Loading
post image

Rumba Cross 2018

Прокаєв Артур, Прокаєва Оксана
Рівне / Україна
21.10.2018

Conformance with the schedule

3.70/5

Dressing rooms

3.60/5

Design and comfort of the hall

3.80/5

Lighting

3.90/5

Music

3.70/5

Average value

3.74/5

Evaluation done with  10  user(s)
Last feedback date  22.10.2018 07:39

 

Rumba Cross 2018

 

   

Попередня участь у змаганні приймаються  до 20.10.18р.  на  flymark.com.ua

Реєстрація учасників та суддів починається о 8.оо та здійснюється згідно правил реєстрації та закінчюється за 60хв. до початку.

Початок розминки за 30хв.     

Без попередньої заявки участь можлива при подвійному внеску

 

Інформація для танцюристів:

-Наявність накаблучників обов*язкова.

-Категорії (*) без всіх обмежень.

-Організатор має право вносити зміни у категоріях та змінювати програму змагань!

 

Умови для глядачів та тацюристів:

Майданчик – ламінована сцена -200кв.м

танцювальний магазин  «TopDance»

пригощає кафе  «Чорна Королева»

професійна фото-відео студія «АРДАН»

 

Благодійний внесок: 120 грн.з  особи.

 

Учасникам АТО вхід безкоштовний при наявності оригіналу - посвідчення особи

 

НАГОРОДЖЕННЯ

Категорії Дебют та Школа –  Диплом та ексклюзивні медалі

Категорії Н, Е, Д, С кл. отримують  Диплом, Медаль та Кубок 

 

Для всіх учасників приємні подарункі

 

1 місце  Youth + Adults open cтандарт та латина

для танцюристів дарує приємні подарункі в категоріях

 

Суддівство:

запрошені судді танцювальних організацій які займаються розвитком спортивного танцю та тренери пар які мають діючу ліцензію судді на 2018рік, та пройшли іспити на суддівство. Суддівство здійснюється на планшетах ФлайМарк                                                                                                

Змагання проходять з благодійною метою для розвитку спортивного танцю на території України.                    

 

Сучасний м'який, просторий зал.

Професійне світло та звук!

 

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС НА НАШИХ ЗМАГАННЯХ!!!

Більше інформації про змагання на - uadl.com.ua

 

JudgesCity / Country
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Арустамян Наталія Здолбунів
Бабак Вікторія Рівне
Бурчак Ігор Рівне
Головач (Гордійчук) Інна Шепетівка / Україна
Грицевич Всеволод Луцьк / Україна
Джум Олександр Рівне
Казатинська Олена Рівне
Корочанський Сергій Рівне
Маламуж Катерина Рівне
Музиченко Лариса Славута / Україна
Новомодна Олена Шепетівка
Олійник Олена Рівне / Україна
Пастухов Сергій Рівне / Україна
Прокаєв Артур Рівне
Прокаєва Оксана Рівне
Третевич Ольга Луцьк
Фурман Владина Луцьк / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Grand-DanceLutsk / Ukraine7/16 7/15
TroyandaLutsk / Ukraine10/10 9/9
elit danseZdolbuniv / Ukraine12/13 12/13
Dance-ARTZhytomyr / Ukraine1/3 0/0
15Рівне / Ukraine9/9 7/7
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine21/24 21/23
Art-kvartalРівне / Ukraine35/117 19/42
diamond danceРівне / Ukraine9/10 7/8
FortunaРівне / Ukraine11/14 7/7
KarmenРівне / Ukraine4/5 3/4
LiniyaРівне / Ukraine12/20 7/12
PlatinumРівне / Ukraine1/1 1/1
TenDanceРівне / Ukraine19/19 18/18
SheykСлавута / Ukraine5/10 5/10
IneshШепетівка / Ukraine23/27 22/26
VivatШепетівка / Ukraine6/6 5/5