Loading
post image

ЗИМОВА КАЗКА ТРУСКАВЦЯ - 2018

Відкриті рейтингові та класифікаційні змагання зі спортивного танцю
Задорожний Юрій
Трускавець / Україна
15.12.2018

Conformance with the schedule

3.67/5

Dressing rooms

3.33/5

Design and comfort of the hall

2.67/5

Lighting

3.33/5

Music

3.67/5

Average value

3.33/5

Evaluation done with  3  user(s)
Last feedback date  16.12.2018 11:56

 

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК АСТУ

КСТ “ЮВЕНТА ДЕНС” (м. Трускавець)      

 

Відкриті рейтингові та класифікаційні змагання зі спортивного танцю

ЗИМОВА КАЗКА ТРУСКАВЦЯ - 2018”

 

Дата проведення:  15 грудня  2018 р. (СУБОТА)

Місце проведення: м. ТРУСКАВЕЦЬ, майдан  Кобзаря, 8, ПАЛАЦ  КУЛЬТУРИ  ІМ.  Т.Г. ШЕВЧЕНКА (“ШАЙБА”)

 

Важлива  інформація щодо змагань!
 
1. Попередня реєстрація для львівських учасників обов'язкова і буде проводитись у п'ятницю 14 грудня з 18:00-21:30 у Львові, вул. Петлюри 36.
 
2. Додано категорії Соло Юн 1+2 Е  St, La (2 від.), дебют ювенали 1+2 (2 від.), кубок одного танцю w , cha (1від.)

 

Фінансові умови :

змагання проводяться з благодійною метою.  Внески:

  •  категорії «Діти», «Дебют», «Соло дебют» – 180 грн. за програму;
  •  категорії «Школа», «Соло Школа» , «Н»,  «Е», «D»  – 200 грн. з особи за програму;
  •  категорія «Кубок одного танцю»  – 100  грн. з особи за танець.
  •  Категорії Rising Star – 240 грн. з особи за програму;

 Вхідний квиток для супроводжуючих та глядачів на день змагань – 100 грн.

 Додатково VIP-ZONE – столики по 5 місць 250 грн.

 (50 грн місце за столиком на одне  відділення).   Бронювання: Світлана (0962992574)

 

Призи:

дипломи, медалі, кубки.   

Тренер клубу, який привезе найбільшу кількість учасників, отримає сертифікат на вечерю на двох від партнера змагань Арт-Ресторану "Я і Ти" у Трускавці.

Для переможців окремих категорій та усіх  суддів сертифікати та призи від партнерів змагань.

 

Судді:

Судді, ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

Головний суддя змагань: віце-президент АСТУ   Прочко Юрій (м. Львів).

 

Правила:

Відповідно до Правил змагань зі спортивного танцю, затверджених Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту (дивись сайт АСТУ:  www.udsa.com.ua).

 На змаганнях працює спортивний комісар.

 

Розминка:  30 хв до початку відділення!!!

 

Заявки:

Реєстрація  ON-LINE на сайті www.flymark.dance до 23.00 13-го грудня 2018 р.

Детальніше:  https://flymark.com.ua/Competition/Details/1233

 

Умови для глядачів та танцюристів:

  • танц. майданчик натуральний паркет  - 200 кв.м.;
  • професійне освітлення;
  • професійне озвучення;
  • танцювальний магазин;
  • пригощає кафетерій;
  • професійна фото-відео студія АRDAN;
  • місця для переодягання.

 

Реєстрація:

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2018 рік) будь-якої організації.

Організатор має право об’єднувати категорії, в яких зареєструвалось 1-2 пари.

Без попередньої заявки участь у турнірі неможлива.

 

Організатор:

Президент КСТ  «ЮВЕНТА ДЕНС»  - Юрій Задорожний

E-mail: zadorozhnyi_yurii@ukr.net,

Тел. моб.: (098) 40 15115, (093) 63 66 735.

 

Суддівство буде проводитися за планшетами.

За  допомогою при поселенні в готелях Трускавця звертатися до організатора до 10 грудня.

 

Трускавець розташований у мальовничій долині з півночі від передгір'я Східних Карпат!

Перебуваючи у Трускавці ви зможете відвідати чарівні куточки Карпат, спробувати всесвітньовідому воду ”Нафтуся”.

Ви дізнаєтесь про минуле курорту, про його досягнення та перспективи, оглянете джерела мінеральних вод, побуваєте в мальовничих околицях міста.

Також є можливість відвідати перший і єдиний у Західній Україні Дельфінарій «Оскар» (тел. 0500330339)

 

Будемо раді бачити вас у нас на турнірі!!!

 

Couples / Entries  193 / 370
JudgesCity / Country
Бистрицька Віта Тернопіль / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Верба Вероніка Львів / Україна
Витягловська Анастасія Львів / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Гаврилюк Катерина Львів / Україна
Дмитришин Віта Самбір / Україна
Задорожна Наталія Трускавець / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Карайван Олександр Львів / Україна
Кісліцина Олена Львів / Україна
Коженевський Роман Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Полозенко Сергій Одеса / Україна
Прочко Юрій Львів
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Стецьків Павло Дрогобич / Україна
Челобитченкова Алина Дніпро / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaDnipro / Ukraine5/8 5/8
OlimpDrogobych / Ukraine9/16 9/16
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine9/14 0/0
Dans MaysterKyiv / Ukraine2/6 2/6
AdazhioLviv / Ukraine2/7 0/0
AelitaLviv / Ukraine9/11 6/8
AmatorLvivLviv / Ukraine18/50 15/42
AnDensLviv / Ukraine5/15 5/14
CrystalLviv / Ukraine4/25 0/0
Delight DSCLviv / Ukraine2/2 2/2
EmpireLviv / Ukraine41/65 20/30
SharmLviv / Ukraine5/11 5/11
StilLviv / Ukraine1/1 1/1
РассветOdesa / Ukraine5/5 5/5
FantaziyaСамбір / Ukraine14/26 14/26
KURAZhСвiтловодськ / Ukraine1/5 1/5
ProlisokСтрий / Ukraine16/18 16/18
Royal DanceСтрий / Ukraine30/75 30/75
O'teamТернопіль / Ukraine2/6 2/6
VivatТернопіль / Ukraine1/2 1/2
ЄvrodansТернопіль / Ukraine3/5 3/5
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine55/99 51/90