Loading
post image

КУБОК АБСОЛЮТА

Груша Максим, Пахомова Олена
Київ / Україна
22.04.2018

Conformance with the schedule

2.12/5

Dressing rooms

2.74/5

Design and comfort of the hall

3.40/5

Lighting

4.19/5

Music

4.25/5

Average value

3.34/5

Evaluation done with  57  user(s)
Last feedback date  23.04.2018 11:55

 

!!! Реєстрація київських пар обов’язкова 20.04.2018 р. в ЦНТТМ «Сфера» з 10:00 до 19:00 (просп. Героїв Сталінграда, 18) !!!

 

КУБОК АБCОЛЮТА

 

Дата проведення: 22.04.2018.      

Місце проведення: м. Київ, вул. Героїв Севастополя 11В, спорткомплекс «Меридіан»

 

ЗАЯВКИ

для участі в змаганнях приймаються до 20.04.2018 до 24:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: http://Flymark.dance

 Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!!

 

РЕЄСТРАЦІЯ

здійснюється згідно дійсних класифікаційних книжок (картки) будь-яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» свідоцтв про народження) за датою народження та списків попередніх заявок.

Реєстрація закінчується за півгодини до початку відділення.

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

 

УВАГА! на змаганнях діють обмеження з фігур та костюмів згідно з новими об’єднаними правилами.

 

Суддівство турніру:

Змагання обслуговують запрошені судді вищої або міжнародної категорії, та судді відповідної категорії будь-яких всеукраїнських танцювальних організацій;

Головний суддя Максим Пелих;

Спортивний інспектор Дмитро Белуха;

 

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ:

  • «Дебют», «Школа»– 200 грн. з особи за програму;
  • «Н», «Е», «D» – 250 грн. з особи за програму;
  • «RS» – 300 грн. з особи за програму;

вхід на змагання для тренерів згідно зі списками попередньої реєстрації пар;

вхідний квиток для супроводжуючих та глядачів на день змагань – 150 грн. Місце за столиком на одне відділення – 100 грн.

Бронювання столиків за телефоном: (067) 915-84- 00 (Олена).

 

Нагородження:

усі фіналісти з 1 по 6 місце – дипломами, подарунками від партнерів, ексклюзивними медалями;

клас «Дебют» і «Школа» буде поділено на «золотий», «срібний» та «бронзовий» фіна- ли та відповідно нагороджені ексклюзивними кубками Абсолюту, також краща пара, солістка за спортивною системою буде нагороджена Кубком.

Клуб, який представить найбільшу кількість учасників, отримає 5000 грн. та ексклюзивний кубок Абсолюту.

 

Організатори:

МАКСИМ ГРУША, ОЛЕНА ПАХОМОВА

ТЕЛ.:(097) 969-14-12 – МАКСИМ, (067) 915-84-00 – ОЛЕНА

 

БУДЕМО РАДІ ВАС БАЧИТИ!

 

