Loading
post image

Різдвяний бал - 2018

Традиційний 15-ий міжнародний фестиваль зі спортивних танців
Гриценюк Роман
Рівне / Україна
22 - 23.12.2018

Conformance with the schedule

4.62 /5

Dressing rooms

4.38 /5

Design and comfort of the hall

4.81 /5

Lighting

4.88 /5

Music

4.58 /5

Average value

4.65 /5

Evaluation done with   26   user(s)
Last feedback date   23.12.2018 11:18

 

СТАНОМ на 04.12.2018

Управління культури та туризму Рівненського міськвиконкому

Управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації

Всеукраїнська рада спортивного танцю

Спілка спортивного танцю Рівненської області

Громадська організація танцювальний клуб «Флеш»

Запрошують Вас на традиційний 15-ий

 

Міжнародний фестиваль зі спортивних танців

Різдвяний бал - 2018”

під патронатом міського голови Володимира Хомка

 


м. Рівне, вул. Гагаріна 6, Міський палац культури

22-23 грудня 2018 р.

Реєстрація закінчується за 40 хв.  до початку відділення.

 

Ведучий вечірнього відділення Влад Яма!

 

Судді

Змагання будуть оцінювати запрошенні судді вищої та міжнародної категорій!

Головний суддя:  Андрій Оксененко (Харків) 

Тренерам пар, котрі бажають судити змагання, обов’язково, з пред’явленням суддівської книжки, повідомити головного суддю не пізніше ніж за 40 хв. до початку змагань.

СУДДІВСТВО НЕЗАЛЕЖНЕ!!!

Традиційно у фінальних змаганнях в категоріях:

«Молодь 1», «Молодь 2» та «Дорослі» відкрите суддівство.

 

Заявки

для участі в змаганнях приймаються до 20 грудня 2018р. через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: https://flymark.dance

Реєстрація здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (картки) будь-яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» - свідоцтв про народження) за датою народження та списків попередніх заявок.

Реєстрація закінчується за 40 хв.  до початку відділення.

Реєстрація пар Рівного (обов’язкова) - 21 грудня 2018р. за адресою: Гагаріна 6, МПК “Текстильник”.

 

Фінансові умови:

змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати для організації та проведення конкурсу здійснюються за рахунок благодійних, стартових та спонсорських внесків.

Стартовий внесок з учасника за програму:

  • “Дебют”, “Школа”- 250 грн.
  • “Н”, “E”, “D” -300  грн.;
  • “С”, “Rising Star”, “Open” - 350 грн;
  • Pro – Am800 грн

 

Для супроводжуючих осіб і глядачів:

-  благодійний внесок 22 грудня:

на перше та друге відділення -  150 грн.

Вечірнє відділення(третє) 300 грн. (Квитки з місцями) 

-  благодійний внесок на весь день змагань 24 грудня  -  150 грн.

 

Біля танцювального майданчика розташовані VIP місця:

                 -  додаткове місце за столиком на одне відділення – 150 грн.,

                 -  на вечірнє відділення, офіційне відкриття змагань (22.12.18)  – 300 грн.

Місця за столиками продаються лише парно!

Замовлення місць за столиками: тел. 097 573 87 18

 

Умови для глядачів та танцюристів:

  • спеціально переобладнана концертна зала зі зручними сидіннями для глядачів,
  • паркетний майданчик - 270м2,
  • професійні звук та світло,
  • led екран,
  • фотограф,
  • танцювальний магазин,
  • vip столики,
  • кафетерій,
  • гардероб,
  • окрема зала для нагородження,
  • окрема роздягальня для категорії «Дорослі»

Імідж студія «Комплімент» - 098 591 37 35

 

22 грудня 2018 р. вечірнє відділення супроводжуватиме «Sarafan band»

 

З питаннями та пропозиціями звертайтесь до організатора конкурсу:

 за тел. +38 067 903 64 38     Роман Гриценюк

 

Будемо раді бачити Вас на нашому фестивалі!

