Loading
post image

Кубок ЛТУ

Пігулевський Владислав
Київ / Україна
12 - 13.05.2018

Conformance with the schedule

4.81/5

Dressing rooms

4.67/5

Design and comfort of the hall

4.85/5

Lighting

4.56/5

Music

4.37/5

Average value

4.65/5

Evaluation done with  27  user(s)
Last feedback date  13.05.2018 06:23

 

СТАНОМ НА 10.05.2018

КУБОК ЛТУ - 2018

зі спортивних танців

12 – 13 травня

 

Місце проведення: парк ПЕРЕМОГА, танцювальна зала «Ровесник» (М«Дарниця», заїзд з вул. Генерала Жмаченко 8)

 

Заявки

на участь та суддівство on-line Skasy.com  або Flymark.dance

 до 9 травня (ср) 2018 року.

Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Отримання номерів для київських пар 10 травня (чт) з 10.00 до 15.00 в офісі ЛТУ.

При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації).

Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників, окрім категорій «Чемпіонат».

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

 

Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК (Перші кроки), Н (початківці), Н6 – 200 грн за програму з особи,
  • Кубок  – 300 грн за програму з особи.

Вхід 150 грн на весь день змагань.

Столик 200 грн на одне відділення. (Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).

 

Судді

Змагання обслуговують судді відповідної категорії.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес коду.

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи

Нормативи згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях У категоріях ПК2, ПК3, ПК4, Н, Н6 – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/

На змаганнях працює спортивний комісар!

Виклик медичної служби на місці.

 

Привабливі умови:

  • для учасників: зручні роздягальні, старт-приз;
  • для глядачів: лотерея за номерами квитків;
  • обслуговує Львівська майстерня шоколаду;
  • професійні фото від VG.studio (Ві-Джі Студіо), Фотограф Володимир Голуб 098-709-03-90
  • розіграш призів
  • працює кафе;
  • онлайн-трансляціязмагань LIVE на офіційних fb-сторінках Ліги танцю України та ILive    https://www.facebook.com/DanceLiga/ https://www.facebook.com/iLiveua/ 
  • візаж  від консультанта з краси Mary Kay – за попереднім записом: 067 490 61 72 (Анна)

 

Додаткова інформація за телефонами:

(097) 954-35-30 – Тетяна(066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ

ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т. 050 4405219, (063) 314 20 70 , p.vlad.ltu@gmail.com )

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ!

 

