Inter-DanceKyiv / Ukraine8/14 5/8
Lucky StepKyiv / Ukraine1/3 1/3
MaksimumKyiv / Ukraine22/32 18/22
MStudioKyiv / Ukraine12/31 11/28
No clubKyiv / Ukraine2/7 2/7
Panda PlyusKyiv / Ukraine7/9 2/3
PerfectionKyiv / Ukraine3/6 2/4
PolonezKyiv / Ukraine2/2 0/0
Professional DanceKyiv / Ukraine5/18 4/9
Release EducationKyiv / Ukraine2/5 2/5
Rick RoseKyiv / Ukraine10/23 4/9
ShansKyiv / Ukraine8/11 6/7
Sobol densKyiv / Ukraine1/2 1/1
Sputnik danceKyiv / Ukraine3/3 2/2
StarDanceKyiv / Ukraine15/42 15/42
SupadansKyiv / Ukraine3/9 3/9
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine5/10 5/10
TORNADOKyiv / Ukraine1/5 1/4
U&A DanceKyiv / Ukraine1/7 1/7
Unique StyleKyiv / Ukraine4/9 4/9
UnisonKyiv / Ukraine13/18 9/12
Unison_IDSKyiv / Ukraine1/2 1/1
Voice of the DanceKyiv / Ukraine1/6 1/6
YupiterKyiv / Ukraine4/8 0/0
YurisKyiv / Ukraine1/1 0/0
YuventaKyiv / Ukraine1/6 1/6
MaticoLondon / United Kingdom1/1 1/1
CrystalLviv / Ukraine2/7 0/0
AurumMinsk / Belorus2/10 1/4
GRAND FIESTAMinsk / Belarus1/1 1/1
iDanceMinsk / Belarus2/12 0/0
TriumfMinsk / Belorus1/2 0/0
Star Dance ClubMoscow / Russia2/3 2/3
GarmoniyaMykolaiv / Ukraine4/10 3/4
Grand DuetMykolaiv / Ukraine4/7 4/6
GratsiyaMykolaiv / Ukraine14/21 10/14
NyuansMykolaiv / Ukraine5/10 5/10
PrestizhMykolaiv / Ukraine2/5 2/4
ProfiMykolaiv / Ukraine9/24 4/7
Victoria DanceMykolaiv / Ukraine11/27 9/19
No clubNo city Russian Federation / Russia1/6 1/6
No clubNo city Ukraine / Ukraine1/4 0/0
Aliance Dance AcademyOdesa / Ukraine8/9 0/0
AllyurOdesa / Ukraine6/17 0/0
AVANGARDOdesa / Ukraine4/6 3/5
Beliy ClubOdesa / Ukraine3/5 3/3
BrilliantOdesa / Ukraine2/3 1/1
ChampioNOdesa / Ukraine8/13 5/6
Dance-HistoryOdesa / Ukraine6/10 6/9
DansLayfOdesa / Ukraine3/4 3/4
Dens-studiya Tetyani PoznyakovoyiOdesa / Ukraine4/7 4/7
DiamantOdesa / Ukraine3/4 3/3
Diamond DanceOdesa / Ukraine5/7 5/7
DYuSSh №1Odesa / Ukraine11/23 8/17
GarmoniyaOdesa / Ukraine2/12 0/0
Imperiya Odesa / Ukraine8/19 7/13
KristallOdesa / Ukraine5/7 4/6
KrylYaOdesa / Ukraine1/1 1/1
MarichOdesa / Ukraine1/1 1/1
RadugaOdesa / Ukraine1/3 1/2
RitmOdesa / Ukraine9/16 8/15
Royal Dance TeamOdesa / Ukraine36/90 24/48
San-RemoOdesa / Ukraine1/2 1/1
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i TatyanyOdesa / Ukraine9/26 6/14
Tvorcheskaya Laboratoriya Tanca "Stil-Dans"Pavlodar / Kazakhstan1/2 1/2
Avia-DensPoltava / Ukraine2/6 0/0
Dinamo PoltavaPoltava / Ukraine6/12 5/9
DuetPoltava / Ukraine4/8 4/8
Gross-M clubPoltava / Ukraine6/18 6/16
Arena Dance ClubSankt-Peterburg / Russia1/1 0/0
FeeriyaTiraspol / Moldova6/16 5/12
REVERANSTiraspol / Moldova5/11 5/11
TenDanceVilnyansk / Ukraine5/10 4/8
GratsiyaVinnitsa / Ukraine10/24 10/23
Liga-AVinnitsa / Ukraine3/6 3/6
DIAMONDVyshgorod / Ukraine3/5 0/0
Polish ClubWarsaw / Poland3/3 2/2
DINAMO-BRAVOZaporizhzhya / Ukraine5/14 4/7
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine2/4 2/4
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine8/19 8/19
ProminZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
RitmZaporizhzhya / Ukraine4/14 1/2
SpartakZaporizhzhya / Ukraine6/22 5/11
DSFМаріуполь / Ukraine1/4 1/1
KarnavalМаріуполь / Ukraine1/2 0/0
GratsiyaМелітополь / Ukraine1/2 1/2
Viktoriya PrestizhМелітополь / Ukraine7/32 4/12
DinamoОвідіополь / Ukraine20/34 20/30
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine1/3 1/2
Art-kvartalРівне / Ukraine4/8 1/2
LiniyaРівне / Ukraine1/3 1/2
Vega-DanceРівне / Ukraine12/26 4/5
Best DanceРыбница / Moldova14/29 10/24
ViktoriyaСевастополь / Ukraine1/6 0/0
GratsiyaСлов’янськ / Ukraine8/15 6/12
DANS-LITsEYСтарокостянтинів / Ukraine1/4 1/2
ProlisokСтрий / Ukraine5/10 4/5
10DanceСуми / Ukraine12/35 12/30
AlyansТернопіль / Ukraine4/13 0/0
GrandeТернопіль / Ukraine8/21 7/14
O'teamТернопіль / Ukraine2/8 0/0
SharmУмань / Ukraine3/6 2/2
Adeona khersonХерсон / Ukraine3/6 3/6
Lider-DanceХерсон / Ukraine4/11 1/3
PromenadХерсон / Ukraine1/3 1/2
Art-danceЧеркаси / Ukraine1/1 0/0
CrystalЧеркаси / Ukraine6/20 6/17
LileyaЧеркаси / Ukraine4/13 4/11
STILЧеркаси / Ukraine4/8 0/0
DanceLifeЧернівці / Ukraine9/19 7/15
DanceTimeЧернівці / Ukraine1/2 1/2
LibidЧернівці / Ukraine5/10 5/10
Dance wayЧорноморськ / Ukraine6/11 6/11
LazuritЧорноморськ / Ukraine1/2 1/2
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine6/10 4/8
Timush ClubЧорноморськ / Ukraine14/23 12/19
Top-DensЧугуїв / Ukraine1/1 0/0