Loading
post image

Кубок Гетьмана

Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного бального танцю
Панасюк Максим
Хмельницький / Україна
25.03.2018

Conformance with the schedule

4.33 /5

Dressing rooms

4.50 /5

Design and comfort of the hall

5.00 /5

Lighting

4.83 /5

Music

5.00 /5

Average value

4.73 /5

Evaluation done with   6   user(s)
Last feedback date   26.03.2018 08:03

 

Асоціація спортивного танцю України

Управління молоді та спорту Хмельницької області

Хмельницька обласна асоціація спортивного танцю України

 

Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного бального танцю

«Кубок Гетьмана»

25 березня 2018 р.

 

Обмеження:

Фігури згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: www.udsa.com.ua;

Усі учасники допускаються до змагань тільки в спеціальному взутті. Наявність накаблучників у дівчат обов’язкова.

 

Реєстрація:

Реєстрація пар категорії «Дебют» та «Школа» можлива за свідоцтвами про народження;

Попередня заявка обов’язкова (учасники та судді!!!) до 22.03.2018р. на сайті https://flymark.com.ua/до 23:00;

Реєстрація закінчується за 40 хвилин до початку відділення.

 

Суддівство турніру:

Суддівство буде проводитися за планшетами;

Суддівська бригада формується із запрошених суддів та суддів відповідної категорії будь-яких танцювальних організацій, що займаються розвитком спортивного танцю.

 

Нагородження:

Класи «Дебют» та «Школа» будуть розподілені на «Золотий», «Срібний» та «Бронзовий» фінал і нагородлженні дипломами та статуетками. 1-ше місце нагороджується кубком;

Учасники ВСЬОГО ФІНАЛУ з «N» класу нагороджуються кубками!!!

Призери, переможці – дипломами, медалями, кубками;

 

Фінансові умови:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески:

  • «Школа», «Дебют» – 150 грн з особи за програму;
  • «N», «Е», «D» – 200 грн з особи за програму;
  • «Rising Stars» – 250 грн з особи за програму;
  • «Open» – 300 грн з особи за програму.

 

Вхідні квитки для глядачів і супроводжуючих осіб – 150 грн за цілий день змагань;

Додатково столик (на 4 місця) – 200 грн на кожне відділення.

 

ОРГКОМІТЕТ:

096 892 00 17 - Панасюк Максим

 

На змаганнях

  • якісні звук та світло;
  • працюють танцювальний магазин,
  • професійна фотостудія;
  • пригощає кафетерій.

 

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті www.flymark.com.ua

 

Будемо раді зустрічі з Вами на наших змаганнях!!!

 

Couples / Entries   219 / 372
Categories25 March, Sunday
10:0012:0015:0018:00
1 Children 1 (under 6) (7) W-C - 7
2 Children 2 (under 8) (25) W-C - 25
3 Children 3 (under 10) (22) W-C - 22
4 Children 4 (under 12) (1) W-C - 1
5 School A (under 8) (7) W-C-J - 7
6 School B (under 10) (16) W-C-J - 16
7 School V (under 12) (9) W-C-J - 9
8 Solo Children Debut 2 (under 8) (29) W-C - 29
9 Solo Children Debut 1 (under 6) (5) W-C - 5
10 Solo Debut 1 (under 10) (30) W-C - 30
11 Solo Debut 2 (under 12) (25) W-C-J - 25
12 Solo Debut 3 (under 14) (3) W-C-J - 3
13 School 1 (under 8) (1) W-Q-C-J - 1
14 School 2 (under 10) (9) W-Q-C-J - 9
15 School 3 (under 12) (10) W-Q-C-J - 10
16 Solo School 1 (under 10) (16) W-Q-C-J - 16
17 Solo School 2 (under 14) (2) W-Q-C-J - 2
18 Children N (under 8) (3) W-Q-C-J - 3
19 Juveniles 1 N (15) W-Q-C-J - 15
20 Juveniles 2 N (14) W-Q-C-J - 14
21 Juniors 1+2 N (5) W-Q-C-J - 5
22 Solo Juveniles 1+2 N (11) W-Q-C-J - 11
23 Solo Juniors 1+2 N (1) W-Q-C-J - 1
24 Juveniles 1 E (9) ST - 5, LA - 8
25 Juveniles 2 E (7) ST - 1, LA - 6
26 Juniors 1 E (7) ST - 5, LA - 5
27 Juniors 2 E (7) ST - 5, LA - 6
28 Solo Juveniles 1+2 E (1) ST, LA - 1
29 Juveniles 1+2 D (4) ST - 1, LA - 4
30 Juniors 1 D (9) ST - 5, LA - 7
31 Juniors 2 D (6) ST - 5, LA - 5
32 Juveniles 1+2 Rising Star (2) ST, LA - 2
33 Juniors 1 Rising Star (3) ST - 1 LA - 2
34 Juniors 2 Rising Star (10) ST - 5 LA - 8
35 Youth 1+2 Rising Star (5) ST - 1 LA - 4
36 Juveniles 1+2 Open (2) ST LA - 2
37 Juniors 1 Open (3) ST - 1 LA - 3
38 Juniors 2 Open (7) ST - 4 LA - 4
Total by section1427610747
Couples / Entries   219 / 372
JudgesCity / Country
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Белуха Дмитро Київ
Боднар Богдан Нова Ушиця
Ведіщєв Андрій Хмельницький / Україна
Венгер Аліна Хмельницький
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Горобець Микола Хмельницький
Груша Максим Київ / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький
Журавський Сергій Старокостянтинів / Україна
Карван Юлія Хмельницький / Україна
Каспрук Олександр Кам'янець-Подільський / Україна
Кізіль Віталій Бровари / Україна
Котоній Олена Хмельницький / Україна
Мальнова Наталія Летичів / Україна
Мачулка Володимир Кропивницький / Україна
Музиченко Лариса Славута / Україна
Оксененко Андрій Харків
Орєшина Тетяна Старокостянтинів / Україна
Панасюк Максим Хмельницький / Україна
Площинська Анастасія Хмельницький
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Фурман Володимир Хмельницький / Україна
Фурман Олена Хмельницький / Україна
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Шевчук Олександр Старокостянтинів / Україна
Шиманський Андрій Київ
Шуляк Сергей Вишгород / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
SoloWay Dance Centre Bogorodchany / Ukraine5/85/8
AlexDance Brovary / Ukraine5/175/9
Gratsiya Kamenec-Podilskiy / Ukraine15/227/12
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine27/4223/35
Dance Step Khmelnytskyy / Ukraine11/138/10
Dream Khmelnytskyy / Ukraine8/167/12
Edelveys Khmelnytskyy / Ukraine10/1810/18
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine3/73/6
Impres Khmelnytskyy / Ukraine7/167/15
J-Star Khmelnytskyy / Ukraine9/189/18
KASKAD Khmelnytskyy / Ukraine6/156/14
Krok Khmelnytskyy / Ukraine23/3720/33
MAKS Khmelnytskyy / Ukraine30/7730/77
Dialog Letichiv / Ukraine17/1917/19
Perlina Volochysk / Ukraine15/2115/21
Bandana Нова Ушиця / Ukraine15/1611/12
Sheyk Славута / Ukraine8/88/8
DANS-LITsEY Старокостянтинів / Ukraine12/177/12
Tvist Старокостянтинів / Ukraine21/3616/25
Karmen Тернопіль / Ukraine5/85/8
Bravo Шепетівка / Ukraine11/140/0