Loading
post image

Чемпіонат України зі спортивних танців. Весняне танго

АСТУ, ЛТУ, Міністерство молоді та спорту України
Київ / Україна
21 - 22.04.2018

Conformance with the schedule

2.95/5

Dressing rooms

3.86/5

Design and comfort of the hall

4.27/5

Lighting

4.45/5

Music

3.50/5

Average value

3.81/5

Evaluation done with  23  user(s)
Last feedback date  22.04.2018 10:05

 

УВАГА ! Фінальне Ентрі від 19.04.2018, станом на 22:00

У зв'язку з великою кількістю учасників на 22 квітня (неділя) зміни у програмі:

📌1 відділення – початок о 09:30

📌2 відділення – початок о 12:30

📌3 відділення – початок о 15:30

📌4 відділення – початок о 18:30

Програма на 21 квітня (субота) - БЕЗ ЗМІН!!!

 

 

 

Весняне танго

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 

зі спортивних танців

21 – 22 квітня

 

Місце проведення: Міжнародна Тенісна Академія (Київ – Пуща-Водиця, вул. Міська, 9)

 

Заявки

на участь та суддівство on-line Skasy.com  або Flymark.dance

 до 18 квітня (ср) 2018 року у класифікації.

Реєстрація збірних команд областей зі спортивних танців для участі у Чемпіонаті України відбувається через офіс АСТУ: vloh@voliacable.com тел. моб.: +380 67-442-75-34 Святослав Влох

Клуби спортивного танцю направляють заяви на участь в Чемпіонаті України від одної танцювальної пари і більше, в даній віковій групі та програмі, за 30 днів до початку Чемпіонату України.

Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Отримання номерів для київських пар 19 квітня (чт) з 10.00 до 17.00 в офісі ЛТУ.

При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації).

Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Завчасно повідомляти та знімати зареєстровані пари, які з будь-яких причин не можуть прийняти участь.

Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників, окрім категорій «Чемпіонат».

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

Реєстрація учасників згідно діючих на 2018 рік, стартових книжок (карток) усіх Всеукраїнських організацій, які займаються розвитком спортивного танцю.

Реєстрація учасників в категорії Чемпіонат, здійснюється лише згідно діючої ліцензії IDSA на 2018рік.

Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК (Перші кроки), Н (початківці) – 200 грн за програму з особи,
  • E, D 250 грн за програму з особи;
  • C, Чемпіонат – 300 грн за програму з особи.

Реєстраційний внесок в сумі 350 грн, на право участі одного учасника Чемпіонату України, в одній віковій групі і програмі, оплачується від клубу спортивного танцю м. Києва організатору Чемпіонату України в даній віковій групі і програмі, за 30 днів до початку Чемпіонату України.

Вхід 21.04 – 200 грн на весь день змагань, 22.04 - 150 грн на весь день змагань.

Столики: сервірований столик 21.04.2018 - 300 грн на одне відділення, 22.04.2018 - 200 грн на одне відділення.

(Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).

 

Судді

Змагання обслуговують судді відповідної категорії.

На суддівство в Чемпіонаті України, в даній віковій групі і програмі, допускаються лише судді з діючою на 2018 рік ліцензією судді IDSA (при наявності від області 6 пар).

На Чемпіонаті України, згідно своєчасно поданої організатору, офіційної заявки від клубу спортивного танцю кожної області, в даній віковій групі і програмі, затверджується один суддя відповідної області, в складі суддівської колегії Чемпіонату України.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес коду.

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи

Нормативи згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях Перші кроки (ПК) та початківці (Н) – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/

На змаганнях працює спортивний комісар!

Виклик медичної служби на місці.

 

Привабливі умови:

  • для учасників: зручні роздягальні, старт-приз;
  • для глядачів: лотерея за номерами квитків;
  • обслуговує Львівська майстерня шоколаду;
  • професійні фото від VG.studio (Ві-Джі Студіо), Фотограф Володимир Голуб 098-709-03-90
  • розіграш призів
  • працює кафе та гардероб;
  • комфортні умови для проживання на території МТА (бронювання місць (067) 555-00-49 (27))
  • онлайн-трансляціязмагань LIVE на офіційних fb-сторінках Ліги танцю України та ILive    https://www.facebook.com/DanceLiga/ https://www.facebook.com/iLiveua/ 
  • на турнірі працюватиме майстер-стиліст з танцювальнихзачісок. Попередній запис за тел/viber 093 209 6916 (Євгенія)
  • візаж  від консультанта з краси Mary Kay – за попереднім записом: 067 490 61 72 (Анна)

 

Як доїхати громадським транспортом:

  • маршр. таксі 226, 719 (від м Нивки);
  • автобус 30 (від м Академмістечко);
  • трамвай 12 (від м Контрактова площа)

 

Додаткова інформація за телефонами:

(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29;  (073) 324-01-39 – Ірина

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ

ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т. 050 4405219, (063) 314 20 70 , p.vlad.ltu@gmail.com )

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ!

