Loading
post image

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ зі спортивних танців SOLO (жіноче). Чемпіонат Київської області зі спортивних танців

АСТУ, ЛТУ, Міністерство молоді та спорту України
Київ / Україна
26 - 27.05.2018

Conformance with the schedule

4.31/5

Dressing rooms

4.85/5

Design and comfort of the hall

4.62/5

Lighting

4.54/5

Music

3.92/5

Average value

4.45/5

Evaluation done with  13  user(s)
Last feedback date  27.05.2018 17:40

 

Станом на 23.05.2018

УПРАВЛІННЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Київський відокремлений підрозділ АСТУ
Ліга танцю м. Києва

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

зі спортивних танців SOLO (жіноче)

Чемпіонат Київської області зі спортивних танців

 

Дата: 26-27 травня

Місце проведення: Міжнародна Тенісна Академія (Київ – Пуща-Водиця, вул. Міська, 9)

 

Заявки

на участь та суддівство on-line  Flymark.dance

 до 23 травня (ср) 2018 року.

Реєстрація збірних команд областей зі спортивних танців для участі у Чемпіонаті України та Чемпіонаті Київської області відбувається через офіс АСТУ: vloh@voliacable.com тел. моб.: +380 67-442-75-34 Святослав Влох/

Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Отримання номерів для київських пар 24 травня (чт) з 10.00 до 17.00 в офісі ЛТУ.

При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації).

Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Завчасно повідомляти та знімати зареєстровані пари, які з будь-яких причин не можуть прийняти участь.

Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників, окрім категорій «Чемпіонат».

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

Реєстрація учасників згідно діючих на 2018 рік, стартових книжок (карток) усіх Всеукраїнських організацій, які займаються розвитком спортивного танцю.

Реєстрація учасників в категорії Чемпіонат (України, Київської обл.),, здійснюється лише згідно діючої ліцензії IDSA на 2018рік.

Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК (Перші кроки), Н (початківці) – 200 грн за програму з особи,
  • E, D, С – 250 грн за програму з особи;
  • Чемпіонат – 300 грн за програму з особи.

Вхід 150 грн на весь день змагань.

Столик 200 грн на одне відділення. (Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).

 

Судді

Змагання обслуговують судді відповідної категорії.

На суддівство в Чемпіонаті, в даній віковій групі і програмі, допускаються лише судді з діючою на 2018 рік ліцензією судді IDSA(при наявності від області 6 пар).

На Чемпіонаті, згідно своєчасно поданої організатору, офіційної заявки від клубу спортивного танцю кожної області, в даній віковій групі і програмі, затверджується один суддя відповідної області, в складі суддівської колегії Чемпіонату.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації у головного судді змагань – за 30 хв. до початку відділення.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес коду.

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи

Нормативи згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях початківці – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/

На змаганнях працює спортивний комісар!

Виклик медичної служби на місці.

 

Привабливі умови:

  • для учасників: зручні роздягальні, старт-приз;
  • для глядачів: лотерея за номерами квитків;
  • обслуговує Львівська майстерня шоколаду;
  • професійні фото від VG.studio (Ві-Джі Студіо), Фотограф Володимир Голуб 098-709-03-90
  • розіграш призів
  • працює кафе;
  • комфортні умови для проживання на території МТА (бронювання місць (067) 555-00-49 (27))
  • онлайн-трансляціязмагань LIVE на офіційних fb-сторінках Ліги танцю України та ILive    https://www.facebook.com/DanceLiga/ https://www.facebook.com/iLiveua/ 
  • на турнірі працюватиме майстер-стиліст з танцювальнихзачісок. Попередній запис за тел/viber 093 209 6916 (Євгенія)
  • візаж  від консультанта з краси Mary Kay – за попереднім записом: 067 490 61 72 (Анна)

 

Як доїхати громадським транспортом:

  • маршр. таксі 226, 719 (від м Нивки);
  • автобус 30 (від м Академмістечко);
  • трамвай 12 (від м Контрактова площа)

 

Додаткова інформація за телефонами:

(097) 954-35-30 – Тетяна, (073) 324-01-39 (066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ

ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т. 050 4405219, (063) 314 20 70, p.vlad.ltu@gmail.com )

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ!

