Loading
post image

STARS FESTIVAL AWARDS 2018

Відкриті міжнародні змагання зі спортивних бальних танців
Руденко Віталій, Левіт Ірина
Київ / Україна
15 - 16.12.2018
13/12/2018

 

UDSC Member of WDC

FREEDOM TO DANCE

УКРАЇНСЬКА РАДА СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ (УРСТ)

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПО ФІЗИЧНІЙ КУЛЬТУРІ ТА СПОРТУ МІСТА КИЄВА

КИЇВСЬКА МІСЬКА АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ МІСТА КИЄВА

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

СТУДІЯ ТАНЦІВ “DANCE-STYLE”

 

ВІДКРИТІ МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНИХ БАЛЬНИХ ТАНЦІВ

STARS FESTIVAL AWARDS 2018”

 

НАЗВА / TITEL: 5-ті міжнародні змагання зі спортивних бальних танців “Stars Festival Awards 2018”

                           5th International Dance Sport Competition “Stars Festival Awards 2018”

ДАТА / DATE: 15-16 грудня 2018 року / 15-16 of December 2018.

МІСЦЕ / PLACE:  Україна, Київ, “АККО ІНТЕРНЕШНЛ”, Пр-т Перемоги 40-Б.

                            Ukraine, Kyiv, “ACCO INTERNATIONAL”, prospect Peremohy 40-B.

 

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ / ENTRY FEES: 

Для учасника за одну програму / For a person of one program:

  • Групи / Groups 6-7 – 1000 грн.
  • Групи / Groups 1-5, 8-17 – 350 грн. та  300грн*
  • Групи / Groups 18-49 Дебют та Школа - 250 грн.
  • Н, Е, Д – 300грн та  250грн*

* при подвійній реєстрації у вищому класі, у кожній з програм!

 

ВХІДНІ КВИТКИ  / ENTRY TICKETS

150 грн - на 1 відділення 15 грудня / for 1 part 15th of December

200 грн. - на весь день змагань 16 грудня  / for all day 16th of December

VIP столики – 100грн, 1 місце, на 1 відділення змагань.

 

ПРАВИЛА /RULES:

Згідно правил WDC / According to the WDC rules.

 

ЗАЯВКИ /ENTRIES:

обов’язкова on-line заявка на сайті – www.flymark.dance

Кінцева дата подачі заявки: 13 грудня 2018 року / Closing date for Entries: 13th of December 2018.

Обов’язкова реєстрація київських пар 14 грудня з 10:00-19:00, в кім. 407, корпусу 5 НУФВСУ.

!!! Без реєстрації 14 грудня (для учасників Києва), стартові внески в день змагань зростуть на +50 грн з особи за програму!!!

 

СУДДІ / JUDGIES:

Головний суддя змагань – Андрій Аксененко.

Спортивний комісар – Дмитро Бєлуха.

15 грудня – запрошені судді, а також судді вищої та міжнародної категорій.

16 грудня - судді з ліцензією усіх всеукраїнських танцювальних організацій.

!!! Заявки на суддівство приймаються обов’язково до 14 грудня  на сайті flymark.dance.

 

УМОВИ ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ ТА УЧАСНИКІВ / FACILITIES FOR SPECTATORS AND PARTICIPANTS:

  • Змагання будуть відбуватися у виставковому центрі «АККО ІНТЕРНЕШНЛ» (площа - 3000 кв.м). / The biggest hall of Ukraine (area 3000 sq.m.)
  • 3 зали для глядачів та учасників / 3 halls for spectators and participants
  • Танцювальний паркет 420 кв.м. / Dance floor 420 sq. m.
  • Tанцювальний магазин “Talento” / Dance shop “Talento”
  • Професійні зачіски та макіяж у окремих приміщеннях.
  • Професійний звуковий та світловий супровід змагань AMG / Professional sound and light AMG
  • VIP столики / VIP  tables
  • 300 місць для глядачів, а також місця за столиками / 300 seats for spectators
  • Гардероб / Closet
  • Окреме приміщення для переодягання та відпочинку/ Separate hall for dressing up and rest
  • Окрема роздягальня для учасників категорії PRO-AM!!!

