Loading
post image

Весняна фантазія - 2016

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту
Висоцький Олександр та Тетяна, Міщенко Інна
Бердичів / Україна
02.04.2016

 

  

      Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту (ВФТС)

Житомирський обласний осередок ВФТС

 Клуб спортивного танцю «Естет»

Клуб спортивного танцю «Надія»

 

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту

"Весняна фантазія - 2016"

 

Дата проведення:     2 квітня 2016 року

Місце проведення: м. Бердичів, вул. К.Лібкхнехта 116, Міський палац культури.

 

Реєстрація: до участі на змагання допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом.

 

Заявки: Заявки на участь в змаганнях просимо подавати on-line до 31.03.2015 на сайті https://flymark.dance

 

Майданчик: ламінований паркет 18х12м       

 

Костюми:  згідно правил WDSF.

 

Умови проведення: Змагання проводяться за рахунок залучення спонсорських та благодійних внесків.

 

Організатори змагань: mob. +38 099 517 65 85, +38 097 630 85 49

Е-mail : estet_kst@mail.ru

Висоцька Тетяна

Міщенко Інна

 

Фінансові умови участі у змаганнях

Благодійний внесок у категоріях:

  • Соло, діти школа складає       120 грн з учасника за програму;
  • Початківці, Е клас, Д клас     160 грн з учасника за програму.

Благодійний внесок для глядачів 100 грн за день змагань.

Couples / Entries  131 / 182
Categories02 April, Saturday
10:0016:00
1 Solo 1 (4-5 years) W-C
2 Solo 2 (6-7 years) W-C
3 Solo 3 (8-9 years) W-C-J
4 Solo 4 (10-11 years) W-C-J
5 Children 1 (4-5 years) W-C
6 Children 2 (6-7 years) W-C
7 School 1 (6-7 years) W-C-J
8 School 2 (8-9 years) W-C-J
9 School 3 (10-11 years) W-C-J
10 Children Beginners W-Q-C-J
11 Juveniles 1 Beginners W-Q-C-J
12 Juveniles 2 Beginners W-Q-C-J
13 Juniors 1 Beginners W-Q-C-J
14 Juniors 2 Beginners W-Q-C-J
15 Juveniles 1 E ST, LA 6 dances
16 Juveniles 2 E ST, LA 6 dances
17 Juniors 1 E ST, LA 6 dances
18 Juniors 2 E ST, LA 6 dances
19 Juveniles 1 D 8 dances ST, LA
20 Juveniles 2 D 8 dances ST, LA
21 Juniors 1 D 8 dances ST, LA
22 Juniors 2 D 8 dances ST, LA
Total by section00
Couples / Entries  131 / 182
JudgesCity / Country
Боган Ярослав Житомир / Україна
Бормотова Євгенія Житомир
Висоцька Тетяна Житомир
Волiвецька Валерiя Житомир
Высоцкий Руслан Вінниця
Грошева Вита Бердичів
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Луженецька Олена Житомир / Україна
Міщенко Інна Бердичів
Нагребельна Інна Житомир
Нефьодов Максим Житомир / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Радіонов Артем Житомир
Руденко Анна Житомир
Савицька Ольга Житомир
Сербіна Наталія Житомир / Україна
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Супрунчук Олег Житомир
Тимощук Вадим Біла Церква
Федотов Максим Київ / Україна
Федотова Яна Київ / Україна
Ярошук Ольга Вінниця
ClubCity / CountryPairs / Participation
NadiyaBerdychiv / Ukraine15/20
TangueraBerdychiv / Ukraine8/10
MriyaKorosten / Ukraine7/15
Liga-A KiyivKyiv / Ukraine6/9
Liga-AVinnitsa / Ukraine1/3
EstetZhytomyr / Ukraine12/25
GalateyaZhytomyr / Ukraine7/12
KolibriZhytomyr / Ukraine8/8
KristalZhytomyr / Ukraine26/39
MelodiyaZhytomyr / Ukraine1/1
PrestigeZhytomyr / Ukraine7/7
SmaylZhytomyr / Ukraine9/9
Dans-MriyaХмільник / Ukraine24/24