Loading
post image

DANCE EXPERIENCE 2018

Відкриті міські змагання
Бакалор Тимофій, Сіменчук Віталій
Київ / Україна
10.11.2018

Conformance with the schedule

3.81/5

Dressing rooms

4.50/5

Design and comfort of the hall

3.69/5

Lighting

4.00/5

Music

4.25/5

Average value

4.05/5

Evaluation done with  16  user(s)
Last feedback date  10.11.2018 23:20

 

DANCE EXPERIENCE 2018

 

Дата проведення: 10 листопада 2018 р.    

Місце проведення: м. Київ, прос. С.Бандери, 23 (ТРЦ «GORODOK») 3 поверх, Pochayna Event Hall, метро «Почайна»  (колишня м.Петрівка)

 

Для участі у змаганнях запрошуються спортсмени будь-яких танцювальних організацій

 

ЗАЯВКА

Заявки для участі в змаганнях приймаються до 08.11.2018 р. до 23:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: www. flymark.com.ua

Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!!

 

РЕЄСТРАЦІЯ

  • здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (карток) будь яких танцювальних організацій, у категоріях Дебют та Школа (свідоцтво про народження).
  • Реєстрація закінчується за 30 хвилин до початку відділення.
  • Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Реєстрація київських пар обов’язкова 09.11.2018 року з 10:00 до 17:00 за адресою вул. Фізкультури 1, ігрова зала корпусу № 5 НУФВСУ

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 50 грн!!!

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА

Змагання обслуговують запрошені судді, а також судді, будь-якої організації.

 

УВАГА! на змаганнях діють обмеження з фігур та костюмів згідно з новими об’єднаними правилами.

 

НАГОРОДЖЕННЯ

  • фіналісти – дипломами ;
  • призери, переможці – дипломами, медалями та кубками;
  • клас «Школа» та «Дебют» буде поділено на золотий, срібний та бронзовий фінали та відповідно нагороджені.
  • Категорія Дебют та Школа змагатимуться у 2 тури.

Екслюзивні кубки для 3-х клубів з найбільш масовою участю!!!

 

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК:

  • «Дебют», «Школа» - 220 грн з особи за програму;
  •  «N», «Е» - 250 грн. з особи за програму;
  •  «D» - 300 грн. з особи за програму;
  • «С+ В» - 350 грн. з особи за програму.

 

ВХІДНІ КВИТКИ

для глядачів і супроводжуючих осіб – 180 гривень на весь день змагань (додатково оплачуються місце за столиком – 100 гривень з особи).

Бронювання місць за столиком за номером : +38(099) 133-77-29 Юлія

 

Організатори змагань:

Сіменчук Віталій 063-979-50-37; Бакалор Тимофій 063- 68-99-000

 

До зустрічі на паркеті!))

 

