Loading
post image

Voice of the Dance

Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю
Євтушенко Тетяна, Луцький Владислав, Рожкова Тетяна, Бойко Денис
Київ / Україна
04.03.2018

Conformance with the schedule

3.93/5

Dressing rooms

2.80/5

Design and comfort of the hall

3.23/5

Lighting

4.10/5

Music

4.20/5

Average value

3.65/5

Evaluation done with  30  user(s)
Last feedback date  05.03.2018 07:36

 

Станом на 19.12.2017

Всеукраїнська рада спортивного танцю України

 Всеукраїнські відкриті рейтингові змагання зі спортивного танцю

«Voice of the Dance»

4 березня 2018

 

Місце проведення: ст. метро "Палац Україна", вул. Німецька1/32, 5 поверх,«Professional Dance Studio»

 

Реєстрація:

згідно свідоцтва про народження у категоріях «Дебют» та «Школа»; за класифікаційними книжками будь-якої танцювальної організації – в інших категоріях.

 

Правила по фігурам та костюмам:

згідно об'єднаних правил танцювальних організацій.

 

Учасники нагороджуються:

  • категорії «Дебют» та «Школа»: золотий, срібний та бронзовий фінали – медалями та подарунками;
  • Н, Е, Д – призери – медалями, фіналісти – дипломами;
  • RisingStars та Pro-Am – медалями, переможці – ексклюзивними кубками. Спеціальні призи від партнерів змагань. 

 

Благодійні внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Витрати на організацію та проведення здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.

Стартовий внесок для учасників (з однієї особи):

  • категорії Дебют та Школа – 220 грн,
  • Н, E, D – 250 грн,
  • Rising Stars – 300 грн,
  • Pro-Am – 400 грн,
  • ProAmShowcase – 500 грн.
  • При умові участі у категоріях Pro Am Scolarship та Pro Am Challenge –категорія ProAm Special Rankingбезкоштовна.

 

Вхідний квиток для глядачів:

180 грн на весь день змагань, місце за столиком + 120 грн на одне відділення.

 

Обов’язкова попередня заявка

 учасників та суддів до 2 березня 2018 року на сайті  http://www.flymark.dance/

Обов’язкова реєстрація для київських пар 2березня за адресою:вул. Фізкультури 1, НУФВСУ, кім. 407, корпусу №5, з 10.00 до 17.00.

Реєстрація в день змагань для київських пар можлива тільки при додатковому внеску 50 грн.В день змагань реєстрація закінчується за 30 хвилин до початку відділення.Організатори змагань залишають за собою право об’єднувати категорії.

 

Умови для учасників та гостей:

  • місця за столиками,
  • професійне освітлення й озвучення,
  • комп’ютерний підрахунок результатів,
  • професійний фотограф,
  • танцювальні магазини.

 

Професійний ведучий – Роман Дрібний  

Додаткова інформація та бронювання столиків за тел. 050 447 33 53 – Тетяна.

 

Організатори:

Євтушенко Тетяна та Луцький Владислав, Рожкова Тетяна та Бойко Денис

  До зустрічі на паркеті!

 