 

Couples / Entries  218 / 389
Categories26 May, Saturday27 May, Sunday
10:0014:0018:0009:3013:0018:00
1 Children PK2 Saturday (6-7 years) W-C
2 Baby PK2 Saturday (6-7 years) W-C
3 Baby PK2 sunday (6-7 years) W-C
4 Baby Solo PK2 (6-7 years) (10) W-C - 10
5 Children PK2 sunday (6-7 years) (3) W-C - 3
6 Children Solo N (6-7 years) (6) W-Q-C-J - 6
7 Children Solo PK2 (6-7 years) (19) W-C - 19
8 Juveniles 1 PK saturday (3) W-C-J - 3
9 Juveniles 1 N saturday W-Q-C-J
10 Juveniles 1 PK2 sunday (1) W-C - 1
11 Juveniles 1 PK3 sunday (9) W-C-J - 9
12 Juveniles 1 E (2) ST - 1, LA - 2
13 Juveniles 1 N sunday (5) W-Q-C-J - 5
14 Juveniles 1 Championship Kyiv region (5) ST - 5 LA - 5
15 Juveniles 2 E saturday (1) ST - 1, LA - 1
16 Juveniles 2 N saturday W-Q-C-J
17 Juveniles 2 PK saturday W-C-J
18 Juveniles 2 E sunday (1) ST - 1, LA - 1
19 Juveniles 2 N sunday (10) W-Q-C-J - 10
20 Juveniles 2 PK2 sunday (2) W-C - 2
21 Juveniles 2 D ST LA
22 Juveniles 2 Championship Kyiv region (5) ST - 5 LA
23 Juveniles 1 Solo PK2 (14) W-C - 14
24 Juveniles 1 Solo PK3 (22) W-C-J - 22
25 Juveniles 1 Solo N (14) W-Q-C-J - 14
26 Juveniles 1 Solo E (5) ST - 4, LA - 4
27 Juveniles 1 Solo Championship Ukraine (11) ST - 11 LA - 11
28 Juveniles 2 Solo PK2 (5) W-C - 5
29 Juveniles 2 PK3 sunday (8) W-C-J - 8
30 Juveniles 2 Solo PK3 (5) W-C-J - 5
31 Juveniles 2 Solo N (13) W-Q-C-J - 13
32 Juveniles 2 Solo E (3) ST - 2, LA - 3
33 Juveniles 2 Solo Championship Ukraine (14) ST - 14 LA - 14
34 Juniors Solo N (6) W-Q-C-J - 6
35 Juniors Solo E (7) LA - 5, ST - 5
36 Juniors Solo D (6) LA - 6
37 Juniors 1 Solo Championship Ukraine (14) ST - 8 LA - 11
38 Juniors 2 Solo Championship Ukraine (9) ST - 1 LA - 9
39 Youth 1 Solo Championship Ukraine (2) ST LA - 2
40 Youth 2 Solo Championship Ukraine (2) ST LA - 2
41 Adults Solo Championship Ukraine (6) ST LA - 6
42 Juveniles Trio N (3) LA - 3
43 Juveniles Trio E LA
44 Juniors Trio N LA
45 Juniors Trio E (2) LA - 2
46 Juniors 1+2 N saturday W-Q-C-J
47 Juniors 1+2 PK2 W-C
48 Juniors 1+2 N sunday (5) W-Q-C-J - 5
49 Juniors 1 E (5) ST - 2 LA - 5
50 Juniors 1 D (2) ST - 1 LA - 1
51 Juniors 1 Championship Kyiv region (9) ST - 7 LA - 4 10 dances - 5
52 Juniors 2+Youth D (1) LA - 1 ST - 1
53 Юніори 2+Молодь C (1) LA ST - 1
54 Juniors 2 Championship Kyiv region (10) ST - 5 LA - 3 10 dances - 10
55 Youth 1 Championship Kyiv region (4) ST - 2 LA - 2 10 dances - 3
56 Youth 2 Championship Kyiv region (4) ST - 3 LA - 3 10 dances - 1
57 Adults Championship Kyiv region (7) ST - 3 LA - 1 10 dances - 7
58 Seniors Championship Kyiv region (3) ST - 2 LA - 1 10 dances
59 Pro-Am Championship Kyiv region ST LA