Couples / Entries  516 / 648
Categories12 May, Saturday13 May, Sunday
10:0014:0017:0010:0015:0018:00
1 Baby PK2 (4-5 years) W-C
2 Children PK2 (6-7 years) W-C
3 Children PK3 Cup (6-7 years) W-C-J
4 Children Cup (6-7 years) W-Q-C-J
5 Baby Solo PK2 (4-5 years) W-C
6 Children Solo PK2 (6 years) W-C
7 Children Solo PK2 (7 years) W-C
8 Children Solo PK3 (6-7 years) W-C-J
9 Children Solo Cup (6-7 years) W-Q-C-J
10 Juveniles 1 PK2 W-C
11 Juveniles 1 PK3 W-C-J
12 Juveniles 1 PK4 W-Q-C-J
13 Juveniles 1 Cup N W-Q-C-J
14 Juveniles 1 N6 W-T-Q-C-S-J
15 Juveniles 1 Cup ST, LA
16 Juveniles 2 PK2 W-C
17 Juveniles 2 PK3 W-C-J
18 Juveniles 2 PK4 W-Q-C-J
19 Juveniles 2 N W-Q-C-J
20 Juveniles 2 N6 W-T-Q-C-S-J
21 Juveniles 2 Cup E ST, LA
22 Juveniles 2 Cup ST, LA
23 Juveniles 1 Solo PK2 W-C
24 Juveniles 1 Solo PK3 (8 years) W-C-J
25 Juveniles 1 Solo PK3 (9 years) W-C-J
26 Juveniles 1 Solo PK4 W-Q-C-J
27 Juveniles 1 Solo Cup N W-Q-C-J
28 Juveniles 1 Solo Cup ST, LA
29 Juveniles 2 Solo PK2 W-C
30 Juveniles 2 Solo PK3 W-C-J
31 Juveniles 2 Solo PK4 W-Q-C-J
32 Juveniles 2 Solo Cup N W-Q-C-J
33 Juveniles 2 Solo Cup E ST, LA
34 Juveniles 2 Solo Cup ST, LA
35 Juniors Solo N W-Q-C-J
36 Juniors Solo Cup E ST, LA
37 Juniors Solo Cup ST, LA
38 Juveniles Trio Cup N LA
39 Juveniles Trio Cup E LA
40 Juniors Trio Cup N LA
41 Juniors Trio Cup E LA
42 Juniors 1+2 PK4 W-Q-C-J
43 Juniors 1+2 Cup W-Q-C-J
44 Juniors 1 Cup E ST, LA
45 Juniors 1 Cup D ST, LA
46 Juniors 1 Cup ST, LA
47 Juniors 2+Youth Cup E ST, LA
48 Juniors 2 Cup D ST, LA
49 Juniors 2 Cup ST, LA
50 Youth+Adult Cup D ST, LA
51 Youth+Adult CUp ST, LA
52 Seniors Cup ST
Total by section000000
Couples / Entries  516 / 648
JudgesCity / Country
Барсукова Марина Шостка / Україна
Береговий Мирослав Київ / Україна
Бондаренко Ігор Херсон / Україна
Бондаренко Ольга Херсон / Україна
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Григорович Вероніка Київ / Україна
Дітковський Володимир Київ / Україна
Завгородня Ольга Херсон / Україна
Камiнська Юлiя Київ / Україна
Котова Марина Київ / Україна
Ларін Артур Васильків / Україна
Ларін Едуард Васильків / Україна
Ларін Ігор Васильків / Україна
Литвинова Марія Слов’янськ / Україна
Московченко Ілля Київ / Україна
Московченко Юлія Київ / Україна
Орел Павло Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Пекарев Володимир Київ / Україна
Пекарева Антоніна Київ / Україна
Поботін Володимир Київ / Україна
Рикичинская Валентина Київ / Україна
Стоян Олексій Чернігів / Україна
Тищенко Ігор Київ / Україна
Харченко Анастасия Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
GratsiyaChernigiv / Ukraine10/10
NyuansChernigiv / Ukraine10/14
AstraDnipro / Ukraine2/4
ElegiyaIzyum / Ukraine8/12
Vida DanceKalynyivka / Ukraine3/4
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANSKyiv / Ukraine20/24
AlYansKyiv / Ukraine2/3
AstraKyiv / Ukraine18/22
A-styleKyiv / Ukraine10/10
Dance AvenueKyiv / Ukraine1/1
dance isKyiv / Ukraine2/2
Dance MaximumKyiv / Ukraine21/21
Dance VictoryKyiv / Ukraine34/35
Dancing StarsKyiv / Ukraine2/2
DialogKyiv / Ukraine6/7
DREAMSKyiv / Ukraine42/48
FakelKyiv / Ukraine15/15
FENIKSKyiv / Ukraine53/60
Garmoniya-DansKyiv / Ukraine15/15
Golden DanceKyiv / Ukraine2/2
Grand-DuetKyiv / Ukraine2/3
ImidzhKyiv / Ukraine16/19
Indigo style danceKyiv / Ukraine7/7
KarmilKyiv / Ukraine27/33
KonfettiKyiv / Ukraine5/5
MRIYaKyiv / Ukraine1/2
OLTEXKyiv / Ukraine10/20
ParadayzKyiv / Ukraine12/12
PolonezKyiv / Ukraine2/2
Pulsar-DansKyiv / Ukraine12/12
ReverseKyiv / Ukraine5/5
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine6/7
StartKyiv / Ukraine4/4
Tandem1996Kyiv / Ukraine1/1
TEMPKyiv / Ukraine11/13
TK VisochinoyiKyiv / Ukraine3/3
TORNADOKyiv / Ukraine25/33
Viktoriya AKyiv / Ukraine7/30
Ритми юностіKyiv / Ukraine13/18
KontrastOhtirka / Ukraine1/3
MarsVasylkyv / Ukraine23/32
PolissyaZhytomyr / Ukraine5/5
VdohnovenieСлов’янськ / Ukraine2/3
BravoХерсон / Ukraine18/37
LAYTХерсон / Ukraine10/16
LileyaЧеркаси / Ukraine2/2
Reverans ShostkaШостка / Ukraine10/10