Couples / Entries  525 / 731
Categories04 March, Sunday
09:0012:3016:0019:00
1 Super Baby Solo Debut (3-4 years) (9) W-C - 9
2 Baby Debut (4-5 years) (5) W-C - 5
3 Baby Solo Debut (4-5 years) (31) W-C - 31
4 Children Debut (under 8) (12) W-C - 12
5 Children Solo Debut (under 8) (64) W-C - 64
6 Juveniles 1 Debut (12) W-C - 12
7 Juveniles 1 Solo Debut (29) W-C - 29
8 Juveniles 2 Debut (10) W-C - 10
9 Juveniles 2 Solo Debut (9) W-C - 9
10 Juniors 1+2 Solo Debut W-C
11 Baby School (4-5 years) (1) W-C-J - 1
12 Baby Solo School (4-5 years) (4) W-C-J - 4
13 Children School (under 8) (9) W-C-J - 9
14 Children Solo School (under 8) (34) W-C-J - 34
15 Juveniles 1 School (23) W-C-J - 23
16 Juveniles 1 Solo School (45) W-C-J - 45
17 Juveniles 2 School (14) W-C-J - 14
18 Juveniles 2 Solo School (31) W-C-J - 31
19 Juniors 1+2 School (2) W-C-J - 2
20 Juniors 1+2 Solo School (15) W-C-J - 15
21 Children N (under 8) (1) W-Q-C-J - 1
22 Children Solo N (under 8) (11) W-Q-C-J - 11
23 Juveniles 1 N (14) W-Q-C-J - 14
24 Juveniles 2 N (21) W-Q-C-J - 21
25 Juveniles 1 Solo N (34) W-Q-C-J - 34
26 Juveniles 2 Solo N (27) W-Q-C-J - 27
27 Juniors 1+2 N (8) W-Q-C-J - 8
28 Juniors 1+2 Solo N (18) W-Q-C-J - 18
29 Juveniles 1 E (3) ST - 1, LA - 3
30 Juveniles 2 E (13) ST - 12, LA - 12
31 Juveniles 1+2 Solo E (21) ST - 13, LA - 21
32 Juveniles 1+2 Solo D (3) ST - 1, LA - 2
33 Juniors 1 E (11) ST - 7, LA - 7
34 Juniors 2 E (9) ST - 7, LA - 8
35 Juniors 1+2 Solo E (15) ST - 10, LA - 10
36 Juveniles 1 D (4) ST - 4, LA - 3
37 Juveniles 2 D (3) ST - 3, LA - 3
38 Juniors 1 D (9) ST - 6, LA - 5
39 Juniors 2 D (9) ST - 4, LA - 7
40 Youth+Adult D (4) ST - 3, LA - 4
41 Juniors 2+Youth Solo D (8) ST - 5, LA - 6
42 Juveniles 1+2 Rising stars (5) ST - 2, LA - 3
43 Juniors 1 Rising stars ST, LA
44 Juniors 2 Rising stars (6) ST - 4, LA - 3
45 Youth 1+2 Rising Stars (8) ST - 5, LA - 7
46 Adult Rising stars (5) ST - 3, LA - 3
47 Pro-Am Special Ranking (13) ST - 6, LA - 7
48 Pro-Am Scholarship (13) ST - 6, LA - 7
49 Pro-Am Challenge (14) ST - 7, LA - 7
50 Pro-Am Showcase (1) Show - 1
Total by section21632611871
Couples / Entries  525 / 731
JudgesCity / Country
Алексанова Марія Корсунь-Шевченківський / Україна
Бабич Анастасія Київ / Україна
Бакалор Тимофій Київ
Береговий Мирослав Київ / Україна
Богданова Юлія Чернігів
Бойко Денис Київ
Босецкий Сергій Київ
Босецький Сергій Київ / Україна
Будник Сергій Київ / Україна
Булгаков Максимилиан Київ / Україна
Булгаков Максиміліан Київ
Васін Олег Київ / Україна
Вяхірєв Юрій Київ / Україна
Гафонов Артем Київ
Гнєздова Ольга Київ / Україна
Григорович Виталий Київ
Дацюк Ірина Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Жосан Яна Суми / Україна
Зирянова Тетяна Київ
Іванишин Антон Київ / Україна
Іванов Олександр Київ / Україна
Іванова Анна Київ / Україна
Ільїна Вікторія Київ / Україна
Калістов Михайло Київ / Україна
Квітка Євгеній Корсунь-Шевченківський / Україна
Козак Орест Київ / Україна
Константинов Дмитро Коцюбинське
Куксинский Максим Прилуки / Україна
Лисенко Жанна Корсунь-Шевченківський / Україна
Литвинович Анна Київ / Україна
Луцький Владислав Київ / Україна
Обмелько Володимир Калинівка / Україна
Обмелько Ірина Калинівка
Орел Сергій Київ / Україна
Позовний Дмитро Київ
Пушкіна Юлія Київ
Радченко Валерія Київ
