Loading
post image

THE LEGEND OF GOLDEN LVIV

Лаптєва Олександра та Карайван Олександр
Львів / Україна
31.10.2015

Асоціація спортивного танцю України

Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації

Львівська обласна асоціація спортивного танцю України

“THE LEGEND OF GOLDEN LVIV

DATE / ДАТА:               31 жовтня 2015 року

PLACE / МІСЦЕ:         м. Львів, вул. Щирецька, 36, Спортивний комплекс «Грація»

Реєстрація on-line на сайті www.flymark.com.ua до 29 жовтня

Вхідний квиток:               100 гривень на день змагань

Стартові внески:              Категорії:            Школа та бєбі – 100 гривень з учасника за програму

                                                                           Клас Н – 130 гривень з учасника за програму

                                                                           Клас D, Е – 150 гривень з учасника за програму

                                                                           Клас С – 180 гривень з учасника за програму

                                                                           Клас OPEN – 200 гривень з учасника за програму

Судді: Стівен Ханах (Англія), Палій Віктор (Одеса), Егор Вишегородцев (Росія), Покідько Лілія (Тернопіль), Олександр Муляр (Тернопіль), Гурик Тарас (Івано-Франківськ), Малишевський Дмитро (Луцьк), Манжос Сергій (Тернопіль), Кордюкевич Володимир (Тернопіль), Дудяк Наталія (Львів), Сорокіна Евгенія (Львів), Астремська Людмила (Київ), Шіт Тарас (Львів), Ільїнова Вікторія (Львів), Ільїнов Максим (Львів), Поливка Андрій (Львів), Поливка Олена (Львів), Марюк Ірина (Стрий).

Головний суддя змагань – Прочко Юрій

Організатори змагань – Лаптєва Олександра та Карайван Олександр karayvansasha@gmail.com

JudgesCity / Country
Stiven Hanah England
Андрес Анна Львів / Україна
Астревська Людмила Київ
Барна Сергій Львів
Бельбас Микола Івано-Франківськ / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Великголова Богдан Чернівці / Україна
Вищегородцев Єгор Росія
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Голенькова Анастасия Львів
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Давидова Діана Одеса / Україна
Декет Володимир Львів
Демчук Ірина Львів
Денисюк Зоряна Трускавець / Україна
Джум Олександр Рівне
Додик Адам Тернопіль
Дудяк Наталия Львів
Іванців Оксана Львів
Ільїнова ВІкторія Львів
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Карайван Олександр Львів / Україна
Карнас Тарас Тернопіль
Кісліцина Олена Львів
Ковтун Аня Харків
Коженевський Роман Львів / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Кузнєчихіна Софія Володимир-Волинський / Україна
Кульбачинський Любомир Львів / Україна
Малишевский Вадим Луцьк / Україна
Малютчик Максим Рівне
Марюк Ірина Стрий / Україна
Міщенко Анастасія Львів
Ніколайчук Наталія Харків
Опаленик Тарас Львів / Україна
Палій Віктор Одеса
Панченко Євген Одеса / Україна
Парешний Роман Великі Мости
Пивоварова Олена Львів
Подолинна Юлія Львів / Україна
Покідько Лілія Тернопіль
Поливка Андрій Львів
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Прочко Юрій Львів / Україна
Ракевич Аліна Львів / Україна
Рудник Павло Львів
Савка Василь Чернівці
Савчук Костянтин Львів / Україна
Свінціцька Христина Львів / Україна
Семенів Соломія Львів / Україна
Сорокіна Євгенія Київ
Стець Володимир Тернопіль
Турків Андрій Львів / Україна
Філінська Надія Львів / Україна
Філінський Любомир Львів
Хлян Максим Львів / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Шіт Тарас Львів
Явдошик Алла Львів
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine1/1 1/1
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine3/7 2/5
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine8/18 7/15
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine1/3 0/0
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine7/15 7/15
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine3/6 1/2
Oskar-DensKharkiv / Ukraine13/19 12/18
ParadizKharkiv / Ukraine10/19 8/17
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine3/5 3/5
FavorKyiv / Ukraine1/1 1/1
RONDOKyiv / Ukraine1/4 1/4
Grand DansLutsk / Ukraine7/14 6/11
AelitaLviv / Ukraine31/43 29/37
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine1/4 1/4
AmatorLvivLviv / Ukraine12/14 10/11
AnDensLviv / Ukraine10/11 10/11
BronxLviv / Ukraine3/3 3/3
CrystalLviv / Ukraine76/106 73/95
Dance 42Lviv / Ukraine14/26 13/22
ElegantLviv / Ukraine19/20 19/20
EmpireLviv / Ukraine11/15 11/15
EstetLviv / Ukraine6/8 6/8
FleshLviv / Ukraine9/9 9/9
FokstrotLviv / Ukraine42/64 37/56
FollowwayLviv / Ukraine14/19 13/17
GrandLviv / Ukraine2/2 2/2
NikaLviv / Ukraine1/1 1/1
ORIGINALLviv / Ukraine9/12 9/12
SharmLviv / Ukraine20/28 20/28
STEmPLviv / Ukraine5/5 5/5
VikadansLviv / Ukraine10/14 9/10
DYuSSh №1Odesa / Ukraine7/21 7/21
San-RemoOdesa / Ukraine2/6 2/6
BlackpoolVelyki Mosty / Ukraine4/4 4/4
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine23/37 16/23
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine2/4 0/0
Art-kvartalРівне / Ukraine1/1 1/1
FleshРівне / Ukraine23/23 21/21
FantaziyaСамбір / Ukraine2/3 2/3
ProlisokСтрий / Ukraine13/19 12/17
Royal DanceСтрий / Ukraine2/4 2/3
ArsТернопіль / Ukraine7/17 4/9
GrandeТернопіль / Ukraine2/4 2/4
VivatТернопіль / Ukraine11/24 11/24
VoltaТрускавець / Ukraine6/7 6/7
DanceLifeЧернівці / Ukraine7/12 7/11
Golden DreamЧернівці / Ukraine5/9 5/9