60 Professionals Championship Kyiv region (6) ST - 3, LA - 3, Seq ST - 3, Seq LA - 1
Total by section4326381467759
Couples / Entries  218 / 389
JudgesCity / Country
Астремська Людмила Київ
Глушаченко Світлана Київ
Головащенко Руслан Київ
Грауер Даніел Київська область
Граур Даніель Молдова
Дибань Людмила Київ
Дибань Олена Київ
Дітковський Володимир Київ / Україна
Додонча Юрій Одеса
Егоров Дмитрий Київ / Україна
Єгоров Дмитро Київ
Зеленська Любов Київ
Ільїна Олена Київ / Україна
Кекух Владислав Словакія
Клименко Олег Київ
Кордюкевич Ангеліна Тернопіль
Кордюкевич Володимир Тернопіль
Ларін Артур Васильків / Україна
Ларін Едуард Васильків / Україна
Ларін Ігор Васильків / Україна
Ларіна Галина Васильків / Україна
Лідовський Павло Дніпро
Марич Сергій Одеса
Медяник Віталій Дніпро / Україна
Мороз Андрій Вінниця
Мороз Катерина Вінниця
Мясникова Олена Київ
Пекарева Антоніна Київ
Петровський Сергій Київ
Пігулевська Даніела Київ
Пігулевський Владислав Київ
Пристінський Анатолій Лиман
Рахуба Олександр Київ
Сопіт Тетяна Київ
Стоян Олексій Чернігів
Строченко Анастасія Київ
Фомін Олександр Київ
Харченко Анастасия Київ
Шинковська Катерина Київ / Україна
Шкурєєв Кирило Харків
Шкурєєва Маргарита Харків
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
StolitsyaKharkiv / Ukraine12/49 12/49
DreamKhmelnytskyy / Ukraine2/3 0/0
Step-ApKiyivska oblast / Ukraine2/15 2/15
ImperiyaKramatorsk / Ukraine2/4 2/4
StilKramatorsk / Ukraine1/4 1/4
All starsKyiv / Ukraine6/16 3/8
A-styleKyiv / Ukraine8/8 8/8
charivnistKyiv / Ukraine4/4 4/4
Dance AvenueKyiv / Ukraine22/30 22/29
Dance EnergyKyiv / Ukraine1/2 1/2
Dance Energy , SSBTKyiv / Ukraine2/2 2/2
Dance MaximumKyiv / Ukraine14/16 12/12
DialogKyiv / Ukraine7/7 7/7
Dinamo-KiyivKyiv / Ukraine1/3 1/3
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine3/7 1/1
EnastryKyiv / Ukraine3/4 0/0
FantomKyiv / Ukraine1/1 1/1
FavorKyiv / Ukraine3/5 1/2
FeyeriyaKyiv / Ukraine5/5 4/4
Grand-DuetKyiv / Ukraine1/2 1/2
KarmilKyiv / Ukraine8/9 8/9
MifKyiv / Ukraine9/13 6/9
OLTEXKyiv / Ukraine17/34 17/31
ParadayzKyiv / Ukraine15/17 15/17
PolonezKyiv / Ukraine1/1 1/1
Pozitiv DansKyiv / Ukraine5/5 4/4
Pulsar-DansKyiv / Ukraine9/9 7/7
RONDOKyiv / Ukraine12/33 10/28
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine8/11 8/10
SAPFIRKyiv / Ukraine2/2 2/2
Shkola Tancyu Sergiya KosteckogoKyiv / Ukraine1/1 1/1
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Viktoriya AKyiv / Ukraine23/55 23/55
DuetLiman / Ukraine4/12 4/12
AlyurOdesa / Ukraine1/2 1/2
KontrastOhtirka / Ukraine1/4 1/4
MarsVasylkyv / Ukraine19/26 19/26
Akademiya tancyuVinnitsa / Ukraine2/3 2/3
four stepСлов’янськ / Ukraine1/4 1/4
ArsТернопіль / Ukraine1/4 1/4
NyuansЧернігів / Ukraine1/2 1/2