 

Couples / Entries   842 / 1136
Categories22 December, Saturday23 December, Sunday
10:0013:0019:0010:0013:0016:0018:00
1 Debut 4-5 years (18) W-C - 18
2 Debut Solo 4-5 years (47) W-C - 47
3 Debut 6-7 years (60) W-C - 60
4 Debut 8-9 years (34) W-C - 34
5 Debut 10-11 years (9) W-C - 9
6 Children Solo School (27) W-C - 27
7 Debut Solo 6-7 years (74) W-C - 74
8 Debut Solo 8-9 years (18) W-C - 18
9 Debut Solo 10-11 years (7) W-C - 7
10 Juveniles 1 Solo School (93) W-C-J - 93
11 Juveniles 2 Solo School (29) W-C-J - 29
12 Juniors 1+2 Solo School (1) W-C-J - 1
13 Children School Solo 4-5 years (1) W-C - 1
14 Children School 6-7 years (33) W-C-J - 33
15 Juveniles 1 School (77) W-C-J - 77
16 Juveniles 2 School (29) W-C-J - 29
17 Juniors 1+2 School (6) W-C-J - 6
18 Children Solo N (7) W-Q-C-J - 7
19 Juveniles 1 Solo N (25) W-Q-C-J - 25
20 Juveniles 2 Solo N (23) W-Q-C-J - 23
21 Juniors 1+2 Solo N (12) W-Q-C-J - 12
22 Children N (6) W-Q-C-J - 6
23 Juveniles 1 N (27) W-Q-C-J - 27
24 Juveniles 2 N (39) W-Q-C-J - 39
25 Juniors 1+2 N (11) W-Q-C-J - 11
26 Juveniles 1+2 Solo E (13) ST - 10, LA - 12
27 Juniors 1+2 Solo E (9) ST - 6, LA - 6
28 Juveniles 1 E (12) ST - 9, LA - 11
29 Juveniles 2 E (26) ST - 20, LA - 21
30 Juniors 1 E (24) ST - 16, LA - 17
31 Juniors 2 E (14) ST - 9, LA - 9
32 Juveniles 1+2 Solo D (2) ST - 2, LA - 2
33 Juniors 1+2 Solo D (3) ST - 2, LA - 3
34 Juveniles 1 D (9) ST - 6, LA - 8
35 Juveniles 2 D (14) ST - 11, LA - 10
36 Juniors 1 D (14) ST - 10, LA - 9
37 Juniors 2 D (19) ST - 15, LA - 15
38 Hobby (10) ST - 7, LA - 3
39 Juniors 1 C (12) ST - 7, LA - 7
40 Juniors 2 C (16) ST - 9, LA - 11
41 Youth+Adult C (18) ST - 7, LA - 14
42 Juniors 1 Rising Star (11) ST - 4, LA - 9
43 Juniors 2 Rising Star (13) ST - 5, LA - 9
44 Youth 1 Rising Star (15) ST - 10, LA - 10
45 Youth 2+Adults Rising Star (13) ST - 10, LA - 4
46 Juveniles 1 (2) ST - 2, LA - 2
47 Juveniles 2 (8) ST - 5, LA - 4
48 Juniors 1 (8) ST - 4, LA - 4
49 Juniors 2 (10) ST - 5, LA - 5
50 Youth 1 (10) ST - 8, LA - 6
51 Youth 2 (1) ST - 1, LA
52 Adult (11) ST - 7, LA - 4
53 Pro-Am Scholarship (1) ST, LA - 1
Total by section19521058122235157159
Couples / Entries   842 / 1136
JudgesCity / Country
Cаверська Анна Рівне / Україна
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Mariano Nunzio Napoly
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Андрєєва Таїсія Львів / Україна
Андрусенко Марина Київ
Артинюк Віталій Луцьк / Україна
Бабак Вікторія Рівне
Бабурнич Мирослава Хуст
Бобрусь Костянтин Харків
Бурчак Ігор Рівне
Вакуленко Олександра Київ
Васютяк Юрій Київ
Васютяк Яна Київ
Галій Олена Здолбунів
Герасименко Євгеній Одеса
Голиков Вячеслав Звенигородка / Україна
Голикова Анастасія Звенигородка / Україна
Гончарук Василь Острог
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Декет Володимир Львів / Україна
Демченко Юлія Луцьк
Джум Олександр Рівне / Україна
Дикий Андрій Київ
Дмитренко Тетяна Рівне / Україна
Заваліна Юлія Рівне
Застровська Світлана Луцьк
Застровський Сергій Луцьк
Ільїнов Максим Львів
Калетник Олександр Рівне
Караченцев Володимир Харків
Киреєв Віталій Мелітополь / Україна
Киреєва Олена Мелітополь / Україна
Компанієць Руслан Кривий Ріг
Кочнєв Олег Харків
Круковський Микита Дніпро / Україна
Кузнєчихін Станіслав Луцьк / Україна
Кучер Діана Шепетівка
Лущик Катерина Рівне