 

Couples / Entries  212 / 478
Categories21 April, Saturday22 April, Sunday
10:0013:3017:0009:3012:3015:3018:30
1 Baby PK2 (4-5 years) W-C
2 Baby Solo PK2 (4-5 years) W-C
3 Children PK2 (6-7 years) W-C
4 Children PK3 (6-7 years) W-C-J
5 Children PK4 (6-7 years) W-Q-C-J
6 Children N (6-7 years) W-Q-C-J
7 Children Solo PK2 (7 years) W-C
8 Children Solo PK2 (6 years) W-C
9 Children Solo PK3 (6-7 years) W-C-J
10 Children Solo N (6-7 years) W-Q-C-J
11 Juveniles 1 PK2 W-C
12 Juveniles 1 PK3 W-C-J
13 Juveniles 1 PK4 W-Q-C-J
14 Juveniles 1 N (3) W-Q-C-J - 3
15 Juveniles 1 N6 W-T-Q-C-S-J
16 Juveniles 1 E ST, LA
17 Juveniles 1 D (1) ST - 1, LA - 1
18 Juveniles 1 Solo PK2 W-C
19 Juveniles 1 Solo PK3 W-C-J
20 Juveniles 1 Solo N W-Q-C-J
21 Juveniles 1 Solo E ST, LA
22 Juveniles 2 PK2 W-C
23 Juveniles 2 PK3 W-C-J
24 Juveniles 2 PK4 W-Q-C-J
25 Juveniles 2 N (3) W-Q-C-J - 3
26 Juveniles 2 N6 W-T-Q-C-S-J
27 Juveniles 2 E (13) ST - 12 LA - 8
28 Juveniles 2 D (13) ST - 10 LA - 11
29 Juveniles 2 Solo PK2 W-C
30 Juveniles 2 Solo PK3 W-C-J
31 Juveniles 2 Solo N W-Q-C-J
32 Juveniles 2 Solo E ST, LA
33 Juveniles 2 Solo D (1) ST - 1, LA - 1
34 Juniors 1+2 PK3 W-C-J
35 Juniors 1+2 PK4 W-Q-C-J
36 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
37 Juniors 1+2 N6 W-T-Q-C-S-J
38 Juniors 1 E (13) ST - 11 LA - 9
39 Juniors 1 D (26) ST - 21 LA - 19
40 Juniors 1 C (5) ST - 2 LA - 4
41 Juniors Solo N W-Q-C-J
42 Juniors Solo E ST, LA
43 Youth+Adult Solo D ST, LA
44 Juniors Solo D (1) ST - 1, LA - 1
45 Juniors 2+Youth E (11) ST - 6, LA - 10
46 Juniors 2+Youth D (20) ST - 16, LA - 14
47 Juniors 2+Youth C (12) ST - 10, LA - 6
48 Juveniles 2 Cup (5) 10 dances - 5
49 Juniors 2 Championship Ukraine (54) ST - 54
50 Pro-Am Championship Ukraine (3) ST - 3 LA
51 Seniors Championship Ukraine (8) ST - 5 LA - 4 10 dances
52 Youth 1 Championship Ukraine (59) ST - 27 LA - 37
53 Youth 2 Championship Ukraine (56) ST - 17 LA - 34 10 dances - 28
54 Adult Championship Ukraine (32) ST - 22 10 dances - 22
55 Professionals Championship Ukraine (33) ST - 10, Seq ST - 4 LA - 15, Seq LA - 3 10 dances - 7
Total by section19814412402010
Couples / Entries  212 / 478
JudgesCity / Country
Cерафимова Анелія Болгарія
Graur Daniel Chisinau / Moldova
Андрусенко Марина Київ
Андрющенко Володимир Київська область
Астремская Людмила Київ / Україна
Астремська Людмила Київ
Бантюк Надія Молдова
Барсукова Марина Шостка / Україна
Беренштейн Олексій Буча / Україна
Богатов Андрій Ірпінь / Україна
Волкова Наталія Мирноград / Україна
Волкова Ярослава Харків / Україна
Головащенко Руслан Київ
Голуб Андрій Київ / Україна
Голуб Крістіна Київ / Україна
Демідова Оксана Дніпро
Дибань Людмила Київ
Дибань Олена Київ
Дикий Ігор Черкаси
Дітковський Володимир Київ
Дудко Олена Городня / Україна
Ігнатенко Андрій Київ / Україна
Ігнатенко Микита Київ / Україна
Ільїна Вікторія Київ
Ісаханов ,Альберт Грузія
Канцедал Ігор Харків
Кекух Владислав Словакія
Константінова Наталія Київ
Котова Марина Київ / Україна
Курлянд Аркадій Київ
Лаптєва Олександра Львів
Ларина Марія Глеваха / Україна
Ларін Артур Васильків / Україна
Ларін Едуард Васильків / Україна
Ларін Ігор Васильків / Україна
Ларіна Галина Васильків / Україна
Лемішко Олена Київ
Лідовський Павло Дніпро
Марич Сергій Одеса
Марюк Ірина Стрий / Україна
Палій Віктор Одеса
