Loading
post image

РИТМИ ПЕЧЕРСЬКА 2018

Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
07.10.2018

Conformance with the schedule

4.75/5

Dressing rooms

4.50/5

Design and comfort of the hall

4.75/5

Lighting

5.00/5

Music

3.75/5

Average value

4.55/5

Evaluation done with  4  user(s)
Last feedback date  08.10.2018 19:10

 

Станом на 29.08.2018 р.

ВСЕУКРАЇНСЬКА РАДА СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ (ВРСТ)

Київська міська державна адміністрація

Головне управління по фізичній культурі та спорту міста Києва

Асоціація спортивних танців міста Києва (АСТМК)

Печерська у місті Києві районна державна адміністрація

Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»

 

запрошують Вас на

Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

 

  РИТМИ ПЕЧЕРСЬКА 2018

 

7 жовтня 2018 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

 

Судді:

Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.com.ua !!!!!!!!!!!

 

Участь у роботі суддівської колегії можлива за умови вчасно поданої заявки на суддівство!!!

 

Заявки:

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.com.ua не пізніше 4-го жовтня (ЧЕТВЕР, 23:59)!

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!

 

Реєстрація:

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2018 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивних танців в Україні.

Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 5-го жовтня 2018 р. з 10.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ!

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 100 грн!!!

 

Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

  • 250 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 20;
  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 21 по 37;

 

Вхідні, столики:

- 150 грн. вхідний для глядачів на одне відділення.

- 200-250 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем за столиком.

Вхід до зали змагань за контрольними браслетами. В день змагань контрольні браслети слід отримувати в фойє другого поверху. Бронювання місць за столики: 099-133-77-29 Юля.

 

Нагородження:

Учасники категорій «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 7-8 та 15-40 нагороджуються дипломами, медалями й кубками, фіналісти цінними призами і сертифікатами.

 

Організатори:

Оксана Бойко та Ігор Соронович

E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

Couples / Entries  402 / 571
JudgesCity / Country
Бабич Анастасія Київ
Бакалор Тимофій Київ
Береговий Мирослав Київ / Україна
Бисько Софія Київ / Україна
Бреус Вікторія Київ / Україна
Василевський Іван Київ / Україна
Васін Олег Київ
Васютяк Юрій Київ
Влох Дмитро Київ
Гафонов Артем Київ / Україна
Гордієнко Алла Чернігів
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Григорович Вероніка Київ / Україна
Григорович Виталий Київ / Україна
Дітковська Анна Київ / Україна
Довгалін Кирило Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Жосан Яна Суми / Україна
Зощук Євген Київ
Іванова Анна Київ / Україна
Кірієнко Юлія Київ
Курская Юлия Херсон / Україна
Лаврушка Артем Київ / Україна
Левандовська Оксана Київ / Україна
Левіт Світлана Київ
Лемішко Олена Київ / Україна
Маркевич Наталія Бориспіль
Марковська Аліна Херсон
Мітченко Марія Київ
Нестерова Анна Київ
Огійчук Ігор Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Парфьонов Денис Київ
Савков Сергій Київ / Україна
Скоренко Ярослав Бровари / Україна
Сокольніков Денис Київ / Україна
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Федорчук Валентина Київ
Ходикіна Наталя Бердянськ / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Христюк Маргарита Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
Яременко Ігор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
VdokhnovenieBerdyansk / Ukraine2/2 0/0
SharmBoryspil / Ukraine8/10 8/10
ProArtBrovary / Ukraine13/16 8/10
New LifeBucha / Ukraine1/1 0/0
SapfirBucha / Ukraine17/20 15/18
GloriyaChernigiv / Ukraine14/25 11/17
NikaChernigiv / Ukraine1/2 0/0
SambaIrpin / Ukraine8/12 4/6
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
USPIKhKhmelnytskyy / Ukraine6/18 6/17
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine6/14 4/11
Kyiv / Ukraine2/2 1/1
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANSKyiv / Ukraine9/10 6/7
All starsKyiv / Ukraine3/5 0/0
AltaKyiv / Ukraine6/8 6/7
AlYansKyiv / Ukraine2/2 2/2
Art DanceKyiv / Ukraine4/4 4/4
Art MotionKyiv / Ukraine1/1 1/1
AstraKyiv / Ukraine7/9 6/7
BalansKyiv / Ukraine5/15 5/10
BIG JumpKyiv / Ukraine7/7 5/5
Bodi FitKyiv / Ukraine18/19 16/16
ConcordKyiv / Ukraine1/2 0/0
Dance Innovation TeamKyiv / Ukraine4/5 4/4
Dance MaximumKyiv / Ukraine1/2 1/1
Dance Studio LUNAKyiv / Ukraine9/10 8/9
DanceHallKyiv / Ukraine16/19 15/17
Dans MaysterKyiv / Ukraine1/2 1/2
Dans-stilKyiv / Ukraine5/6 4/5
Dans-TsentrKyiv / Ukraine9/16 8/13
DC-75Kyiv / Ukraine5/9 4/7
Drim DensKyiv / Ukraine6/6 6/6
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine19/26 10/15
FamilyKyiv / Ukraine4/5 4/4
FavorKyiv / Ukraine1/2 1/2
Flesh-KristalKyiv / Ukraine15/21 12/18
FREEDOMKyiv / Ukraine1/1 1/1
ImidzhKyiv / Ukraine13/15 13/15
Indigo EducationKyiv / Ukraine1/2 0/0
Inter-DanceKyiv / Ukraine10/14 8/10
Lider-AKyiv / Ukraine14/19 13/16
MaksimumKyiv / Ukraine11/15 11/14
MStudioKyiv / Ukraine14/19 13/16
Nika-DansKyiv / Ukraine1/2 1/2
OltimaKyiv / Ukraine26/41 19/24
Original Dance SchoolKyiv / Ukraine29/42 26/38
Panda PlyusKyiv / Ukraine1/2 1/1
ParadayzKyiv / Ukraine6/11 6/10
PerfectionKyiv / Ukraine6/11 5/9
Professional DanceKyiv / Ukraine10/25 10/23
Rick RoseKyiv / Ukraine1/2 1/2
Special oneKyiv / Ukraine4/6 4/4
Sport-DansKyiv / Ukraine14/23 14/23
StarWayKyiv / Ukraine5/9 4/8
studiya tanca M.KKyiv / Ukraine4/4 2/2
SupadansKyiv / Ukraine8/11 0/0
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine4/8 4/8
Team DanceKyiv / Ukraine5/5 5/5
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine8/11 8/11
Unique StyleKyiv / Ukraine1/2 1/2
YupiterKyiv / Ukraine5/7 5/7
My styleLviv / Ukraine2/6 1/2
TangoMinsk / Belarus3/8 0/0
Imperiya Odesa / Ukraine1/3 1/2
AlyansPoltava / Ukraine1/2 1/2
GratsiyaVinnitsa / Ukraine1/4 0/0
SpartakZaporizhzhya / Ukraine1/4 1/4
SMAFTСуми / Ukraine5/8 4/6
Leader DanceХерсон / Ukraine11/25 11/22
PromenadХерсон / Ukraine9/15 7/12
ArTmanХристинівка / Ukraine16/19 14/17