Loading
post image

Sharm Spring Cup 2018

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців
Карайван Олександр
Львів / Україна
10.03.2018

Conformance with the schedule

4.81/5

Dressing rooms

4.19/5

Design and comfort of the hall

4.71/5

Lighting

4.95/5

Music

4.90/5

Average value

4.71/5

Evaluation done with  21  user(s)
Last feedback date  11.03.2018 07:55

 

 Асоціація спортивного танцю України

Львівський обласний осередок АСТУ

Спортивно-танцювальний  клуб  «Шарм»

 

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців

«Sharm Spring Cup»

 

DATE/ДАТА: 10 березня 2018 р.

PLACE/МІСЦЕ: м. Львів, вул. Щирецька 36, СК «Грація» (ТВК «Південний»)

Головний суддя змаганьПрочко Юрій

 

Реєстрація:

До участі у змаганнях допускаються всі танцювальні пари. Реєстрація пар здійснюється за свідоцтвом про народження,або класифікаційною  книжкою танцюриста.

Реєстрація учасників: онлайн реєстрація flymark.dance

 

УВАГА! 

Без свідоцтва про народження або  будь-якої дійсної класифікаційної книжкі любої танцювальної організації участь у турнірі неможлива.           

 

Внески (з учасника за програму) :

  • Школа соло - 170 грн
  • Н - 180 грн
  • Е, Д - 200 грн
  • RS - 250 грн (Приз глядацьких симпатій)     

 

Організатор змагань:

Президент КСТ «Шарм»

Карайван Олександр

067 754 38 74; 063 250 56 54; 095 475 46 309; karayvansasha@gmail.com

 

З нагоди 8 березня, чарівна половина людства отримує від організатора знижку на вхід та реєстрацію!!!

 

Couples / Entries  363 / 531
Categories10 March, Saturday
10:0013:0015:0018:00
1 Children 1 (under 6) (2) W-C - 2
2 Children 2 (under 8) (18) W-C - 18
3 School A (under 10) (23) W-C - 23
4 School B (under 12) (7) W-C - 7
5 School V (under 16) (5) W-C-J - 5
6 Solo Children 1 Debut (10) W-C - 10
7 Solo Children 2 Debut (39) W-C - 39
8 Solo Debut 1 (27) W-C - 27
9 Solo Debut 2 (11) W-C - 11
10 School 1 (under 8) (10) W-C-J - 10
11 School 2 (under 10) (32) W-C-J - 32
12 School 3 (under 12) (20) W-C-J - 20
13 School 4 (under 14) (5) W-C-J - 5
14 Solo School 1 (47) W-C-J - 47
15 Solo School 2 (27) W-C-J - 27
16 Children N (6) W-Q-C-J - 6
17 Juveniles 1 N (15) W-Q-C-J - 15
18 Juveniles 2 N (25) W-Q-C-J - 25
19 Juniors 1 N (10) W-Q-C-J - 10
20 Juniors 2 N (5) W-Q-C-J - 5
21 Solo Juveniles 1+2 N (27) W-Q-C-J - 27
22 Solo Juniors 1+2 N (14) W-Q-C-J - 14
23 Solo Juveniles+Juniors E (9) ST - 7, LA - 8
24 Youth+Adult N (2) W-Q-C-J - 2
25 Juveniles 1 E (5) ST - 5, LA - 5
26 Juveniles 2 E (14) ST - 9, LA - 13
27 Juniors 1 E (11) ST - 7, LA - 10
28 Juniors 2 E (7) ST - 7, LA - 5
29 Youth+Adult E (4) ST - 2, LA - 4
30 Juveniles 1+2 D (7) ST - 6, LA - 6
31 Juniors 1 D (6) ST - 1, LA - 6
32 Juniors 2 D (6) ST - 5, LA - 5
33 Youth+Adult D (5) ST - 5, LA - 3
34 Juveniles 1 Rising Star (1) ST - 1, LA - 1
35 Juveniles 2 Rising Star (3) ST - 3, LA - 3
36 Juniors 1 Rising Star (3) ST - 1, LA - 3
37 Juniors 2 Rising Star (2) ST - 2, LA - 1
38 Youth+Adult Rising Star (7) ST - 3, LA - 7
Total by section19075122144
Couples / Entries  363 / 531
JudgesCity / Country
Андрес Анна Львів / Україна
Барна Сергій Львів / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Верба Вероніка Львів / Україна
Витягловська Анастасія Львів / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Гадяцька Юлія Львів
Городницька Роксолана Городок / Україна
Гуменчик Мар'яна Львів
Гурик Тарас Івано-Франківськ
Дахній Зеновія Львів
Декет Володимир Львів / Україна
Дзівінська Христина Львів / Україна
Дудяк Наталія Львів
Ільїнов Максим Львів
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Карайван Олександр Львів / Україна
Коженевський Роман Львів / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кузнєчихіна Софія Володимир-Волинський / Україна
Кульбачинський Любомир Львів / Україна
Левицький Олег Львів
Лісович Тарас Львів / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Мельник Юлія Львів / Україна
Острівна Інна Мошни
Савінська Світлана Обухів / Україна
Семенів Соломія Львів / Україна
Старик Богдан Львів
Цибульська Юлія Львів / Україна
Шургот Антон Львів
Яцик Павло Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Sky HallBlyznyuky / Ukraine17/21 17/21
FantaziyaBogorodchany / Ukraine1/1 1/1
RondoGorodok / Ukraine13/13 11/11
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine3/8 0/0
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine19/33 19/32
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine12/21 10/19
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine5/12 5/11
Grand-DanceLutsk / Ukraine4/8 0/0
AdazhioLviv / Ukraine17/28 15/24
AelitaLviv / Ukraine31/53 19/33
AmatorLvivLviv / Ukraine34/55 19/29
AnDensLviv / Ukraine26/39 25/37
CrystalLviv / Ukraine20/30 16/21
Dance for twoLviv / Ukraine12/23 8/14
EdelveysLviv / Ukraine4/6 3/5
EmpireLviv / Ukraine19/25 19/25
EstetLviv / Ukraine14/16 11/13
FleshLviv / Ukraine10/17 10/15
GrandLviv / Ukraine6/6 6/6
KarmensLviv / Ukraine4/4 4/4
My styleLviv / Ukraine4/5 3/4
RondoLviv / Ukraine12/16 11/14
Royal DanceLviv / Ukraine5/11 5/11
SharmLviv / Ukraine72/106 49/63
VikadansLviv / Ukraine10/13 10/13
WOW StudioLviv / Ukraine7/11 6/10
YOUSTARLviv / Ukraine2/2 2/2
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine7/12 6/10
FlameМошни / Ukraine20/35 19/34
Art-kvartalРівне / Ukraine1/2 0/0
ProlisokСтрий / Ukraine7/9 5/7
Royal DanceСтрий / Ukraine19/22 18/21
ArsТернопіль / Ukraine4/11 2/4
O'teamТернопіль / Ukraine2/7 2/7
CrystalЧеркаси / Ukraine1/1 1/1
LafestaЯворів / Ukraine6/9 6/9