JudgesCity / Country
Бабич Анастасія Київ / Україна
Береговий Мирослав Київ / Україна
Бисько Олексій Київ / Україна
Бортяна Любов Київ
Будник Сергій Київ / Україна
Венгер Аліна Хмельницький
Власова Оксана Херсон / Україна
Волков Дмитро Вишгород
Вяхірєв Юрій Київ / Україна
Гамарець Сергій Вишневе / Україна
Глитень Віктор Київ
Глушко Анжеліка Київ / Україна
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Городецкий Андрей Київ / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький
Дмитрієв Олександр Київ / Україна
Євтєєв Андрій Київ
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Забусова Юлія Київ
Зирянова Тетяна Київ
Ільницька Ірина Київ / Україна
Калиновська Ярослава Київ / Україна
Коземірова Анна Київ / Україна
Константинов Дмитро Коцюбинське / Україна
Кузьмін Дмитро Київ
Лаврушка Артем Київ / Україна
Левшин Антон Харків / Україна
Лисенко Констянтин Київ
Макода Світлана Київ / Україна
Москальчук Микита Київ / Україна
Москальчук Софiя Київ / Україна
Московченко Олексій Буча / Україна
Мурзін Павло Київ
Назаренко Катерина Київ / Україна
Нечитайло Катерина Київ / Україна
Новікова Ольга Київ
Олефиренко Анна Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Осовська Любов Київ
Осовський Анатолій Київ
Парфенюк Євген Київ / Україна
Поботін Володимир Київ / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Сенченко Тетяна Київ
Сіменчук Віталій Вишгород / Україна
Тарасюк Сергiй Київ / Україна
Федорова Марина Харків / Україна
Щербак Марк Київ / Україна
Якушева Анна Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBila Tserkva / Ukraine2/3 2/3
VivaTBila Tserkva / Ukraine2/4 1/2
LIFE STYLE DANCEBuzova / Ukraine11/11 10/10
LegrandGostomel / Ukraine8/13 8/13
SambaIrpin / Ukraine5/7 0/0
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine1/1 1/1
AktsenTKhmelnytskyy / Ukraine14/22 12/19
StilKotsubinske / Ukraine29/48 8/12
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANSKyiv / Ukraine13/14 13/14
AltaKyiv / Ukraine3/3 3/3
AngelKyiv / Ukraine7/14 7/14
AntaresKyiv / Ukraine2/2 2/2
Art DanceKyiv / Ukraine6/6 6/6
Ask danceKyiv / Ukraine12/12 10/10
AstraKyiv / Ukraine2/4 1/2
BalansKyiv / Ukraine6/12 5/9
Bodi FitKyiv / Ukraine6/6 6/6
ChampionKyiv / Ukraine2/3 2/3
charivnistKyiv / Ukraine14/17 14/15
ChempionKyiv / Ukraine19/19 19/19
Dance AcademyKyiv / Ukraine2/4 2/4
Dance AvenueKyiv / Ukraine35/56 34/54
Dance Energy , SSBTKyiv / Ukraine10/10 10/10
Dance OlympKyiv / Ukraine12/15 12/15
Dance SpiritKyiv / Ukraine57/107 57/106
DANCE STARKyiv / Ukraine32/35 22/23
Dance VictoryKyiv / Ukraine21/22 20/21
DanceHallKyiv / Ukraine12/13 11/11
Dans-SferaKyiv / Ukraine24/38 23/37
Dans-stilKyiv / Ukraine13/15 7/7
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/1 1/1
DC-75Kyiv / Ukraine19/26 18/24
Diamant-ElitKyiv / Ukraine10/15 8/12
Dior-danceKyiv / Ukraine24/27 21/24
Drim DensKyiv / Ukraine19/26 18/22
DS FireFlyKyiv / Ukraine8/9 8/9
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine1/1 1/1
EliseDanceKyiv / Ukraine19/20 19/20
FavoritKyiv / Ukraine8/10 7/9
FiestaKyiv / Ukraine40/58 39/56
Flesh-KristalKyiv / Ukraine41/64 41/64
Grand-DuetKyiv / Ukraine9/11 7/8
ImidzhKyiv / Ukraine16/17 15/16
IrbisKyiv / Ukraine14/18 14/18
LibertaKyiv / Ukraine19/20 19/20
Love-DanceKyiv / Ukraine3/3 3/3
Mark Scherbak TeamKyiv / Ukraine3/5 2/2
MeridianKyiv / Ukraine17/17 16/16
MiDiYaKyiv / Ukraine1/1 0/0
Panda PlyusKyiv / Ukraine9/16 3/3
Parfenon-DensKyiv / Ukraine19/30 19/30
PerfectionKyiv / Ukraine8/15 8/15
ReveransKyiv / Ukraine5/5 4/4
Royal DanceKyiv / Ukraine6/6 6/6
SerpantinKyiv / Ukraine37/51 34/46
ShmuDanceKyiv / Ukraine6/8 6/6
Sport-DansKyiv / Ukraine1/1 1/1
StarWayKyiv / Ukraine18/33 12/20
Strim-DansKyiv / Ukraine6/7 6/7
StyleKyiv / Ukraine7/9 6/8
SupadansKyiv / Ukraine3/4 3/3
Team DanceKyiv / Ukraine3/4 2/2
TvistKyiv / Ukraine2/2 2/2
UnisonKyiv / Ukraine13/19 11/16
YurisKyiv / Ukraine13/16 11/13
ZoryaniyKyiv / Ukraine6/6 5/5
Ритми юностіKyiv / Ukraine36/42 34/40
ProfitLozova / Ukraine18/29 18/29
TandemLubny / Ukraine10/17 10/15
Dance AcademyVasylkyv / Ukraine4/5 3/4
DIAMONDVyshgorod / Ukraine85/92 60/65
Love-DanceVyshgorod / Ukraine16/25 15/23
RenesansVyshneve / Ukraine3/3 3/3
RenessansVyshneve / Ukraine56/62 40/45
PolissyaZhytomyr / Ukraine4/4 4/4
ElitaХерсон / Ukraine4/10 3/7