Loading
post image

Кубок Фантазії 2015

КСТ «Фантазія», Швайко-Васильків Оксана
Богородчани / Україна
20.12.2015

Асоціація спортивного танцю України

  Клуб спортивного танцю «Фантазія»

     Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного танцю

«Кубок Фантазії-2015»

20 грудня 2015 року

Івано- Франківська обл., м. Богородчани, Палац Культури, вул. Шевченка

Реєстрація: Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь-якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої в Міністерстві Юстиції України, такими, що є дійсні на 2015р. Реєстрація категорій «Діти» та «Школа» відбувається за свідоцтвами про народження.

Фігури: Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на сайті АСТУ: http://www.udsa.com.ua/.

Судді: Ліцензовані будь-якою Всеукраїнською організацією, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

Призи: Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці - кубками.

Благодійні внески з особи за програму: «Діти» - 100 грн., «Школа» - 100 грн., «Початківці» - 100 грн., «Е» клас – 130 грн., «D» клас – 130 грн., «Хобі» – 130 грн., «С» клас – 150 грн.

Вхід для глядачів - 60 грн. на весь день.

Заявки приймаються до 24 години 17 грудня 2015 р. на сайті http://flymark.com.ua/.

ON-LINE трансляція результатів змагань на сайті http://flymark.com.ua/.

Організатори: КСТ «Фантазія», Швайко-Васильків Оксана.

                              Тел. моб.: (050) 884 00 87

                              E-mail: vasulkiv@mail.ru

 

Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки!!!

 

Будемо раді бачити Вас на нашому турнірі!!!

JudgesCity / Country
Аббязова Надія Івано-Франківськ
Балук Ірина Калуш / Україна
Барабаш Василина Богородчани
Гаврилів Мирослав Івано-Франківськ
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ / Україна
Джумачук Петро Коломия
Жуковська Світлана Городенка / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Леся Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Калинчук Юлія Івано-Франківськ
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Лаюк Ірина Калуш
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ
Мудрик Ольга Калуш / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
немає тренера Калуш / Україна
Пона Микола Івано-Франківськ
Пона Анжела Івано-Франківськ
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ
Судол Оксана Долина
Судол Тарас Долина
Тихоліз Степан Коломия
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Швайко Оксана Богородчани / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine60/69 57/66
SoloWay Dance CentreBogorodchany / Ukraine19/19 19/19
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine9/14 9/14
NatkhnennyaDolyna / Ukraine12/18 11/17
Imidzh-dansGorodenka / Ukraine22/27 21/25
Nika-DanceGorodenka / Ukraine10/17 10/17
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine3/3 3/3
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine23/39 11/18
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine42/53 38/47
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine15/25 12/15
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine8/8 8/8
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine9/24 7/17
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine21/22 21/22
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine6/6 6/6
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine17/21 13/16
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine7/16 5/8
KarmenKalush / Ukraine12/17 9/13
AktsentKolomiya / Ukraine1/1 1/1
ShansKolomiya / Ukraine20/26 13/18