Радченко Дмитро Київ / Україна
Рибачук Ксенія Фастів / Україна
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Сенченко Тетяна Київ
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Соронович Ігор Київ / Україна
Терентьєв Вадим Київ / Україна
Тимощук Вадим Біла Церква / Україна
Хамутовская Ольга витебск / Belorus
Чернявський Іван Київ
Шинковська Катерина Київ / Україна
Щербак Марк Київ
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький
Ясинська Олександра Київ
Ясинський Антон Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
VivaTBila Tserkva / Ukraine24/43 7/14
ProArtBrovary / Ukraine1/1 1/1
GratsiyaChernigiv / Ukraine8/8 8/8
LeGrandGostomel / Ukraine1/2 0/0
StarsKalynyivka / Ukraine15/15 13/13
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine31/56 28/51
StilKotsubinske / Ukraine6/8 6/8
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANSKyiv / Ukraine12/13 12/13
All starsKyiv / Ukraine6/14 4/8
Art DanceKyiv / Ukraine2/2 2/2
AstraKyiv / Ukraine7/8 7/8
BIG DanceKyiv / Ukraine7/18 5/12
Bodi FitKyiv / Ukraine9/16 8/14
ChampionKyiv / Ukraine12/13 12/13
Dance AvenueKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance Innovation TeamKyiv / Ukraine1/3 1/3
Dance InsightKyiv / Ukraine6/6 6/6
Dance OlympKyiv / Ukraine1/2 0/0
Dance Studio LUNAKyiv / Ukraine7/8 7/8
Dance VictoryKyiv / Ukraine1/2 1/2
DanceHallKyiv / Ukraine10/10 9/9
DanceLandKyiv / Ukraine25/35 23/33
Dans MaysterKyiv / Ukraine2/2 2/2
Dans-ArtKyiv / Ukraine1/2 1/1
Dans-TsentrKyiv / Ukraine2/5 2/5
DC-75Kyiv / Ukraine2/3 1/1
Diamant-ElitKyiv / Ukraine10/15 8/11
Drim DensKyiv / Ukraine7/7 7/7
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine6/9 6/9
EliseDanceKyiv / Ukraine29/30 29/29
EnastryKyiv / Ukraine6/8 6/8
Energy DanceKyiv / Ukraine11/14 11/14
FantomKyiv / Ukraine3/5 3/5
FavorKyiv / Ukraine6/10 5/8
FeyeriaKyiv / Ukraine8/10 7/8
FiestaKyiv / Ukraine17/21 16/19
Flesh-KristalKyiv / Ukraine1/2 1/2
ForumKyiv / Ukraine1/1 1/1
ImidzhKyiv / Ukraine9/10 9/10
JOY&DanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
Kievskaya RusKyiv / Ukraine5/7 5/7
Latinskiy kvartalKyiv / Ukraine6/7 5/6
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine13/21 12/20
Lucky StepKyiv / Ukraine8/8 8/8
MiDiYaKyiv / Ukraine14/17 0/0
MS TeamKyiv / Ukraine2/6 2/4
MStudioKyiv / Ukraine24/33 20/28
Nika-DansKyiv / Ukraine2/6 0/0
No clubKyiv / Ukraine6/18 5/15
OltimaKyiv / Ukraine15/22 13/17
Original Dance SchoolKyiv / Ukraine27/43 22/35
Panda PlyusKyiv / Ukraine6/11 5/7
SerpantinKyiv / Ukraine37/41 37/41
ShansKyiv / Ukraine1/2 0/0
SupadansKyiv / Ukraine3/6 3/6
SуnergуKyiv / Ukraine8/12 8/12
Team DanceKyiv / Ukraine9/11 8/10
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine27/40 23/32
TORNADOKyiv / Ukraine1/1 1/1
U&A DanceKyiv / Ukraine1/3 1/3
Unique StyleKyiv / Ukraine4/7 4/7
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Viktoriya AKyiv / Ukraine8/40 8/20
Viva DanceKyiv / Ukraine3/3 3/3
Winner-clubKyiv / Ukraine1/1 1/1
YurisKyiv / Ukraine9/9 8/8
Линия ТанцаKyiv / Ukraine8/9 8/9
TandemLubny / Ukraine3/4 1/2
graciyaPriluki / Ukraine6/10 6/10
Only oneVasylkyv / Ukraine2/3 2/3
Arabeskvitebsk / Belorus4/8 4/8
DancelifeПереяслав-Хмельницький / Ukraine8/19 8/19
SMAFTСуми / Ukraine9/21 0/0
OlimpФастів / Ukraine21/25 16/20