Loading
post image

ЗОРЕПАД - 2018

Відкритий чемпіонат Івано-Франківської області
Калинчук Ігор
Івано-Франківськ / Україна
13.05.2018

Conformance with the schedule

4.60/5

Dressing rooms

3.95/5

Design and comfort of the hall

4.10/5

Lighting

4.50/5

Music

4.35/5

Average value

4.30/5

Evaluation done with  20  user(s)
Last feedback date  14.05.2018 08:41

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНА ТАНЦЮВАЛЬНА»

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

УПРАВЛІННЯ СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ « NIKA-DANCE »

  

 

Зорепад 2018

 Відкритий Чемпіонат Івано-Франківської області

 

Дата проведення:  13 травня 2018 р.

Місце проведення:  м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142-а, манеж Коледжу фізичного виховання

 

Судді:

з каталогу ВГО «УТ» та запрошені судді танцювальних організацій з дійсними на 2018 р. ліцензіями. 

 

Танцювальний майданчик:

 стаціонарний паркет 400 м2.

 

Костюми і фігури:

згідно правил ВГО УТ, наявність накаблучників обов’язкова!

 

Реєстрація  пар:

проводиться по класифікаційних  книжках всеукраїнських організацій дійсних на  2018 рік, для категорії “Діти” та “Школа” – згідно свідоцтв про народження.

 

Доброчинний внесок (з особи за програму):

  • “Діти”, “Школа”, “Соло”,  – 150 ,
  • “Поч.”, “Е”, “Д”, Юв 1 (Чемп.)  – 200 грн;
  • Чемпіонат – 250 грн;
  • для глядачів – 130 грн. за весь день.

Біля танцювального майданчика розташовані VIP місця: - оренда столика (4 місця) -200 грн за одне відділення.

 

Нагородження:

 всі учасники категорії “Діти” та “Школа” нагороджуються грамотами та сувенірними медалями; у класифікаційних категоріях  фіналісти змагань нагороджуються грамотами, призери – медалями; у Чемпіонаті – переможці кубками, призери медалями, фіналісти грамотами.

 

Інформація:

моб. +380506319181; +380984943106 – Ігор, emaile: ifoasbt@ua.fm

 

Увага!!!

Заявка на участь до 24 год 10 травня 2018р. Адреса для on-line реєстрації: www.flymark.dance

 

Організатори зберігають за собою право об’єднувати вікові категорії.

Реєстрація закінчується за 30 хв. до початку змагань

 

JudgesCity / Country
Аббязова Надія Івано-Франківськ / Україна
Бережна Сніжана Херсон / Україна
Богданова Тетяна Чернівці
Витвицький Роман Івано-Франківськ / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дехтяр Наталія Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Василь Івано-Франківськ
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калічак Віталій Дрогобич / Україна
Калічак Леся Дрогобич / Україна
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Лозовська Юлія Херсон / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Мельникова Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Павелко Роксолана Івано-Франківськ / Україна
Петрів Роман Івано-Франківськ
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ
Савчук Костянтин Львів / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Тарас Долина
Швайко Оксана Богородчани / Україна
Шингер Віталій Рівне / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine11/11 11/11
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine9/19 9/17
NatkhnennyaDolyna / Ukraine8/15 7/12
OksamitDrogobych / Ukraine15/16 15/16
Nika-DanceGorodenka / Ukraine17/28 16/27
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine7/13 7/13
Dance ArtIvano-Frankivsk / Ukraine13/13 12/12
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine7/8 7/7
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine17/23 17/23
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine17/27 15/21
Four-stepIvano-Frankivsk / Ukraine11/11 7/7
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine51/53 47/49
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine7/23 7/18
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine43/54 43/54
JamIvano-Frankivsk / Ukraine9/14 9/14
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine4/8 4/8
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine4/7 4/7
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
TroyandaLutsk / Ukraine4/8 4/8
EdelveysLviv / Ukraine3/5 3/4
ElegantLviv / Ukraine3/8 3/8
PrestizhРівне / Ukraine18/21 18/21
ArsТернопіль / Ukraine4/10 4/10
StardensТисмениця / Ukraine11/13 11/13
Adeona khersonХерсон / Ukraine8/14 8/14
GarmonyЧернівці / Ukraine4/12 4/12