Пекарев Володимир Київ / Україна
Пекарева Антоніна Київ / Україна
Петровський Сергій Київ
Пігулевська Даніела Київ
Рімантас Мотіюнас Литва
Русакова Олександра Харків
Савков Сергій Київ
Сашков Дмитро Харків / Україна
Силаєва Анастасія Харків
Скаженик Юлія Краматорськ
Триліський Анатолій Ізраїль
Ущук Яков Київ
Федина Віта Ірпінь / Україна
Хіміон Тетяна Слов’янськ
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Шевченко Руслан Київ
Шинковська Катерина Київ
Шкурєєв Кирило Харків
Шкурєєва Маргарита Харків
Ярмолич Дем`ян Ірпінь / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Garmoniya--------- / Ukraine1/2 1/1
New LifeBucha / Ukraine11/11 0/0
SapfirBucha / Ukraine43/52 8/13
Step upChisinau / Moldova9/18 9/18
AspireDnipro / Ukraine6/6 1/1
ElitDnipro / Ukraine1/1 1/1
ElitaDnipro / Ukraine1/1 1/1
RakursDnipro / Ukraine1/1 1/1
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine3/6 3/4
Studiya tanca Vitaliya Medyanika "Bella Dzhoyya"Dnipro / Ukraine1/2 1/2
DANATA-DENSGlevaha / Ukraine17/22 0/0
Suzir'yaIrpin / Ukraine18/20 4/5
Vida DanceKalynyivka / Ukraine2/2 0/0
EnergiyaKharkiv / Ukraine4/14 3/11
FantomKharkiv / Ukraine1/1 1/1
IdealKharkiv / Ukraine8/17 3/6
LegendaKharkiv / Ukraine6/12 6/12
Shkola tancyu "Region"Kharkiv / Ukraine6/12 6/11
StolitsyaKharkiv / Ukraine12/29 12/28
TangoKharkiv / Ukraine3/9 3/9
KVP ASTUKiyivska oblast / Ukraine18/75 12/48
VivatKomsomolskiy / Ukraine6/7 1/1
SerpantinKramatorsk / Ukraine4/8 4/8
"SPORT LEND DANZA"Kyiv / Ukraine2/2 0/0
All starsKyiv / Ukraine1/2 1/2
AmeritKyiv / Ukraine4/4 0/0
AstraKyiv / Ukraine1/4 1/2
A-styleKyiv / Ukraine23/24 0/0
Dance AvenueKyiv / Ukraine3/4 3/4
Dance MaximumKyiv / Ukraine28/30 2/3
Dancing StarsKyiv / Ukraine2/2 0/0
DialogKyiv / Ukraine11/11 0/0
DREAMSKyiv / Ukraine21/23 0/0
EliseDanceKyiv / Ukraine3/5 0/0
FantomKyiv / Ukraine2/3 1/2
FavorKyiv / Ukraine15/35 12/21
Free DanceKyiv / Ukraine4/5 0/0
Garmoniya-DansKyiv / Ukraine19/19 1/1
Grand-DuetKyiv / Ukraine2/4 2/4
Inter-DanceKyiv / Ukraine3/3 2/2
KarmilKyiv / Ukraine14/19 0/0
Lucky DanceKyiv / Ukraine1/2 0/0
MifKyiv / Ukraine24/66 7/30
Nika-DansKyiv / Ukraine1/1 1/1
OlenaKyiv / Ukraine9/15 3/5
OLTEXKyiv / Ukraine10/19 2/3
ParadayzKyiv / Ukraine20/24 2/5
PolonezKyiv / Ukraine2/2 2/2
Pozitiv DansKyiv / Ukraine2/2 0/0
Pulsar-DansKyiv / Ukraine17/18 0/0
RONDOKyiv / Ukraine23/64 3/6
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine6/6 0/0
Sport-DansKyiv / Ukraine27/40 8/19
StartKyiv / Ukraine8/8 1/1
TORNADOKyiv / Ukraine25/30 7/9
UkrayinaKyiv / Ukraine5/5 0/0
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine3/3 0/0
Viktoriya AKyiv / Ukraine12/57 11/40
РенесансKyiv / Ukraine14/14 1/1
CrystalLviv / Ukraine3/4 3/4
Ad astraMirnograd / Ukraine18/59 17/54
Beliy ClubOdesa / Ukraine1/1 1/1
DYuSSh №1Odesa / Ukraine14/35 12/27
MarsVasylkyv / Ukraine36/46 2/3
Akademiya tancyuVinnitsa / Ukraine1/5 1/4
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine1/2 0/0
DIAMONDVyshgorod / Ukraine1/2 1/2
DSFVyshgorod / Ukraine1/1 0/0
DINAMO-BRAVOZaporizhzhya / Ukraine2/2 2/2
New WaveZhytomyr / Ukraine5/7 4/6
four stepСлов’янськ / Ukraine11/35 7/19
ProlisokСтрий / Ukraine6/9 6/9
ArsТернопіль / Ukraine1/1 1/1
ElitХуст / Ukraine11/11 0/0
LileyaЧеркаси / Ukraine1/1 1/1
NyuansЧернігів / Ukraine15/16 0/0
Reverans ShostkaШостка / Ukraine3/3 0/0