Loading
post image

КУБОК АБСОЛЮТА

Груша Максим, Пахомова Олена
Київ / Україна
22.04.2018

Conformance with the schedule

2.12 /5

Dressing rooms

2.74 /5

Design and comfort of the hall

3.40 /5

Lighting

4.19 /5

Music

4.25 /5

Average value

3.34 /5

Evaluation done with   57   user(s)
Last feedback date   23.04.2018 11:55

 

!!! Реєстрація київських пар обов’язкова 20.04.2018 р. в ЦНТТМ «Сфера» з 10:00 до 19:00 (просп. Героїв Сталінграда, 18) !!!

 

КУБОК АБCОЛЮТА

 

Дата проведення: 22.04.2018.      

Місце проведення: м. Київ, вул. Героїв Севастополя 11В, спорткомплекс «Меридіан»

 

ЗАЯВКИ

для участі в змаганнях приймаються до 20.04.2018 до 24:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: http://Flymark.dance

 Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!!

 

РЕЄСТРАЦІЯ

здійснюється згідно дійсних класифікаційних книжок (картки) будь-яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» свідоцтв про народження) за датою народження та списків попередніх заявок.

Реєстрація закінчується за півгодини до початку відділення.

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

 

УВАГА! на змаганнях діють обмеження з фігур та костюмів згідно з новими об’єднаними правилами.

 

Суддівство турніру:

Змагання обслуговують запрошені судді вищої або міжнародної категорії, та судді відповідної категорії будь-яких всеукраїнських танцювальних організацій;

Головний суддя Максим Пелих;

Спортивний інспектор Дмитро Белуха;

 

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ:

  • «Дебют», «Школа»– 200 грн. з особи за програму;
  • «Н», «Е», «D» – 250 грн. з особи за програму;
  • «RS» – 300 грн. з особи за програму;

вхід на змагання для тренерів згідно зі списками попередньої реєстрації пар;

вхідний квиток для супроводжуючих та глядачів на день змагань – 150 грн. Місце за столиком на одне відділення – 100 грн.

Бронювання столиків за телефоном: (067) 915-84- 00 (Олена).

 

Нагородження:

усі фіналісти з 1 по 6 місце – дипломами, подарунками від партнерів, ексклюзивними медалями;

клас «Дебют» і «Школа» буде поділено на «золотий», «срібний» та «бронзовий» фіна- ли та відповідно нагороджені ексклюзивними кубками Абсолюту, також краща пара, солістка за спортивною системою буде нагороджена Кубком.

Клуб, який представить найбільшу кількість учасників, отримає 5000 грн. та ексклюзивний кубок Абсолюту.

 

Організатори:

МАКСИМ ГРУША, ОЛЕНА ПАХОМОВА

ТЕЛ.:(097) 969-14-12 – МАКСИМ, (067) 915-84-00 – ОЛЕНА

 

БУДЕМО РАДІ ВАС БАЧИТИ!

 