 

НАГОРОДИ  / PRIZES:

  • Усім призерам змагань – ексклюзивна нагородна продукція від організаторів змагань / All the winners will receive exclusive gifts and prizes from organizers.
  • Усім фіналістам призи від партнерів та спонсорів змагань / All finalists will receive prizes from sponsors!

 

ОРГАНІЗАТОРИ ORGANIZERS:

Віталій Руденко та Ірина Левіт

Vitaliy Rudenko and Iryna Levit

+38(063)7180023;  +38(050)4456290

Сайт: www.dance-style.com.ua

email: dance_style_studio@yahoo.com

 

 

НАСТУПНА ДАТА ПРОВЕДЕННЯ “Stars Festival Awards 2019” /

NEXT DATE “Stars Festival Awards 2019” /  

26-27 жовтня / of October 2019!!!

 

Ми бажаємо усім приємних вражень та гарного настрою!

З повагою, Віталій та Ірина!

 

We wish you all a pleasant experience and good humor!

With respect, Vitaliy and Iryna!

 

Couples / Entries  774 / 1309
Categories15 December, Saturday16 December, Sunday
09:3013:0016:0019:0009:3012:3016:0019:00
1 Adults (26) ST - 7 LA - 19
2 Youth 2 (22) ST - 10 LA - 15
3 Youth 1 (35) ST - 14 LA - 25
4 Youth+Adult Rising Stars (44) ST - 22 LA - 29
5 Youth+Adult C (19) LA - 15 ST - 10
6 Pro-Am Scholarship Gold (13) ST - 5 LA - 8
7 Pro-Am Scholarship Silver (4) ST - 2 LA - 2
8 Juniors 2 (32) LA - 23 ST - 17
9 Juniors 2 Rising Stars (42) LA - 33 ST - 22
10 Juniors 2 C (40) ST - 20 LA - 34
11 Juniors 1 (14) ST - 7 LA - 12
12 Juniors 1 Rising Stars (21) ST - 14 LA - 18
13 Juniors 1 C (16) LA - 15 ST - 8
14 Juveniles 2 (23) ST - 15, LA - 20
15 Juveniles 2 D (32) ST - 25, LA - 30
16 Juveniles 1 (3) ST - 2, LA - 2
17 Juveniles 1 D (3) ST - 3, LA - 2
18 Baby School (under 6) (1) W-C-J - 1
19 Baby Solo School (under 6) (5) W-C-J - 5
20 Baby Debut (under 6) (1) W-C - 1
21 Baby Solo Debut (under 6) (23) W-C - 23
22 Children N (under 8) (8) W-Q-C-J - 8
23 Children Solo N (under 8) (13) W-Q-C-J - 13
24 Children School (under 8) (15) W-C-J - 15
25 Children Solo School (under 8) (30) W-C-J - 30
26 Children Debut (under 8) (26) W-C - 26
27 Children Solo Debut (under 8) (39) W-C - 39
28 Juveniles 1 E (12) ST - 10, LA - 11
29 Juveniles 1 Solo E (21) ST - 15, LA - 19
30 Juveniles 1 N (29) W-Q-C-J - 29
31 Juveniles 1 Solo N (37) W-Q-C-J - 37
32 Juveniles 1 School (34) W-C-J - 34
33 Juveniles 1 Solo School (42) W-C-J - 42
34 Juveniles 1 Debut (20) W-C - 20
35 Juveniles 1 Solo Debut (27) W-C - 27
36 Juveniles 2 E (38) ST - 35, LA - 34
37 Juveniles 2 Solo E (25) ST - 13, LA - 22
38 Juveniles 2 N (26) W-Q-C-J - 26
39 Juveniles 2 Solo N (47) W-Q-C-J - 47
40 Juveniles 2 School (13) W-C-J - 13
41 Juveniles 2 Solo School (28) W-C-J - 28