JudgesCity / Country
Бабич Анастасія Київ / Україна
Баршак Дмитро Київ / Україна
Береговий Мирослав Київ / Україна
Беренштейн Олексій Буча / Україна
Богайчук Еліна Харків / Україна
Вагін Олексій Київ / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Віннік Ігор Харків / Україна
Вяхірєв Юрій Київ / Україна
Глушко Анжеліка Київ / Україна
Городецкий Андрей Київ / Україна
Григорович Виталий Київ / Україна
Дибань Людмила Київ
Дибань Олена Київ
Євтошук Марія Київ
Жосан Яна Суми / Україна
Зирянов Юрій Київ
Злиденко Вероніка Київ / Україна
Зощук Євген Київ / Україна
Калиновська Ярослава Київ / Україна
Квітка Євгеній Корсунь-Шевченківський / Україна
Кизим Сергій Київ / Україна
Ковальов Станіслав Київ / Україна
Константинов Дмитро Коцюбинське
Кочкарьов Юрій Запоріжжя / Україна
Литвиненко Михайло Київ / Україна
Макода Світлана Київ / Україна
Москальчук Софiя Київ
Московченко Олексій Буча / Україна
Мотінов Кирило Бузова
Овсієнко Марія Харків
Огійчук Ігор Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Пащенко Микола Бровари / Україна
Пеліновська Ольга Київ / Україна
Попович Павло Одеса / Україна
Постніков Вадим Київ / Україна
Радченко Валерія Київ / Україна
Репа Тетяна Переяслав-Хмельницький
Сальков Максим Київ / Україна
Самойленко Олександр Чугуїв / Україна
Скоренко Ярослав Бровари
Сокольніков Денис Ірпінь
Стадников Володимир Київ / Україна
Тарасюк Сергiй Київ / Україна
Тракалюк Тетяна Київ / Україна
Ходатій Катерина Київ
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Чернявський Іван Київ / Україна
Швиданенко Вадим Київ
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
AlexDanceBrovary / Ukraine23/33 16/21
Prestizh Brovary / Ukraine4/6 4/6
ProArtBrovary / Ukraine3/6 3/6
New LifeBucha / Ukraine10/11 10/11
SapfirBucha / Ukraine12/16 12/16
LIFE STYLE DANCEBuzova / Ukraine3/3 3/3
LeGrandGostomel / Ukraine5/9 5/9
SambaIrpin / Ukraine21/29 12/16
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine4/9 4/9
GraciyaKharkiv / Ukraine6/11 6/11
KurazhKharkiv / Ukraine6/9 4/7
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine14/19 14/18
StilKotsubinske / Ukraine25/43 17/27
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANSKyiv / Ukraine14/17 14/16
ART OF DANCEKyiv / Ukraine4/4 0/0
AstraKyiv / Ukraine24/32 23/31
AvroraKyiv / Ukraine5/6 5/6
BalansKyiv / Ukraine7/15 6/11
charivnistKyiv / Ukraine10/10 9/9
ConcordKyiv / Ukraine4/7 4/6
Dance AcademyKyiv / Ukraine6/8 6/8
Dance OlympKyiv / Ukraine14/18 12/16
DanceHallKyiv / Ukraine33/38 33/38
Dans MaysterKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dans-SferaKyiv / Ukraine6/8 5/7
Dans-stilKyiv / Ukraine6/7 6/7
Diamant-ElitKyiv / Ukraine7/11 7/11
DiVi-DanceKyiv / Ukraine15/19 13/17
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine3/3 3/3
EliseDanceKyiv / Ukraine34/38 34/37
ENERGYKyiv / Ukraine4/5 4/5
FamilyKyiv / Ukraine19/27 10/13
FantomKyiv / Ukraine7/9 7/8
FavoritKyiv / Ukraine8/10 7/8
FiestaKyiv / Ukraine46/69 43/66
ForumKyiv / Ukraine3/3 3/3
ImidzhKyiv / Ukraine15/20 14/18
Lider-DansKyiv / Ukraine9/13 9/13
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine3/4 3/4
Love-DanceKyiv / Ukraine3/5 3/5
Maximum DanceKyiv / Ukraine8/8 8/8
MeridianKyiv / Ukraine10/12 10/12
MifKyiv / Ukraine12/15 12/15
MStudioKyiv / Ukraine9/13 7/11
Nika-DansKyiv / Ukraine2/4 0/0
OltimaKyiv / Ukraine79/113 75/105
Original Dance SchoolKyiv / Ukraine24/37 23/36
Parfenon-DensKyiv / Ukraine4/9 4/9
PremieraKyiv / Ukraine3/6 3/4
ReveransKyiv / Ukraine4/4 3/3
RONDOKyiv / Ukraine1/1 1/1
Royal Dance StudioKyiv / Ukraine4/4 4/4
ShmuDanceKyiv / Ukraine3/3 3/3
Special oneKyiv / Ukraine5/5 5/5
Step by stepKyiv / Ukraine14/15 13/14
Strim-DansKyiv / Ukraine7/8 6/7
StyleKyiv / Ukraine4/5 0/0
TendensKyiv / Ukraine1/1 0/0
UnisonKyiv / Ukraine3/3 2/2
YupiterKyiv / Ukraine1/2 0/0
ZoryaniyKyiv / Ukraine12/18 11/17
TandemLubny / Ukraine10/18 10/17
TriumfOdesa / Ukraine4/10 3/7
Dance AcademyVasylkyv / Ukraine5/6 5/6
GratsiyaVinnitsa / Ukraine1/4 1/4
DIAMONDVyshgorod / Ukraine8/9 6/7
Love-DanceVyshgorod / Ukraine32/54 32/54
DancelifeПереяслав-Хмельницький / Ukraine23/44 20/39
SMAFTСуми / Ukraine11/20 7/12
SharmУмань / Ukraine2/2 2/2
PromenadХерсон / Ukraine7/11 0/0
CrystalЧеркаси / Ukraine3/4 2/2
НатхненняЧугуїв / Ukraine10/17 8/15