Loading
post image

Кубок України серед школярів та студентів. Сонячні стежки

КУБОК УКРАЇНИ зі спортивних танців серед школярів та студентів
ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Київ / Україна
17 - 18.03.2018

Conformance with the schedule

5.00/5

Dressing rooms

4.78/5

Design and comfort of the hall

4.96/5

Lighting

4.83/5

Music

4.87/5

Average value

4.89/5

Evaluation done with  23  user(s)
Last feedback date  18.03.2018 05:44

 

СТАНОМ НА 15.02.2018

КУБОК УКРАЇНИ

зі спортивних танців серед школярів та студентів

Сонячні стежки

17-18 березня

 

Місце проведення: парк ПЕРЕМОГА, танцювальна зала «Ровесник» (М«Дарниця», заїзд з вул. Генерала Жмаченко 8)

 

Заявки

на участь спортсменів та суддівство до 14 березня (ср) 2018 року on-line FlyMark.com.ua або skasy.com

Заявки в довільній формі не розглядаються.

Отримання номерів для київських пар 15 (чт) березня з 10.00 до 15.00 в офісі ЛТУ.

При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок збільшується на 50 грн з особи (за умови попередньої реєстрації)

Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників.

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

Реєстрація учасників згідно стартових книжок, дійсних на 2018 рік.

Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

Змагання відбуваються при наявності не менш 2-учасників у категорії.

 

Внески

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК, Н – 200 грн за програму з особи,
  • Н6, E, D – 250 грн за програму з особи,
  • Кубок – 300 грн за програму з особи.

Вхід – 150 грн на весь день змагань.

Столик 200 грн на одне відділення. (Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій)

 

Судді

Змагання обслуговують судді відповідної категорії.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес-коду.

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи

Нормативи згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях ПК2, ПК3, ПК4, Н, Н6 – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/

На змаганнях працює спортивний комісар!

 

Привабливі умови:

  • для учасників: зручні роздягальні, старт-приз!
  • для глядачів – лотерея за номерами квитків;
  • обслуговує Львівська майстерня шоколаду;
  • професійні фото від studio (Ві-Джі Студіо), Фотограф Володимир Голуб 098-709-03-90
  • розіграш призів від

 

Додаткова інформація за телефонами:

(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина,  (050) 440-52-19 – Владислав

 

Слідкуйте за нами: https://www.facebook.com/DanceLiga/

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ

ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т. 050 4405219, 044-566-51-13, p.vlad.ltu@gmail.com)

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ!  

 

Couples / Entries  366 / 479
Categories17 March, Saturday18 March, Sunday
10:0014:0017:0010:0014:0017:00
1 Baby PK2 (4-5 years) W-C
2 Children PK2 (6-7 years) W-C
3 Children PK3 Cup (6-7 years) W-C-J
4 Children Cup (6-7 years) W-Q-C-J
5 Baby Solo PK2 (4-5 years) W-C
6 Children Solo PK2 (6 years) W-C
7 Children Solo PK2 (7 years) W-C
8 Children Solo PK3 (6-7 years) W-C-J
9 Children Solo N (6-7 years) W-Q-C-J
10 Juveniles 1 PK2 W-C
11 Juveniles 1 PK3 W-C-J
12 Juveniles 1 PK4 W-Q-C-J
13 Juveniles 1 N Cup W-Q-C-J
14 Juveniles 1 N6 W-T-Q-C-S-J
15 Juveniles 1 Cup ST, LA
16 Juveniles 2 PK2 W-C
17 Juveniles 2 PK3 W-C-J
18 Juveniles 2 PK4 W-Q-C-J
19 Juveniles 2 N W-Q-C-J
20 Juveniles 2 N6 W-T-Q-C-S-J
21 Juveniles 2 E Cup ST, LA
22 Juveniles 2 D Cup ST, LA
23 Juveniles 1 Solo PK2 W-C
24 Juveniles 1 Solo PK3 (8 years) W-C-J
25 Juveniles 1 Solo PK3 (9 years) W-C-J
26 Juveniles 1 Solo PK4 W-Q-C-J
27 Juveniles 1 Solo E Cup ST, LA
28 Juveniles 1 Solo N Cup W-Q-C-J
29 Juveniles 2 Solo PK2 W-C
30 Juveniles 2 Solo PK3 W-C-J
31 Juveniles 2 Solo PK4 W-Q-C-J
32 Juveniles 2 Solo N Cup W-Q-C-J
33 Juveniles 2 Solo E Cup ST, LA
34 Juveniles 2 Solo D Cup ST, LA
35 Juniors Solo N W-Q-C-J
36 Juniors Solo E Cup LA, ST
37 Juniors Solo D Cup ST, LA
38 Juveniles Trio N Cup LA
39 Juveniles Trio E Cup LA
40 Juniors Trio N Cup LA
41 Juniors Trio E Cup LA
42 Juniors 1+2 PK4 W-Q-C-J
43 Juniors 1+2 N Cup W-Q-C-J
44 Juniors 1 E Cup ST, LA
45 Juniors 1 D Cup ST, LA
46 Juniors 1 Cup ST, LA
47 Juniors 2+Youth E Cup ST, LA
48 Juniors 2 SHK D Cup ST, LA
49 Juniors 2 SHK Cup ST, LA
50 School Cup ST, LA
51 Student Cup ST, LA
52 Seniors Cup ST
Total by section000000
Couples / Entries  366 / 479
JudgesCity / Country
Бондаренко Ігор Херсон / Україна
Бондаренко Ольга Херсон / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Дітковський Володимир Київ / Україна
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Ільїна Вікторія Київ / Україна
Котова Марина Київ / Україна
Курлянд Аркадій Київ / Україна
Музиченко Лариса Славута / Україна
Орел Павло Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Пекарева Антоніна Київ / Україна
Рогут Юлія Київ / Україна
Харченко Анастасия Київ / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Шинковська Катерина Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
SapfirBucha / Ukraine17/21
ImperialIrpin / Ukraine2/2
AssolKyiv / Ukraine6/7
AstraKyiv / Ukraine14/16
A-styleKyiv / Ukraine26/26
ChampionKyiv / Ukraine1/1
ConcordKyiv / Ukraine6/6
Dance AvenueKyiv / Ukraine33/39
Dance MaximumKyiv / Ukraine20/23
DanceHallKyiv / Ukraine5/5
Dancing StarsKyiv / Ukraine2/2
DialogKyiv / Ukraine8/8
EliseDanceKyiv / Ukraine8/8
EnastryKyiv / Ukraine1/2
FENIKSKyiv / Ukraine5/9
Garmoniya-DansKyiv / Ukraine8/9
Grand-DuetKyiv / Ukraine2/3
ImidzhKyiv / Ukraine28/32
KarmilKyiv / Ukraine17/26
LunaKyiv / Ukraine3/3
OLTEXKyiv / Ukraine8/21
ParadayzKyiv / Ukraine13/14
PolonezKyiv / Ukraine2/2
Pulsar-DansKyiv / Ukraine4/4
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine9/12
StartKyiv / Ukraine8/8
TK VisochinoyiKyiv / Ukraine6/6
TORNADOKyiv / Ukraine25/30
Viktoriya AKyiv / Ukraine9/39
РенесансKyiv / Ukraine19/19
Ритми юностіKyiv / Ukraine16/20
MarsVasylkyv / Ukraine15/19
SheykСлавута / Ukraine4/7
BravoХерсон / Ukraine15/29
LileyaЧеркаси / Ukraine1/1