42 Juveniles 2 Debut (5) W-C - 5
43 Juveniles 2 Solo Debut (13) W-C - 13
44 Juniors 2 D (17) ST - 11, LA - 13
45 Juniors 1 D (21) ST - 10, LA - 20
46 Juniors 1+2 E (30) ST - 23, LA - 24
47 Juniors 1+2 Solo E (23) ST - 17, LA - 19
48 Juniors 1+2 N (11) W-Q-C-J - 11
49 Juniors 1+2 Solo N (15) W-Q-C-J - 15
Total by section110132140123207266124207
Couples / Entries  774 / 1309
JudgesCity / Country
Баршак Дмитро Київ / Україна
Бех Поліна Київ / Україна
Бисько Софія Київ / Україна
Білецький Антон Київ / Україна
Бойко Денис Київ / Україна
Васін Валентин Полтава / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Великголова Богдан Чернівці / Україна
Глаголева Яна Колонщина / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Дібров Віталій Одеса / Україна
Дітковська Анна Київ / Україна
Дрозач Анастасія Київ / Україна
Ільїна Вікторія Київ / Україна
Калиновська Ярослава Київ / Україна
Качура Олексій Чернігів / Україна
Костилева Наталія Київ / Україна
Маркіна Наіра Одеса / Україна
Олех Євгеній Київ / Україна
Руденко Вікторія Миколаїв / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Скорова Юлія Київ / Україна
Слєсаренко Сніжанна Южне / Україна
Толмачева Наталія Миколаїв / Україна
Тюткало Сергій Київ / Україна
Хавкін Генадій Харків / Україна
Христюк Маргарита Київ / Україна
Шудра Олена Чернігів / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
EridanBila Tserkva / Ukraine3/3
ViktoriyaBila Tserkva / Ukraine2/2
ExcellentDanceBoryspil / Ukraine13/19
RitmiBoyarka / Ukraine4/4
GarmoniyaBrovary / Ukraine7/7
ProArtBrovary / Ukraine3/6
Sky HillBrovary / Ukraine2/2
New LifeBucha / Ukraine1/1
GloriyaChernigiv / Ukraine1/4
Top DanceChernigiv / Ukraine8/12
Art'DANCEDnipro / Ukraine1/1
RenesansDnipro / Ukraine3/10
AstraGorishny Plavni / Ukraine1/1
STYLEIrpin / Ukraine2/4
DANCE MASTERSKharkiv / Ukraine5/13
PrestizhKharkiv / Ukraine1/3
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine3/6
StarDanceKharkiv / Ukraine10/22
AktsenTKhmelnytskyy / Ukraine1/3
ImpresKhmelnytskyy / Ukraine1/2
AmeliyaKolonshchyna / Ukraine4/4
AstraKremenchuk / Ukraine2/4
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine1/2
"SPORT LEND DANZA"Kyiv / Ukraine3/4
AltaKyiv / Ukraine8/15
AmeritKyiv / Ukraine1/1
AntaresKyiv / Ukraine1/1
Art DanceKyiv / Ukraine5/5
Art MotionKyiv / Ukraine7/10
ART OF DANCEKyiv / Ukraine6/10
ASKdanceKyiv / Ukraine8/15
AstraKyiv / Ukraine3/7
BalansKyiv / Ukraine7/16
BIG DanceKyiv / Ukraine5/6
Bodi FitKyiv / Ukraine17/27
ConcordKyiv / Ukraine2/4
CrystalKyiv / Ukraine10/13
Dance AcademyKyiv / Ukraine10/13
Dance Art AcademyKyiv / Ukraine1/1