JudgesCity / Country
Бабич Анастасія Київ / Україна
Береговий Мирослав Київ / Україна
Бисько Олексій Київ / Україна
Бортяна Любов Київ
Будник Сергій Київ / Україна
Венгер Аліна Хмельницький
Власова Оксана Херсон / Україна
Волков Дмитро Вишгород
Вяхірєв Юрій Київ / Україна
Гамарець Сергій Вишневе / Україна
Глитень Віктор Київ
Глушко Анжеліка Київ / Україна
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Городецкий Андрей Київ / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький
Дмитрієв Олександр Київ / Україна
Євтєєв Андрій Київ
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Забусова Юлія Київ
Зирянова Тетяна Київ
Ільницька Ірина Київ / Україна
Калиновська Ярослава Київ / Україна
Коземірова Анна Київ / Україна
Константинов Дмитро Коцюбинське / Україна
Кузьмін Дмитро Київ
Лаврушка Артем Київ / Україна
Левшин Антон Харків / Україна
Лисенко Констянтин Київ
Макода Світлана Київ / Україна
Москальчук Микита Київ / Україна
Москальчук Софiя Київ / Україна
Московченко Олексій Буча / Україна
Мурзін Павло Київ
Назаренко Катерина Київ / Україна
Нечитайло Катерина Київ / Україна
Новікова Ольга Київ
Олефиренко Анна Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Осовська Любов Київ
Осовський Анатолій Київ
Парфенюк Євген Київ / Україна
Поботін Володимир Київ / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Сенченко Тетяна Київ
Сіменчук Віталій Вишгород / Україна
Тарасюк Сергiй Київ / Україна
Федорова Марина Харків / Україна
Щербак Марк Київ / Україна
Якушева Анна Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Fantaziya Bila Tserkva / Ukraine2/32/3
VivaT Bila Tserkva / Ukraine2/41/2
LIFE STYLE DANCE Buzova / Ukraine11/1110/10
LeGrand Gostomel / Ukraine8/138/13
Samba Irpin / Ukraine5/70/0
Natkhnennya Kharkiv / Ukraine1/11/1
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine14/2212/19
Stil Kotsubinske / Ukraine29/488/12
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine13/1413/14
Alta Kyiv / Ukraine3/33/3
Angel Kyiv / Ukraine7/147/14
Antares Kyiv / Ukraine2/22/2
Art Dance Kyiv / Ukraine6/66/6
ASKdance Kyiv / Ukraine12/1210/10
Astra Kyiv / Ukraine2/41/2
Balans Kyiv / Ukraine6/125/9
Bodi Fit Kyiv / Ukraine6/66/6
Champion Kyiv / Ukraine2/32/3
charivnist Kyiv / Ukraine14/1714/15
Chempion Kyiv / Ukraine19/1919/19
Dance Academy Kyiv / Ukraine2/42/4
Dance Avenue Kyiv / Ukraine35/5634/54
Dance Energy , SSBT Kyiv / Ukraine10/1010/10
Dance Olymp Kyiv / Ukraine12/1512/15
Dance Spirit Kyiv / Ukraine57/10757/106
DANCE STAR Kyiv / Ukraine32/3522/23
Dance Victory Kyiv / Ukraine21/2220/21
DanceHall Kyiv / Ukraine12/1311/11
Dans-Sfera Kyiv / Ukraine24/3823/37
Dans-stil Kyiv / Ukraine13/157/7
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine1/11/1
DC-75 Kyiv / Ukraine19/2618/24
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine10/158/12
Dior-dance Kyiv / Ukraine24/2721/24
Drim Dens Kyiv / Ukraine19/2618/22
DS FireFly Kyiv / Ukraine8/98/9
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine1/11/1
EliseDance Kyiv / Ukraine19/2019/20
Favorit Kyiv / Ukraine8/107/9
Fiesta Kyiv / Ukraine40/5839/56
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine41/6441/64
Grand-Duet Kyiv / Ukraine9/117/8
Imidzh Kyiv / Ukraine16/1715/16
Irbis Kyiv / Ukraine14/1814/18
Liberta Kyiv / Ukraine19/2019/20
Love-Dance Kyiv / Ukraine3/33/3
Meridian Kyiv / Ukraine17/1716/16
MiDiYa Kyiv / Ukraine1/10/0
MS Team Kyiv / Ukraine3/52/2
Panda Plyus Kyiv / Ukraine9/163/3
Parfenon-Dens Kyiv / Ukraine19/3019/30
Perfection Kyiv / Ukraine8/158/15
Reverans Kyiv / Ukraine5/54/4
Royal Dance Kyiv / Ukraine6/66/6
Serpantin Kyiv / Ukraine37/5134/46
ShmuDance Kyiv / Ukraine6/86/6
Sport-Dans Kyiv / Ukraine1/11/1
StarWay Kyiv / Ukraine18/3312/20
Strim-Dans Kyiv / Ukraine6/76/7
Style Kyiv / Ukraine7/96/8
Supadans Kyiv / Ukraine3/43/3
Team Dance Kyiv / Ukraine3/42/2
Tvist Kyiv / Ukraine2/22/2
Unison Kyiv / Ukraine13/1911/16
Yuris Kyiv / Ukraine13/1611/13
Zoryaniy Kyiv / Ukraine6/65/5
Ритми юності Kyiv / Ukraine36/4234/40
Profit Lozova / Ukraine18/2918/29
Tandem Lubny / Ukraine10/1710/15
Dance Academy Vasylkyv / Ukraine4/53/4
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine85/9260/65
Love-Dance Vyshgorod / Ukraine16/2515/23
Renesans Vyshneve / Ukraine3/33/3
Renessans Vyshneve / Ukraine56/6240/45
Polissya Zhytomyr / Ukraine4/44/4
Elita Херсон / Ukraine4/103/7