Майстер Леонід Черкаси
Маламуж Катерина Рівне
Малютчик Максим Рівне
Марюк Ірина Стрий / Україна
Михайлов Олександр Хмельницький
Музиченко Лариса Славута
Мулляр Катерина Тернопіль
Олійник Олена Рівне
Осіпов Павло Здолбунів
Пастухов Сергій Рівне
Подопригора Ніна Рівне
Полигач Ігор Тернопіль
Саверська Анна Рівне
Скорова Юлія Київ
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Ташлікович Роман Рівне / Україна
Ткаченко Артем Черкаси / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Тюткало Сергій Київ / Україна
Францен Сергій Київ
Фурман Владіна Луцьк
Чернова Наталія Харків
Шабрило Михайло Турійськ / Україна
Шевцов Ігор Запоріжжя
Шевчук Олександр Старокостянтинів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Triumf plus Dnipro / Ukraine6/156/14
Karmen Kalush / Ukraine1/31/3
Alyans Kharkiv / Ukraine1/31/2
Siluet Dance Union Kharkiv / Ukraine5/82/4
StarDance Kharkiv / Ukraine3/80/0
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine4/84/8
Dream Khmelnytskyy / Ukraine3/132/6
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine5/160/0
Modern Kovel / Ukraine8/138/13
Art Motion Kyiv / Ukraine1/31/2
Dance Olymp Kyiv / Ukraine10/274/11
DANCE STAR Kyiv / Ukraine3/80/0
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine9/187/12
Favor Kyiv / Ukraine1/20/0
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine2/32/3
Grand-Duet Kyiv / Ukraine1/31/2
Grandes Kyiv / Ukraine9/169/14
Sputnik dance Kyiv / Ukraine1/20/0
Studiya Andreya Dikogo Kyiv / Ukraine1/40/0
Art_Dance Lutsk / Ukraine5/54/4
Grand-Dance Lutsk / Ukraine13/2812/21
Ritm Lutsk / Ukraine53/6843/55
StarLight Lutsk / Ukraine11/244/8
Troyanda Lutsk / Ukraine2/31/1
Aelita Lviv / Ukraine3/62/4
Crystal Lviv / Ukraine9/255/13
Flesh Lviv / Ukraine2/71/4
Vikadans Lviv / Ukraine5/165/15
DANCE TEAM CAMPANIA ONE Napoly / Italy1/21/2
No club No city Ukraine / Ukraine1/21/2
Golden Fleece Tbilisi / Georgia2/40/0
Debyut Vinnitsa / Ukraine2/62/6
Perlina Volochysk / Ukraine13/1711/14
StarLight Volodymyr-Volynskyy / Ukraine11/316/13
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
elit danse Zdolbuniv / Ukraine17/1716/16
Star-step Zdolbuniv / Ukraine13/1312/12
Ritm Zhytomyr / Ukraine8/187/14
Floorcraft Звенигородка / Ukraine3/52/3
Gratsiya Мелітополь / Ukraine11/179/15
REVERSE Нетішин / Ukraine50/5143/44
Revers Острог / Ukraine8/88/8
Aleksa Sport Dans Рівне / Ukraine49/5249/52
Art-kvartal Рівне / Ukraine7/130/0
Astra Рівне / Ukraine20/2920/28
diamond dance Рівне / Ukraine17/1817/17
Flesh Рівне / Ukraine99/14190/127
Fortuna Рівне / Ukraine19/2318/18
Karmen Рівне / Ukraine26/2723/23
Liniya Рівне / Ukraine86/12483/114
Lyudmila DANC Рівне / Ukraine14/2612/23
Platinum Рівне / Ukraine21/2918/24
Royal Рівне / Ukraine15/1515/15
Rytm Рівне / Ukraine42/4534/34
TenDance Рівне / Ukraine34/3733/36
Vega-Dance Рівне / Ukraine65/7954/57
Garmonia Славута / Ukraine2/20/0
Sheyk Славута / Ukraine27/3123/23
DANS-LITsEY Старокостянтинів / Ukraine5/134/12
Prolisok Стрий / Ukraine4/94/9
Alyans Тернопіль / Ukraine11/3610/23
Grande Тернопіль / Ukraine5/105/10
Favorit plyus Турійськ / Ukraine9/108/9
Dans-Mriya Хмільник / Ukraine21/4415/31
Elit Хуст / Ukraine1/21/2
MDance Хуст / Ukraine5/55/5
Art-dance Черкаси / Ukraine5/124/8
Libid Чернівці / Ukraine7/147/13
Bravo Шепетівка / Ukraine35/4233/40
Inesh Шепетівка / Ukraine14/1413/13