Dance CenterKyiv / Ukraine1/1
Dance Innovation TeamKyiv / Ukraine6/7
Dance MaximumKyiv / Ukraine1/1
DANCE STARKyiv / Ukraine36/51
DanceLandKyiv / Ukraine18/30
Dans-stilKyiv / Ukraine16/37
Dans-TsentrKyiv / Ukraine8/14
DC-75Kyiv / Ukraine13/18
Diamant-ElitKyiv / Ukraine1/2
DiVi-DanceKyiv / Ukraine15/19
Drim DensKyiv / Ukraine14/21
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine5/14
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine26/45
FamilyKyiv / Ukraine10/17
FavorKyiv / Ukraine2/2
FiestaKyiv / Ukraine14/20
GalateyaKyiv / Ukraine1/4
Golden DanceKyiv / Ukraine2/2
Grand-DuetKyiv / Ukraine3/4
Inter-DanceKyiv / Ukraine9/13
LigadanceKyiv / Ukraine14/17
Lucky StepKyiv / Ukraine2/3
MaksimumKyiv / Ukraine5/8
MaximumKyiv / Ukraine1/2
MeridianKyiv / Ukraine16/20
MiDiYaKyiv / Ukraine1/1
MifKyiv / Ukraine15/22
Nika-DansKyiv / Ukraine2/6
No clubKyiv / Ukraine3/4
Original Dance SchoolKyiv / Ukraine23/34
ParadayzKyiv / Ukraine4/8
PremieraKyiv / Ukraine6/7
Professional DanceKyiv / Ukraine13/29
ReveransKyiv / Ukraine1/2
Rick RoseKyiv / Ukraine7/11
SerpantinKyiv / Ukraine10/12
Special oneKyiv / Ukraine4/4
Sport-DansKyiv / Ukraine3/5
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/2
StarDanceKyiv / Ukraine28/56
Starlight dance clubKyiv / Ukraine7/8
StarWayKyiv / Ukraine11/21
Step by stepKyiv / Ukraine14/14
Studiya Andreya DikogoKyiv / Ukraine35/61
studiya tanca M.KKyiv / Ukraine4/8
SupadansKyiv / Ukraine2/3
SуnergуKyiv / Ukraine15/21
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine3/6
Team DanceKyiv / Ukraine5/6
TempKyiv / Ukraine11/16
U&A DanceKyiv / Ukraine1/2
Unique StyleKyiv / Ukraine11/12
UnisonKyiv / Ukraine5/8
Viktoriya AKyiv / Ukraine6/15
Winner-clubKyiv / Ukraine1/1
YupiterKyiv / Ukraine15/19
YuventaKyiv / Ukraine4/5
VikadansLviv / Ukraine2/6
GarmoniyaMykolaiv / Ukraine5/15
ModernMykolaiv / Ukraine4/15
ProfiMykolaiv / Ukraine4/9
Imperiya Odesa / Ukraine2/6
Royal Dance TeamOdesa / Ukraine4/9
VIZAVIOdesa / Ukraine4/8
AlyansPoltava / Ukraine2/5
Gross-M clubPoltava / Ukraine6/18
Prime DanceTbilisi / Georgia1/1
Dance AcademyVasylkyv / Ukraine3/4
DIAMONDVyshgorod / Ukraine11/31
Dans LayfZhytomyr / Ukraine1/2
REVERSEНетішин / Ukraine1/1
ReversОстрог / Ukraine4/7
PlatinumРівне / Ukraine2/5
TvistСтарокостянтинів / Ukraine3/5
10DanceСуми / Ukraine1/2
GrandeТернопіль / Ukraine2/2
PromenadХерсон / Ukraine1/2
ElitХуст / Ukraine5/7
Art-danceЧеркаси / Ukraine3/6
CrystalЧеркаси / Ukraine6/18
iStyleЧеркаси / Ukraine1/7
DanceLifeЧернівці / Ukraine4/7
Timush ClubЧорноморськ / Ukraine2/3
MechtaЮжне / Ukraine7/24