Loading
post image

Фестиваль зі спортивних танців пам’яті Олега Рагуліна

Фестиваль зі спортивних танців
Рагуліна Олена, Прокопенко Олександр
Полтава / Україна
18.03.2018

Conformance with the schedule

4.73/5

Dressing rooms

4.27/5

Design and comfort of the hall

4.55/5

Lighting

4.45/5

Music

4.55/5

Average value

4.51/5

Evaluation done with  11  user(s)
Last feedback date  20.03.2018 09:13

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Комунальний заклад «Палац дитячої та юнацької творчості Полтавської міської ради»

Дитячо-юнацький спортивно-танцювальний центр «Акцент»

 

Фестиваль зі спортивних танців

памяті Олега Рагуліна

 

Дата: 18 березня 2018 року

Місце проведення: м. Полтава, майдан Незалежності 16 (виставкова зала МБК)

 

Реєстрація:

По класифікаційним книжкам всеукраїнських танцювальних організацій, дійсних на 2018 рік. В категорії «Дебют» реєстрація можлива по свідоцтвам про народження. Початок реєстрації за 1,5 години до початку змагань в кожному блоці, закінчення за 30 хв. до початку.

 

Обмеження:

По фігурам та костюмам згідно єдиних затверджених правил.

 

Нагородження:

Всі учасники категорії «Дебют» та «Школа» нагороджуються медалями та дипломами. Фіналісти спортивних категорій нагороджуються дипломами та ексклюзивними медалями від генерального спонсору. Переможці кожної категорії – кубком.

 

Фінансові умови:

  • категорії «Дебют», «Школа» - 180 грн.;
  • «Н» - 200 грн.;
  • «Е» та «D» - 230 грн.;
  • «С» та «Rising Star» - 250 грн.

Попереднє бронювання столиків здійснюється за телефоном: 066-88-92-830 Альона.

 

Судді:

Головний суддяКостянтин Бобрусь (м. Харків)

Ведуча заходу:  Марія Литвинова (м. Харків)

Судді згідно своєї суддівської категорії та 11-ть запрошених суддів (список запрошених суддів уточнюйте у організаторів фестивалю).

Увага!!! В ІІІ та VІ відділеннях строгий Dress-Code.

 

Вас чекає затишна атмосфера, професійне освітлення, звук та подарунки від спонсорів.

 

Умови для глядачів:

вхід на фестиваль 130 грн. з персони на весь день змагань.

 

On-line реєстрація:

 проводиться до 16 березня 2018 року на сайті «Flymark».

 Інформація за телефоном 066-267-09-01 Олександр.

* Програма є попередньою, зміни та доповнення на сайті «Flymark».

* Пари та солісти змагаються окремо.

         

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС НА НАШОМУ ФЕСТИВАЛІ!

 

Організатори:

ОЛЕНА РАГУЛІНА ТА ОЛЕКСАНДР ПРОКОПЕНКО

 

JudgesCity / Country
Алєксєєв Вадим Балаклія / Україна
Бацанова Людмила Полтава
Беньямінова Ірина Слов’янськ
Бондарєв Андрій Харків
Бондарь Юрій Полтава
Брик Сергій Полтава
Бронніков Євген Полтава
Броннікова Олена Полтава
Бубирь Дмитро Полтава
Власенко Алина Полтава
Волков Микола Полтава
Голуб Игорь Полтава / Україна
Горголь Петро Полтава / Україна
Грицай Кирилл Полтава / Україна
Громцев Роман Полтава
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Жиров Олександр Полтава
Канцедал Ігор Харків / Україна
Карпенко Кристина Полтава
Ключивський Василь Харків
Ковшов Володимир Бахмут
Ковшова Світлана Бахмут
Кочкарьов Юрій Запоріжжя
Матвійчук Олексій Красноград / Україна
Миронець Віталій Полтава / Україна
Назаренко Андрій Кременчук
Нікітін Олександр Полтава
Пінчук Сергій Харків
Сенчіло Ярослав Харків
Соловей Світлана Полтава / Україна
Срібна Анастасія Полтава
Срібний Юрій Полтава
Тимошенко Надія Полтава
Труханов Сергей Кривий Ріг / Україна
Фенько Семен Полтава
Хіміон Тетяна Слов’янськ
Хоришко Денис Полтава / Україна
Шаповалова-Зіненко Світлана Кременчук
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Legend of DanceBalaklija / Ukraine4/10 3/5
ADELIYaKharkiv / Ukraine1/2 1/2
LegendaKharkiv / Ukraine7/15 6/13
LisabondKharkiv / Ukraine4/11 4/10
PrestizhKharkiv / Ukraine2/8 0/0
TangoKharkiv / Ukraine6/20 6/15
KonfetiKrasnograd / Ukraine8/15 7/11
AstraKremenchuk / Ukraine4/7 2/4
GarmoniyaKremenchuk / Ukraine5/7 5/7
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine1/1 1/1
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine6/12 3/4
Victoria-PrestigeKryvy Rig / Ukraine2/5 2/4
TandemLubny / Ukraine1/4 0/0
DionisMerefa / Ukraine6/9 0/0
Poltava / Ukraine11/13 10/12
AccentPoltava / Ukraine88/121 79/104
AlyansPoltava / Ukraine21/26 20/24
Avia-DensPoltava / Ukraine11/22 8/12
Dance-gloryPoltava / Ukraine6/6 4/4
Dinamo PoltavaPoltava / Ukraine6/16 5/11
Drive DancePoltava / Ukraine1/2 1/2
EstadesPoltava / Ukraine15/24 14/21
FestivalPoltava / Ukraine17/20 15/18
Gold StarPoltava / Ukraine3/4 2/3
Gross-M clubPoltava / Ukraine16/32 8/19
Mayster-DansPoltava / Ukraine19/20 18/19
NadezhdaPoltava / Ukraine13/17 9/11
RitmPoltava / Ukraine11/15 11/15
RondoPoltava / Ukraine11/20 8/14
ROYAL-DANCEPoltava / Ukraine4/8 0/0
TandemPoltava / Ukraine7/7 5/5
VdokhnoveniePoltava / Ukraine21/29 14/16
StarDanceZaporizhzhya / Ukraine2/7 0/0
four stepСлов’янськ / Ukraine21/37 9/18
10DanceСуми / Ukraine6/16 5/14
SMAFTСуми / Ukraine3/5 1/2
Sputnik DanceЧеркаси / Ukraine1/1 0/0