Loading
post image

ЗИМОВИЙ ПРОМЕНАД 2018

ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Київ / Україна
27.01.2018

Conformance with the schedule

4.64/5

Dressing rooms

4.09/5

Design and comfort of the hall

4.36/5

Lighting

4.45/5

Music

4.55/5

Average value

4.42/5

Evaluation done with  11  user(s)
Last feedback date  28.01.2018 08:55

 

СТАНОМ НА 28.12.2017

ЗИМОВИЙ ПРОМЕНАД 2018

 
Місце проведення: парк ПЕРЕМОГА, танцювальна зала «Ровесник» (М«Дарниця», заїзд з вул. Генерала Жмаченко 8)

 

Остаточна програма 25 січня  (чт) о 22:00 на www.ltu.org.ua

Розм. за 30хв. до початку змагань

 

Заявки:

Заявки на участь та суддівство on-line Skasy.com або Flymark.dance

до 24 січня (ср) 2018 року.

Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Отримання номерів для київських пар 25 січня (чт) з 10.00 до 17.00 в офісі ЛТУ.

При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації).

Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Завчасно повідомляти та знімати зареєстровані пари, які з будь-яких причин не можуть прийняти участь.

Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників.

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

Реєстрація учасників згідно діючих на 2018 рік, стартових книжок (карток) усіх Всеукраїнських організацій!!!, які займаються розвитком спортивного танцю.

Участь можлива лише в одному танцювальному класі.

Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Внески:

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК, Н, Е 200 грн за програму з особи,
  • Розрядні класи (D,C,Rtg) 250 грн за програму з особи

Вхід – 150 грн на весь день змагань.

Столик 200 грн на одне відділення. (Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).

 

Судді:

Змагання обслуговують судді відповідної категорії.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес-коду.

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи:

Нормативи згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях ПК2, ПК3, ПК4, Н, Н6 – згідно переліку фігур Ліги танцю України: http://ltu.org.ua/dokumenty/

На змаганнях працює спортивний комісар!

 

Привабливі умови:

  • для учасників: зручні роздягальні, старт-приз!
  • для глядачів – лотерея за номерами квитків;
  • обслуговує Львівська майстерня шоколаду;
  • професійні фото від VG.studio (Ві-Джі Студіо), Фотограф Володимир Голуб; 098-709-03-90
  • Розіграш призів від Mary Kay

 

Додаткова інформація за телефонами:

(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ

ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ

 Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський (м.т. 050 440 52 19, +380 44 566 51 13, p.vlad.ltu@gmail.com )

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ!

 

Couples / Entries  268 / 305
Categories27 January, Saturday
09:3012:3015:3018:30
1 Baby PK2 (4-5 years) W-C
2 Baby Solo PK2 (4-5 years) W-C
3 Children PK2 (6-7 years) W-C
4 Children PK3 (6-7 years) W-C-J
5 Children N (6-7 years) W-Q-C-J
6 Children Solo PK2 (6 years) W-C
7 Children Solo PK2 (7 years) W-C
8 Children Solo PK3 (6-7 years) W-C-J
9 Children Solo N (6-7 years) W-Q-C-J
10 Juveniles 1.9 PK2 (9 years) W-C
11 Juveniles 1.8 PK2 ( 8 years) W-C
12 Juveniles 1 PK3 W-C-J
13 Juveniles 1 PK4 W-Q-C-J
14 Juveniles 1 N W-Q-C-J
15 Juveniles 1 E ST, LA
16 Juveniles 1 Solo PK2 W-C
17 Juveniles 1 Solo PK3 W-C-J
18 Juveniles 1 Solo N W-Q-C-J
19 Juveniles 1 Solo E LA
20 Juveniles 2 Solo PK2 W-C
21 Juveniles 2 Solo N W-Q-C-J
22 Juveniles 2 Solo PK3 W-C-J
23 Juveniles 2 Solo E LA
24 Juveniles Trio N LA
25 Juveniles Trio E LA
26 Juveniles 2 PK2 W-C
27 Juveniles 2 PK3 W-C-J
28 Juveniles 2 PK4 W-Q-C-J
29 Juveniles 2 N W-Q-C-J
30 Juveniles 2 E ST, LA
31 Juveniles 2 D ST, LA
32 Juniors 1 Solo E ST, LA
33 Juniors 1 Solo N W-Q-C-J
34 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
35 Juniors 1+2 E ST, LA
36 Juniors 1 D ST, LA
37 Juniors 2+Youth D ST, LA
38 Juniors 1+2 C ST, LA
39 Youth+Adult C ST, LA
40 Youth+Adult Rtg ST, LA
41 Seniors ST
Total by section0000
Couples / Entries  268 / 305
JudgesCity / Country
Егоров Дмитрий Київ / Україна
Ігнатенко Микита Київ / Україна
Ігнатенко Наталія Київ / Україна
Коросташов Денис Київ / Україна
Котова Марина Київ / Україна
Ларін Едуард Васильків / Україна
Ларін Ігор Васильків / Україна
Ларіна Анна Калинівка / Україна
Ліщинська Галина Умань / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Пекарев Володимир Київ / Україна
Пекарева Антоніна Київ / Україна
Рахуба Олександр Київ / Україна
Савков Сергій Київ / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
SapfirBucha / Ukraine25/28
DANATA-DENSGlevaha / Ukraine1/1
Vida DanceKalynyivka / Ukraine5/5
AssolKyiv / Ukraine3/3
A-styleKyiv / Ukraine27/29
ConcordKyiv / Ukraine4/6
Dance AvenueKyiv / Ukraine17/18
dance isKyiv / Ukraine1/1
Dance MaximumKyiv / Ukraine6/6
DialogKyiv / Ukraine6/7
DREAMSKyiv / Ukraine17/18
FeyeriyaKyiv / Ukraine7/7
Garmoniya-DansKyiv / Ukraine8/9
ImidzhKyiv / Ukraine20/21
KarmilKyiv / Ukraine11/12
OLTEXKyiv / Ukraine6/8
PolonezKyiv / Ukraine2/2
Pulsar-DansKyiv / Ukraine13/13
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine4/5
Sport-DansKyiv / Ukraine20/22
StarDanceKyiv / Ukraine30/40
Tandem1996Kyiv / Ukraine1/1
TORNADOKyiv / Ukraine14/16
MarsVasylkyv / Ukraine8/9
graciyaУмань / Ukraine5/9
NyuansЧернігів / Ukraine7/9